Atenció al runner: 964 54 71 90 | Contacte
CLASSIFICACIONS GENERALS
ABSOLUTES 2017
Pròxima cursa - VIII Sant Silvestre
20:00
CHANTAL PITARCH MOROS 463
ESTER CLAUSELL TIRADO 373
NEUS AYMERICH BORDONAU 366
ABSOLUTA FEMENINA  5K ANIMATEMPS10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC10K EFECTE VILA-REAL5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE  
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1PITARCH MOROS, CHANTALTRIVILA7543754332756060463
2CLAUSELL TIRADO, ESTERTARONGETES6050503645454344373
3AYMERICH BORDONAU, NEUSCELTIC SUBMARI4544433742605045366
4SERRANO AGUILAR, SONIAAMICS DEL TERMET4445603841504443365
5BROCH BELTRAN, BELENINDEPENDIENTE38412237403938255
6NAVARRO MACIAN, VANESSAINDEPENDIENTE3639221629393636253
7SAEZ TORRES, VANESSACUCURBITA RUNNING332738434140222
8JUAN TENA, Mª JOSEIMPALA RUNNING75443943201
9PLIEGO GARCIA, Mª ANGELESEI A CORRER29331318372929179
10ARRUFAT GOTERRIS, FATIMACELTIC SUBMARI323828202831177
11CANTAVELLA ROCHERA, MARIA DOLORESTARONGETES25126364037165
12FALOMIR VENTURA, EVAINDEPENDIENTE372317173435163
13SOS RUBIO, CARMENCA URBAN RUNNING CASTELLON506050160
14LOPEZ ARTUÑEDO, SANDRACELTIC SUBMARI3337312432157
15CANTAVELLA REDÓN, AIXAAGARREU-LES39322644141
16FONT LLOP, PILARHNOS. JARDINERIA CUADROS610424343128137
17TRILLO LUMBRERAS, EVAINDEPENDIENTE242876282518136
18GALLARDO GARCIA, ALBAORPESACORRE28913105322216135
19ALBA LOPEZ, FRANCISCAJARDINERIA HNOS CUADROS17141112352424128
20BELLIDO PERIS, MAYTEBENICASSIM RUNNERS453544124
21MARTÍNEZ CEREZUELA, MARI CARMENBETXI RUNNERS424042124
22SANCHEZ LOPEZ, BEATRIZRUNNING MORO6040100
23JUAREZ ROMERO, MARIA ALFONSAAMICS DEL TERMET721111427121194
24GRANELL VIDAL, LINACELTIC SUBMARI21251331292
25GÓMEZ CALDUCH, AMAYACLUB ATLETISME RUNNING CASTELL504191
26TORMO SANCHEZ, ALBATRIFITNES405090
27GALLEGO MADRIGAL, ANA MARIAC.A. ONDA424183
28SIMAO VALE, SHEILAINDEPENDIENTE7575
29KUN, CRISSINDEPENDIENTE7575
30CABEDO SERRANO, PATRICIAINDEPENDIENTE7575
31PEIRO GUIJARRO, Mª AURORAAMICS DEL TERMET301912575
32BONET FAS, INMAATMOSFERA SPORT RUNNING7575
33GUIRADO CUENCA, AGUEDATRIVILA29193069
34SEGURA ALARCON, DAMARISINDEPENDIENTE1294162
35CLARAMONTE, SARASAN CRISTOBAL RUNNING TEAM6060
36CASALTA SALINAS, CLARATERONGETES3425160
37GARCIA GUAL, ASUNAMICS DEL TERMET311111222160
38FLOR ARASIL, PATRICIAVILA-SWIM22112111855
39PALAU VICENT, MARTAAGARREU-LES272552
40MIRICA, MIRELA NICOLETAINDEPENDIENTE18112311752
41NIETO RUEDA, LLANOSTARONGETES252550
41SANCHIS MEZQUITA, ANAINDEPENDIENTE1829148
41HERRERO GALINDO, PILARINDEPENDIENTE153146
41SOS RUBIO, ANGELSCA URBAN RUNNING CASTELLON4545
41NICOMEDES AMIGUET, YOLANDAINDEPENDIENTE4545
41LLUCH ESCUDER, MARTACLUB TRIATLO PEÑISCOLA4444
41SOFÍN AÑÓN, MARIANGRAO RUNNERS172643
41SÁNCHEZ ROSADO, SHEILACD FREE RUN4343
41MARTÍ GARCIA, LLEDÓINDEPENDIENTE4242
50CASARES LOPEZ, RAQUELCA ONDA4242
51CALZADA PERIS, ANAC.A. ONDA271542
52BERNAT ESCRIG, ANSYINDEPENDIENTE4242
53GARCIA ORERO, MARIATRIVILA4242
54PONS CERCÓS, ANATARONGETES11824842
55CALPE DOÑATE, MARIAGIMNÀS 394141
56SOLER SEGARRA, MIRIAMTARONGETES530641
57LOZANO HERNÁNDEZ, M ANGELESAMICS DEL CLOT4141
58PAZ RODRIGUEZ, MIRIAMINDEPENDIENTE221840
59ESPINOSA ARASA, LAURAGAES RUNNING TEAM4040
60ABAD GIMENEZ, MARINASUMMITTERS TEAM4040
61LOPEZ FERNANDEZ, ALICIACANEM MODA PINARES111112110440
62MORATALLA MONTILLA, YOLANDAINDEPENDIENTE1323339
63LÓPEZ ROMERO, CAROLINAINDEPENDIENTE3939
64FERNANDEZ BOLAÑOS, NEREAINDEPENDIENTE3939
65ANEIROS PES, MARIA DEL MARGRAO RUNNERS32739
66BENLLOCH GOZALBO, LAURATRIPUÇOL3939
67ESCRIBANO SANCHEZ, CAROLINAA. CURSES ALCALÀ - ALCOSSEBRE3838
68CATALAN FENOLLOSA, ANDREACLUB ALMENARA TRIATLO3838
69DOLZ JULIAN, LLEDOINDEPENDIENTE3838
70GARCÍA USÓ, EVAINDEPENDIENTE36137
71VICENT RAMOS, ESTHERFEELYOUR BIKE3737
72CABEDO BALLESTER, ROSANACLUB ATLETISME VILA-REAL261137
73MOHAMED MEHDI, DUNIAINDEPENDIENTE3737
74ROBLES PALLARES, DOLORESC.A. ONDA3636
75GARCIA TENDILLO, NURIAINDEPENDIENTE3636
76BOU RAMBLA, TERESAVILANOVA D'ALCOLEA1916136
77TOMÁS FERRNÁNDEZ, EUGENIAINDEPENDIENTE3535
78PEREZ MUÑOZ, ESTHERC.A. GRAO RUNNERS3535
79MARTIN, SARABCS TRAIL D'UIXÓ3535
80GIMENO FERNANDEZ, CLAUDIAINDEPENDIENTE3535
81SEGUNDO GARCÍA, ELENAINDEPENDIENTE3535
82PALAO SANTAMARIA, JESSYINDEPENDIENTE3434
83MAÑÁ BONFILL, MARTAUNIO ATLETICA CASTELLO3434
84ESCOLAR NUÑEZ, MARIA JOSEC.A. NOULAS3434
85CASANOVA MORENO, SONIAINDEPENDIENTE3434
86PIN GODOS, MAITEINDEPENDIENTE3434
87DE LA TORRE CELADES, MARIAIN BIKE3333
88COSTA LOPEZ, ROSAINDEPENDIENTE15161133
89CERVERA MARTI, SANDRACM VILAFAMES3333
90CÁLIZ MONZONÍS, ALBAVILA-REAL BASQUET CLUB3333
91CLARAMONTE LLOMBART, Mª JOSEBETXI RUNNERS181533
92ESCUDERO MORATO, MONICAINDEPENDIENTE141933
93PITARCH HUERTA, SABINAINDEPENDIENTE3333
94SOTOMAYOR RAYMOND, SARAMIM3232
95FONT LLOP, ALBAINDEPENDIENTE3232
96RENAU HERRERO, ANARUNNING MORO3131
97PUERTAS BESCOS, GEMMAINDEPENDIENTE3131
98ORELLANA POVEDA, VERONICAINDEPENDIENTE3131
99USO FORTUÑO, MARIAINDEPENDIENTE3030
100PEGUERO CAUDAL, ROSAINDEPENDIENTE3030
101GRAU CLIMENT, ELENABOU TEAM3030
102GONGORA, ENCARNIGRAO RUNNERS3030
103MILLÀ GRIÑÓ, AITANAINDEPENDIENTE3030
104GONZÁLEZ TORRES, CAROLINAINDEPENDIENTE2929
105GARCIA MARTINEZ, PILICLUB ESPORTIU L'ALCORA2929
106BELLMUNT SANJUAN, MARISASME RUNNERS1111148329
107FERRANDIS GAVARA, MAICAA4 PELAT121121329
108TENA PUIG, ROSANAMOVILQUICK TEAM MORELLA2828
109CORRAL CALVO, ISABELINDEPENDIENTE1141328
110BOCCASINI, NOELIA ROMINAINDEPENDIENTE2828
111LLUCH PONS, CARMENC.A. GRAO RUNNERS2727
112BORRAS FORES, LIDIADC SPORT CLUB2727
113JOSE, LEILAINDEPENDIENTE2727
114NICOLAU IBAÑEZ, SACRALAS NICOLAU2626
115FERNANDEZ ROMERO, NURIAINDEPENDIENTE2626
116AVILA MARTINEZ, VERONICAINDEPENDIENTE2626
117CAMINO AUÑON, Mª CARMENINDEPENDIENTE2626
118SERRA LIÑÁN, NEREATRIVILA2626
119SALAS GARCIA, SANDRAINDEPENDIENTE2424
120RIBES VERDIA, CLARAC..A. ONDA CLARA Y JOSE2424
121ALMELA LOPEZ, LORENAINDEPENDIENTE1111127124
122RUBIO HITA, CHENOAPLAYAS DE CASTELLON2323
123CLAUSELL TIRADO, ANATARONGETES2323
124CARO MARTINEZ, SANDRAVILA-SWIM2323
125LOPEZ MARIN, MARIA JESUSINDEPENDIENTE2323
126SOJO DAVO, ISABELSME RUNNERS11111116123
127CABEDO MATA, EVA MªSME RUNNERS11111134123
128TIRADO MARQUEZ, SILVIATANDEM MAGAZINE2323
129SEBASTIA PALAU, ROSAINDEPENDIENTE2222
130GARCIA VICENT, NATIATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS11811122
131ARBOLES ABAD, ESTERINDEPENDIENTE2222
132ROCA RAMÍREZ, ÁNGELAINDEPENDIENTE2121
133GALLEGO IGLESIAS, BEATRIZINDEPENDIENTE2121
134BALAGUER PALLARES, INESCOMMUNITY RUN2121
135MARTÍN FANDOS, MARINDEPENDIENTE2121
136LOPEZ ONDOÑO, MONICABETXI RUNNERS2121
137REDON ORTELLS, PILARINDEPENDIENTE111115120
138VILLALTA SALAFRANCA, MARTINATRIVILA2020
139SALGADO MONTOYA, PAULA ANDREAINDEPENDIENTE2020
140PITARCH CABANES, CONCHINTARONGETES2020
141MECHO DOMINGUEZ, MARIAINDEPENDIENTE2020
142DUATO MONTOLIO, MIREIAVALENCIA CORATGE I FORÇA2020
143ANDRZEJCZAK, KATAUZYNAINDEPENDIENTE11920
144VIÑES GOTERRIS, MARTAINDEPENDIENTE2020
145SEMPERE ROIG, CLAUDIAINDEPENDIENTE2020
146PARRA ESCRIG, ANDREAINDEPENDIENTE1919
147GASCH GALINDO, VANESAINDEPENDIENTE1919
148BENSACH CUBEDO, BEGOÑATARONGETES1919
149MONZÓ PONS, ROSATARONGETES1919
150CLEMENTE, RAQUELCUCURBITA RUNNING1818
151NEBOT MIRO, MARIAINDEPENDIENTE1717
152GIL OLIVAS, MARIAAMICS DEL CLOT1717
153BARRUÉ GARCIA, JÚLIAINDEPENDIENTE1717
154DOÑATE FERNÁNDEZ, AITANATRIVILA1717
155RUIZ RUIZ, MARIAINDEPENDIENTE1616
156PIRES MARTINEZ, GLORIAINDEPENDIENTE1616
157CORONADO POYATOS, ISABELINDEPENDIENTE1616
158GONZALEZ ALONSO, TAMARAOUTDOOR PERSONAL TRAINER1616
159ESCURA MARTINAVARRO, ASUNCIÓNINDEPENDIENTE1515
160CARRETERO GARCIA, CONSOTRIVILA1515
161ARTERO MONTILLA, ANDREAINDEPENDIENTE14115
162SANCHEZ CANO, LUCIAVILA-REAL BASQUET CLUB1515
163VAQUER FERRER, MARIA DOLORESSMERUNNERS11111014
164RODA GIMENEZ, SILVIAL'OVELLA CORRE1414
165MENDO MIRA, ANNAINDEPENDIENTE5914
166GOZALBO BORRULL, SUSANARUN ADDICTION CASTELLON1414
167SALVADOR FERRER, EVASME RUNNERS1111171114
168ORENGA MESAS, CRISTINATRINOULAS1414
169VILAR NAVARRO, MARINACOMMUNITY RUN1313
170MARCOS SERRANO, MARIA EUGENIAOUTDOOR PERSONAL TRAINING31013
171FORTEA ROMAN, BLANCACA NOULAS1313
172REQUENA JUAREZ, YUREMAAMICS DEL TERMET1313
173SALAZAR ROMAN, ADA MARIAPIONEROS DE SUDAMERICA1212
174POVEDA FERNANDEZ, YOLANDACLUB ALMENARA TRIATLO101112
175CASAS GALLARDO, MANUELAINDEPENDIENTE11112
176VILAPLANA CARRASCO, NATALIAINDEPENDIENTE9211
177OPORTO ANTEZANA, ROSANIL GELENPIONEROS DE SUDAMERICA1111
178MONFORT COLOM, HELENATRIATLON EVASION CASTELLON1111
179MARTIN SACRISTAN, LORENAINDEPENDIENTE11011
180GUIMERÁ SEGURA, Mª CARMENINDEPENDIENTE181111
181CLAUSELL ORTELLS, ANAINDEPENDIENTE11011
182SOLER MARTINEZ, Mª JOSESME RUNNERS1116110
183REBOLL RAUSELL, ANNAINDEPENDIENTE99
184MUJICA DI BONAVENTURA, JESSIKAPOCHONES RUNNING CLUB99
185TENA HERRAIZ, NOELIAINDEPENDIENTE88
186MUÑOZ NICOLAU, RAQUELLAS NICOLAU88
187MONFERRER SANCHIS, JOSE CARLOSINDEPENDIENTE88
188VILLALBA GIMENO, ANNAINDEPENDIENTE77
189CHABRERA FERRER, MACARENATARONGETES77
190PERALES SORIA, SONIAINDEPENDIENTE66
191PEDRERO ORTEGA, MIRIAMINDEPENDIENTE516
192GARCIA NEBOT, ANABELINDEPENDIENTE66
193COLLADO ÁLVAREZ, JAVIERAINDEPENDIENTE66
194NIETO SERIOLS, MARIAINDEPENDIENTE66
195PEREZ LEIROS, MARIA ANGELESINDEPENDIENTE55
196ANTOLI, PAULAINDEPENDIENTE55
197MORA ALCARAZ, GISELAINDEPENDIENTE55
198MIRANDA LLERENA, VIRGINIAINDEPENDIENTE44
199GONZALEZ, TAMARAOUTDOOR PERSONAL TRAINING44
200GIMÉNEZ FLOS, YOLANDAINDEPENDIENTE44
201RUBERT MATA, ANAINDEPENDIENTE134
202MEZQUITA PARRA, MARISAINDEPENDIENTE11114
203RICO SOS, SUSANNACLUB HANDBOL VILA-REAL11114
204MONZO GUILLAMON, PALOMATARONGETES213
205GONZALEZ VILLARREAL, NURIAINDEPENDIENTE1113
206VIDAL MONFERRER, MARIA ROSERCLUB MUNTANYISME VILA-REAL1113
207PEDROS PIÑON, AMPAROINDEPENDIENTE1113
208LOPEZ JAEN, SONIAINDEPENDIENTE213
209IBÁÑEZ GOZALBO, ANDREAINDEPENDIENTE33
210FOLGADO CERISUELO, LORENAINDEPENDENT33
211ALMELA BLASCO, CARMENINDEPENDIENTE1113
212IZQUIERDO RODRÍGUEZ, YOLANDAINDEPENDIENTE1113
213MARTINEZ FRUCTUOSO, ELISAINDEPENDIENTE1113
214GOÑO GARBAYO, EVA MARIAINDEPENDIENTE1113
215ARENÓS ALCAMI, HELENAINDEPENDIENTE123
216TIRADO VIÑES, JULIATRIVILA112
217LAZARO PEREZ, TEREINDEPENDIENTE112
218DOLZ JULIÁN, CLARAINDEPENDIENTE112
219CASALTA MANRIQUE, CARMENINDEPENDIENTE112
220CARDA IZQUIERDO, MARÍAINDEPENDIENTE112
221ARBOLEDAS CES, CATIINDEPENDIENTE112
222ZARZOSO FERRER, MARIA ESTHERCLUB ATLETISME VILA-REAL112
223VILALTA TOMAS, TEREINDEPENDIENTE112
224VICIEDO VENTURA, MARIAINDEPENDIENTE22
225SEVILLA ROMERO, VANESSAINDEPENDIENTE112
226REULA LLOPIS, MARI CARMENRUNNING CABANES112
227PERTEGAZ BENAJAS, MARIAINDEPENDIENTE112
228PEREZ ARAMBUL, ESTHERINDEPENDIENTE112
229MARTINEZ RUIZ, MARATLETISMO ONDA112
230MANOLEA, MIHAELAATMOSFERA SPORT RUNNING112
231LOPEZ SANTAMARIA, MARIAINDEPENDIENTE112
232LOPEZ GALERA, NATALIAINDEPENDIENTE112
233CHESA LLORENS, ANNACLUB ATLETISME VILA-REAL112
234BOUZO ZANOTTI, SOFIAINDEPENDIENTE112
235BALAGUER MORENO, ANDREAAMICS DEL TERMET112
236ARBOLES ABAD, ELISABETINDEPENDIENTE112
237MARTÍ BAILA, PAOLAINDEPENDIENTE112
238GARCIA MARTINEZ, MAITEAMICS DEL TERMET112
239COPELLO, VERAINDEPENDIENTE112
240BOIX MIRO, MARTAINDEPENDIENTE112
241AMORÓS ESCUDERO, ANA MARÍAINDEPENDIENTE112
242AYET CAPELLA, ANAINDEPENDIENTE112
243BLAZQUEZ PEREZ, TAMARAINDEPENDIENTE112
244BROCH VILANOVA, CARMENINDEPENDIENTE112
245HENARES CATALÁN, MARINELAINDEPENDIENTE112
246PARRA FRUCTUOSO, YOLANDAINDEPENDIENTE112
247VAQUER FERRER, LOLESDEMATIMAÑANA112
248VIDAL MONFERRER, ROSAINDEPENDIENTE112
249ZUBIRIA FERRIOLS, EDURNEINDEPENDIENTE11
250ZANON GARCIA, SANDRABANCO SANTANDER11
251VIRGIL, MIRICAINDEPENDIENTE11
252VINUESA MIGUEL, ROCIOINDEPENDIENTE11
253VILANOVA BALLMUNT, ROSAINDEPENDIENTE11
254VILALTA TOMAS, ISABELINDEPENDIENTE11
255VIDAL CASTELLET, ISABELINDEPENDIENTE11
256VELASCO CAMISON, ORNELLAINDEPENDIENTE11
257VALLS VILALTA, MARI CARMENINDEPENDIENTE11
258VALERO MARTÍ, MARIANINDEPENDIENTE11
259VALENTÍN ROSA, PAULAINDEPENDIENTE11
260UMANS, ELISAINDEPENDENT11
261TRILLES GUIA, SONIACASTEMADER RUNNING TEAM11
262TORRES ESPINOSA, ISABELINDEPENDIENTE11
263TORAN GASCON, SANDRAINDEPENDIENTE11
264TOLEDO FERNANDEZ, TERESAATMOSFERA SPORT RUNNING11
265TARAZON MARTINEZ, ENCARNITAINDEPENDIENTE11
266SOTOMAYOR GARCÍA, BEAC.T ALQUERIES TRYTEAM11
267SORRIBES MONTE, MELANIAINDEPENDIENTE11
268SOLIVA RAMOS, MARIA LIDONCUCURBITA RUNNING11
269SOLER SEGARRA, MªJOSEINDEPENDIENTE11
270SIDRO GUAITA, ANAINDEPENDIENTE11
271SERRANO FERNANDEZ, ESTIBALIZINDEPENDIENTE11
272SEGURA TENA, EVA MARIAINDEPENDIENTE11
273SANCHEZ MORALES, PATRICIAINDEPENDIENTE11
274SABORIT FLOR, INMACULADAINDEPENDIENTE11
275RUIZ GARCIA, MILA RUIZDESNIVEL+TRAIL11
276RUBERT MARTINEZ, SONIAINDEPENDIENTE11
277ROMERO MONLEON, DORYINDEPENDIENTE11
278ROMEO CASANOVAS, MARL'OVELLA CORRE11
279ROGLÁ ESPINOSA, CARMENINDEPENDIENTE11
280RODRÍGUEZ MARCILLA, MARIAINDEPENDIENTE11
281RODRIGUEZ DE LLAGO, Mª JESUSINDEPENDIENTE11
282RODRÍGUEZ DA SILVA, CELIAINDEPENDIENTE11
283RICO SOS, NATALIA MARIAVILA-SWIM11
284REMOLAR COSTA, C. BLANCAINDEPENDIENTE11
285RAMIREZ CENTELLES, EVAC.A. ONDA11
286QUERAL GIMENEZ, MARIURBANSPORTCLUB11
287PREDA, ELENADESBORDATS RUNNERS TEAM11
288PLASENCIA LAZARO, CARMEN LUCIAINDEPENDIENTE11
289PITARCH ALMELA, FINAINDEPENDIENTE11
290PEREZ VALLS, LAIAINDEPENDIENTE11
291PÉREZ CORACHÁN, INMAATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS11
292PÉREZ CEBADERA, M ª ÁNGELESCARAGOL11
293PERALTA GARCIA, PAQUIINDEPENDIENTE11
294PEIRO SANTAGUEDA, ANDREAINDEPENDIENTE11
295PASTOR GARCIA, LLUMINDEPENDIENTE11
296PALLARES MONFERRER, ANAMELILLEROS DE VILA-REAL11
297PALLARES BOU, CARMENA-611
298PALLARES BLASCO, SILVIAA 4PELAT11
299OLUCHA, ROSANAINDEPENDIENTE11
300NUÑO DE HARO, SICILIAINDEPENDIENTE11
301NEGRE CARRASCO, IRACHEINDEPENDIENTE11
302MUÑOZ DURAN, TERESATARONGETES11
303MOYA VELA, BLANCAINDEPENDIENTE11
304MOTA MARTINEZ, CHAROINDEPENDIENTE11
305MOTA GARCIA, MARIA ROSARIOINDEPENDIENTE11
306MONTOLIU IBAÑEZ, MONTSEINDEPENDIENTE11
307MONTINS PERALTA, TANIAINDEPENDIENTE11
308MONTIEL VIVO, AINHOAINDEPENDIENTE11
309MONTIEL ROMERO, AINHOAINDEPENDIENTE11
310MOMPO BELDA, NOELIAINDEPENDIENTE11
311MILLAN, ALEJANDRAINDEPENDIENTE11
312MILLÁ PRADES, LOURDESINDEPENDIENTE11
313MILLÁ PRADES, INMAINDEPENDIENTE11
314MEZQUITA BALAGUER, ANAINDEPENDIENTE11
315MENERO, ANA LUCÍAINDEPENDIENTE11
316MATEO MARTINEZ, LUCIAINDEPENDIENTE11
317MATA RIBES, BIENVEINDEPENDIENTE11
318MASDEU MOREIRO, MAGDAINDEPENDIENTE11
319MARTINEZ MARTINEZ, CARMENRUNNING CABANES11
320MARTINEZ GONZALEZ, MARI CARMENC.A.NOULAS11
321MARTIN SACRISTAN, ANAINDEPENDIENTE11
322MARTÍ ROIG, ÀNGELSINDEPENDIENTE11
323LOPEZ MONTOLIO, LORENAINDEPENDIENTE11
324LLORET BASIERO, MARI PAZINDEPENDIENTE11
325LLORENS LLOP, EVAINDEPENDIENTE11
326LLORENS LLOP, ANAINDEPENDIENTE11
327LLOP RIPOLLES, PILIINDEPENDIENTE11
328LLOP GURREA, ESTHERINDEPENDIENTE11
329LLOBAT FLOR, TERESASMERUNNERS11
330LIÉBANA VENCESLÁ, LOLAATMÓSFERA SPORT RUNNING11
331JUAN RODRIGUEZ, ARIADNAROOTS11
332JAREÑO DELGADO, SUSANAINDEPENDIENTE11
333IGUALADA FERNÁNDEZ, MARIAINDEPENDIENTE11
334GULEI, VERONICA ANDREEAINDEPENDIENTE11
335GUINOT MENEU, MARTAINDEPENDIENTE11
336GRAGERA FRANGANILLO, FÁTIMAINDEPENDIENTE11
337GORRIS SOLDEVILA, MIRIAMINDEPENDIENTE11
338GONZALEZ BELENGUER, MAMENVEDAT CASTELLON11
339GONELL COLONQUES, NOEMIINDEPENDIENTE11
340GÓMEZ VALERO, MARIANCLUB RAMBLAS DE AZUÉBAR11
341GOMEZ MARTI, ANDREACELTIC SUBMARI11
342GIL ORTIZ, VANESAINDEPENDIENTE11
343GIL MENDOZA, BEATRIZINDEPENDIENTE11
344GARCIA VAQUERO PRADOS, CRISTINAINDEPENDIENTE11
345GARCIA HARO, MARIA PILARINDEPENDIENTE11
346GALVIS GUZMAN, CELINDAPIONEROS DE SUDAMERICA11
347GALLEGO MARQUINO, SILVIAPAINTING RUNNERS11
348GALAN BARCO, JOSEFAWWW.BENSACH-CHUMILLAS.COM11
349FUENTES NAVARRO, MIREIAINDEPENDIENTE11
350FRANCH, EVAINDEPENDIENTE11
351FRANCH MONLLEO, SUSANAINDEPENDIENTE11
352FORTUÑO, JESSICAINDEPENDIENTE11
353FORTUÑO GIL, SARAINDEPENDIENTE11
354FONT COSTA, Mª DOLORESINDEPENDIENTE11
355FERRER, IRENEAMICS DEL CLOT11
356FERRER CAMAÑES, CLARAPORTELL TURISME11
357FERNANDEZ MUÑIZ, LUCIAINDEPENDIENTE11
358FERNÁNDEZ MARMANEU, ANDREAINDEPENDIENTE11
359FENOLLOSA REDONDO, NOELIACLUB ALMENARA TRIATLO11
360FENOLLOSA I ANGLES, LAIARUNNING CABANES11
361ESCUDEROS JUAREZ, RUTHINDEPENDIENTE11
362ESCRIVÀ PARADÍS, MARIAPORTELL TURISME11
363DE LA VEGA BENITO, SONIAINDEPENDIENTE11
364DE LA OSSA AVILA, ELENAATMOSFERA SPORT RUNNING11
365CORTES MEJIAS, MARIA JOSEBANCO SANTANDER11
366CORACHAN LOPEZ, RAQUELINDEPENDIENTE11
367COPOVÍ MOYA, DIANAINDEPENDIENTE11
368CLAROS RAMOS, SILVIAINDEPENDIENTE11
369CHIVA MOLINER, PATRICIATROTASENDERS11
370CETINA, SANDRAINDEPENDIENTE11
371CASTILLO ALONSO, CARMENSMERUNNERS11
372CASTELLO NOSTRORT, Mª CARMENINDEPENDIENTE11
373CASAS RODRIGUEZ, ELISAAUTOS DE CHOQUE GARCIA11
374CASALS CARRILLO, ANNAINDEPENDIENTE11
375CARRASCO MARTINEZ, PEPIC.A. ONDA11
376CARDONA ORDINES, PURIFICACIONGR REAL DE GANDIA11
377CAPDEVILA ALAIZ, LOURDESCAPDECOUSINS11
378CANTAVELLA FERRIZ, PILARINDEPENDIENTE11
379CANDAU BURGUETE, ISABELINDEPENDIENTE11
380CAMPOS IBAÑEZ, GARAINDEPENDIENTE11
381CAMPOS BENLLOCH, CONCHICUCURBITA RUNNING11
382CALPE GIMENO, AMPAROTROTASENDERS11
383BUSTAMANTE SOLER, MARIA JOSEINDEPENDIENTE11
384BRUN SANTIAGO, REBECAINDEPENDIENTE11
385BOIXADER GIL, ALBACELTIC SUBMARI11
386BENITEZ CAMPO, ANA MARIACUCURBITA RUNNING11
387BARRIEL CORREAS, LORENAINDEPENDIENTE11
388BALLESTER PÉREZ, MARI CARMENINDEPENDIENTE11
389AYALA ESBRÍ, MARÍA TERESACLUB XTREM ALMENARA11
390AUGUSTO MIRA, CATIAXIBECA TRAIL11
391ASENSIO LOPEZ, LORENAINDEPENDIENTE11
392ASENSIO GIRONA, GEMMACELTIC SUBMARI11
393ARNAU MUÑOZ, MARIA DOLORESINDEPENDIENTE11
394ARNAU CANO, LOURDESBETXI RUNNERS11
395ANDRES GARCIA, FELIINDEPENDIENTE11
396ALEGRE TIERRASECA, ANAWWW.BENSACH-CHUMILLAS.COM11
397ALCALA ESCOIN, SONIAINDEPENDIENTE11
398ALBALATE PERIS, NOELIAINSEPENDIENTE11
399AGRAMUNT, EVAINDEPENDIENTE11
400ADAN MARTINEZ, ANAA TERRA11
401ANDRES MARTI, LLUISAINDEPENDIENTE11
402BUYLE MARCO, SUSANAINDEPENDIENTE11
403CABEDO GONZÁLEZ, MARÍAINDEPENDIENTE11
404CABEDO SERRANO, IRENEINDEPENDIENTE11
405CALDUCH LLOP, ALICIACLUB D'ATLETISME11
406CANO BALAGUER, AROAAMICS DEL TERMET11
407CARCELLER GARCÍA, MONICAINDEPENDIENTE11
408CHIVA ROCA, ELENACELTIC SUBMARI11
409COPOVÍ JUAN, EVAOUTDOOR PERSONAL TRAINER11
410DE LLAGO, KASIAINDEPENDIENTE11
411DE OLIVEIRA MULET, VALERIAINDEPENDIENTE11
412DELGADO NOVA, ELENAINDEPENDIENTE11
413ESTELLER, ANA PILARINDEPENDIENTE11
414FERNÁNDEZ ROMERO, Mª CARMENINDEPENDIENTE11
415FONT LLOP, MARINDEPENDIENTE11
416FORTUÑO, SANDRAINDEPENDIENTE11
417FRANCO JIMÉNEZ, LUCÍAINDEPENDIENTE11
418GOTERRIS DIAZ, MARTAINDEPENDIENTE11
419LOZANO FERNANDEZ, CARMINAINDEPENDIENTE11
420MANRIQUE GARCIA, GRACIELAINDEPENDIENTE11
421MARTÍNEZ ARENAS, SOLINDEPENDIENTE11
422MATA CASTILLO, MARÍAINDEPENDIENTE11
423MEZQUITA MULET, SUSANASOM ESPORT-NATURA11
424MILITARU, GIORGIANADC SPORT CLUB11
425MIRAVET GARCÍA, ALEJANDRAINDEPENDIENTE11
426MUÑOZ GARCIA, BEATRIZINDEPENDIENTE11
427MUÑOZ GARCIA, CRISTINAINDEPENDIENTE11
428NAVARRO ORTELLS, CRISTINAINDEPENDIENTE11
429NEBOT LOPEZ, CARMENINDEPENDIENTE11
430NEBOT ROMERO, CLARAINDEPENDIENTE11
431NEBOT ROMERO, RAQUELINDEPENDIENTE11
432ORTELLS PEIRATS, LAIACLUB D'ATLETISME11
433ORTELLS PEIRATS, RAQUELCLUB D'ATLETISME11
434PALMER SANJULIAN, NADINEINDEPENDIENTE11
435PITARCH PLAZA, MARTRIVILA11
436PITARCH SEBASTIA, SILVIAINDEPENDIENTE11
437POZO, CRISTHINAINDEPENDIENTE11
438QUEROL LOPEZ, PAULAHANDBOL VILA-REAL11
439RAMIRO SALVA, MARIAINDEPENDIENTE11
440RAMOS FELIPE, LIDIAINDEPENDIENTE11
441RODRÍGUEZ CHIVA, MARÍAATLETISME11
442SALES CARAQUITENA, CRISTINAINDEPENDIENTE11
443SALVADOR DESPONS, SONIAINDEPENDIENTE11
444SANJUAN RODRIGUEZ, MARINATRIVILA11
445SARRIA FIESTAS, MARÍA JOSÉATLETISME VILA-REAL11
446SARRION TAMARIT, TATIANAINDEPENDIENTE11
447SEGARRA CASALTA, MARIAINDEPENDIENTE11
448SOLER DOÑATE, CONCHÍNINDEPENDIENTE11
449VICENT CARDA, MARIAINDEPENDIENTE11
450IONUT MATEI, MARCELINDEPENDIENTE11
451VICENT GOTERRIS, VIRGINIA PILARINDEPENDIENTE11
452BAGAN, MARINACLUB RUGBY CASTELLÓN11
453BALAGUER MORENO, ALEJANDRAINDEPENDIENTE11
454CATALÁ ALONSO, YASMINAINDEPENDIENTE11
455DE LA MUÑOZA, MARISAINDEPENDIENTE11
456ESTEVE, DIANAINDEPENDIENTE11
457FERNÁNDEZ PÉREZ, ELENAINDEPENDIENTE11
458FERNÁNDEZ PÉREZ, PAULAINDEPENDIENTE11
459GARCIA MARTINEZ, EVAINDEPENDIENTE11
460GIL EDO, LOURDESINDEPENDIENTE11
461GUAL ROSELL, PATRICIAINDEPENDIENTE11
462GUMBAU DOMINGO, MARIA JOSÉINDEPENDIENTE11
463HIDALGO ORTEGA, Mª DEL MARINDEPENDIENTE11
464JUAN SERRANO, GLORIAINDEPENDIENTE11
465LÓPEZ GIRONA, CARMENINDEPENDIENTE11
466MARTINEZ, MARINAINDEPENDIENTE11
467MATEU GUILLAMON, IDELIAKEMAOS11
468MEZQUITA VIDAL, MARIAINDEPENDIENTE11
469MONFORT ROCA, MARTAINDEPENDIENTE11
470ORENGA BENET, NOELIAINDEPENDIENTE11
471PESUDO CATALA, BALMAINDEPENDIENTE11
472PORTALÉS, DIANAINDEPENDIENTE11
473PORTALÉS, MARTAINDEPENDIENTE11
474PRIETO BALLESTER, TRINIINDEPENDIENTE11
475SABATER ESCRIG, MARCELAINDEPENDIENTE11
476SÁNCHEZ INIESTA, MªLYDIACLUB RUGBY CASTELLÓN11
477SERRA RUBERT, ANNAINDEPENDIENTE11
478VEDRÍ PEIRATS, MARTAINDEPENDIENTE11
479VILANOVA PERIZ, NURIAINDEPENDIENTE11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ FEMENINA ABSOLUTA

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

OSCAR GONZALEZ SALVADOR 455
JORGE MORA CHUECOS 317
FERNANDO FERNANDEZ DIEGO 315
ABSOLUTA MASCULINA  5K ANIMATEMPS10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC10K EFECTE VILA-REAL5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1GONZALEZ SALVADOR, OSCARJARDINERIA HNOS CUADROS75756060756050455
2MORA CHUECOS, JORGEINLINEA SPORT CENTER444375605045317
3FERNANDEZ DIEGO, FERNANDOCELTIC SUBMARI4541303544394140315
4TEROL FERRI, EMILIOJARDINERIA HNOS CUADROS4138342742414028291
5GARCIA MUÑOZ, ANTONIOC.A. VILA REAL4244322513434341283
6RUS LOPEZ, ANTONIOJARDINERIA HNOS CUADROS37402328423935244
7SANCHEZ GARCIA, ANGELATLETISMO VILA-REAL283241438352030201
8CASALTA MÁRQUEZ, SALVADORINDEPENDIENTE32342222383617201
9MUÑOZ MUÑOZ, RUBÉNJARDINERIA HNOS CUADROS23331611343334175
10BORT SERRANO, RAMONSOM ESPORT NATURA333126344011166
11CUADROS LOZANO, AITORJARDINERIA HNOS CUADROS37305045162
12REYES MARTI, JOSEGRAO RUNNERS43353142151
13LOPEZ OSTOS, RAFAATLETISMO VILA-REAL26178413424150
14HERRERO ALFONSO, VICENTEC.A. ONDA75160136
15CASAÑA CARRATALA, RUBENTRIVILA19211117282221130
16FOLCH BORDAS, CARLOSRIBALTA RUNNERS502539114
17CUADROS ORTIZ, PASCUAL VTE.JARDINERIA HNOS CUADROS713113527281113
18MARTINEZ GONZALEZ, JAVIATLETISMO VILA-REAL15301137119104
19MARCELINO ANTONIO, JULIOUNIO ATLETICA CASTELLO6044104
20MUÑOZ CONTRERAS, ENRIQUETRIVILA3093133103
21LOZANO VELASCO, JAVIINDEPENDIENTE6043103
22MINGOL CUADROS, CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS141711242520102
23BARRACHINA MONFORT, JOAQUÍNJARDINERÍA HNOS. CUADROS363531102
24IBNSALAM CHAT, ADILGAES RUNNING TEAM6041101
25PLIEGO GARCIA, JAVIEREI A CORRER10313320141697
26MOLINER GARCIA, FRANCISCOEI A CORRER114213221121295
27CUADROS ESCUDER, JOSE MANUELJARDINERIA HNOS CUADROS454489
28SANCHEZ GARCIA, VICENTEGRAO RUNNERS454489
29MENERO TORAN, JOSE PASCUALEL BAR DEL BELGA434487
30CASALTA FOLCH, AGUSTÍNDC SPORT CLUB434285
31LOPEZ COLONQUES, JUANTRIVILA12130231884
32HARO LOPEZ, PEDROJARDINERIA HNOS CUADROS38271378
33GARCIA ZAFON, PEPEINDEPENDIENTE403777
34PORTOLES BLASCO, IVANCA URBAN RUNNING CASTELLON7575
35HERVAS JODAR, FRANCISCO JOSEINDEPENDIENTE7575
36RUBIO SEGARRA, IÑAKICABANES (DELTA VALENCIA)7575
37GIMENO MORO, CHEMAMERIDIANO 0333972
38LLUCH MARTINEZ, JONATHANURBAN RUNNING363470
39SANTAMARIA BLASCO, RAULJARDINERIA HNOS CUADROS402767
40MARZA FERNANDEZ, DAVIDATMÓSFERA SPORT RUNNING25281164
41CEBRIAN GRANELL, ABELC.A. ONDA392463
42GIMENEZ BOVEA, IBANJARDINERIA HNOS CUADROS13123661
43VALERA BERZOSA, CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS1611191713159
44RIVERA USÓ, JAIMETRIVILA302959
45ORIOLA ALBA, JOSETRIVILA111262958
46AZAÑON SANCHEZ, LUISJARDINERIA HNOS.CUADROS4511157
47RUIZ GOMEZ, DONATOJARDINERIA HNOS CUADROS191118154150
48FORNER MOLINER, VICTORDUURS MICHAVILA CASTELLÓ5050
49JURGUENS, THOMASINDEPENDIENTE5050
50SANCHEZ RUBIO, MIGUEL ANGELSPORTECH TERUEL5050
51GARCIA MALLENCO, CESARINDEPENDIENTE5050
52DIAZ GARCIA, TONIINDEPENDIENTE202949
53ALBA SANZ, PABLOINDEPENDIENTE813746
54ARCHELA B, SERGIOTRIVILA192746
55PALOMERA SVENSSON, SAMUELINDEPENDIENTE4545
56OLIVER GAVALDÁ, FRANCISCO JAVIERDC SPORT CLUB4545
57PASCUAL VERA, JOSE RAMONSOLIVO TEAM4444
58GARCÍA ZAFÓN, JOSEINDEPENDIENTE4343
59LARIVE YAGÜE, JORGEINDEPENDIENTE261743
60MARTINEZ OJEDA, DOMINGOJARDINERIA HNOS CUADROS1511249142
61MANRIQUE AIBAR, ALFONSOINDEPENDIENTE1111162242
62PALOMERA SVENSSON, GABRIELINDEPENDIENTE4242
63TOMAS REINA, OSCARCLUB ESPORTIU VINAROS4242
64NUÑEZ IBARROLA, GALDERVILASWIM4242
65FABRA HERRERO, JOSEPAMICS DEL CLOT4141
66EGEA NICOLAU, ENRIQUEMDMA172441
67OTALVARO MOSCOSO, JEFFERSONCA URBAN RUNNING CASTELLON4040
68GRANELL RODRIGUEZ, DIEGOFUENTES Y CALVENTE NATURA4040
69CUADROS ORTIZ, FRANCISCOJARDINERIA HNOS CUADROS3939
70CID GOMEZ, JUANJOJARDINERIA HNOS CUADROS231639
71MARTINEZ COBO, SERGIOMI PELAZO Y YO3939
72PALOMERA SVENSSON, DAVIDINDEPENDIENTE3939
73SABORIT TORNER, SANTICM VILAFAMES3838
74LAPICA TRAVER, CÉSARINDEPENDIENTE3838
75LLORENS, CRISTIANINDEPENDIENTE3838
76PASCUAL MARMANEU, ALFONSOC. D. FREE RUN3838
77MARTINEZ MARTINEZ, PEDROPURITO1112571137
78CAMPOS BENÍTEZ, MIGUEL ANGELTRIVILA3737
79SAFONT FEMENIA, NACHOUNIÓ ATLÉTICA CASTELLÓ3737
80ALCON MEDINA, JUANJOC.M.SERRA ESPADA DE SUERAS271037
81RUIZ MARTINEZ, SERGIOMAMUTS MOUNTAIN3737
82ESTELLER GIMENO, FERNANDOINDEPENDIENTE3636
83PASTOR CABEDO, RICARDOCA ONDA3636
84LÓPEZ ALLEPUZ, LUIS ENRIQUEINDEPENDIENTE3636
85BROCH CALZADO, JESUSINDEPENDIENTE3636
86GARCIA LLOPIS, CARLOSTRIVILA3636
87CALATAYUD FRANCES, RUBENREDOLAT TEAM3535
88MARTI GIMENO, VICTORINDEPENDIENTE3535
89MOLINA VILLALBA, LUISINDEPENDIENTE28634
90ECHENNI KHAYI, KHALIDINDEPENDIENTE3434
91FORTUÑO FORTUÑO, GERARDOINDEPENDIENTE113133
92PITARCH ARAGÓN, JORGETRIVILA3333
93MARTI BARRACHINA, ALEXINDEPENDIENTE13233
94VILAR GUERRERO, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE3333
95ALEGRE MORALES, EMILIOUAC72633
96VICIANO MELIA, ISIDOROCOMMUNITY RUN3232
97MECHÓ BENLLOCH, J.VICENTECORRERNOULAS3232
98NEBOT ROIG, JAVIERTRINOULAS3232
99CASALTA SALINAS, JORGEA. TERRA6132131
100JARQUE BOU, NESTORCOMMUNITY RUN1515131
101FERNANDEZ BUENO, EMILIOREDOLAT TEAM3131
102FERRADA SILVESTRE, ALBERTOINDEPENDIENTE131831
103OLMEDO GALINDO, DAVIDINDEPENDIENTE3131
104ANDRES FALCO, PABLODC SPORT CLUB3131
105MATEI, MARCEL IONUTINDEPENDIENTE30131
106RIVERA USÓ, JORGETRIVILA181331
107MARTÍNEZ CEREZUELA, MIGUEL ANGELCLUB DE MUNTAÑA MES KILOMETRES128130
108RUBERT ROS, GUILLERMOATLETISMO VILA-REAL17111261130
109ALBIOL ANADÓN, JOSE MANUELURBAN RUNNING CASTELLON21829
110NAVARRO CUADROS, DAVIDATMOSFERA SPORT RUNNING2929
111MANUEL ROCA, MANEUAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE2929
112MARTINEZ ADSUARA, VICENTINDEPENDIENTE2929
113OMS VARGAS, JOSE MANUELC.A. GRAO RUNNERS2929
114LÓPEZ COLLADO, JOŚE MANUELINDEPENDIENTE2929
115DIAZ CLAUSELL, GUILLEMINDEPENDIENTE12728
116IBAÑEZ IBAÑEZ, ELADIUNIO ATLETICA CASTELLO131110101128
117ORTIZ CALVO, SERGIOINDEPENDIENTE2727
118TORNER MUNDO, FERRANCELTIC SUBMARI11112327
119COLLADO MATA, ALBERTOC&C SPORT GINEVALL2626
120FORNAS PRIETO, FRANCISCOINDEPENDIENTE2626
121OCAÑA CALPE, ALEJANDROTRIVILA2626
122MARTÍNEZ GONZÁLEZ, JAVIATLETISME VILA-REAL2525
123FERRERES EDO, ALFONSOLES COVES DE VINROMA2525
124GALÍ DOMINGO, GONZALODEYOKA2525
125CASAÑA GOMEZ, JAVIER JESUSINDEPENDIENTE11111621124
126CANTAVELLA REDON, VICTORTRIVILA23124
127FALCO PUCHOL, CARLESTRIVILA2424
128ESCRICH SANTAMARIA, ANGELCAFE ANGEL2424
129BERNAD, PABLODC SPORT CLUB2424
130VAQUER FERRER, JOSE MARIASOMESPORT-NATURA23124
131BELLES NOTARI, VICENTEC.M.VISTABELLA2323
132SALES IBAÑEZ, JUANINDEPENDIENTE12223
133AYMERICH MARTÍNEZ, OSCARINDEPENDIENTE2323
134YAGÜE PERIS, RAÚLTRILAVALL2323
135NAJIM MEZIANI, AMINEC.A. ONDA2222
136CARRATALA MEZQUITA, PABLOTRIVILA2222
137TERUEL COTO, JORGECELTIC SUBMARI201122
138CAÑADA FABREGAT, JORDIC.E.M SALTARRIBES2222
139MUÑOZ PÉREZ, IVÁNINDEPENDIENTE21122
140MAZUECOS PEREZ, DAVIDCLUB ATLETISMO ONDA2121
141CALERO HUERTAS, PACOINDEPENDIENTE2121
142NOVOA QUESADA, DAVIDINDEPENDIENTE218121
143LATORRE MARTÍNEZ, ANTONIOINDEPENDIENTE2020
144FERNANDEZ CHAVES, JOSERIBALTA RUNNERS2020
145MENERO CALPE, ESTEBANTRIVILA2020
146GUILLEN VAQUERO, ALBERTOINDEPENDIENTE1919
147VIDAL MOLES, DEMEGRAO RUNNERS1919
148MOLINA GARCIA-MUÑOZ, DANIINDEPEMDIEMTE1919
149VALLADOLID RODRIGUEZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE1919
150ALCUÑA ALEPUZ, JOSETRILAVALL1919
151MARTI RAMOS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11591118
152MOLINA GÓMEZ, SERGIINDEPENDIENTE1818
153ORTELLS SORRIBES, FELIPEC.M.SERRA ESPADA SUERAS1818
154ANDRES PACHECO, FERNANDOCA LA VALL D'UIXO1818
155GARCIA GOMEZ, DAVIDTRIVILA112111117
156MIRÓ MONER, DOMINGOHNOS. JARDINERIA CUADROS1717
157MUNUERA MORENO, MIGUELCLUB ATLETISME VILA-REAL1132117
158MARRAMA JUAN, IVANBICIS ORTIZ11516
159LLORENS RODRIGUEZ, OSCARINDEPENDIENTE141116
160CAMPOS BERNABEU, DANIELINDEPENDIENTE1616
161MARBO, SERGIOEVASION RUNNING CASTELLON1616
162FORNES RENAU, RAULURBAN RUNNING1616
163ESTALAYO MATEO, RAFAELINDEPENDIENTE11516
164DIAZ PLA, FRANINDEPENDIENTE1515
165MONFORT FUENTES, DAVIDAMICS DEL CLOT1515
166MESAS TAMBORERO, RUBENTRINOULAS1515
167BROCH PIQUER, PASCUALAMICS DEL TERMET1111711114
168GOL VAQUER, NELODEMATIMAÑANA1414
169PALATSÍ ARMERO, RAÜLINDEPENDIENTE1414
170DOÑATE LOPEZ, JAVIERDC SPORT CLUB1414
171BELDA GARCIA, JUANJOINDEPENDIENTE111113
172BROCH GONZÁLEZ, ALEJANDROTRICANET111113
173MANZANET MONFORT, PABLOTRIVILA1212
174RAMOS MEZQUITA, JOSEPINDEPENDIENTE1111
175LOPEZ GONZALEZ, RAFAINDEPENDIENTE118111
176QUESADA BORT, PEDROINDEPENDIENTE1111
177CASTAÑ FORNES, LUISINDEPENDIENTE10111
178ANDREU, VICENTINDEPENDIENTE1010
179PÉREZ CABALLERO, DIEGOINDEPENDIENTE9110
180PÉREZ GRIÑÓ, CARLOSINDEPENDIENTE9110
181VICENT FERRANDIS, VICTORINDEPENDIENTE1010
182AHICART RIOG, DAVIDDC SPORT CLUB1010
183BALADA SOLER, DANIELINDEPENDIENTE99
184SANCHEZ GOMEZ, RAMONOUTDOOR PERSONAL TRAINING11113119
185LLAGO GARGALLO, INYAKIORPESACORRE111111118
186PASCUAL SORRIBES, OSCARCANEM MODA PINARES111111118
187MARTINEZ ALARCON, BENJAMININDEPENDIENTE111111118
188CASALTA MATA, JUANMACOMMUNITY RUN111111118
189CATALAN IBAÑEZ, PEDROINDEPENDIENTE111111118
190DOÑATE MONTOLIU, CARLOS RAULINDEPENDIENTE111111118
191GARCIA GUAL, JUAN MANUELAMICS DEL TERMET111111118
192REQUENA MORENO, JOSE ANDRESAMICS DEL TERMET111111118
193MIR RUBIO, AGUSTINTERRA I ASFALT111111118
194RODRÍGUEZ CASTILLO, JUAN JOSÉAMICS DEL TERMET111111118
195CASALTA CHESA, JOSE MªAMICS DEL TERMET111111118
196NEBOT VALVERDE, TOMASATLETISMO VILA-REAL111111118
197MINGARRO BROCH, EDUARDUNIÓN DEPORTIVA VEGETARIANA178
198GIRALDO, FELIPEINDEPENDIENTE88
199ESTEVE BERNÚS, DAVIDC.A. ONDA88
200MIGUEL GARCÍA, ERICINDEPENDIENTE538
201MARTINEZ SANTAMARÍA, FRANCISCOUNIO ATLETICA CASTELLO88
202AYET TOBIAS, JORDIINDEPENDIENTE178
203LLORENTE FERRERES, MARIOKENYA PA SOPAR88
204PARADELLS MARTINEZ, DAVIDINDEPENDIENTE617
205NAVARRO FONFRIA, PEDROINDEPENDIENTE11111117
206ARNAL VERDES, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11111117
207GIMENO PALLARES, JAVIERTRIVILA11111117
208CANO PATON, LUISAMICS DEL TERMET11111117
209JANÉS MEDINA, CARLESINDEPENDIENTE11111117
210LUQUE LUQUE, LUISJARDINERIA HNOS CUADROS11111117
211GARCÍA FERRIS, JESÚSINDEPENDIENTE11111117
212LLORET AYET, ENRIQUEINDEPENDIENTE11111117
213LARIVE YAGÜE, JAVIERINDEPENDIENTE77
214ALBALATE BALAGUER, JESUSUNION ATLETICA CASTELLON1517
215LUQUE FONT, LUISINDEPENDIENTE11111117
216FORTUÑO AGULLEIRO, ISAACINDEPENDIENTE'167
217HARO FERNANDEZ, PACOINDEPENDIENTE66
218MONZÓ GUILLAMÓN, JOSE MIGUELAMICS DEL TERMET1146
219BAREA FELIU, MAUROINDEPENDIENTE1111116
220GARCIA VIA, JAVIERINDEPENDIENTE1111116
221MONTIEL MARTINEZ, JOSE CARLOSINDEPENDIENTE1111116
222SANCHEZ SANCHEZ, MIGUEL ANGELAMICS DEL TERMET1111116
223FONT BELTRAN, ALEJANDROINDEPENDIENTE1111116
224CARBO LERMA, DAVIDINDEPENDIENTE1111116
225CUELLAR FAJARDO, JORGEINDEPENDIENTE1111116
226LLOP VINUESA, SANTIAGOJARDINERIA HNOS CUADROS1111116
227HERVÍAS PEREZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE1111116
228BULLON BALLESTER, AGUSTÍNINDEPENDIENTE66
229SERRANO CORREDOR, TONIINDEPENDIENTE1111116
230MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE1111116
231VICENT TAMBORERO, JUANJOINDEPENDIENTE1111116
232CÓZAR TORÁN, PEDROINDEPENDIENTE156
233GIL SERRA, MANOLODE MATI MAÑANA111115
234CASTILLO PEÑARROCHA, JUANJOCORREDORS DE SOCA. CASTELLÓ.111115
235VICENT CABALLER, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE111115
236BAREA GARCIA, MARTININDEPENDIENTE111115
237ESCUDERO CANO, JUANTERRA I ASFALT111115
238GIL VAQUER, NELODE MATI MAÑANA111115
239LLORENS GIL, JUAN SALVADORINDEPENDIENTE111115
240SAFONT PESUDO, MIGUELINDEPENDIENTE111115
241DARAS FERRANDO, JOSEA4 PELAT111115
242SEGARRA CORBATO, JOSEINDEPENDIENTE111115
243FONT ALBIOL, VICENTEINDEPENDIENTE111115
244PARRA VIVO, ANDRESINDEPENDIENTE111115
245JUAN PUERTO, QUIQUERUN ADDICTION CASTELLON55
246BELLMUNT CALPE, FRANCISCOC.A. ONDA55
247CLAUSELL CHIVA, MANUELINDEPENDIENTE55
248RUBERT CARDA, RAFAELINDEPENDIENTE111115
249CASALTA MATA, HECTORINDEPENDIENTE111115
250SANCHIS MEZQUITA, JOSEINDEPENDIENTE11114
251MOLINER BLASCO, PABLOEI A CORRER11114
252MONFERRER, JOSE CARLOSCE ANIMATEMPS11114
253MARIN CARRASCO, PEDROATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS11114
254CANTAVELLA RAMBLA, VICENTINDEPENDIENTE11114
255BENSACH CUBEDO, FRANWWW.BENSACH-CHUMILLAS.COM11114
256OJEDA MANZANET, RAFAAMICS DEL TERMET11114
257MEZQUITA RUBERT, PASCUAL LUISINDEPENDIENTE11114
258CABRERA COLONQUES, JORDIINDEPENDIENTE44
259MACIAS MUÑOZ, VICTORATLETISME VILA-REAL134
260ALTAVA SOLER, MANUELINDEPENDIENTE11114
261CORBALAN TENA, JAVIERRIBALTA RUNNERS44
262ASENSI LLUECA, FRANCISCOC.A. LA VALL DE SEGO44
263MARTINEZ FERNANDEZ, JUAN JOSEC.A. ONDA1214
264FRANCH ALONSO, JOSE ANTONIOJARDINERIA HNOS CUADROS44
265MARTÍNEZ FERNÁNDEZ, PEDROINDEPENDIENTE314
266FONT BELTRAN, VICENTEINDEPENDIENTE11114
267LLOP PESET, ENRIQUEINDEPENDIENTE11114
268CORTELLS MESEGUER, ANTONIOINDEPENDIENTE11114
269FORCADA SALES, TONIINDE11114
270JAEN SANCHEZ, JUANINDEPENDIENTE11114
271BELTRAN CASTILLO, JOSE RAMONATMOSFERA SPORT RUNNING11114
272CARCELLER SAFONT, MAURIINDEPENDIENTE1124
273BONET RIPOLLES, SAMUELINDEPENDIENTE44
274PIQUERAS SALAZAR, IGNACIOC.M. VISTABELLA44
275BALFAGON SANMARTIN, DAMIANINDEPENDIENTE123
276COSTA CUADROS, VICENTEAMICS DEL TERMET1113
277ONDOÑO GUERRA, JUAN PEDROINDEPENDIENTE1113
278HUGUET FUSTER, JOSE LUISC.A. ONDA1113
279LLORENS GARCIA, TELMOEI A CORRER1113
280PALLARES BALLESTER, JUAN RAMONC.A. ONDA1113
281PERONA GARCIA, PAULINOINDEPENDIENTE1113
282MUÑOZ MUÑOZ, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE1113
283BERNAT GIMENEZ, VICENTEINDEPENDIENTE1113
284MARZA AVELLANA, MANUINDEPENDIENTE1113
285CASTILLO TOMAS, VICENTEUNIO ATLETICA CASTELLO1113
286GIL CANTAVELLA, PAUINDEPENDIENTE1113
287BENAGES EDO, ARGIMIROINDEPENDIENTE1113
288SANCHEZ GARRIDO, RAFAINDEPENDIENTE1113
289GALINDO NOTARI, JUANJOINDEPENDIENTE1113
290GIL MIRALLES, CARLOSINDEPENDIENTE1113
291SALISA SÁNCHEZ, RAFAEL IÑAKIINDEPENDIENTE1113
292CABRERA CUBERO, BENJAMINTRICASIM1113
293PALMER SIMÓ, PEPINDEPENDIENTE1113
294MOLLAR JUAN, ALBERTOINDEPENDIENTE1113
295ANDRES BAYARRI, NESTOREI A CORRER1113
296CLARO CARRERAS, PABLOCOMMUNITY RUN1113
297CUELLAR LLOP, CRISTIANINDEPENDIENTE1113
298PORE CASTELLAR, RUBENINDEPENDIENTE1113
299ALMELA LOPEZ, JUANMAINDEPENDIENTE1113
300VILLAHERMOSA PUJOL, DAVIDINDEPENDIENTE1113
301GINER BALLESTER, SALVAINDEPENDIENTE1113
302URBANEJA GARCIA, ALBERTOINDEPENDIENTE1113
303CARRILLO TORRES, FRANCISCOC.A. ONDA1113
304CORDOBA CARO, RAMONVILANOVA D'ALCOLEA1113
305ORELLANA MARTIN, ENRIQUEINDEPENDIENTE1113
306SEGARRA CASALTA, VICTORINDEPENDIENTE1113
307SANCHEZ GOMEZ, MARTINOUTDOOR PERSONAL TRAINING1113
308CABALLERO ARANDA, ENRIQUEINDEPENDIENTE1113
309SÁNCHEZ GARCÍA-VACAS, DANIELTERRETA-RUNNERS1113
310MONTIEL VIVO, JOSEINDEPENDIENTE1113
311USÓ BONET, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE1113
312PEDRO FERRANDIS, ADANINDEPENDIENTE1113
313FLORES CASTILLO, CRISTOFERINDEPENDIENTE1113
314POZO MENDOZA, FRANINDEPENDIENTE1113
315PALOMARES CAMPAYO, JOSE A.CENTRE EXCURSIONISTA1113
316PITARCH PIQUER, DAVIDINDEPENDIENTE1113
317ALBIOL ESTELLER, JOSEP PASQUALINDEPENDIENTE1113
318CUELLAR FAJARDO, MANUELINDEPENDIENTE1113
319SALES RUBIO, JORGEINDEPENDIENTE112
320CABEDO RUIZ, SERGIOINDEPENDIENTE112
321JIMENEZ, MANUINDEPENDIENTE112
322GARCIA VIA, JESUSINDEPENDIENTE112
323VILLANUEVA REDON, FRANCISCOINDEPENDIENTE112
324DE GOMAR ALLELY, RAFAINDEPENDIENTE112
325GARCIA GARCIA, JUAN SANTIAGOBETXI RUNNERS112
326TELLO ESCRIG, SALVADORAMICS DEL CLOT112
327CANOS MONZONIS, TONIINDEPENDIENTE112
328MELUL NACMIAS, MARIOINDEPENDIENTE112
329SORIANO ARNAL, JUAN VICENTEINDEPENDIENTE112
330GARCIA BABILONI, DAVIDINDEPENDIENTE112
331ISERTE BATALLA, CRISTIANINDEPENDIENTE112
332FORÉS BARRERA, NICOLÁSINDEPENDIENTE112
333BORT POVEDA, SERGIOINDEPENDIENTE112
334CORCHERO MARIN, MANUELINDEPENDIENTE112
335NAVARRO GORRIS, VICENTEAMICS DEL TERMET112
336BLANCH MORA, IVANINDEPENDIENTE112
337GALAN MONTERO, OSCARXIBECA TRAIL112
338MARTÍN FERNÁNDEZ, JOSE LUISINDEPENDIENTE112
339MOISE, FANELINDEPENDIENTE112
340JUAN NEBOT, MANUELC.A. VILA-REAL112
341LLOP PESET, CARLOSINDEPENDIENTE112
342LLANSOLA GIL, GERARDINDEPENDIENTE112
343MUNDINA MATA, JOSE P.AT. VILA-REAL112
344RUBERT CANTAVELLA, MANUELINDEPENDIENTE112
345BOIXADER GIL, ERNESTOCELTIC SUBMARI112
346POZO PEREZ, ALEXCLUB ATLETISME VILA-REAL112
347BECKER SALAIS, ALEJANDROINDEPENDIENTE112
348ESCRIG MARTINEZ, RAFAELINDEPENDIENTE112
349ROMERO CALDUCH, SERGIOCOMMUNITY RUN112
350SAUANE AMORIN, CARLOSRUNNING MORÓ112
351ALFANJARIN PEÑA, RUBENINDEPENDIENTE112
352BERNAT NEGRE, SERGIOINDEPENDIENTE112
353COROBÁN, RAULINDEPENDIENTE112
354SERRANO CABEDO, JOSEP INDEPENDIENTE112
355SORRIBES LLIDO, HECTORINDEPENDIENTE112
356BELLMUNT CALPE, DAVIDINDEPENDIENTE112
357FLOR ANDREU, RICARDOINDEPENDIENTE112
358JIMENEZ LOPEZ, ANGELPACHANHOUSE112
359LOZANO MARCHENA, MANUELINDEPENDIENTE112
360REDONDO GARCÍA, ROBERTOINDEPENDIENTE112
361VEDRI LLOP, JAVIERINDEPENDIENTE112
362CASTAÑO TARIN, DAVIDINDEPENDIENTE112
363CEBA FLOR, JUAN PEDROINDEPENDIENTE112
364JUAN BROCH, PACOA REBUFO112
365MARTINEZ LORA, SERGIOINDEPENDIENTE112
366MEDINA CIFRE, MIGUEL ÁNGELINDEPENDIENTE112
367NACHER ALVARO, ANTONIINDEPENDIENTE112
368CARMONA GONZALEZ, ANDRESINDEPENDIENTE112
369CAYUELA CÓRCOLES, FERNANDOC.A. GRAO RUNNERS112
370DIAZ PINILLA, RAFAELCA ONDA22
371FERNANDEZ SANCHEZ, RAMONGHOST RUNNING112
372FLORES LOPEZ, JUAN MANUELINDEPENDIENTE112
373GIMENO TAMBORERO, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
374LOPEZ DE MOTA MENDEZ, MODESINDEPENDIENTE112
375PERIS RAMOS, MIGUEL ALQUERIES RUNNING112
376SANCHEZ MOLINA, CANDIDOINDEPENDIENTE112
377ALCAYNE SENENT, JOSE MªINDEPENDIENTE112
378GONELL CHIVA, MIGUELINDEPENDIENTE112
379SEGOVIA ANGULO, ANTONIOUNIO ATLETICA CASTELLO112
380FERNANDEZ FERNANDEZ, SANTIAGOINDEPENDIENTE112
381GARCIA IGLESIAS, VICENÇINDEPENDIENTE112
382LLORENS MONTAÑES, VICENTEINDEPENDIENTE112
383MARTI ARGILAGA, AMADEOMONTAÑA PUERTOMINGALVO112
384RAUSELL GOMEZ, FRANCISCO JOSEINDEPENDIENTE112
385VALLES VIVES, PACOTRAGAMILLAS ALCAÑIZ112
386MIRALLES BORILLO, PASCUALOUTDOOR PERSONAL TRAINING112
387RUIZ MORCILLO, ROBERTOINDEPENDIENTE112
388MAS ALBIOL, JOSESME RUNNERS VILA-REAL112
389PALLARES BOU, JAIMEMELILLEROS DE VILA-REAL112
390MATA CARDA, PAUINDEPENDIENTE112
391POZO MOYA, SERGIOTRIVILA112
392GIL SERRA, JOSE ANTONIOLA COOPERATIVA112
393SÁNCHEZ SOTO, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE112
394CALVO ARMENTA, ROBERTOCORRE O DERRAMA112
395GONZALEZ FONT, TONIINDEPENDIENTE112
396PALOMARES DENIA, FRANCISCOINDEPENDIENTE112
397CANO PATON, FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE112
398SAFONT FALOMIR, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE112
399TOMAS MONFERRER, VICENTEINDEPENDIENTE112
400BALAGUER HUGUET, MARCO AGUSTININDEPENDIENTE112
401CABEDO LOZANO, ANTONIOINDEPENDIENTE112
402CUADROS LOZANO, BERNARDOINDEPENDIENTE112
403OSUNA GONZALEZ, JOSE MANUELPIXELCOM112
404SERRANO GARCIA, ANTONIOINDEPENDIENTE112
405PERIS CERVERA, AMADEOANIMALS DE MONTE112
406BATALLA ORIOLA, ELOYINDEPENDIENTE112
407BELTRAN BRU, JORGE VICENTEINDEPENDIENTE112
408BROCH RUBERT, NACHOINDEPENDIENTE112
409CLEMENTE PIQUER, JORDIINDEPENDIENTE112
410EBRO LOPEZ, JOSE MANUELULTRA RUNNERS CASTELLON112
411FRANCÉS DÍAZ, RAMÓNINDEPENDIENTE112
412FUSTER GOMEZ, JORGETRIVILA112
413GIL TELLOLS, VICENTEINDEPENDIENTE112
414IRAZUSTA GOÑI, ENEKOINDEPENDIENTE112
415LÓPEZ MIGUEZ, JUAN MANUELDEMATIMAÑANA112
416MANZANET LLOP, ALEJANDROSME RUNNERS112
417MONFERRER SANCHIS, JOSE CARLOSATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS112
418MORENO SERRA, LUISINDEPENDIENTE112
419MORENO SERRA, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE112
420PARRA FRUCNOSO, DIEGOINDEPENDIENTE112
421RODRÍGUEZ CARAVACA, FRANCISCOCELTIC SUBMARI112
422SEMPERE FORCADA, DAVIDINDEPENDIENTE112
423TORRES RENAU, PABLOTRIVILA112
424VICENT FONT, DOMINGO JOSEFGT112
425VIDA GOMERA, RAFAELC.T. CASTALIA112
426FERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, FERNANDOINDEPENDIENTE11
427LEGRAND LUQUE, CHRISTIANBCS11
428TRILLES BARREDA, VICENTINDEPENDIENTE11
429LLORENS GIL, IVAN SALVADORINDEPENDIENTE11
430TOMÁS HUESO, ALEXTANDEM MAGAZINE11
431DORADO DOLS, JOSEINDEPENDIENTE11
432GÓMEZ VALERO, JAVIERINDEPENDIENTE11
433MADRIGAL DE LA VEGA, ANDREUINDEPENDIENTE11
434ORTIZ GALLEGO, ALEJANDROINDEPENDIENTE11
435SOLE CASTELLO, JORDIINDEPENDIENTE11
436APARICI DÍAZ, DANIELINDEPENDIENTE11
437BELTRAN CORTES, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
438FRANCISCO TORRES, JORDIINDEPENDIENTE11
439HERNÁNDEZ LUIS, PABLOINDEPENDIENTE11
440MARTÍNEZ GUERRA, RUBÉNINDEPENDIENTE11
441MOLINA SEBASTIA, MIGUELXIBECA TRAIL11
442OQUENDO GARRIDO, AITORINDEPENDIENTE11
443PARRA CANO, IVANINDEPENDIENTE11
444TAMARIS BALLESTER, ERICINDEPENDIENTE11
445FERRER CAMAÑES, ALBERTPORTELL TURISME11
446JIMENEZ PUCHE, SAULINDEPENDIENTE11
447SEPULVEDA RAMOS, ERICINDEPENDIENTE11
448VILANOVA BONET, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE11
449BELTRÀN PARIS, MARCOSPORTELL TURISME11
450BENAYAD, HICHAMINDEPENDIENTE11
451CINTAS ALBIOL, ADRIANINDEPENDIENTE11
452JUAN DOLS, JAVIERINDEPENDIENTE11
453JUÁREZ FEMENIA, ADRIANINDEPENDIENTE11
454MARTINEZ SANCHEZ, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
455PALACIOS LLOBET, DAVIDNOULAS11
456VALERO SANZ, CARLOSINDEPENDIENTE11
457ALCÁCER DOLS, RUBÉNINDEPENDIENTE11
458AMPOSTA BROCH, JESUSINDEPENDIENTE11
459ASENSI GARCIA, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
460DOÑATE PEREZ, NACHOBTT L'ESTRAPERLO11
461FERNANDEZ, EDUARDOINDEPENDIENTE11
462FUSTER ORTELLS, RICHARDINDEPENDIENTE11
463GONZALEZ MENDOZA, DANIELINDEPENDIENTE11
464LOPEZ OSSORIO, MANUELCORREMON TRAIL11
465LOZANO SÁNCHEZ, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
466MARTÍNEZ JARA, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
467MENDOZA CALVO, JUANJOINDEPENDIENTE11
468SANCHEZ CLEMENTE, IÑIGOINDEPENDIENTE11
469SIERRA DELGADO, JONATHANINDEPENDIENTE11
470SOGUES SAMPEDRO, RAFAINDEPENDIENTE11
471VALLEJO GAGO, CARLOSINDEPENDIENTE11
472ALEPUZ FLICH, JAVIERC.A. NOULAS11
473APARICIO BALAGUER, JORDIINDEPENDIENTE11
474BERNAD BLASCO, VICTORIN BIKE11
475BOIXADER GIL, JULIOCELTIC SUBMARI11
476CANO GOMEZ, FRANCISCO JAVIERRUNNING CASTELLON11
477CARRILLO CASTILLO, VICTOR MANUELINDEPENDIENTE11
478FRANCH DOÑATE, MANUELINDEPENDIENTE11
479GARCÍA DEL CAMPILLO, LUISXIBECA TRAIL11
480GARCIA ORTELLS, VICTORCELTIC SUBMARI11
481GOMEZ GALINDO, JOSE LUISMEDULA TRAILRUNNINGTEAM11
482HIDALGO ROMERO, ANTONIOAMICS DEL CLOT11
483LLIDO VILAR, JUANNOULAS11
484LLORET BASIERO, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
485LÓPEZ IBORRA, JAVIINDEPENDIENTE11
486MADRIGAL RUIZ, XUSINDEPENDIENTE11
487MONFERRER BECKER, JACINTOINDEPENDIENTE11
488MONFERRER IZQUIERDO, ANGELINDEPENDIENTE11
489MONFERRER SANCHIS, VICENTE JAVIERINDEPENDIENTE11
490MORA TORRES, FCO. JOSÉINDEPENDIENTE11
491MUÑOZ CANDELA, ALFONSOAVENTURAS MOU11
492OVIEDO PAULINO, IVANINDEPENDIENTE11
493PARRA SANNICOLÁS, JAVIERINDEPENDIENTE11
494PERELLÓ OLIVER, JUAN JOSÉXIBECA TRAIL11
495PERIS GÓMEZ, VICENTC.M. GR-3411
496PRIETO LOPEZ, DAVIDDESNIVEL+TRAIL11
497ABAD PARRA, FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
498AMPOSTA ZURITA, PASCUALINDEPENDIENTE11
499ARNAL ALMELA, DOMINGOINDEPENDIENTE11
500BOU FORCADA, MANUEL JAVIERBOU TEAM11
501CHESA, QUIQUEINDEPENDIENTE11
502CONTRERAS MOMBLANT, EMILIOL'OVELLA CORRE11
503COSTA ORTELLS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
504CRISTEA, CRISTIAN OVIDIUINDEPENDIENTE11
505FORTUÑO GIL, JAVIERINDEPENDIENTE11
506GARCIA VIA, FRANCISCOTARONGETES11
507LLOP AGUILAR, ANTONIO JOSEBICHOS TEAM11
508LÓPEZ ARASIL, TONIINDEPENDIENTE11
509MARTIN QUINTERO, JOSE MARIARUNNEROS40+11
510MEZQUITA GURREA, PASCUALINDEPENDIENTE11
511MILLAN PEREIRA, FIDELVIDRES RUNNING TEAM11
512ORTIZ MEJIAS, JUAN JOSERUNNEROS40+11
513PEREZ MARTINEZ, CARLOS JAVIERINDEPENDIENTE11
514PITARCH CAMPOS, JOSE MARIAINDEPENDIENTE11
515REOLID SOLER, RAFAINDEPENDIENTE11
516SALAS JIMENEZ, JAIMEINDEPENDIENTE11
517SALES ALCALA, JOAN VICENTINDEPENDIENTE11
518SALES MAS, JOSE VICENTEL'OVELLA CORRE11
519SANCHEZ TAUSTE, JOSE ANTONIOBICHOS TEAM11
520VILAR BLASCO, DAVIDCELTIC SUBMARI11
521ARJONA ESCRIBANO, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
522BERENGUER GARCIA, JUANRAINDEPENDIENTE11
523CARRATALA MONFORT, BENJAMININDEPENDIENTE11
524CHINCHILLA ROMAN, FRANCISCORUNNEROS40+11
525ESCUDEROS MORCILLO, JESUSINDEPENDIENTE11
526GÓMEZ MURRIA, JAVIERCLUB RAMBLAS DE AZUÉBAR11
527GONZALEZ MENDOZA, JUANINDEPENDIENTE11
528HERRERO MIRAVET, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
529LARA SANCHEZ, LUIS JESUSINDEPENDIENTE11
530ORTELLS CABRERA, HECTORINDEPENDIENTE11
531PALLARES NEILA, JAVIERINDEPENDIENTE11
532PIÑERO ALARCON, TOMASINDEPENDIENTE11
533QUESADA GARCÍA, PEDROINDEPENDIENTE11
534SANJUAN MEZQUITA, JUANJOINDEPENDIENTE11
535BARBERA AHICART, TAFOLCELTIC SUBMARI11
536CELDA LLUESMA, RAFAELINDEPENDIENTE11
537EIXEA COSTA, ALEJOCELTIC SUBMARI11
538ESTALL MONTOLIU, JOAQUIN FELIXINDEPENDIENTE11
539GUILLEN ANSUATEGUI, EUGENIOATMOSFERA SPORT RUNNING11
540MORENO JAEN, ISIDROXIBECA TRAIL11
541RAMOS EIXIEA, PACOCELTIC SUBMARI11
542SANTOS CASTAÑO, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
543CANDAU BROCH, MANOLOINDEPENDIENTE11
544GUERRERO SANCHEZ, CARLOSCELTIC SUBMARI11
545SAPORTA RAMOS, VICENTEINDEPENDIENTE11
546FERNANDEZ, EDUARDOINDEPENDIENTE11
547MOLES GUMBAU, IVANINDEPENDIENTE11
548LLORENS HICARIO, DARIOINDEPENDIENTE11
549PINEL BERZOSA, JUAN A.TRIVILA11
550FORTUÑO MESEGUER, JOANINDEPENDIENTE11
551ADSUARA FERRADA, JORGEINDEPENDIENTE11
552ARÉVALO CONTRERAS, MOISESTRIVILA11
553ULLOA BURILLA, SERGIOINDEPENDIENTE11
554TRILLES AGUILELLA, VICENTEINDEPENDIENTE11
555GIMENO GOMEZ, EDUINDEPENDIENTE11
556FELIS LLACER, ROGERTRIVILA11
557BROCH BALLESTER, CARLOSINDEPENDIENTE11
558GINER MONTAÑEZ, ROBERTO CARLOSCLUB MUNTANYA SANT MATEU11
559LARA RUBIO, PEDRO VICTORINDEPENDIENTE11
560LORCA RUBIO, SERGIOINDEPENDIENTE11
561RAMOS JORQUES, LUIS MIGUELINDEPENDIENTE11
562LÓPEZ OCAÑA, OSCARINDEPENDIENTE11
563RAMBLA ALCOLEA, DOMINGOINDEPENDIENTE11
564RAMÍREZ PEÑAFIEL, RAFAELATLETISME VILA-REAL11
565VIZCAÍNO MARTÍNEZ, JOSE ANTONIOATLETISME VILA-REAL11
566SAENZ DE CABEZON RODRIGUEZ, ANGELINDEPENDIENTE11
567SOLER SANCHÍS, VICENTTRIVILA11
568DOMINGO GARZÓN, MARCIALINDEPENDIENTE11
569GILI TOMAS, JUAN RAMONINDEPENDIENTE11
570USO MEZQUITA, DIEGOINDEPENDIENTE11
571JUAN SOLER, VICENTUNIO ATLETICA CASTELLO11
572MORA MORA, LEÓNUNIO ATLETICA CASTELLO11
573ADSUARA ABAD, RUBENINDEPENDIENTE11
574ARNAL BELLMUNT, JORDIINDEPENDIENTE11
575CASADO MIGUEL, JORGEINDEPENDIENTE11
576CATALAN FENOLLOSA, DAVIDINDEPENDIENTE11
577CHIVA GIL, ROMANINDEPENDIENTE11
578DENIA GARCIA, AARONJARDINERIA HNOS CUADROS11
579GONZALVEZ COTEJOSA, NICOLASINDEPENDIENTE11
580GUTIERREZ BROCH, FRANCISCOAMICS DEL TERMET11
581MENDEZ VASQUEZ, CRISTHIANINDEPENDIENTE11
582POZO PÉREZ, JAVIINDEPENDIENTE11
583SANCHEZ LOPEZ, JORGEINDEPENDIENTE11
584SANCHEZ MENDOZA, ALAININDEPENDIENTE11
585ARANDA ALCACER, JAVIERINDEPENDIENTE11
586CASTAÑ FERNANDEZ, LLUISINDEPENDIENTE11
587CASTELLÓ MOLLAR, JAVIINDEPENDIENTE11
588CHAFRAR SOLA, ISMAELCLUB DE MUNTANYA SANT MATEU11
589CORTES LLORENS, RAFAELINDEPENDIENTE11
590FAJARDO SULLER, LUISINDEPENDIENTE11
591GARCIA ZAMORANO, CARLOSEVASION RUNNING CASTELLON11
592GINER ROCA, EVACLUB DE MUNTANYA SANT MATEU11
593LLORENS GALI, GABRIELINDEPENDIENTE11
594LLORENTE GOMEZ, SERGIOEVASION RUNNING CASTELLON11
595LOPEZ FERNANDEZ, VICENTEINDEPENDIENTE11
596MADUEÑO PALLARES, HECTORINDEPENDIENTE11
597MAÑAS ALFARO, MARCINDEPENDIENTE11
598MARCO SEMPER, JORGEINDEPENDIENTE11
599MICHELI BOIX, PABLOCOMUNITY RUN11
600MIR BOMBOI, AGUSTININDEPENDIENTE11
601MOLINA GÓMEZ, SANTIINDEPENDIENTE11
602MORENTE GONZALEZ, DIEGOINDEPENDIENTE11
603NAVARRO GARCIA, FERNANDOINDEPENDIENTE11
604ORTELLS LORENZO, JORGEINDEPENDIENTE11
605TAUSTE MARTI, JAVIERINDEPENDIENTE11
606VICENT CARREGUI, DAVIDALQUERIES TRITEAM11
607ALGUACIL GARCIA, JULIANINDEPENDIENTE11
608ARAMBUL CORREAS, JUANINDEPENDIENTE11
609BARBERA GARCIA, XAVICOMMUNITY RUN11
610BATALLA GIRONA, PABLOINDEPENDIENTE11
611BERMUDEZ, HECTORTRILAVALL11
612BOLINCHES ROCA, JOSEINDEPENDIENTE11
613CASADO MIGUEL, JOSE CARLOSINDEPENDIENTE11
614CHEZA PEGUEROLES, MANUELINDEPENDIENTE11
615CRISTOBAL FUENTES, GERARDINDEPENDIENTE11
616DOS SANTOS, LUAN LENNONINDEPENDIENTE11
617GARCIA COLOMER, HECTORRUNNETONES11
618GIL BARREDA, BORJARUNNING MORÓ11
619GIL, BORJARUNNING MORO11
620GÓMEZ GANAU, JORDIINDEPENDIENTE11
621GONZALEZ, GERARDCA RUNNING CASTELLO11
622HERRERA, JOELINDEPENDIENTE11
623HERRERO GARCIA, VICTORSERRA ESPADA11
624JAIME CARR, FRANINDEPENDIENTE11
625LOPEZ BROCH, ALBERTOINDEPENDIENTE11
626MARIN, OMARINDEPENDIENTE11
627MONTILLA VICENT, EDGARINDEPENDIENTE11
628NAVARRETE CEPEDA, MIGUEL ÁNGELINDEPENDIENTE11
629REDON PASCUAL, MARCINDEPENDIENTE11
630RUIZ FORCADELL, IVANINDEPENDIENTE11
631SABATER TENA, MARCINDEPENDIENTE11
632SÁEZ IBÁÑEZ, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11
633SANCHIS SALES, MIGUELINDEPENDIENTE11
634SEVILLA ROMERO, ANDRESINDEPENDIENTE11
635SORRIBES QUEROL, VICENTINDEPENDIENTE11
636VILAR MELCHOR, JOELL'EMBOLIC RUNNING TEAM11
637ABELLANA PARRA, JORGEINDEPENDIENTE11
638ALMECIJA, ABELARDORUNNERS CIUTAT DE VALENCIA11
639APARICI SANSON, JAVIERINDEPENDIENTE11
640BALAGUER, ANDREAA. TERRA11
641BALFAGON, DAVIDINDEPENDIENTE11
642BLANCO VIÑES, JUANCA ONDA11
643BOLÓS DÁVILA, JESÚSINDEPENDIENTE11
644BORRELL FERRERES, DAVIDCLUB DE MUNTANYA SANT MATEU11
645CABRERA GUINOT, ALEJANDROPOCHONES RUNNING CLUB11
646CASALTA SALINAS, PABLOINDEPENDIENTE11
647CELDRAN NAVARRO, LUISINDEPENDIENTE11
648CIFUENTES, JAVIERINDEPENDIENTE11
649COSTERA, BERNARDOINDEPENDIENTE11
650FORTUÑO CERVERA, CRISTIANATMOSFERA SPORT RUNNING11
651FUSTER ALMELA, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
652GIL TORNER, PASCUALINDEPENDIENTE11
653GOZALBO TORNER, TONICELTIC SUBMARI11
654HERRERA GAS, MIGUEL ANGELAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
655IZQUIERDO CIFUENTES, JACOBOINDEPENDIENTE11
656JULIÁN GIMENO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
657LLOPIS MARTÍ, MAUROAMICS DEL CLOT11
658LLORENS, MANUELINDEPENDIENTE11
659MALLEN FELTRET, ELOYINDEPENDIENTE11
660MARTINEZ FORTANET, LUISPLAER DE MA VIDA RUNNERS11
661MARTINEZ GALLARDO, JONATHANINDEPENDIENTE11
662MARTINEZ PEREZ, SANTIINDEPENDIENTE11
663MARTINEZ, PEDROINDEPENDIENTE11
664MOLINA PLA, MOISESINDEPENDIENTE11
665NEBOT ARGILAGA, VICENTEINDEPENDIENTE11
666OPREA, CASIANCOMMUNITY RUN11
667ORTIZ, DANIELINDEPENDIENTE11
668PEDRERO PITARCH, FERNANDOAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
669PEÑA MERINO, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
670PEREZ JUAN, CARLOSINDEPENDIENTE11
671REIG DONAT, RAFAELINDEPENDIENTE11
672RENAU MIRALLES, ALEXMUSICALCENTER11
673RODRIGUEZ MANRIQUE, PABLOINDEPENDIENTE11
674ROHRLACH RAMOS, DANIELINDEPENDIENTE11
675RUEDAS QUEROL, DAVIDINDEPENDIENTE11
676SANCHIS SALES, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
677SAZ, NACHOINDEPENDIENTE11
678SIFRE CATALA, JORGEINDEPENDIENTE11
679SOLSONA CELMA, ISAACINDEPENDIENTE11
680SOS, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
681TENA FORES, CHRISTIANUNIO ATLETICA CASTELLO11
682URBANEJA, PABLOINDEPENDIENTE11
683VALLEJO ROMERO, ESTEBANCOMMUNITY RUN11
684VICENTE PIQUER, CARLOSINDEPENDIENTE11
685ABAD VILLAR, VICENTINDEPENDIENTE11
686ABELLO GIL, PABLOTRIVILA11
687AÑASCO FREDES, GASTONINDEPENDIENTE11
688ARNAU SANJULIAN, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
689BAILON GARCIA, JORGEINDEPENDIENTE11
690BALLESTER VILAR, CRISTIANINDEPENDIENTE11
691BARREDA SANTAMARIA, ANTONIOINDEPENDIENTE11
692BLANCO PEREZ, JAVIERINDEPENDIENTE11
693CABEDO CUBERTORER, GUILLEMINDEPENDIENTE11
694CABEDO JUAN, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
695CATALÁN SERRA, ALBERTOINDEPENDIENTE11
696CIFRE SOSPEDRA, JOSE ANGELINDEPENDIENTE11
697DELGADO ARROYO, DAVIDRUN ADDICTION CASTELLON11
698DIAGO ROS, LUISINDEPENDIENTE11
699DOMINGO GUILLEN, CARLOSU.A.C.11
700DOS SANTOS, MACIO LANZARREINDEPENDIENTE11
701DURÁN MARTÍNEZ, ABELINDEPENDIENTE11
702ESTEBAN SANCHEZ, FRANCISCO JOSEINDEPENDIENTE11
703ESTEVE GASPAR, DAVIDVERMINS ON THE RUN11
704FÉLIX ESBRÍ, AGUSTÍNINDEPENDIENTE11
705FERNANDEZ ASENSIO, JAVIERINDEPENDIENTE11
706FERNANDO BALAGUER, PEPEINDEPENDIENTE11
707FERRANDO BALAGUER, PEPECA URBAN RUNNING CASTELLON11
708GAMIR CONILL, TOMASASPANIJER11
709GARCIA IGLESIAS, JULIOINDEPENDIENTE11
710GARCIA SOLER, JOAQUINTALLERS XIMO11
711GARCIA UBEDA, JOSE MARIAINDEPENDENT11
712GIL TRILLES, JORGERUNNING MORO11
713GÓMEZ PARÍS, JUAN MANUELINDEPENDIENTE11
714GOMEZ TORRES, DAVIDIMPALA RUNNING11
715GONZALEZ FONT, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
716GONZALEZ JIMENEZ, IGNACIOAMICS DEL CLOT11
717GONZALEZ SALVADOR, DAVIDJARDINERIA HNOS CUADROS11
718IGLESIAS ALARCON, PEPCM VILAFAMES11
719LOBO, GUSTAVOINDEPENDIENTE11
720LOPEZ PALENCIA, IVANINDEPENDIENTE11
721LOPEZ PEÑARROJA, ANTONIOINDEPENDIENTE11
722MARCO CASANOVA, ADOLFOINDEPENDIENTE11
723MARTINEZ ARTERO, DIEGOINDEPENDIENTE11
724MEDINA VIDAL, DANIELTALLERES XIMO11
725MESEGUER VICENT, JAVIERINDEPENDIENTE11
726MIRO JUAN, DAVIDINDEPENDIENTE11
727MORENODIAZ, DAVIDPOLSSEGUEROS11
728MORRO CRUZ, ANDRESINDEPENDIENTE11
729NAVARRO, JORGEINDEPENDIENTE11
730PEREZ CAMPOY, RAMONINDEPENDIENTE11
731PIQUER MONTOLIU, CARLOSCMSERRA ESPADA DE SUERAS11
732POYATOS MARQUES, SERGIOINDEPENDENT11
733ROYO PICAZO, DANIELCORRE I CANYA11
734RUBERT MASIÁ, JAVIERUNIO ATLETICA CASTELLO11
735SANCHEZ HERVAS, MIGUEL ANGELTRIVILA TRAI11
736SERRANO MATA, PEDRO JESUSGEALDAMA CONSTRUCCIONES11
737SOTO NEBOT, JAVIERINDEPENDIENTE11
738TEBAR RODRIGUEZ, FRANCHOINDEPENDIENTE11
739TERREN MARTOS, DAVIDINDEPENDIENTE11
740TIRADO BOU, CARLOSINDEPENDIENTE11
741ADSUARA BADENES, SAMUELINDEPENDIENTE11
742ALVAREZ RIZO, ANTONIOCA L´ELIANA RUNNING11
743ANDREU MARTÍ, IVÁNC. M. VILAFAMES11
744APARICI BALAGUER, JORDIINDEPENDIENTE11
745ARROYO ESCRIG, ALEJANDROCLUB ESPORTIU VINAROS11
746AYZA FERRANDIS, ABELAMICS DEL CLOT11
747BACHERO BENAGES, RODRIGOCLUB ESPORTIU L'ALCORA11
748BARBERÁ GRAU, RAÚLINDEPENDIENTE11
749BARBERAN GALMES, FERRANINDEPENDIENTE11
750BARRERA ULLDEMOLINS, JOSE VICENTECA RUNNING CASTELLO11
751BATALLA SALADO, PABLO JOSEINDEPENDIENTE11
752BLASCO GARCES, SERGIO JINDEPENDIENTE11
753BOSCH BOSCH, HILARIOINDEPENDIENTE11
754BRENES DUTCH, GAVINIMPALA RUNNING11
755CABANES, VICENTEINDEPENDIENTE11
756CARMONA FLORES, DAVIDINDEPENDIENTE11
757CASTELLO ESTEVE, JORDICELTIC SUBMARI11
758COLL PALAU, JORGEAMICS DEL CLOT11
759ESTEVE BENEDICTO, FCO. JAVIERINDEPENDIENTE11
760FERNANDEZ NOVOA, ANDRESINDEPENDIENTE11
761FERRIOLS BELMONTE, ESTEBANINDEPENDIENTE11
762FONT ROMERO, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
763FORES, PABLOINDEPENDIENTE11
764GALLEN FIGAS, MARCELINOCA ONDA11
765GARCIA BALLESTER, CARLOSINDEPENDIENTE11
766GARCIA GARCIA, GREGORIOINDEPENDIENTE11
767GARCIA GARCIA, JUAN ALBERTOINDEPENDIENTE11
768GARCIA MONTAVA, JOSEINDEPENDIENTE11
769GARCIA PETIT BARRACHINA, ALFREDOINDEPENDIENTE11
770GIL TRAVER, JAVIERINDEPENDIENTE11
771GIRALDÓS MONTOYA, JAIMEREDOLAT TEAM11
772GONZALEZ CUADRADO, OSCARCOMMUNITY RUN11
773GONZALEZ GARCIA, JOSE DAVIDINDEPENDIENTE11
774HUGUET SIFRE, RAMONCEM ALQUERIES RUNNING11
775LOPEZ DE LA FUENTE, EDUARDOINDEPENDIENTE11
776MARTI SANTOS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
777MARTÍNEZ GORRIZ, NACHOINDEPENDIENTE11
778MAZA MORAN, ALBERTOINDEPENDIENTE11
779MELCHOR TORRES, JOAQUININDEPENDIENTE11
780MENDOZA BRANCA, VICTOR DANIELINDEPENDIENTE11
781MESEGUER DE CASTRO, JACOBOCM VILAFAMES11
782MIRAVET MARIN, JOSE RAMONINDEPENDIENTE11
783MOLINA ARACIL, JAVIERSANITAS11
784MUELA BARBERÁ, OSCARINDEPENDIENTE11
785MUÑOZ GALLEGO, CESARALQUERIES RUNNING11
786NARRO RINS, MARCOSAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
787NAVARRO HERVAS, ANTONIOINDEPENDIENTE11
788NEBOT CANET, NESTORINDEPENDIENTE11
789NIEVAS HERNANDEZ, GUSTAVOINDEPENDIENTE11
790PACHECO SANCHEZ, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
791PACHECO SANCHEZ, FERNANDOINDEPENDIENTE11
792PECO SANCHEZ, ANGELINDEPENDIENTE11
793PORCAR BLANCH, CARLOSINDEPENDIENTE11
794PUMARETA HERNANDEZ, RAFAELUNIO ATLETICA CASTELLO11
795RAMOS RIBES, FERNANDOINDEPENDIENTE11
796RODRIGUEZ ALONSO, OSCARINDEPENDIENTE11
797RONCAL VIVES, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
798RUBERT, EDUARDOCM VISTABELLA11
799SALADO BATALLA, JOSE F.INDEPENDIENTE11
800SANCHEZ MARIN, JUANINDEPENDIENTE11
801SANCHEZ, JAIMEINDEPENDIENTE11
802SANZ HIDALGO, JOSEDINAMIC BENICASSIM11
803SERNA CEPRIA, ALEXINDEPENDIENTE11
804TRAVER MIRALLES, JOSE ICM AT-ZENET11
805TRAVER TRAVER, JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
806ADSUARA BADENES, SEBASTIANINDEPENDIENTE11
807ALBA CUEVAS, RICARDOINDEPENDIENTE11
808ARCAYNE SENENT, JOSE MªA-611
809BONET HERNANDEZ, DAVIDINDEPENDIENTE11
810BOU AVELLANA, MARCELOINDEPENDIENTE11
811CAMPOS RUIZ, ARTUROCELTIC SUBMARI11
812CANO CANO, LUIS JOSÉINDEPENDIENTE11
813CASALTA PRADES, JOSE VICENTEC.A. ONDA11
814COVRIG, VALENTININDEPENDIENTE11
815CUESTA MORENO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
816ESCOLANO SIGNES, RAFAELCC EL GARBI11
817FALOMIR VENTURA, GASPARRUN ADDICTION CASTELLON11
818FLORES LOPEZ, ROBERTOINDEPENDIENTE11
819GARCIA BALLESTER, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
820GARCIA BURGUETE, IGNACIOINDEPENDIENTE11
821GARCIA MARTINEZ, SANTOSINDEPENDIENTE11
822GARCIA PEÑARROJA, CRISTOBALCA LA VALL D'UIXO11
823GIL PEREZ, MANUEL ANGELAMICS DEL TERMET11
824GONZALEZ SALVADOR, CESARU.A.C.11
825ION, VALENTININDEPENDIENTE11
826LOPEZ CORBACHO, MIGUEL ANGELVILA-RUNNERS11
827MARTINEZ NAVARRO, FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
828MEZQUITA NAVARRO, MANUELINDEPENDIENTE11
829MORENO ESPEJO, FEDEROCA ONDA11
830ORTELLS SAFONT, LLUISINDEPENDIENTE11
831PACHECO APARICIO, JULIOCASTEMADER RUNNING TEAM11
832PEREZ RODRIGUEZ, JAVIERDHL11
833PI MONFERRER, JORGEINDEPENDIENTE11
834RAMIREZ SAETA, ANTONIO MANUELINDEPENDIENTE11
835REINA RODRIGUEZ, FRANKEVASION RUNNING CASTELLON11
836RESINA FERNANDEZ, ANTONIOINDEPENDIENTE11
837ROCA CANELLES, RAFAELROCA & MONFERRER ONDA11
838ROCA MARTI, RUBENINDEPENDIENTE11
839RODRIGUEZ CRESPO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
840RUBIO PALLARES, SERGIOCLUB MUNTANYISME VILA-REAL11
841SAIZ VIVES, JOSE MARIACLUB ESPORTIU VINAROS11
842SANCHEZ PASCUAL, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
843SAURA CENTELLES, ARTUROINDEPENDIENTE11
844SAURA CENTELLES, CARLOSINDEPENDIENTE11
845SIBAJAS ANGLADA, ANTONIOATMÓSFERA SPORT RUNNING11
846SOLER RODRIGUEZ, JORDIUNIO ATLETICA CASTELLO11
847SOS, RAULCAFE ANGEL11
848TOMASETI COSTA, ANDRESINDEPENDIENTE11
849UBEDA CUBERTORER, CARLOSCORRE I CANYA11
850VILAR GALLART, JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
851VILLAGRASA PIQUER, TEOINDEPENDIENTE11
852ANTONINI MORALES, CARLOSMELILLEROS DE VILA-REAL11
853BELENGUER OLIVA, PEPEGRAO RUNNERS11
854CEREZO NAVIO, ANGELCA ONDA11
855CHIVA VICENT, MANUELCELTIC SUBMARI11
856CONEJOS BOU, JULIOCLUB ESPORTIU L'ALCORA11
857CORDOBA SALVADOR, PEDRO JOSEINDEPENDIENTE11
858DIAZ, CHEMAINDEPENDIENTE11
859FERNANDEZ CARDERA, PEDRO MANUELC A LA VALL D´UIXO11
860FERRAGUD LLORCA, JOSE RAMONINDEPENDIENTE11
861FERRANDO LLORENS, JUANINDEPENDIENTE11
862FORT MARTINEZ, JOSE MANUELTRIDIMONIS11
863FRANCISCO MINGOL, CARLOSCM VILAFAMES11
864GARCIA BARTOLL, CESARUNIO ATLETICA CASTELLO11
865GARCIA GRANADA, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
866GOZALBO FERRER, AGUSTINCA ONDA11
867LLEDO REIG, JOSE LUISINDEPENDIENTE11
868MARTI ORTEGA, JOSE VICENTECA RUNNING CASTELLO11
869MATA GONZALEZ, JESUSAMICS DEL CLOT11
870NEBOT NACHER, PACOAMICS DEL CLOT11
871PEIRO NAVARRO, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
872PEREZ VALLS, JUAN JOSEC.A. GRAO RUNNERS11
873RILLO OSED, JESUSVEDAT CASTELLON11
874SANZ EDO, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
875TORNER AMOROS, RAMONCELTIC SUBMARI11
876VILLAR SANCHEZ, ALEJANDRO JAVIERINDEPENDIENTE11
877VINUESA VIDAL, PACOAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
878ZARAGOZA, RAMONCLUB ESPORTIU VINAROS11
879ANDREU AMAT, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
880ARROYO VICENT, JOSE JOAQUINC.A. ONDA11
881BREVA CUBERTORER, ALBERTOUNIO ATLETICA CASTELLO11
882CARPIO MARTINEZ, JOSE LUISINDEPENDIENTE11
883COLERA BONIFASI, PASCUALINDEPENDIENTE11
884DIAZ JURADO, JUAN PEDROINDEPENDIENTE11
885FUERTES BAGUENA, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11
886GARCIA CAMPOS, JESUSSUMMITTERS TEAM11
887JAEGER, FRANKINDEPENDIENTE11
888LLORENS CORTES, MANUELINDEPENDIENTE11
889MINGUEZ SERRANO, GERARDOFORD VEDAT CASTELLON11
890REULA LLOPIS, JOSE LUISRUNNING CABANES11
891RUIZ SANCHEZ, ADOLFOINDEPENDIENTE11
892SALAS, XIMOINDEPENDIENTE11
893TRAVER SORRIBES, JOSE MIGUELRUN ADDICTION CASTELLON11
894VILALTA CESAR, PACOINDEPENDIENTE11
895BERNAT BURDEUS, PEREINDEPENDIENTE11
896CASARES ORTS, SALVADORCA ONDA11
897GIL BADENES, XIMOINDEPENDIENTE11
898NOVELLA SAEZ, MANUELINDEPENDIENTE11
899GARCIA MARTINEZ, ANTONIO ARTUROAUTOS DE CHOQUE GARCIA11
900LOPEZ GARCIA, ANGELINDEPENDIENTE11
901OLIVARES MONZO, GERMANINDEPENDIENTE11
902PINO CONTRERAS, ANTONIOINDEPENDIENTE11
903SAEZ MARTINEZ, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
904TORTOSA, MANUELINDEPENDIENTE11
905ALBA GUIRAL, OSCARINDEPENDIENTE11
906ANTOLI, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
907ARNAL BALAGUER, MANUELINDEPENDIENTE11
908ARTERO FAUCÓN, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
909ARTERO PORTALES, HUGOINDEPENDIENTE11
910BALAGUER, PASCUALINDEPENDIENTE11
911BELLMUNT BESER, CESARDC SPORT CLUB11
912BOJADÓS ANDREU, JUAN. MINDEPENDIENTE11
913BURDEUS PIQUER, ARTUROINDEPENDIENTE11
914CALVO MONZONÍS, FERNANDOINDEPENDIENTE11
915CANOS CERISUELO, PASCUALINDEPENDIENTE11
916CANÓS SOLSONA, PASCUALINDEPENDIENTE11
917CANTAVELLA, MIQUELINDEPENDIENTE11
918CARCELLER SORIANO, FRANCESCINDEPENDIENTE11
919CARRETERO CALLERO, MIGUEL ÁNGELINDEPENDIENTE11
920CASABÓ MEZQUITA, JAVIERINDEPENDIENTE11
921CASALTA GUARQUE, RUBÉNINDEPENDIENTE11
922CASTILLO SANCHEZ, ROBERTOINDEPENDIENTE11
923CERISULEO JUAN, MARCINDEPENDIENTE11
924CERVERA VIDAL, RAIMUNDOANIMATEMPS11
925COLAS PITARCH, RAULC.A. NOULAS11
926CORREA ANDREU, RUBÉNINDEPENDIENTE11
927DE LUCAS SÁNCEZ, RUBÉNCROSSFIT BLACK TOWER11
928DELGADO MARTINEZ, JUANFRANINDEPENDIENTE11
929DEUSDAD RAMOS, RUBENDC SPORT CLUB11
930ENGUINADOS VICENT, MARCOSTRIVILA11
931ESCUDER SANCHO, VICENTDC SPORT CLUB11
932FALOMIR ARRUFAT, FABIÀINDEPENDIENTE11
933FANDOS RENAU, ALEJANDROINDEPENDIENTE11
934FORTUÑO MEZQUITA, JAVIERINDEPENDIENTE11
935FORTUÑO MORA, GERARDOTRIVILA11
936FRECHINA MONTAÑANA, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
937GALAN CASTELLO, JAUMEINDEPENDIENTE11
938GALAN CASTELLÓ, PAUINDEPENDIENTE11
939GARCIA ARNAL, MIGUELINDEPENDIENTE11
940GARCIA GARCIA, JUAN.ACROSSFIT BLACK TOWER11
941GARCIA IBAÑEZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE11
942GARCIA JULIAN, IKERDC SPORT CLUB11
943GARGALLO GRANEL, SEBASTIANDC SPORT CLUB11
944GARGALLO PALLARES, PAUINDEPENDIENTE11
945GARÍ RUIZ, ESTEBANINDEPENDIENTE11
946GIMENO OLMEDO, HECTORINDEPENDIENTE11
947GUARQUE ORERO, PACOMUR I CASTELL-TUGA11
948GUEROLA MONJE, IKERINDEPENDIENTE11
949HURTADO NARANJO, IVÁN JOSÉINDEPENDIENTE11
950JORDÁ GOMEZ, JAVIERINDEPENDIENTE11
951JORDA GOMEZ, PABLOINDEPENDIENTE11
952LLOP MIGUEL, HUGOTRIVILA11
953LLORENS MONER, JORDIINDEPENDIENTE11
954LLORENS MONZONIS, PEREXIBECA TRAIL11
955LLORENS PLIEGO, JUANEI A CORRER11
956LOPEZ RUIZ, ALEXAMICS DEL TERMET11
957MARTI LOPEZ, ALEJANDROCELTIC SUBMARI11
958MARTI MATA, JOSEPCELTIC SUBMARI11
959MARTÍN FANDOS, ALBERTINDEPENDIENTE11
960MIRALLES BORILLO, DOMINGOOUTDOOR PERSONAL TRAINER11
961MIRO CABANELL, RAULINDEPENDIENTE11
962MOLINA PINO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
963MOLINER GARCÍA, RUBÉNINDEPENDIENTE11
964MOMPÓ FORTUÑO, JOSE PASCUALSOM ESPORT-NATURA11
965MONZONIS ORTELLS, JOAQUININDEPENDIENTE11
966MORATA DOLZ, MIGUELINDEPENDIENTE11
967MORATA DOLZ, RUBENINDEPENDIENTE11
968NEBOT, ALEJANDROINDEPENDIENTE11
969NIETO LLOP, PAUINDEPENDIENTE11
970OCHANDO MANZANET, JUANINDEPENDIENTE11
971OSUNA GONZÁLEZ, FRANCISCOATLETISME VILA-REAL11
972PITARCH MORRAJA, IVAN INDEPENDIENTE11
973REQUENA JUÁREZ, JOSÉAMICS DEL TERMET11
974RIUS LLORCA, MANOLOINDEPENDIENTE11
975RODRIGUEZ DE LLAGO, JUANJOINDEPENDIENTE11
976ROIS PIÑEIRO, JONATANINDEPENDIENTE11
977RUBIO MURCIA, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
978RUIZ RUIZ, ANGELINDEPENDIENTE11
979SÁNCHEZ CANO, RAMÓNINDEPENDIENTE11
980SANCHEZ GORRIZ, ADRIANINDEPENDIENTE11
981SEGLAR VALIENTE, XAVIVILASWIM11
982SORIANO BAREA, PABLOINDEPENDIENTE11
983TOMAS CESPEDES, JOSE A.INDEPENDIENTE11
984TOMAS MARIN, DANIELINDEPENDIENTE11
985VALERO FABRA, ANGELINDEPENDIENTE11
986ALMELA CUELLAR, JOANINDEPENDIENTE11
987BROCH GIMENO, PASQUALINDEPENDIENTE11
988IBAÑEZ NEBOT, CARLOSINDEPENDIENTE11
989IBAÑEZ NEBOT, LUISINDEPENDIENTE11
990JUAN GARCIA, ANDRÉSINDEPENDIENTE11
991MATEU GARDEY, EDGARCROSSFIT 4 FRIENDS11
992MATEU GARDEY, MARCINDEPENDIENTE11
993OLUCHA ROYO, CARLESINDEPENDIENTE11
994TRANCON GOTERRIS, VICENTE M.INDEPENDIENTE11
995HERREROS CASTILLO, ANICETOINDEPENDIENTE11
996MOLÉS PÉREZ, PASQUALINDEPENDIENTE11
997CHAVESTA, JONATHANINDEPENDIENTE11
998HERNANDEZ MOR, JORDIINDEPENDIENTE11
999ARZO AMPOSTA, CESAROUTDOOR PERSONAL TRAINER11
1000CUBEDO ARACIL, PABLOINDEPENDIENTE11
1001ORTELLS CABEDO, JORDIINDEPENDIENTE11
1002ORTIZ TORRES, FRANCISCO JESUSFREE RUN11
1003PITARCH, JOSEINDEPENDIENTE11
1004BERNAT ALBERT, FRANCISCOKEMAOS11
1005CASALTA MANRIQUE, VICENTERUNSUMCORDA11
1006DARAS FERRANDO, AGUSTININDEPENDIENTE11
1007ESCRIG VARA, DAVIDINDEPENDIENTE11
1008GARCIA ESCRIBANO, DAVIDINDEPENDIENTE11
1009GOTERRIS CARRATALA, MANUELINDEPENDIENTE11
1010GRAU RODRIGUEZ, ELADIXIBECA TRAIL11
1011LLOPICO VILANOVA, PABLOINDEPENDIENTE11
1012MARCO SERRANO, JAVIERINDEPENDIENTE11
1013MARCOANE, DORUINDEPENDIENTE11
1014MARTIN FERNÁNDEZ, SIUINDEPENDIENTE11
1015MENERO AGUILELLA, JOAQUINRUNSUMCORDA11
1016MIRO TORRES, JORDIINDEPENDIENTE11
1017MORENO SERRA, ADRIANINDEPENDIENTE11
1018PATUEL USÓ, PEPEINDEPENDIENTE11
1019PEIRO SAZ, JUANINDEPENDIENTE11
1020ROOZENBURG, RIKINDEPENDIENTE11
1021TENA MARTÍ, ISRAELINDEPENDIENTE11
1022TIRADO GIMENO, XAVIERINDEPENDIENTE11
1023CASTAÑER OLIVER, DANIELINDEPENDIENTE11
1024MILLÀ PRADES, VICENTINDEPENDIENTE11
1025RODRÍGUEZ CORTÉS, FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
1026ZAMUDIO, CHRISTIAN JAVIERINDEPENDIENTE11
1027ALEGRE ALEGRE, PASCUALC.A. VILA-REAL11
1028MATEU GARCIA, JUANDEC.A. RUNNING CASTELLON11
1029MONTEIRO ANDRADE, CARLOSINDEPENDIENTE11
1030ATIENZA FOLGADO, JAVIERINDEPENDIENTE11
1031BENLLOCH ARNAU, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
1032MARTÍ VICENT, PEDROINDEPENDIENTE11
1033NAVARRO CENTELLES, VICENTE AMADEOINDEPENDIENTE11
1034PORCAR ORIHUELA, JUAN LUISUNIO ATLETICA CASTELLO11
1035SERIOLS RAMOS, JOAN JOSEPMONITOR 4 EVER11
1036TORREGROSSA PASCUAL, PEREINDEPENDIENTE11
1037MOLES GARCIA, PASCUALINDEPENDIENTE11
1038RIPOLLES GALLAN, ANTONIOORPESACORRE11
1039VEDRÍ FERRER, VICENTEC.A. NOULAS11
1040GARCIA SEGURA, PASCUALTRIVILA11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ MASCULINA ABSOLUTA

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES