Atenció al runner: 964 54 71 90 | Contacte
CLASSIFICACIONS GENERALS
ABSOLUTES 2017
Pròxima cursa - Cursa solidària de la Puríssima
19:00
CHANTAL PITARCH MOROS 343
ESTER CLAUSELL TIRADO 286
SONIA SERRANO AGUILAR 276
ABSOLUTA FEMENINA  5K ANIMATEMPS10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC10K EFECTE VILA-REAL5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE  
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1PITARCH MOROS, CHANTALTRIVILA754375433275343
2CLAUSELL TIRADO, ESTERTARONGETES605050364545286
3SERRANO AGUILAR, SONIAAMICS DEL TERMET444560384150278
4AYMERICH BORDONAU, NEUSCELTIC SUBMARI454443374260271
5JUAN TENA, Mª JOSEIMPALA RUNNING75443943201
6NAVARRO MACIAN, VANESSAINDEPENDIENTE363922162939181
7BROCH BELTRAN, BELENINDEPENDIENTE3841223740178
8CANTAVELLA REDÓN, AIXAAGARREU-LES39322644141
9LOPEZ ARTUÑEDO, SANDRACELTIC SUBMARI33373124125
10BELLIDO PERIS, MAYTEBENICASSIM RUNNERS453544124
11PLIEGO GARCIA, Mª ANGELESEI A CORRER2933131837121
12ARRUFAT GOTERRIS, FATIMACELTIC SUBMARI32382820118
13SOS RUBIO, CARMENCA URBAN RUNNING CASTELLON5060110
14SANCHEZ LOPEZ, BEATRIZRUNNING MORO6040100
15SAEZ TORRES, VANESSACUCURBITA RUNNING33273898
16GALLARDO GARCIA, ALBAORPESACORRE289131053297
17FALOMIR VENTURA, EVAINDEPENDIENTE3723171794
18TRILLO LUMBRERAS, EVAINDEPENDIENTE2428762893
19TORMO SANCHEZ, ALBATRIFITNES405090
20CANTAVELLA ROCHERA, MARIA DOLORESTARONGETES251263688
21GALLEGO MADRIGAL, ANA MARIAC.A. ONDA424183
22MARTÍNEZ CEREZUELA, MARI CARMENBETXI RUNNERS424082
23ALBA LOPEZ, FRANCISCAJARDINERIA HNOS CUADROS171411123580
24GRANELL VIDAL, LINACELTIC SUBMARI212513380
25FONT LLOP, PILARSMERUNNERS6104243478
26KUN, CRISSINDEPENDIENTE7575
27SIMAO VALE, SHEILAINDEPENDIENTE7575
28JUAREZ ROMERO, MARIA ALFONSAAMICS DEL TERMET72111142771
29SEGURA ALARCON, DAMARISINDEPENDIENTE1294162
30CLARAMONTE, SARASAN CRISTOBAL RUNNING TEAM6060
31CASALTA SALINAS, CLARATERONGETES342559
32GARCIA GUAL, ASUNAMICS DEL TERMET3111112257
33PALAU VICENT, MARTAAGARREU-LES272552
34GÓMEZ CALDUCH, AMAYACLUB ATLETISME RUNNING CASTELL5050
35NIETO RUEDA, LLANOSTARONGETES252550
36PEIRO GUIJARRO, Mª AURORAAMICS DEL TERMET3019150
37SANCHIS MEZQUITA, ANAINDEPENDIENTE182947
38HERRERO GALINDO, PILARINDEPENDIENTE153146
39SOS RUBIO, ANGELSCA URBAN RUNNING CASTELLON4545
40LLUCH ESCUDER, MARTACLUB TRIATLO PEÑISCOLA4444
41SÁEZ ROBLES, VANESSACUCURBINA RUNNING4343
41SÁNCHEZ ROSADO, SHEILACD FREE RUN4343
41SOFÍN AÑÓN, MARIANGRAO RUNNERS172643
41BERNAT ESCRIG, ANSYINDEPENDIENTE4242
41CALZADA PERIS, ANAC.A. ONDA271542
41CASARES LOPEZ, RAQUELCA ONDA4242
41MARTÍ GARCIA, LLEDÓINDEPENDIENTE4242
41CALPE DOÑATE, MARIAGIMNÀS 394141
41GCMEZ ALDUCH, AMAYAC.A RUNNING CASTELLÓ4141
50ABAD GIMENEZ, MARINASUMMITTERS TEAM4040
51ESPINOSA ARASA, LAURAGAES RUNNING TEAM4040
52PAZ RODRIGUEZ, MIRIAMINDEPENDIENTE221840
53ANEIROS PES, MARIA DEL MARGRAO RUNNERS32739
54FERNANDEZ BOLAÑOS, NEREAINDEPENDIENTE3939
55LÓPEZ ROMERO, CAROLINAINDEPENDIENTE3939
56MORATALLA MONTILLA, YOLANDAINDEPENDIENTE1323339
57CATALAN FENOLLOSA, ANDREACLUB ALMENARA TRIATLO3838
58ESCRIBANO SANCHEZ, CAROLINAA. CURSES ALCALÀ - ALCOSSEBRE3838
59CABEDO BALLESTER, ROSANACLUB ATLETISME VILA-REAL261137
60FLOR ARASIL, PATRICIAVILA-SWIM221121137
61VICENT RAMOS, ESTHERFEELYOUR BIKE3737
62BOU RAMBLA, TERESAVILANOVA D'ALCOLEA1916136
63GARCIA TENDILLO, NURIAINDEPENDIENTE3636
64GARCÍA USÓ, EVAINDEPENDIENTE3636
65ROBLES PALLARES, DOLORESC.A. ONDA3636
66GIMENO FERNANDEZ, CLAUDIAINDEPENDIENTE3535
67MARTIN, SARABCS TRAIL D'UIXÓ3535
68PEREZ MUÑOZ, ESTHERC.A. GRAO RUNNERS3535
69SOLER SEGARRA, MIRIAMTARONGETES53035
70TOMÁS FERRNÁNDEZ, EUGENIAINDEPENDIENTE3535
71CASANOVA MORENO, SONIAINDEPENDIENTE3434
72ESCOLAR NUÑEZ, MARIA JOSEC.A. NOULAS3434
73MAÑÁ BONFILL, MARTAUNIO ATLETICA CASTELLO3434
74PALAO SANTAMARIA, JESSYINDEPENDIENTE3434
75PONS CERCÓS, ANATARONGETES1182434
76CERVERA MARTI, SANDRACM VILAFAMES3333
77COSTA LOPEZ, ROSAINDEPENDIENTE15161133
78DE LA TORRE CELADES, MARIAIN BIKE3333
79SOTOMAYOR RAYMOND, SARAMIM3232
80ORELLANA POVEDA, VERONICAINDEPENDIENTE3131
81PUERTAS BESCOS, GEMMAINDEPENDIENTE3131
82RENAU HERRERO, ANARUNNING MORO3131
83GONGORA, ENCARNIGRAO RUNNERS3030
84GRAU CLIMENT, ELENABOU TEAM3030
85GUIRADO CUENCA, AGUEDATRIVILA29130
86PEGUERO CAUDAL, ROSAINDEPENDIENTE3030
87USO FORTUÑO, MARIAINDEPENDIENTE3030
88GARCIA MARTINEZ, PILICLUB ESPORTIU L'ALCORA2929
89GONZÁLEZ TORRES, CAROLINAINDEPENDIENTE2929
90BOCCASINI, NOELIA ROMINAINDEPENDIENTE2828
91CORRAL CALVO, ISABELINDEPENDIENTE1141328
92TENA PUIG, ROSANAMOVILQUICK TEAM MORELLA2828
93LLUCH PONS, CARMENC.A. GRAO RUNNERS2727
94AVILA MARTINEZ, VERONICAINDEPENDIENTE2626
95FERNANDEZ ROMERO, NURIAINDEPENDIENTE2626
96LOPEZ FERNANDEZ, ALICIACANEM MODA PINARES111112126
97MIRICA, MIRELA NICOLETAINDEPENDIENTE1112326
98NICOLAU IBAÑEZ, SACRALAS NICOLAU2626
99RIBES VERDIA, CLARAC..A. ONDA CLARA Y JOSE2424
100SALAS GARCIA, SANDRAINDEPENDIENTE2424
101CARO MARTINEZ, SANDRAVILA-SWIM2323
102CLAUSELL TIRADO, ANATARONGETES2323
103RUBIO HITA, CHENOAPLAYAS DE CASTELLON2323
104GARCIA VICENT, NATIATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS11811122
105SEBASTIA PALAU, ROSAINDEPENDIENTE2222
106BALAGUER PALLARES, INESCOMMUNITY RUN2121
107GALLEGO IGLESIAS, BEATRIZINDEPENDIENTE2121
108ROCA RAMÍREZ, ÁNGELAINDEPENDIENTE2121
109ANDRZEJCZAK, KATAUZYNAINDEPENDIENTE11920
110DUATO MONTOLIO, MIREIAVALENCIA CORATGE I FORÇA2020
111MECHO DOMINGUEZ, MARIAINDEPENDIENTE2020
112PITARCH CABANES, CONCHINTARONGETES2020
113SALGADO MONTOYA, PAULA ANDREAINDEPENDIENTE2020
114VILLALTA SALAFRANCA, MARTINATRIVILA2020
115BENSACH CUBEDO, BEGOÑATARONGETES1919
116GASCH GALINDO, VANESAINDEPENDIENTE1919
117PARRA ESCRIG, ANDREAINDEPENDIENTE1919
118REDON ORTELLS, PILARINDEPENDIENTE11111519
119BELLMUNT SANJUAN, MARISASME RUNNERS11111418
120CABEDO MATA, EVA MªSME RUNNERS111111318
121CLARAMONTE LLOMBART, Mª JOSEBETXI RUNNERS1818
122CLEMENTE, RAQUELCUCURBITA RUNNING1818
123GIL OLIVAS, MARIAAMICS DEL CLOT1717
124NEBOT MIRO, MARIAINDEPENDIENTE1717
125ALMELA LOPEZ, LORENAINDEPENDIENTE11111216
126CORONADO POYATOS, ISABELINDEPENDIENTE1616
127FERRANDIS GAVARA, MAICAA4 PELAT1211216
128PIRES MARTINEZ, GLORIAINDEPENDIENTE1616
129RUIZ RUIZ, MARIAINDEPENDIENTE1616
130SOJO DAVO, ISABELSME RUNNERS111111116
131ARTERO MONTILLA, ANDREAINDEPENDIENTE14115
132CARRETERO GARCIA, CONSOTRIVILA1515
133ESCURA MARTINAVARRO, ASUNCIÓNINDEPENDIENTE1515
134GOZALBO BORRULL, SUSANARUN ADDICTION CASTELLON1414
135MENDO MIRA, ANNAINDEPENDIENTE5914
136RODA GIMENEZ, SILVIAL'OVELLA CORRE1414
137VAQUER FERRER, MARIA DOLORESSMERUNNERS11111014
138FORTEA ROMAN, BLANCACA NOULAS1313
139MARCOS SERRANO, MARIA EUGENIAOUTDOOR PERSONAL TRAINING31013
140VILAR NAVARRO, MARINACOMMUNITY RUN1313
141POVEDA FERNANDEZ, YOLANDACLUB ALMENARA TRIATLO101112
142SALAZAR ROMAN, ADA MARIAPIONEROS DE SUDAMERICA1212
143SALVADOR FERRER, EVASME RUNNERS11111712
144CASAS GALLARDO, MANUELAINDEPENDIENTE1111
145MARTIN SACRISTAN, LORENAINDEPENDIENTE11011
146MONFORT COLOM, HELENATRIATLON EVASION CASTELLON1111
147OPORTO ANTEZANA, ROSANIL GELENPIONEROS DE SUDAMERICA1111
148VILAPLANA CARRASCO, NATALIAINDEPENDIENTE9211
149GUIMERÁ SEGURA, Mª CARMENINDEPENDIENTE189
150MUJICA DI BONAVENTURA, JESSIKAPOCHONES RUNNING CLUB99
151REBOLL RAUSELL, ANNAINDEPENDIENTE99
152SOLER MARTINEZ, Mª JOSESME RUNNERS11169
153MONFERRER SANCHIS, JOSE CARLOSINDEPENDIENTE88
154MUÑOZ NICOLAU, RAQUELLAS NICOLAU88
155NICOLETA MIRICA, MIRELAINDEPENDIENTE88
156TENA HERRAIZ, NOELIAINDEPENDIENTE88
157CHABRERA FERRER, MACARENATARONGETES77
158VILLALBA GIMENO, ANNAINDEPENDIENTE77
159COLLADO ÁLVAREZ, JAVIERAINDEPENDIENTE66
160GARCIA NEBOT, ANABELINDEPENDIENTE66
161PEDRERO ORTEGA, MIRIAMINDEPENDIENTE516
162PERALES SORIA, SONIAINDEPENDIENTE66
163PEREZ LEIROS, MARIA ANGELESINDEPENDIENTE55
164GIMÉNEZ FLOS, YOLANDAINDEPENDIENTE44
165GONZALEZ, TAMARAOUTDOOR PERSONAL TRAINING44
166MIRANDA LLERENA, VIRGINIAINDEPENDIENTE44
167ALMELA BLASCO, CARMENINDEPENDIENTE1113
168FOLGADO CERISUELO, LORENAINDEPENDENT33
169IBÁÑEZ GOZALBO, ANDREAINDEPENDIENTE33
170LOPEZ JAEN, SONIAINDEPENDIENTE213
171PEDROS PIÑON, AMPAROINDEPENDIENTE1113
172RICO SOS, SUSANNAVILA-SWIM1113
173VIDAL MONFERRER, MARIA ROSERCLUB MUNTANYISME VILA-REAL1113
174ARBOLES ABAD, ELISABETINDEPENDIENTE112
175BALAGUER MORENO, ANDREAAMICS DEL TERMET112
176BOUZO ZANOTTI, SOFIAINDEPENDIENTE112
177CHESA LLORENS, ANNACLUB ATLETISME VILA-REAL112
178GONZALEZ VILLARREAL, NURIAINDEPENDIENTE112
179LOPEZ GALERA, NATALIAINDEPENDIENTE112
180LOPEZ SANTAMARIA, MARIAINDEPENDIENTE112
181MANOLEA, MIHAELAATMOSFERA SPORT RUNNING112
182MARTINEZ FRUCTUOSO, ELISAINDEPENDIENTE112
183MARTINEZ RUIZ, MARATLETISMO ONDA112
184MEZQUITA PARRA, MARISAINDEPENDIENTE112
185MONZO GUILLAMON, PALOMATARONGETES22
186PEREZ ARAMBUL, ESTHERINDEPENDIENTE112
187PERTEGAZ BENAJAS, MARIAINDEPENDIENTE112
188REULA LLOPIS, MARI CARMENRUNNING CABANES112
189SEVILLA ROMERO, VANESSAINDEPENDIENTE112
190VICIEDO VENTURA, MARIAINDEPENDIENTE22
191VILALTA TOMAS, TEREINDEPENDIENTE112
192ZARZOSO FERRER, MARIA ESTHERCLUB ATLETISME VILA-REAL112
193ADAN MARTINEZ, ANAA TERRA11
194AGRAMUNT, EVAINDEPENDIENTE11
195ALBALATE PERIS, NOELIAINSEPENDIENTE11
196ALCALA ESCOIN, SONIAINDEPENDIENTE11
197ALEGRE TIERRASECA, ANAWWW.BENSACH-CHUMILLAS.COM11
198ANDRES GARCIA, FELIINDEPENDIENTE11
199ARBOLEDAS CES, CATIINDEPENDIENTE11
200ARNAU CANO, LOURDESBETXI RUNNERS11
201ARNAU MUÑOZ, MARIA DOLORESINDEPENDIENTE11
202ASENSIO GIRONA, GEMMACELTIC SUBMARI11
203ASENSIO LOPEZ, LORENAINDEPENDIENTE11
204AUGUSTO MIRA, CATIAXIBECA TRAIL11
205AYALA ESBRÍ, MARÍA TERESACLUB XTREM ALMENARA11
206BALLESTER PÉREZ, MARI CARMENINDEPENDIENTE11
207BARRIEL CORREAS, LORENAINDEPENDIENTE11
208BENITEZ CAMPO, ANA MARIACUCURBITA RUNNING11
209BOIX MIRO, MARTAINDEPENDIENTE11
210BOIXADER GIL, ALBACELTIC SUBMARI11
211BRUN SANTIAGO, REBECAINDEPENDIENTE11
212BUSTAMANTE SOLER, MARIA JOSEINDEPENDIENTE11
213CALPE GIMENO, AMPAROTROTASENDERS11
214CAMPOS BENLLOCH, CONCHICUCURBITA RUNNING11
215CAMPOS IBAÑEZ, GARAINDEPENDIENTE11
216CANDAU BURGUETE, ISABELINDEPENDIENTE11
217CANTAVELLA FERRIZ, PILARINDEPENDIENTE11
218CAPDEVILA ALAIZ, LOURDESCAPDECOUSINS11
219CARDA IZQUIERDO, MARÍAINDEPENDIENTE11
220CARDONA ORDINES, PURIFICACIONGR REAL DE GANDIA11
221CARRASCO MARTINEZ, PEPIC.A. ONDA11
222CASALS CARRILLO, ANNAINDEPENDIENTE11
223CASALTA MANRIQUE, CARMENINDEPENDIENTE11
224CASAS RODRIGUEZ, ELISAAUTOS DE CHOQUE GARCIA11
225CASTELLO NOSTRORT, Mª CARMENINDEPENDIENTE11
226CASTILLO ALONSO, CARMENSMERUNNERS11
227CETINA, SANDRAINDEPENDIENTE11
228CHIVA MOLINER, PATRICIATROTASENDERS11
229CLAROS RAMOS, SILVIAINDEPENDIENTE11
230CLAUSELL ORTELLS, ANAINDEPENDIENTE11
231COPELLO, VERAINDEPENDIENTE11
232COPOVÍ MOYA, DIANAINDEPENDIENTE11
233CORACHAN LOPEZ, RAQUELINDEPENDIENTE11
234CORTES MEJIAS, MARIA JOSEBANCO SANTANDER11
235DE LA OSSA AVILA, ELENAATMOSFERA SPORT RUNNING11
236DE LA VEGA BENITO, SONIAINDEPENDIENTE11
237DOLZ JULIÁN, CLARAINDEPENDIENTE11
238ESCRIVÀ PARADÍS, MARIAPORTELL TURISME11
239ESCUDEROS JUAREZ, RUTHINDEPENDIENTE11
240FENOLLOSA I ANGLES, LAIARUNNING CABANES11
241FENOLLOSA REDONDO, NOELIACLUB ALMENARA TRIATLO11
242FERNÁNDEZ MARMANEU, ANDREAINDEPENDIENTE11
243FERNANDEZ MUÑIZ, LUCIAINDEPENDIENTE11
244FERNANDEZ, EDUARDOINDEPENDIENTE11
245FERRER CAMAÑES, CLARAPORTELL TURISME11
246FERRER, IRENEAMICS DEL CLOT11
247FONT COSTA, Mª DOLORESINDEPENDIENTE11
248FORTUÑO GIL, SARAINDEPENDIENTE11
249FORTUÑO, JESSICAINDEPENDIENTE11
250FRANCH MONLLEO, SUSANAINDEPENDIENTE11
251FRANCH, EVAINDEPENDIENTE11
252FUENTES NAVARRO, MIREIAINDEPENDIENTE11
253GALAN BARCO, JOSEFAWWW.BENSACH-CHUMILLAS.COM11
254GALLEGO MARQUINO, SILVIAPAINTING RUNNERS11
255GALVIS GUZMAN, CELINDAPIONEROS DE SUDAMERICA11
256GARCIA HARO, MARIA PILARINDEPENDIENTE11
257GARCIA MARTINEZ, MAITEAMICS DEL TERMET11
258GARCIA VAQUERO PRADOS, CRISTINAINDEPENDIENTE11
259GIL MENDOZA, BEATRIZINDEPENDIENTE11
260GIL ORTIZ, VANESAINDEPENDIENTE11
261GOMEZ MARTI, ANDREACELTIC SUBMARI11
262GÓMEZ VALERO, MARIANCLUB RAMBLAS DE AZUÉBAR11
263GONELL COLONQUES, NOEMIINDEPENDIENTE11
264GONZALEZ BELENGUER, MAMENVEDAT CASTELLON11
265GOÑI GARBAYO, EVAINDEPENDIENTE11
266GOÑO GARBAYO, EVA MARIAINDEPENDIENTE11
267GORRIS SOLDEVILA, MIRIAMINDEPENDIENTE11
268GRAGERA FRANGANILLO, FÁTIMAINDEPENDIENTE11
269GUINOT MENEU, MARTAINDEPENDIENTE11
270GULEI, VERONICA ANDREEAINDEPENDIENTE11
271IGUALADA FERNÁNDEZ, MARIAINDEPENDIENTE11
272IZQUIERDO RODRÍGUEZ, YOLANDAINDEPENDIENTE11
273JAREÑO DELGADO, SUSANAINDEPENDIENTE11
274JUAN RODRIGUEZ, ARIADNAROOTS11
275LAZARO PEREZ, TEREINDEPENDIENTE11
276LIÉBANA VENCESLÁ, LOLAATMÓSFERA SPORT RUNNING11
277LLOBAT FLOR, TERESASMERUNNERS11
278LLOP GURREA, ESTHERINDEPENDIENTE11
279LLOP RIPOLLES, PILIINDEPENDIENTE11
280LLORENS LLOP, ANAINDEPENDIENTE11
281LLORENS LLOP, EVAINDEPENDIENTE11
282LLORET BASIERO, MARI PAZINDEPENDIENTE11
283LOPEZ MONTOLIO, LORENAINDEPENDIENTE11
284MARTÍ BAILA, PAOLAINDEPENDIENTE11
285MARTÍ ROIG, ÀNGELSINDEPENDIENTE11
286MARTIN SACRISTAN, ANAINDEPENDIENTE11
287MARTINEZ GONZALEZ, MARI CARMENC.A.NOULAS11
288MARTINEZ MARTINEZ, CARMENRUNNING CABANES11
289MASDEU MOREIRO, MAGDAINDEPENDIENTE11
290MATA RIBES, BIENVEINDEPENDIENTE11
291MATEO MARTINEZ, LUCIAINDEPENDIENTE11
292MENERO, ANA LUCÍAINDEPENDIENTE11
293MEZQUITA BALAGUER, ANAINDEPENDIENTE11
294MILLÁ PRADES, INMAINDEPENDIENTE11
295MILLÁ PRADES, LOURDESINDEPENDIENTE11
296MILLAN, ALEJANDRAINDEPENDIENTE11
297MOMPO BELDA, NOELIAINDEPENDIENTE11
298MONTIEL ROMERO, AINHOAINDEPENDIENTE11
299MONTIEL VIVO, AINHOAINDEPENDIENTE11
300MONTINS PERALTA, TANIAINDEPENDIENTE11
301MONTOLIU IBAÑEZ, MONTSEINDEPENDIENTE11
302MOTA GARCIA, MARIA ROSARIOINDEPENDIENTE11
303MOTA MARTINEZ, CHAROINDEPENDIENTE11
304MOYA VELA, BLANCAINDEPENDIENTE11
305MUÑOZ DURAN, TERESATARONGETES11
306NEGRE CARRASCO, IRACHEINDEPENDIENTE11
307NUÑO DE HARO, SICILIAINDEPENDIENTE11
308OLUCHA, ROSANAINDEPENDIENTE11
309PALLARES BLASCO, SILVIAA 4PELAT11
310PALLARES BOU, CARMENA-611
311PALLARES MONFERRER, ANAMELILLEROS DE VILA-REAL11
312PASTOR GARCIA, LLUMINDEPENDIENTE11
313PEIRO SANTAGUEDA, ANDREAINDEPENDIENTE11
314PERALTA GARCIA, PAQUIINDEPENDIENTE11
315PÉREZ CEBADERA, M ª ÁNGELESCARAGOL11
316PÉREZ CORACHÁN, INMAATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS11
317PEREZ VALLS, LAIAINDEPENDIENTE11
318PITARCH ALMELA, FINAINDEPENDIENTE11
319PLASENCIA LAZARO, CARMEN LUCIAINDEPENDIENTE11
320PREDA, ELENADESBORDATS RUNNERS TEAM11
321QUERAL GIMENEZ, MARIURBANSPORTCLUB11
322RAMIREZ CENTELLES, EVAC.A. ONDA11
323REMOLAR COSTA, C. BLANCAINDEPENDIENTE11
324RICO SOS, NATALIA MARIAVILA-SWIM11
325RODRÍGUEZ DA SILVA, CELIAINDEPENDIENTE11
326RODRIGUEZ DE LLAGO, Mª JESUSINDEPENDIENTE11
327RODRÍGUEZ MARCILLA, MARIAINDEPENDIENTE11
328ROGLÁ ESPINOSA, CARMENINDEPENDIENTE11
329ROMEO CASANOVAS, MARL'OVELLA CORRE11
330ROMERO MONLEON, DORYINDEPENDIENTE11
331RUBERT MARTINEZ, SONIAINDEPENDIENTE11
332RUBERT MATA, ANAINDEPENDIENTE11
333RUIZ GARCIA, MILA RUIZDESNIVEL+TRAIL11
334SABORIT FLOR, INMACULADAINDEPENDIENTE11
335SANCHEZ MORALES, PATRICIAINDEPENDIENTE11
336SEGURA TENA, EVA MARIAINDEPENDIENTE11
337SERRANO FERNANDEZ, ESTIBALIZINDEPENDIENTE11
338SIDRO GUAITA, ANAINDEPENDIENTE11
339SOLER SEGARRA, MªJOSEINDEPENDIENTE11
340SOLIVA RAMOS, MARIA LIDONCUCURBITA RUNNING11
341SORRIBES MONTE, MELANIAINDEPENDIENTE11
342SOTOMAYOR GARCÍA, BEAC.T ALQUERIES TRYTEAM11
343TARAZON MARTINEZ, ENCARNITAINDEPENDIENTE11
344TIRADO VIÑES, JULIAINDEPENDIENTE11
345TOLEDO FERNANDEZ, TERESAATMOSFERA SPORT RUNNING11
346TORAN GASCON, SANDRAINDEPENDIENTE11
347TORRES ESPINOSA, ISABELINDEPENDIENTE11
348TRILLES GUIA, SONIACASTEMADER RUNNING TEAM11
349UMANS, ELISAINDEPENDENT11
350VALENTÍN ROSA, PAULAINDEPENDIENTE11
351VALERO MARTÍ, MARIANINDEPENDIENTE11
352VALLS VILALTA, MARI CARMENINDEPENDIENTE11
353VELASCO CAMISON, ORNELLAINDEPENDIENTE11
354VIDAL CASTELLET, ISABELINDEPENDIENTE11
355VILALTA TOMAS, ISABELINDEPENDIENTE11
356VILANOVA BALLMUNT, ROSAINDEPENDIENTE11
357VINUESA MIGUEL, ROCIOINDEPENDIENTE11
358VIRGIL, MIRICAINDEPENDIENTE11
359ZANON GARCIA, SANDRABANCO SANTANDER11
360ZUBIRIA FERRIOLS, EDURNEINDEPENDIENTE11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ FEMENINA ABSOLUTA

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

OSCAR GONZALEZ SALVADOR 345
ANTONIO GARCIA MUÑOZ 228
EMILIO FERROL i JORGE MORA 222
ABSOLUTA MASCULINA  5K ANIMATEMPS10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC10K EFECTE VILA-REAL5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1GONZALEZ SALVADOR, OSCARJARDINERIA HNOS CUADROS7575606075345
2GARCIA MUÑOZ, ANTONIOC.A. VILA REAL424432254243228
3TEROL FERRI, EMILIOJARDINERIA HNOS CUADROS413834274141222
4MORA CHUECOS, JORGEINLINEA SPORT CENTER44437560222
5FERNANDEZ DIEGO, FERNANDOCELTIC SUBMARI4541303544195
6RUS LOPEZ, ANTONIOJARDINERIA HNOS CUADROS3740232842170
7BORT SERRANO, RAMONSOM ESPORT NATURA3331263340163
8CUADROS LOZANO, AITORJARDINERIA HNOS CUADROS37305045162
9SANCHEZ GARCIA, ANGELATLETISMO VILA-REAL28324143735150
10CASALTA MÁRQUEZ, SALVADORINDEPENDIENTE3234222138147
11FOLCH BORDAS, CARLOSRIBALTA RUNNERS502539114
12REYES MARTI, JOSEGRAO RUNNERS433531109
13MUÑOZ MUÑOZ, RUBÉNJARDINERIA HNOS CUADROS2333161134108
14MARCELINO ANTONIO, JULIOUNIO ATLETICA CASTELLO6044104
15IBNSALAM CHAT, ADILGAES RUNNING TEAM6041101
16LOPEZ OSTOS, RAFAATLETISMO VILA-REAL261784091
17CUADROS ESCUDER, JOSE MANUELJARDINERIA HNOS CUADROS454489
18CASAÑA CARRATALA, RUBENINDEPENDIENTE192111162886
19CASALTA FOLCH, AGUSTÍNDC SPORT CLUB434285
20MARTINEZ GONZALEZ, JAVIATLETISMO VILA-REAL1530113683
21CUADROS ORTIZ, PASCUAL VTE.JARDINERIA HNOS CUADROS71311342783
22HARO LOPEZ, PEDROJARDINERIA HNOS CUADROS38271378
23GARCIA ZAFON, PEPEINDEPENDIENTE403777
24HERRERO ALFONSO, VICENTEC.A. ONDA75176
25PORTOLES BLASCO, IVANCA URBAN RUNNING CASTELLON7575
26LLUCH MARTINEZ, JONATHANURBAN RUNNING363470
27MOLINER GARCIA, FRANCISCOEI A CORRER11421312170
28MUÑOZ CONTRERAS, ENRIQUETRIVILA3093170
29PLIEGO GARCIA, JAVIEREI A CORRER1031322066
30MARZA FERNANDEZ, DAVIDATMÓSFERA SPORT RUNNING25281164
31CEBRIAN GRANELL, ABELC.A. ONDA392463
32GIMENEZ BOVEA, IBANJARDINERIA HNOS CUADROS13123560
33LOZANO VELASCO, JAVIINDEPENDIENTE6060
34AZAÑON SANCHEZ, LUISJARDINERIA HNOS.CUADROS4511157
35MINGOL CUADROS, CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS1417112457
36JURGUENS, THOMASINDEPENDIENTE5050
37SANCHEZ RUBIO, MIGUEL ANGELSPORTECH TERUEL5050
38GARCIA MALLENCO, CESARINDEPENDIENTE5050
39FORNER MOLINER, VICTORDUURS MICHAVILA CASTELLÓ5050
40DIAZ GARCIA, TONIINDEPENDIENTE202848
41PALOMERA SVENSSON, SAMUELINDEPENDIENTE4545
42SANCHEZ GARCIA, VICENTEGRAO RUNNERS4545
43PASCUAL VERA, JOSE RAMONSOLIVO TEAM4444
44RUIZ GOMEZ, DONATOJARDINERIA HNOS CUADROS1911171544
45VALERA BERZOSA, CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS1611181744
46MENERO TORAN, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE4343
47LARIVE YAGÜE, JORGEINDEPENDIENTE261743
48GARCÍA ZAFÓN, JOSEINDEPENDIENTE4343
49PALOMERA SVENSSON, GABRIELINDEPENDIENTE4242
50LOPEZ COLONQUES, JUANTRIVILA1212942
51TOMAS REINA, OSCARCLUB ESPORTIU VINAROS4242
52FABRA HERRERO, JOSEPAMICS DEL CLOT4141
53EGEA NICOLAU, ENRIQUEMDMA172441
54OTALVARO MOSCOSO, JEFFERSONCA URBAN RUNNING CASTELLON4040
55GRANELL RODRIGUEZ, DIEGOFUENTES Y CALVENTE NATURA4040
56MARTINEZ COBO, SERGIOMI PELAZO Y YO3939
57PALOMERA SVENSSON, DAVIDINDEPENDIENTE3939
58SANTAMARIA BLASCO, RAULJARDINERIA HNOS CUADROS3939
59FERNÁNDEZ DIEGO, FERNANDOCELTIC SUBMARI3939
60SABORIT TORNER, SANTICM VILAFAMES3838
61LAPICA TRAVER, CÉSARINDEPENDIENTE3838
62CUADROS ORTIZ, FRANCISCOJARDINERIA HNOS CUADROS3838
63CID GOMEZ, JUANJOJARDINERIA HNOS CUADROS221638
64SAFONT FEMENIA, NACHOUNIÓ ATLÉTICA CASTELLÓ3737
65ALCON MEDINA, JUANJOC.M.SERRA ESPADA DE SUERAS271037
66CAMPOS BENÍTEZ, MIGUEL ANGELTRIVILA3737
67ESTELLER GIMENO, FERNANDOINDEPENDIENTE3636
68PASTOR CABEDO, RICARDOCA ONDA3636
69LÓPEZ ALLEPUZ, LUIS ENRIQUEINDEPENDIENTE3636
70BARRACHINA MONFORT, JOAQUÍNJARDINERÍA HNOS. CUADROS3636
71CALATAYUD FRANCES, RUBENREDOLAT TEAM3535
72MARTI GIMENO, VICTORINDEPENDIENTE3535
73MOLINA VILLALBA, LUISINDEPENDIENTE28634
74ECHENNI KHAYI, KHALIDINDEPENDIENTE3434
75MARTINEZ MARTINEZ, PEDROPURITO11124734
76VILAR GUERRERO, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE3333
77GIMENO MORO, CHEMAMERIDIANO 03333
78MARTI BARRACHINA, ALEXINDEPENDIENTE13233
79PITARCH ARAGÓN, JORGETRIVILA3333
80FORTUÑO FORTUÑO, GERARDOINDEPENDIENTE113032
81VICIANO MELIA, ISIDOROCOMMUNITY RUN3232
82JARQUE BOU, NESTORCOMMUNITY RUN1515131
83FERNANDEZ BUENO, EMILIOREDOLAT TEAM3131
84MARTINEZ OJEDA, DOMINGOJARDINERIA HNOS CUADROS15112331
85FERRADA SILVESTRE, ALBERTOINDEPENDIENTE131831
86OLMEDO GALINDO, DAVIDINDEPENDIENTE3131
87MATEI, MARCEL IONUTINDEPENDIENTE3030
88MANUEL ROCA, MANEUAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE2929
89MARTINEZ ADSUARA, VICENTINDEPENDIENTE2929
90OMS VARGAS, JOSE MANUELC.A. GRAO RUNNERS2929
91LÓPEZ COLLADO, JOŚE MANUELINDEPENDIENTE2929
92ORIOLA ALBA, JOSETRIVILA1112629
93NAVARRO CUADROS, DAVIDATMOSFERA SPORT RUNNING2929
94MARTÍNEZ CEREZUELA, MIGUEL ANGELCLUB DE MUNTAÑA MES KILOMETRES12728
95RUBERT ROS, GUILLERMOATLETISMO VILA-REAL171112628
96DIAZ CLAUSELL, GUILLEMINDEPENDIENTE12627
97ORTIZ CALVO, SERGIOINDEPENDIENTE2727
98FORNAS PRIETO, FRANCISCOINDEPENDIENTE2626
99IBAÑEZ IBAÑEZ, ELADIUNIO ATLETICA CASTELLO1311101026
100FERRERES EDO, ALFONSOLES COVES DE VINROMA2525
101COLLADO MATA, ALBERTOC&C SPORT GINEVALL2525
102MARTÍNEZ GONZÁLEZ, JAVIATLETISME VILA-REAL2525
103CANTAVELLA REDON, VICTORTRIVILA23124
104FALCO PUCHOL, CARLESTRIVILA2424
105ESCRICH SANTAMARIA, ANGELCAFE ANGEL2424
106TORNER MUNDO, FERRANCELTIC SUBMARI1111224
107VAQUER FERRER, JOSE MARIASOMESPORT-NATURA2323
108SALES IBAÑEZ, JUANINDEPENDIENTE12223
109BELLES NOTARI, VICENTEC.M.VISTABELLA2323
110NAJIM MEZIANI, AMINEC.A. ONDA2222
111CARRATALA MEZQUITA, PABLOTRIVILA2222
112TERUEL COTO, JORGECELTIC SUBMARI201122
113CAÑADA FABREGAT, JORDIC.E.M SALTARRIBES2222
114MUÑOZ PÉREZ, IVÁNINDEPENDIENTE21122
115MAZUECOS PEREZ, DAVIDCLUB ATLETISMO ONDA2121
116CALERO HUERTAS, PACOINDEPENDIENTE2121
117CASAÑA GOMEZ, JAVIER JESUSINDEPENDIENTE111115221
118FERNANDEZ CHAVES, JOSERIBALTA RUNNERS2020
119MENERO CALPE, ESTEBANTRIVILA2020
120ALBIOL ANADÓN, JOSE MANUELURBAN RUNNING CASTELLON2020
121NOVOA QUESADA, DAVIDINDEPENDIENTE21820
122VIDAL MOLES, DEMEGRAO RUNNERS1919
123MOLINA GARCIA-MUÑOZ, DANIINDEPEMDIEMTE1919
124VALLADOLID RODRIGUEZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE1919
125LATORRE MARTÍNEZ, ANTONIOINDEPENDIENTE1919
126GUILLEN VAQUERO, ALBERTOINDEPENDIENTE1919
127MOLINA GÓMEZ, SERGIINDEPENDIENTE1818
128ORTELLS SORRIBES, FELIPEC.M.SERRA ESPADA SUERAS1818
129ANDRES PACHECO, FERNANDOCA LA VALL D'UIXO1818
130GARCIA GOMEZ, DAVIDTRIVILA112111117
131CAMPOS BERNABEU, DANIELINDEPENDIENTE1616
132MARBO, SERGIOEVASION RUNNING CASTELLON1616
133FORNES RENAU, RAULURBAN RUNNING1616
134MARTI RAMOS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE115916
135DIAZ PLA, FRANINDEPENDIENTE1515
136MARRAMA JUAN, IVANBICIS ORTIZ11415
137MONFORT FUENTES, DAVIDAMICS DEL CLOT1515
138PALATSÍ ARMERO, RAÜLINDEPENDIENTE1414
139MUNUERA MORENO, MIGUELCLUB ATLETISME VILA-REAL11314
140GOL VAQUER, NELODEMATIMAÑANA1414
141LLORENS RODRIGUEZ, OSCARINDEPENDIENTE1313
142BELDA GARCIA, JUANJOINDEPENDIENTE11112
143MANZANET MONFORT, PABLOTRIVILA1212
144BROCH GONZÁLEZ, ALEJANDROTRICANET11112
145BROCH PIQUER, PASCUALAMICS DEL TERMET11117112
146CASTAÑ FORNES, LUISINDEPENDIENTE10111
147QUESADA BORT, PEDROINDEPENDIENTE1111
148CASALTA SALINAS, JORGEA. TERRA61310
149PÉREZ GRIÑÓ, CARLOSINDEPENDIENTE9110
150VICENT FERRANDIS, VICTORINDEPENDIENTE1010
151LOPEZ GONZALEZ, RAFAINDEPENDIENTE11810
152ALBA SANZ, PABLOINDEPENDIENTE819
153BALADA SOLER, DANIELINDEPENDIENTE99
154PÉREZ CABALLERO, DIEGOINDEPENDIENTE99
155ESTEVE BERNÚS, DAVIDC.A. ONDA88
156MIGUEL GARCÍA, ERICINDEPENDIENTE538
157MARTINEZ SANTAMARÍA, FRANCISCOUNIO ATLETICA CASTELLO88
158GIRALDO, FELIPEINDEPENDIENTE88
159PARADELLS MARTINEZ, DAVIDINDEPENDIENTE617
160ALEGRE MORALES, EMILIOUAC77
161LARIVE YAGÜE, JAVIERINDEPENDIENTE77
162SANCHEZ GOMEZ, RAMONOUTDOOR PERSONAL TRAINING111137
163MONZÓ GUILLAMÓN, JOSE MIGUELAMICS DEL TERMET1146
164HARO FERNANDEZ, PACOINDEPENDIENTE66
165LLAGO GARGALLO, INYAKIORPESACORRE1111116
166NAVARRO FONFRIA, PEDROINDEPENDIENTE1111116
167ARNAL VERDES, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE1111116
168BAREA FELIU, MAUROINDEPENDIENTE1111116
169PASCUAL SORRIBES, OSCARCANEM MODA PINARES1111116
170MARTINEZ ALARCON, BENJAMININDEPENDIENTE1111116
171CASALTA MATA, JUANMACOMMUNITY RUN1111116
172CATALAN IBAÑEZ, PEDROINDEPENDIENTE1111116
173DOÑATE MONTOLIU, CARLOS RAULINDEPENDIENTE1111116
174GARCIA GUAL, JUAN MANUELAMICS DEL TERMET1111116
175REQUENA MORENO, JOSE ANDRESAMICS DEL TERMET1111116
176MIR RUBIO, AGUSTINTERRA I ASFALT1111116
177RODRÍGUEZ CASTILLO, JUAN JOSÉAMICS DEL TERMET1111116
178CASALTA CHESA, JOSE MªAMICS DEL TERMET1111116
179NEBOT VALVERDE, TOMASATLETISMO VILA-REAL1111116
180ALBALATE BALAGUER, JESUSUNION ATLETICA CASTELLON156
181BAREA GARCIA, MARTININDEPENDIENTE111115
182JUAN PUERTO, QUIQUERUN ADDICTION CASTELLON55
183GARCÍA FERRIS, JESÚSINDEPENDIENTE111115
184BELLMUNT CALPE, FRANCISCOC.A. ONDA55
185LLORET AYET, ENRIQUEINDEPENDIENTE111115
186ESCUDERO CANO, JUANTERRA I ASFALT111115
187SERRANO CORREDOR, TONIINDEPENDIENTE111115
188LUQUE FONT, LUISINDEPENDIENTE111115
189GIMENO PALLARES, JAVIERTRIVILA111115
190CANO PATON, LUISAMICS DEL TERMET111115
191GARCIA VIA, JAVIERINDEPENDIENTE111115
192GIL SERRA, MANOLODE MATI MAÑANA111115
193JANÉS MEDINA, CARLESINDEPENDIENTE111115
194LUQUE LUQUE, LUISJARDINERIA HNOS CUADROS111115
195CASTILLO PEÑARROCHA, JUANJOCORREDORS DE SOCA. CASTELLÓ.111115
196FONT BELTRAN, ALEJANDROINDEPENDIENTE11114
197GIL VAQUER, NELODE MATI MAÑANA11114
198MOLINER BLASCO, PABLOEI A CORRER11114
199MANRIQUE AIBAR, ALFONSOINDEPENDIENTE11114
200CARBO LERMA, DAVIDINDEPENDIENTE11114
201ALTAVA SOLER, MANUELINDEPENDIENTE11114
202CORBALAN TENA, JAVIERRIBALTA RUNNERS44
203CUELLAR FAJARDO, JORGEINDEPENDIENTE11114
204DARAS FERRANDO, JOSEA4 PELAT11114
205ASENSI LLUECA, FRANCISCOC.A. LA VALL DE SEGO44
206MARTINEZ FERNANDEZ, JUAN JOSEC.A. ONDA1214
207MONFERRER, JOSE CARLOSCE ANIMATEMPS11114
208FRANCH ALONSO, JOSE ANTONIOJARDINERIA HNOS CUADROS44
209MARTÍNEZ FERNÁNDEZ, PEDROINDEPENDIENTE314
210LLOP VINUESA, SANTIAGOJARDINERIA HNOS CUADROS11114
211LLORENS GIL, JUAN SALVADORINDEPENDIENTE11114
212MARIN CARRASCO, PEDROATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS11114
213HERVÍAS PEREZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE11114
214MONTIEL MARTINEZ, JOSE CARLOSINDEPENDIENTE11114
215RUBERT CARDA, RAFAELINDEPENDIENTE11114
216SANCHEZ SANCHEZ, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11114
217MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE11114
218VICENT TAMBORERO, JUANJOINDEPENDIENTE11114
219VICENT CABALLER, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11114
220CABRERA COLONQUES, JORDIINDEPENDIENTE44
221FONT BELTRAN, VICENTEINDEPENDIENTE1113
222MOLLAR JUAN, ALBERTOINDEPENDIENTE1113
223ANDRES BAYARRI, NESTOREI A CORRER1113
224CLARO CARRERAS, PABLOCOMMUNITY RUN1113
225BALFAGON SANMARTIN, DAMIANINDEPENDIENTE123
226CUELLAR LLOP, CRISTIANINDEPENDIENTE1113
227PORE CASTELLAR, RUBENINDEPENDIENTE1113
228ONDOÑO GUERRA, JUAN PEDROINDEPENDIENTE1113
229ALMELA LOPEZ, JUANMAINDEPENDIENTE1113
230VILLAHERMOSA PUJOL, DAVIDINDEPENDIENTE1113
231CASALTA MATA, HECTORINDEPENDIENTE1113
232GINER BALLESTER, SALVAINDEPENDIENTE1113
233BENSACH CUBEDO, FRANWWW.BENSACH-CHUMILLAS.COM1113
234HUGUET FUSTER, JOSE LUISC.A. ONDA1113
235LLORENS GARCIA, TELMOEI A CORRER1113
236PALLARES BALLESTER, JUAN RAMONC.A. ONDA1113
237SEGARRA CORBATO, JOSEINDEPENDIENTE1113
238URBANEJA GARCIA, ALBERTOINDEPENDIENTE1113
239FONT ALBIOL, VICENTEINDEPENDIENTE1113
240PARRA VIVO, ANDRESINDEPENDIENTE1113
241CANTAVELLA RAMBLA, VICENTINDEPENDIENTE1113
242CARRILLO TORRES, FRANCISCOC.A. ONDA1113
243CORDOBA CARO, RAMONVILANOVA D'ALCOLEA1113
244FORCADA SALES, TONIINDE1113
245ORELLANA MARTIN, ENRIQUEINDEPENDIENTE1113
246PERONA GARCIA, PAULINOINDEPENDIENTE1113
247LLOP PESET, ENRIQUEINDEPENDIENTE1113
248SALISA SÁNCHEZ, RAFAEL IÑAKIINDEPENDIENTE1113
249CABRERA CUBERO, BENJAMINTRICASIM1113
250SAFONT PESUDO, MIGUELINDEPENDIENTE1113
251SANCHIS MEZQUITA, JOSEINDEPENDIENTE1113
252COSTA CUADROS, VICENTEAMICS DEL TERMET1113
253CORTELLS MESEGUER, ANTONIOINDEPENDIENTE1113
254PEDRO FERRANDIS, ADANINDEPENDIENTE112
255POZO PEREZ, ALEXCLUB ATLETISME VILA-REAL112
256SEGARRA CASALTA, VICTORINDEPENDIENTE112
257BECKER SALAIS, ALEJANDROINDEPENDIENTE112
258ESCRIG MARTINEZ, RAFAELINDEPENDIENTE112
259ROMERO CALDUCH, SERGIOCOMMUNITY RUN112
260SANCHEZ GOMEZ, MARTINOUTDOOR PERSONAL TRAINING112
261SAUANE AMORIN, CARLOSRUNNING MORÓ112
262ALFANJARIN PEÑA, RUBENINDEPENDIENTE112
263BERNAT NEGRE, SERGIOINDEPENDIENTE112
264COROBÁN, RAULINDEPENDIENTE112
265SERRANO CABEDO, JOSEP INDEPENDIENTE112
266SORRIBES LLIDO, HECTORINDEPENDIENTE112
267MUÑOZ MUÑOZ, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE112
268SALES RUBIO, JORGEINDEPENDIENTE112
269BELLMUNT CALPE, DAVIDINDEPENDIENTE112
270CABALLERO ARANDA, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
271FLOR ANDREU, RICARDOINDEPENDIENTE112
272JAEN SANCHEZ, JUANINDEPENDIENTE112
273JIMENEZ LOPEZ, ANGELPACHANHOUSE112
274LOZANO MARCHENA, MANUELINDEPENDIENTE112
275REDONDO GARCÍA, ROBERTOINDEPENDIENTE112
276SÁNCHEZ GARCÍA-VACAS, DANIELTERRETA-RUNNERS112
277VEDRI LLOP, JAVIERINDEPENDIENTE112
278CABEDO RUIZ, SERGIOINDEPENDIENTE112
279JIMENEZ, MANUINDEPENDIENTE112
280CASTAÑO TARIN, DAVIDINDEPENDIENTE112
281CEBA FLOR, JUAN PEDROINDEPENDIENTE112
282FLORES CASTILLO, CRISTOFERINDEPENDIENTE112
283JUAN BROCH, PACOA REBUFO112
284MARTINEZ LORA, SERGIOINDEPENDIENTE112
285MEDINA CIFRE, MIGUEL ÁNGELINDEPENDIENTE112
286NACHER ALVARO, ANTONIINDEPENDIENTE112
287GARCIA VIA, JESUSINDEPENDIENTE112
288OJEDA MANZANET, RAFAAMICS DEL TERMET112
289VILLANUEVA REDON, FRANCISCOINDEPENDIENTE112
290CARMONA GONZALEZ, ANDRESINDEPENDIENTE112
291CAYUELA CÓRCOLES, FERNANDOC.A. GRAO RUNNERS112
292DIAZ PINILLA, RAFAELCA ONDA22
293FERNANDEZ SANCHEZ, RAMONGHOST RUNNING112
294FLORES LOPEZ, JUAN MANUELINDEPENDIENTE112
295GIMENO TAMBORERO, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
296LOPEZ DE MOTA MENDEZ, MODESINDEPENDIENTE112
297PERIS RAMOS, MIGUEL ALQUERIES RUNNING112
298SANCHEZ MOLINA, CANDIDOINDEPENDIENTE112
299DE GOMAR ALLELY, RAFAINDEPENDIENTE112
300GARCIA GARCIA, JUAN SANTIAGOBETXI RUNNERS112
301MARZA AVELLANA, MANUINDEPENDIENTE112
302TELLO ESCRIG, SALVADORAMICS DEL CLOT112
303POZO MENDOZA, FRANINDEPENDIENTE112
304BERNAT GIMENEZ, VICENTEINDEPENDIENTE112
305CANOS MONZONIS, TONIINDEPENDIENTE112
306MELUL NACMIAS, MARIOINDEPENDIENTE112
307MEZQUITA RUBERT, PASCUAL LUISINDEPENDIENTE112
308ALCAYNE SENENT, JOSE MªINDEPENDIENTE112
309CARCELLER SAFONT, MAURIINDEPENDIENTE112
310GONELL CHIVA, MIGUELINDEPENDIENTE112
311MONTIEL VIVO, JOSEINDEPENDIENTE112
312SEGOVIA ANGULO, ANTONIOUNIO ATLETICA CASTELLO112
313CASTILLO TOMAS, VICENTEUNIO ATLETICA CASTELLO112
314FERNANDEZ FERNANDEZ, SANTIAGOINDEPENDIENTE112
315GARCIA IGLESIAS, VICENÇINDEPENDIENTE112
316LLORENS MONTAÑES, VICENTEINDEPENDIENTE112
317MARTI ARGILAGA, AMADEOMONTAÑA PUERTOMINGALVO112
318RAUSELL GOMEZ, FRANCISCO JOSEINDEPENDIENTE112
319VALLES VIVES, PACOTRAGAMILLAS ALCAÑIZ112
320SORIANO ARNAL, JUAN VICENTEINDEPENDIENTE112
321BELTRAN CASTILLO, JOSE RAMONINDEPENDIENTE112
322LLOP PESET, CARLOSINDEPENDIENTE112
323LLANSOLA GIL, GERARDINDEPENDIENTE112
324PALMER SIMÓ, PEPINDEPENDIENTE112
325MUNDINA MATA, JOSE P.AT. VILA-REAL112
326ADSUARA ABAD, RUBENINDEPENDIENTE11
327ARNAL BELLMUNT, JORDIINDEPENDIENTE11
328CASADO MIGUEL, JORGEINDEPENDIENTE11
329CATALAN FENOLLOSA, DAVIDINDEPENDIENTE11
330CHIVA GIL, ROMANINDEPENDIENTE11
331DENIA GARCIA, AARONJARDINERIA HNOS CUADROS11
332GONZALVEZ COTEJOSA, NICOLASINDEPENDIENTE11
333GUTIERREZ BROCH, FRANCISCOAMICS DEL TERMET11
334MENDEZ VASQUEZ, CRISTHIANINDEPENDIENTE11
335POZO PÉREZ, JAVIINDEPENDIENTE11
336SANCHEZ LOPEZ, JORGEINDEPENDIENTE11
337SANCHEZ MENDOZA, ALAININDEPENDIENTE11
338ARANDA ALCACER, JAVIERINDEPENDIENTE11
339AYET TOBIAS, JORDIINDEPENDIENTE11
340CASTAÑ FERNANDEZ, LLUISINDEPENDIENTE11
341CASTELLÓ MOLLAR, JAVIINDEPENDIENTE11
342CHAFRAR SOLA, ISMAELCLUB DE MUNTANYA SANT MATEU11
343CORTES LLORENS, RAFAELINDEPENDIENTE11
344FAJARDO SULLER, LUISINDEPENDIENTE11
345GARCIA ZAMORANO, CARLOSEVASION RUNNING CASTELLON11
346GINER ROCA, EVACLUB DE MUNTANYA SANT MATEU11
347LLORENS GALI, GABRIELINDEPENDIENTE11
348LLORENTE GOMEZ, SERGIOEVASION RUNNING CASTELLON11
349LOPEZ FERNANDEZ, VICENTEINDEPENDIENTE11
350MADUEÑO PALLARES, HECTORINDEPENDIENTE11
351MAÑAS ALFARO, MARCINDEPENDIENTE11
352MARCO SEMPER, JORGEINDEPENDIENTE11
353MICHELI BOIX, PABLOCOMUNITY RUN11
354MIR BOMBOI, AGUSTININDEPENDIENTE11
355MOLINA GÓMEZ, SANTIINDEPENDIENTE11
356MORENTE GONZALEZ, DIEGOINDEPENDIENTE11
357NAVARRO GARCIA, FERNANDOINDEPENDIENTE11
358ORTELLS LORENZO, JORGEINDEPENDIENTE11
359TAUSTE MARTI, JAVIERINDEPENDIENTE11
360VICENT CARREGUI, DAVIDALQUERIES TRITEAM11
361ALGUACIL GARCIA, JULIANINDEPENDIENTE11
362ARAMBUL CORREAS, JUANINDEPENDIENTE11
363BARBERA GARCIA, XAVICOMMUNITY RUN11
364BATALLA GIRONA, PABLOINDEPENDIENTE11
365BERMUDEZ, HECTORTRILAVALL11
366BOLINCHES ROCA, JOSEINDEPENDIENTE11
367CASADO MIGUEL, JOSE CARLOSINDEPENDIENTE11
368CHEZA PEGUEROLES, MANUELINDEPENDIENTE11
369CRISTOBAL FUENTES, GERARDINDEPENDIENTE11
370DOS SANTOS, LUAN LENNONINDEPENDIENTE11
371GARCIA COLOMER, HECTORRUNNETONES11
372GIL BARREDA, BORJARUNNING MORÓ11
373GIL, BORJARUNNING MORO11
374GÓMEZ GANAU, JORDIINDEPENDIENTE11
375GONZALEZ, GERARDCA RUNNING CASTELLO11
376HERRERA, JOELINDEPENDIENTE11
377HERRERO GARCIA, VICTORSERRA ESPADA11
378JAIME CARR, FRANINDEPENDIENTE11
379LOPEZ BROCH, ALBERTOINDEPENDIENTE11
380MARIN, OMARINDEPENDIENTE11
381MIRALLES BORILLO, PASCUALOUTDOOR PERSONAL TRAINING11
382MONTILLA VICENT, EDGARINDEPENDIENTE11
383NAVARRETE CEPEDA, MIGUEL ÁNGELINDEPENDIENTE11
384REDON PASCUAL, MARCINDEPENDIENTE11
385RUIZ FORCADELL, IVANINDEPENDIENTE11
386RUIZ MORCILLO, ROBERTOINDEPENDIENTE11
387SABATER TENA, MARCINDEPENDIENTE11
388SÁEZ IBÁÑEZ, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11
389SANCHIS SALES, MIGUELINDEPENDIENTE11
390SEVILLA ROMERO, ANDRESINDEPENDIENTE11
391SORRIBES QUEROL, VICENTINDEPENDIENTE11
392VILAR MELCHOR, JOELL'EMBOLIC RUNNING TEAM11
393ABELLANA PARRA, JORGEINDEPENDIENTE11
394ALMECIJA, ABELARDORUNNERS CIUTAT DE VALENCIA11
395APARICI SANSON, JAVIERINDEPENDIENTE11
396BALAGUER, ANDREAA. TERRA11
397BALFAGON, DAVIDINDEPENDIENTE11
398BLANCO VIÑES, JUANCA ONDA11
399BOLÓS DÁVILA, JESÚSINDEPENDIENTE11
400BORRELL FERRERES, DAVIDCLUB DE MUNTANYA SANT MATEU11
401CABRERA GUINOT, ALEJANDROPOCHONES RUNNING CLUB11
402CASALTA SALINAS, PABLOINDEPENDIENTE11
403CELDRAN NAVARRO, LUISINDEPENDIENTE11
404CIFUENTES, JAVIERINDEPENDIENTE11
405COSTERA, BERNARDOINDEPENDIENTE11
406FORTUÑO CERVERA, CRISTIANATMOSFERA SPORT RUNNING11
407FUSTER ALMELA, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
408GIL TORNER, PASCUALINDEPENDIENTE11
409GOZALBO TORNER, TONICELTIC SUBMARI11
410HERRERA GAS, MIGUEL ANGELAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
411IZQUIERDO CIFUENTES, JACOBOINDEPENDIENTE11
412JULIÁN GIMENO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
413LLOPIS MARTÍ, MAUROAMICS DEL CLOT11
414LLORENS, MANUELINDEPENDIENTE11
415MALLEN FELTRET, ELOYINDEPENDIENTE11
416MARTINEZ FORTANET, LUISPLAER DE MA VIDA RUNNERS11
417MARTINEZ GALLARDO, JONATHANINDEPENDIENTE11
418MARTINEZ PEREZ, SANTIINDEPENDIENTE11
419MARTINEZ, PEDROINDEPENDIENTE11
420MOLINA PLA, MOISESINDEPENDIENTE11
421NEBOT ARGILAGA, VICENTEINDEPENDIENTE11
422OPREA, CASIANCOMMUNITY RUN11
423ORTIZ, DANIELINDEPENDIENTE11
424PEDRERO PITARCH, FERNANDOAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
425PEÑA MERINO, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
426PEREZ JUAN, CARLOSINDEPENDIENTE11
427REIG DONAT, RAFAELINDEPENDIENTE11
428RENAU MIRALLES, ALEXMUSICALCENTER11
429RODRIGUEZ MANRIQUE, PABLOINDEPENDIENTE11
430ROHRLACH RAMOS, DANIELINDEPENDIENTE11
431RUEDAS QUEROL, DAVIDINDEPENDIENTE11
432SANCHIS SALES, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
433SAZ, NACHOINDEPENDIENTE11
434SIFRE CATALA, JORGEINDEPENDIENTE11
435SOLSONA CELMA, ISAACINDEPENDIENTE11
436SOS, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
437TENA FORES, CHRISTIANUNIO ATLETICA CASTELLO11
438URBANEJA, PABLOINDEPENDIENTE11
439VALLEJO ROMERO, ESTEBANCOMMUNITY RUN11
440VICENTE PIQUER, CARLOSINDEPENDIENTE11
441ABAD VILLAR, VICENTINDEPENDIENTE11
442ABELLO GIL, PABLOTRIVILA11
443AÑASCO FREDES, GASTONINDEPENDIENTE11
444ARNAU SANJULIAN, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
445BAILON GARCIA, JORGEINDEPENDIENTE11
446BALLESTER VILAR, CRISTIANINDEPENDIENTE11
447BARREDA SANTAMARIA, ANTONIOINDEPENDIENTE11
448BLANCO PEREZ, JAVIERINDEPENDIENTE11
449CABEDO CUBERTORER, GUILLEMINDEPENDIENTE11
450CABEDO JUAN, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
451CALVO ARMENTA, ROBERTOCORRE O DERRAMA11
452CATALÁN SERRA, ALBERTOINDEPENDIENTE11
453CIFRE SOSPEDRA, JOSE ANGELINDEPENDIENTE11
454CÓZAR TORÁN, PEDROINDEPENDIENTE11
455DELGADO ARROYO, DAVIDRUN ADDICTION CASTELLON11
456DIAGO ROS, LUISINDEPENDIENTE11
457DOMINGO GUILLEN, CARLOSU.A.C.11
458DOS SANTOS, MACIO LANZARREINDEPENDIENTE11
459DURÁN MARTÍNEZ, ABELINDEPENDIENTE11
460ESTEBAN SANCHEZ, FRANCISCO JOSEINDEPENDIENTE11
461ESTEVE GASPAR, DAVIDVERMINS ON THE RUN11
462FÉLIX ESBRÍ, AGUSTÍNINDEPENDIENTE11
463FERNANDEZ ASENSIO, JAVIERINDEPENDIENTE11
464FERNANDO BALAGUER, PEPEINDEPENDIENTE11
465FERRANDO BALAGUER, PEPECA URBAN RUNNING CASTELLON11
466FORTUÑO AGULLEIRO, ISAACINDEPENDIENTE'11
467GAMIR CONILL, TOMASASPANIJER11
468GARCIA IGLESIAS, JULIOINDEPENDIENTE11
469GARCIA SOLER, JOAQUINTALLERS XIMO11
470GARCIA UBEDA, JOSE MARIAINDEPENDENT11
471GIL TRILLES, JORGERUNNING MORO11
472GÓMEZ PARÍS, JUAN MANUELINDEPENDIENTE11
473GOMEZ TORRES, DAVIDIMPALA RUNNING11
474GONZALEZ FONT, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
475GONZALEZ FONT, TONIINDEPENDIENTE11
476GONZALEZ JIMENEZ, IGNACIOAMICS DEL CLOT11
477GONZALEZ SALVADOR, DAVIDJARDINERIA HNOS CUADROS11
478IGLESIAS ALARCON, PEPCM VILAFAMES11
479LOBO, GUSTAVOINDEPENDIENTE11
480LOPEZ PALENCIA, IVANINDEPENDIENTE11
481LOPEZ PEÑARROJA, ANTONIOINDEPENDIENTE11
482MARCO CASANOVA, ADOLFOINDEPENDIENTE11
483MARTINEZ ARTERO, DIEGOINDEPENDIENTE11
484MAS ALBIOL, JOSESME RUNNERS VILA-REAL11
485MEDINA VIDAL, DANIELTALLERES XIMO11
486MESEGUER VICENT, JAVIERINDEPENDIENTE11
487MIRO JUAN, DAVIDINDEPENDIENTE11
488MORENODIAZ, DAVIDPOLSSEGUEROS11
489MORRO CRUZ, ANDRESINDEPENDIENTE11
490NAVARRO, JORGEINDEPENDIENTE11
491PALOMARES DENIA, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
492PEREZ CAMPOY, RAMONINDEPENDIENTE11
493PIQUER MONTOLIU, CARLOSCMSERRA ESPADA DE SUERAS11
494POYATOS MARQUES, SERGIOINDEPENDENT11
495ROYO PICAZO, DANIELCORRE I CANYA11
496RUBERT MASIÁ, JAVIERUNIO ATLETICA CASTELLO11
497SANCHEZ HERVAS, MIGUEL ANGELTRIVILA TRAI11
498SERRANO MATA, PEDRO JESUSGEALDAMA CONSTRUCCIONES11
499SOTO NEBOT, JAVIERINDEPENDIENTE11
500TEBAR RODRIGUEZ, FRANCHOINDEPENDIENTE11
501TERREN MARTOS, DAVIDINDEPENDIENTE11
502TIRADO BOU, CARLOSINDEPENDIENTE11
503ADSUARA BADENES, SAMUELINDEPENDIENTE11
504ALVAREZ RIZO, ANTONIOCA L´ELIANA RUNNING11
505ANDREU MARTÍ, IVÁNC. M. VILAFAMES11
506APARICI BALAGUER, JORDIINDEPENDIENTE11
507ARROYO ESCRIG, ALEJANDROCLUB ESPORTIU VINAROS11
508AYZA FERRANDIS, ABELAMICS DEL CLOT11
509BACHERO BENAGES, RODRIGOCLUB ESPORTIU L'ALCORA11
510BARBERÁ GRAU, RAÚLINDEPENDIENTE11
511BARBERAN GALMES, FERRANINDEPENDIENTE11
512BARRERA ULLDEMOLINS, JOSE VICENTECA RUNNING CASTELLO11
513BATALLA SALADO, PABLO JOSEINDEPENDIENTE11
514BLASCO GARCES, SERGIO JINDEPENDIENTE11
515BOSCH BOSCH, HILARIOINDEPENDIENTE11
516BRENES DUTCH, GAVINIMPALA RUNNING11
517CABANES, VICENTEINDEPENDIENTE11
518CANO PATON, FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
519CARMONA FLORES, DAVIDINDEPENDIENTE11
520CASTELLO ESTEVE, JORDICELTIC SUBMARI11
521COLL PALAU, JORGEAMICS DEL CLOT11
522ESTALAYO MATEO, RAFAELINDEPENDIENTE11
523ESTEVE BENEDICTO, FCO. JAVIERINDEPENDIENTE11
524FERNANDEZ NOVOA, ANDRESINDEPENDIENTE11
525FERRIOLS BELMONTE, ESTEBANINDEPENDIENTE11
526FONT ROMERO, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
527FORES, PABLOINDEPENDIENTE11
528GALLEN FIGAS, MARCELINOCA ONDA11
529GARCIA BALLESTER, CARLOSINDEPENDIENTE11
530GARCIA GARCIA, GREGORIOINDEPENDIENTE11
531GARCIA GARCIA, JUAN ALBERTOINDEPENDIENTE11
532GARCIA MONTAVA, JOSEINDEPENDIENTE11
533GARCIA PETIT BARRACHINA, ALFREDOINDEPENDIENTE11
534GIL TRAVER, JAVIERINDEPENDIENTE11
535GIRALDÓS MONTOYA, JAIMEREDOLAT TEAM11
536GONZALEZ CUADRADO, OSCARCOMMUNITY RUN11
537GONZALEZ GARCIA, JOSE DAVIDINDEPENDIENTE11
538HUGUET SIFRE, RAMONCEM ALQUERIES RUNNING11
539LOPEZ DE LA FUENTE, EDUARDOINDEPENDIENTE11
540MARTI SANTOS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
541MARTÍNEZ GORRIZ, NACHOINDEPENDIENTE11
542MAZA MORAN, ALBERTOINDEPENDIENTE11
543MELCHOR TORRES, JOAQUININDEPENDIENTE11
544MENDOZA BRANCA, VICTOR DANIELINDEPENDIENTE11
545MESEGUER DE CASTRO, JACOBOCM VILAFAMES11
546MIRAVET MARIN, JOSE RAMONINDEPENDIENTE11
547MOLINA ARACIL, JAVIERSANITAS11
548MUELA BARBERÁ, OSCARINDEPENDIENTE11
549MUÑOZ GALLEGO, CESARALQUERIES RUNNING11
550NARRO RINS, MARCOSAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
551NAVARRO HERVAS, ANTONIOINDEPENDIENTE11
552NEBOT CANET, NESTORINDEPENDIENTE11
553NIEVAS HERNANDEZ, GUSTAVOINDEPENDIENTE11
554PACHECO SANCHEZ, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
555PACHECO SANCHEZ, FERNANDOINDEPENDIENTE11
556PALOMARES CAMPAYO, JOSE A.CENTRE EXCURSIONISTA11
557PECO SANCHEZ, ANGELINDEPENDIENTE11
558PITARCH PIQUER, DAVIDINDEPENDIENTE11
559PORCAR BLANCH, CARLOSINDEPENDIENTE11
560PUMARETA HERNANDEZ, RAFAELUNIO ATLETICA CASTELLO11
561RAMOS RIBES, FERNANDOINDEPENDIENTE11
562RODRIGUEZ ALONSO, OSCARINDEPENDIENTE11
563RONCAL VIVES, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
564RUBERT, EDUARDOCM VISTABELLA11
565SAFONT FALOMIR, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11
566SALADO BATALLA, JOSE F.INDEPENDIENTE11
567SANCHEZ MARIN, JUANINDEPENDIENTE11
568SANCHEZ, JAIMEINDEPENDIENTE11
569SANZ HIDALGO, JOSEDINAMIC BENICASSIM11
570SERNA CEPRIA, ALEXINDEPENDIENTE11
571TOMAS MONFERRER, VICENTEINDEPENDIENTE11
572TRAVER MIRALLES, JOSE ICM AT-ZENET11
573TRAVER TRAVER, JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
574ADSUARA BADENES, SEBASTIANINDEPENDIENTE11
575ALBA CUEVAS, RICARDOINDEPENDIENTE11
576ALBIOL ESTELLER, JOSEP PASQUALINDEPENDIENTE11
577ARCAYNE SENENT, JOSE MªA-611
578BALAGUER HUGUET, MARCO AGUSTININDEPENDIENTE11
579BONET HERNANDEZ, DAVIDINDEPENDIENTE11
580BOU AVELLANA, MARCELOINDEPENDIENTE11
581CABEDO LOZANO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
582CAMPOS RUIZ, ARTUROCELTIC SUBMARI11
583CANO CANO, LUIS JOSÉINDEPENDIENTE11
584CASALTA PRADES, JOSE VICENTEC.A. ONDA11
585COVRIG, VALENTININDEPENDIENTE11
586CUADROS LOZANO, BERNARDOINDEPENDIENTE11
587CUESTA MORENO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
588ESCOLANO SIGNES, RAFAELCC EL GARBI11
589FALOMIR VENTURA, GASPARRUN ADDICTION CASTELLON11
590FLORES LOPEZ, ROBERTOINDEPENDIENTE11
591GARCIA BALLESTER, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
592GARCIA BURGUETE, IGNACIOINDEPENDIENTE11
593GARCIA MARTINEZ, SANTOSINDEPENDIENTE11
594GARCIA PEÑARROJA, CRISTOBALCA LA VALL D'UIXO11
595GIL PEREZ, MANUEL ANGELAMICS DEL TERMET11
596GONZALEZ SALVADOR, CESARU.A.C.11
597ION, VALENTININDEPENDIENTE11
598LOPEZ CORBACHO, MIGUEL ANGELVILA-RUNNERS11
599MARTINEZ NAVARRO, FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
600MEZQUITA NAVARRO, MANUELINDEPENDIENTE11
601MORENO ESPEJO, FEDEROCA ONDA11
602ORTELLS SAFONT, LLUISINDEPENDIENTE11
603OSUNA GONZALEZ, JOSE MANUELPIXELCOM11
604PACHECO APARICIO, JULIOCASTEMADER RUNNING TEAM11
605PEREZ RODRIGUEZ, JAVIERDHL11
606PI MONFERRER, JORGEINDEPENDIENTE11
607RAMIREZ SAETA, ANTONIO MANUELINDEPENDIENTE11
608REINA RODRIGUEZ, FRANKEVASION RUNNING CASTELLON11
609RESINA FERNANDEZ, ANTONIOINDEPENDIENTE11
610ROCA CANELLES, RAFAELROCA & MONFERRER ONDA11
611ROCA MARTI, RUBENINDEPENDIENTE11
612RODRIGUEZ CRESPO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
613RUBIO PALLARES, SERGIOCLUB MUNTANYISME VILA-REAL11
614SAIZ VIVES, JOSE MARIACLUB ESPORTIU VINAROS11
615SANCHEZ PASCUAL, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
616SAURA CENTELLES, ARTUROINDEPENDIENTE11
617SAURA CENTELLES, CARLOSINDEPENDIENTE11
618SERRANO GARCIA, ANTONIOINDEPENDIENTE11
619SIBAJAS ANGLADA, ANTONIOATMÓSFERA SPORT RUNNING11
620SOLER RODRIGUEZ, JORDIUNIO ATLETICA CASTELLO11
621SOS, RAULCAFE ANGEL11
622TOMASETI COSTA, ANDRESINDEPENDIENTE11
623UBEDA CUBERTORER, CARLOSCORRE I CANYA11
624VILAR GALLART, JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
625VILLAGRASA PIQUER, TEOINDEPENDIENTE11
626ANTONINI MORALES, CARLOSMELILLEROS DE VILA-REAL11
627BELENGUER OLIVA, PEPEGRAO RUNNERS11
628CEREZO NAVIO, ANGELCA ONDA11
629CHIVA VICENT, MANUELCELTIC SUBMARI11
630CONEJOS BOU, JULIOCLUB ESPORTIU L'ALCORA11
631CORDOBA SALVADOR, PEDRO JOSEINDEPENDIENTE11
632CUELLAR FAJARDO, MANUELINDEPENDIENTE11
633DIAZ, CHEMAINDEPENDIENTE11
634FERNANDEZ CARDERA, PEDRO MANUELC A LA VALL D´UIXO11
635FERRAGUD LLORCA, JOSE RAMONINDEPENDIENTE11
636FERRANDO LLORENS, JUANINDEPENDIENTE11
637FORT MARTINEZ, JOSE MANUELTRIDIMONIS11
638FRANCISCO MINGOL, CARLOSCM VILAFAMES11
639GARCIA BARTOLL, CESARUNIO ATLETICA CASTELLO11
640GARCIA GRANADA, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
641GOZALBO FERRER, AGUSTINCA ONDA11
642LLEDO REIG, JOSE LUISINDEPENDIENTE11
643MARTI ORTEGA, JOSE VICENTECA RUNNING CASTELLO11
644MATA GONZALEZ, JESUSAMICS DEL CLOT11
645NEBOT NACHER, PACOAMICS DEL CLOT11
646PALLARES BOU, JAIMEMELILLEROS DE VILA-REAL11
647PEIRO NAVARRO, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
648PEREZ VALLS, JUAN JOSEC.A. GRAO RUNNERS11
649RILLO OSED, JESUSVEDAT CASTELLON11
650SANZ EDO, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
651TORNER AMOROS, RAMONCELTIC SUBMARI11
652VILLAR SANCHEZ, ALEJANDRO JAVIERINDEPENDIENTE11
653VINUESA VIDAL, PACOAMICS CURSES ALCALA-ALCOSSEBRE11
654ZARAGOZA, RAMONCLUB ESPORTIU VINAROS11
655ANDREU AMAT, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
656ARROYO VICENT, JOSE JOAQUINC.A. ONDA11
657BREVA CUBERTORER, ALBERTOUNIO ATLETICA CASTELLO11
658CARPIO MARTINEZ, JOSE LUISINDEPENDIENTE11
659COLERA BONIFASI, PASCUALINDEPENDIENTE11
660DIAZ JURADO, JUAN PEDROINDEPENDIENTE11
661FUERTES BAGUENA, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11
662GARCIA CAMPOS, JESUSSUMMITTERS TEAM11
663JAEGER, FRANKINDEPENDIENTE11
664LLORENS CORTES, MANUELINDEPENDIENTE11
665MINGUEZ SERRANO, GERARDOFORD VEDAT CASTELLON11
666PERIS CERVERA, AMADEOANIMALS DE MONTE11
667REULA LLOPIS, JOSE LUISRUNNING CABANES11
668RUIZ SANCHEZ, ADOLFOINDEPENDIENTE11
669SALAS, XIMOINDEPENDIENTE11
670TRAVER SORRIBES, JOSE MIGUELRUN ADDICTION CASTELLON11
671VILALTA CESAR, PACOINDEPENDIENTE11
672BERNAT BURDEUS, PEREINDEPENDIENTE11
673CASARES ORTS, SALVADORCA ONDA11
674GIL BADENES, XIMOINDEPENDIENTE11
675NOVELLA SAEZ, MANUELINDEPENDIENTE11
676DORADO DOLS, JOSEINDEPENDIENTE11
677GIL CANTAVELLA, PAUINDEPENDIENTE11
678GÓMEZ VALERO, JAVIERINDEPENDIENTE11
679MADRIGAL DE LA VEGA, ANDREUINDEPENDIENTE11
680ORTIZ GALLEGO, ALEJANDROINDEPENDIENTE11
681SOLE CASTELLO, JORDIINDEPENDIENTE11
682GARCIA MARTINEZ, ANTONIO ARTUROAUTOS DE CHOQUE GARCIA11
683LOPEZ GARCIA, ANGELINDEPENDIENTE11
684OLIVARES MONZO, GERMANINDEPENDIENTE11
685PINO CONTRERAS, ANTONIOINDEPENDIENTE11
686SAEZ MARTINEZ, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
687TORTOSA, MANUELINDEPENDIENTE11
688APARICI DÍAZ, DANIELINDEPENDIENTE11
689BELTRAN CORTES, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
690FRANCISCO TORRES, JORDIINDEPENDIENTE11
691HERNÁNDEZ LUIS, PABLOINDEPENDIENTE11
692MARTÍNEZ GUERRA, RUBÉNINDEPENDIENTE11
693MOLINA SEBASTIA, MIGUELXIBECA TRAIL11
694OQUENDO GARRIDO, AITORINDEPENDIENTE11
695PARRA CANO, IVANINDEPENDIENTE11
696TAMARIS BALLESTER, ERICINDEPENDIENTE11
697FERRER CAMAÑES, ALBERTPORTELL TURISME11
698GARCIA BABILONI, DAVIDINDEPENDIENTE11
699ISERTE BATALLA, CRISTIANINDEPENDIENTE11
700JIMENEZ PUCHE, SAULINDEPENDIENTE11
701SEPULVEDA RAMOS, ERICINDEPENDIENTE11
702VILANOVA BONET, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE11
703BELTRÀN PARIS, MARCOSPORTELL TURISME11
704BENAYAD, HICHAMINDEPENDIENTE11
705BLANCH MORA, IVANINDEPENDIENTE11
706CINTAS ALBIOL, ADRIANINDEPENDIENTE11
707FORÉS BARRERA, NICOLÁSINDEPENDIENTE11
708JUAN DOLS, JAVIERINDEPENDIENTE11
709JUÁREZ FEMENIA, ADRIANINDEPENDIENTE11
710MARTINEZ SANCHEZ, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
711PALACIOS LLOBET, DAVIDNOULAS11
712VALERO SANZ, CARLOSINDEPENDIENTE11
713ALCÁCER DOLS, RUBÉNINDEPENDIENTE11
714AMPOSTA BROCH, JESUSINDEPENDIENTE11
715ASENSI GARCIA, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
716BENAGES EDO, ARGIMIROINDEPENDIENTE11
717DOÑATE PEREZ, NACHOBTT L'ESTRAPERLO11
718FERNANDEZ, EDUARDOINDEPENDIENTE11
719FUSTER ORTELLS, RICHARDINDEPENDIENTE11
720GONZALEZ MENDOZA, DANIELINDEPENDIENTE11
721LOPEZ OSSORIO, MANUELCORREMON TRAIL11
722LOZANO SÁNCHEZ, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
723MARTÍNEZ JARA, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
724MENDOZA CALVO, JUANJOINDEPENDIENTE11
725SANCHEZ CLEMENTE, IÑIGOINDEPENDIENTE11
726SANCHEZ GARRIDO, RAFAINDEPENDIENTE11
727SIERRA DELGADO, JONATHANINDEPENDIENTE11
728SOGUES SAMPEDRO, RAFAINDEPENDIENTE11
729VALLEJO GAGO, CARLOSINDEPENDIENTE11
730ALEPUZ FLICH, JAVIERC.A. NOULAS11
731APARICIO BALAGUER, JORDIINDEPENDIENTE11
732BERNAD BLASCO, VICTORIN BIKE11
733BOIXADER GIL, JULIOCELTIC SUBMARI11
734BORT POVEDA, SERGIOINDEPENDIENTE11
735CANO GOMEZ, FRANCISCO JAVIERRUNNING CASTELLON11
736CARRILLO CASTILLO, VICTOR MANUELINDEPENDIENTE11
737CORCHERO MARIN, MANUELINDEPENDIENTE11
738FRANCH DOÑATE, MANUELINDEPENDIENTE11
739GALAN MONTERO, OSCARXIBECA TRAIL11
740GARCÍA DEL CAMPILLO, LUISXIBECA TRAIL11
741GARCIA ORTELLS, VICTORCELTIC SUBMARI11
742GOMEZ GALINDO, JOSE LUISMEDULA TRAILRUNNINGTEAM11
743HIDALGO ROMERO, ANTONIOAMICS DEL CLOT11
744LLIDO VILAR, JUANNOULAS11
745LLORET BASIERO, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
746LÓPEZ IBORRA, JAVIINDEPENDIENTE11
747MADRIGAL RUIZ, XUSINDEPENDIENTE11
748MARTÍN FERNÁNDEZ, JOSE LUISINDEPENDIENTE11
749MINGARRO BROCH, EDUARDUNIÓN DEPORTIVA VEGETARIANA11
750MONFERRER BECKER, JACINTOINDEPENDIENTE11
751MONFERRER IZQUIERDO, ANGELINDEPENDIENTE11
752MONFERRER SANCHIS, VICENTE JAVIERINDEPENDIENTE11
753MORA TORRES, FCO. JOSÉINDEPENDIENTE11
754MUÑOZ CANDELA, ALFONSOAVENTURAS MOU11
755OVIEDO PAULINO, IVANINDEPENDIENTE11
756PARRA SANNICOLÁS, JAVIERINDEPENDIENTE11
757PERELLÓ OLIVER, JUAN JOSÉXIBECA TRAIL11
758PERIS GÓMEZ, VICENTC.M. GR-3411
759PRIETO LOPEZ, DAVIDDESNIVEL+TRAIL11
760ABAD PARRA, FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
761AMPOSTA ZURITA, PASCUALINDEPENDIENTE11
762ARNAL ALMELA, DOMINGOINDEPENDIENTE11
763BOU FORCADA, MANUEL JAVIERBOU TEAM11
764CHESA, QUIQUEINDEPENDIENTE11
765CONTRERAS MOMBLANT, EMILIOL'OVELLA CORRE11
766COSTA ORTELLS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
767CRISTEA, CRISTIAN OVIDIUINDEPENDIENTE11
768FORTUÑO GIL, JAVIERINDEPENDIENTE11
769GALINDO NOTARI, JUANJOINDEPENDIENTE11
770GARCIA VIA, FRANCISCOTARONGETES11
771GIL MIRALLES, CARLOSINDEPENDIENTE11
772LLOP AGUILAR, ANTONIO JOSEBICHOS TEAM11
773LÓPEZ ARASIL, TONIINDEPENDIENTE11
774MARTIN QUINTERO, JOSE MARIARUNNEROS40+11
775MEZQUITA GURREA, PASCUALINDEPENDIENTE11
776MILLAN PEREIRA, FIDELVIDRES RUNNING TEAM11
777MOISE, FANELINDEPENDIENTE11
778ORTIZ MEJIAS, JUAN JOSERUNNEROS40+11
779PEREZ MARTINEZ, CARLOS JAVIERINDEPENDIENTE11
780PITARCH CAMPOS, JOSE MARIAINDEPENDIENTE11
781REOLID SOLER, RAFAINDEPENDIENTE11
782SALAS JIMENEZ, JAIMEINDEPENDIENTE11
783SALES ALCALA, JOAN VICENTINDEPENDIENTE11
784SALES MAS, JOSE VICENTEL'OVELLA CORRE11
785SANCHEZ TAUSTE, JOSE ANTONIOBICHOS TEAM11
786VILAR BLASCO, DAVIDCELTIC SUBMARI11
787ARJONA ESCRIBANO, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
788BERENGUER GARCIA, JUANRAINDEPENDIENTE11
789CARRATALA MONFORT, BENJAMININDEPENDIENTE11
790CHINCHILLA ROMAN, FRANCISCORUNNEROS40+11
791ESCUDEROS MORCILLO, JESUSINDEPENDIENTE11
792GÓMEZ MURRIA, JAVIERCLUB RAMBLAS DE AZUÉBAR11
793GONZALEZ MENDOZA, JUANINDEPENDIENTE11
794HERRERO MIRAVET, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
795LARA SANCHEZ, LUIS JESUSINDEPENDIENTE11
796ORTELLS CABRERA, HECTORINDEPENDIENTE11
797PALLARES NEILA, JAVIERINDEPENDIENTE11
798PIÑERO ALARCON, TOMASINDEPENDIENTE11
799QUESADA GARCÍA, PEDROINDEPENDIENTE11
800SANJUAN MEZQUITA, JUANJOINDEPENDIENTE11
801BARBERA AHICART, TAFOLCELTIC SUBMARI11
802CELDA LLUESMA, RAFAELINDEPENDIENTE11
803EIXEA COSTA, ALEJOCELTIC SUBMARI11
804ESTALL MONTOLIU, JOAQUIN FELIXINDEPENDIENTE11
805GUILLEN ANSUATEGUI, EUGENIOATMOSFERA SPORT RUNNING11
806JUAN NEBOT, MANUELINDEPENDIENTE11
807MORENO JAEN, ISIDROXIBECA TRAIL11
808NAVARRO GORRIS, VICENTEAMICS DEL TERMET11
809RAMOS EIXIEA, PACOCELTIC SUBMARI11
810SANTOS CASTAÑO, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
811CANDAU BROCH, MANOLOINDEPENDIENTE11
812GUERRERO SANCHEZ, CARLOSCELTIC SUBMARI11
813SAPORTA RAMOS, VICENTEINDEPENDIENTE11
814ADSUARA FERRADA, JORGEINDEPENDIENTE11
815ARÉVALO CONTRERAS, MOISESTRIVILA11
816ULLOA BURILLA, SERGIOINDEPENDIENTE11
817TRILLES AGUILELLA, VICENTEINDEPENDIENTE11
818GIMENO GOMEZ, EDUINDEPENDIENTE11
819FELIS LLACER, ROGERTRIVILA11
820MATA CARDA, PAUINDEPENDIENTE11
821POZO MOYA, SERGIOTRIVILA11
822BROCH BALLESTER, CARLOSINDEPENDIENTE11
823GINER MONTAÑEZ, ROBERTO CARLOSCLUB MUNTANYA SANT MATEU11
824LARA RUBIO, PEDRO VICTORINDEPENDIENTE11
825LORCA RUBIO, SERGIOINDEPENDIENTE11
826RAMOS JORQUES, LUIS MIGUELINDEPENDIENTE11
827RUBERT CANTAVELLA, MANUELINDEPENDIENTE11
828LÓPEZ OCAÑA, OSCARINDEPENDIENTE11
829MACIAS MUÑOZ, VICTORATLETISME VILA-REAL11
830RAMBLA ALCOLEA, DOMINGOINDEPENDIENTE11
831RAMÍREZ PEÑAFIEL, RAFAELATLETISME VILA-REAL11
832VIZCAÍNO MARTÍNEZ, JOSE ANTONIOATLETISME VILA-REAL11
833GIL SERRA, JOSE ANTONIOLA COOPERATIVA11
834SAENZ DE CABEZON RODRIGUEZ, ANGELINDEPENDIENTE11
835SOLER SANCHÍS, VICENTTRIVILA11
836BOIXADER GIL, ERNESTOCELTIC SUBMARI11
837DOMINGO GARZÓN, MARCIALINDEPENDIENTE11
838GILI TOMAS, JUAN RAMONINDEPENDIENTE11
839SÁNCHEZ SOTO, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
840USÓ BONET, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
841USO MEZQUITA, DIEGOINDEPENDIENTE11
842JUAN SOLER, VICENTUNIO ATLETICA CASTELLO11
843MORA MORA, LEÓNUNIO ATLETICA CASTELLO11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ MASCULINA ABSOLUTA

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES