Atenció al runner: 964 54 71 90 | Contacte
CLASSIFICACIONS GENERALS
ABSOLUTES 2018
Pròxima cursa - Cursa solidària de la Puríssima

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

ESTER CLAUSELL TIRADO 379
SONIA SERRANO AGUILAR 316
VANESSA SAEZ TORRES 272
ABSOLUTA FEMENINA     5K SME5K FORD6K CELTIC10K CLUB ATLETISME5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1CLAUSELL TIRADO, ESTERTARONGETES75455075504539379
2SERRANO AGUILAR, SONIAAMICS DEL TERMET50354560602541316
3SAEZ TORRES, VANESSACUCURBITA RUNNING39293943454037272
4MARTINEZ CEREZUELA, MARI CARMENBETXI RUNNERS423843504243258
5SIMAO VALE, SHEILA757575225
6CASALTA SALINAS, CLARATARONGETES29313638342824220
7LOPEZ FERNANDEZ, ALICIAPINARES CONSTRUCCIONES18192936433331209
8CAMINO AUÑON, CARMENINDEPENDIENTE25222837423218204
9BROCH BELTRAN, BELENTARONGETES313639353725203
10MATEU ROIG, MARIAATMOSFERA SPORT RUNNING4334423838195
11CANTAVELLA ROCHERA, MARIA DOLORESTARONGETES6232640401722174
12TRILLO LUMBRERAS, EVAINDEPENDIENTE1912272933121133
13ALBA LOPEZ, FRANCISCACLUB ATLETISME VILA-REAL22822233172115
14SERRANO AGUILAR, LORENAAMICS DEL TERMET112425232713114
15PEIRO GUIJARRO, AURORAA TERRA!27203629112
16SOS RUBIO, CARMEN4460104
17NOVALBOS CELMA, LUISATARONGETES64252211201199
18NAVARRO MACIAN, VANESSAINDEPENDIENTE32273392
19CANTAVELLA REDÓN, AIXAAGARREU-LES36154091
20JOSE, LEILAINDEPENDIENTE21137261490
21RUIZ MELGUIZO, SONIASoniaRuíz RelguizoINDEPENDIENTE434487
22JUAN TENA,MªJUANTENA414586
23CLARAMONTE LLOMBART, MA.JOSÉBETXI RUNNERS21919181986
24FERRANDIS GAVARA, MAICAA 4 PELAT818302985
25CERVERA MARTI, SANDRA414485
26MILA MARTINEZ, JULIAINDEPENDIENTE212331883
27GRANELL VIDAL,LINA711202861082
28ARJONA VINUESA, ELENAELENAARJONA VINUESATRILAVALL394281
29SOJO DAVO, ISABELSME RUNNERS1173031180
30FONT LLOP, PILIPILIFONTLLOJARDINERIA HNOS. CUADROS7322614180
31FONT LLOP, ALBAINDEPENDIENTE34242179
32CLAUSELL TIRADO, ANATARONGETES1182810191279
33SAIZ, YAIZATRILAVALL7575
34KUN ,CRISSCRISSKUN7575
35CASANOVA MORENO, SONIAORPESACORRE383472
36SOFIN AÑON, MARIANGRAO RUNNERS40171370
37PITARCH PLAZA,MARMARPITARCHPLAZA373269
38JARQUE REDON,PILIPILIJARQUEREDON402868
39GUITIERREZ EBRO, SONIASoniaGutierrezEbroINDEPENDIENTE383068
40GALLARDO GARCIA, ALBAORPESACORRE17534161165
41TIRADO MARQUEZ,SILVIA263460
42SOS MELIA, SILVIA6060
43CONEJOS GARCIA, NURIANURIACONEJOS GARCIACLUB ESPORTIU L'ALCORA6060
44CLARAMONTE, SARA6060
45BELLIDO PERIS, MAYTEBENICÀSSIM RUNNERS6060
46ESTEVE RODRIGUEZ,MARTA154156
47OSUNA ROMERO, SANDRAAMICS DEL TERMET116162010155
48VALLS, CARMEN ROSABCS TRAIL D'UIXÓ15211753
49PALAU VICENT, MARTAINDEPENDIENTE361652
50INTURIAS USTAREZ,MARIAMARIAINTURIASUSTAREZ15051
51PITARCH MOROS, CHANTALChantalPitarch MurosTrivila5050
52LOPEZ LOPEZ, NOELIA5050
53TARRASON DUALDE, LAURABCS TRAIL D'UIXO4545
54GÓNGORA DOMÍNGUEZ, ENCARNIGRAO RUNNERS4545
55MONTINS PERALTA, TANIAPORRUNERS4444
56ESTELLES, MANUELAMANUELAESTELLESINDEPENDIENTE4444
57ESPINOSA ARASA,LAURALAURAESPINOSAARASA4444
58DOÑATE FERNANDEZ, AITANATRIVILA12216544
59TIRADO, INES4343
60GARCIA BARDOLL, SOFIA4242
61DAVO AÑON,NOELIANOELIADAVOAÑON4242
62SALGADO MONTOYA, PAULAPAULASALGADOMONTOYAJARDINERIA HNOS CUADROS4141
63PARDIS CARBONELL, MAGLAMaglaParadis Carbonell4141
64ESTELLÉS BELMONTE, MANUELAINDEPENDIENTE4141
65LOZANO HERNANDEZ, M ANGELES4040
66PLIEGO GARCÍA, MARIAMARIAPLIEGOGARCÍATARONGETES3939
67GONGORA, ENCARNI3939
68SORRIBES VIGER, ANAAnaSorribes Viger182038
69SANJUNA RODRIGUEZ,MARINAMARINASANJUNARODRIGUEZ3838
70SERRA LIÑAN, NEREA3737
71MUÑOZ NICOLAU, RAQUELINDEPENDIENTE3737
72SIMONIAN ,STEPHANIESTEPHANIESIMONIANESCOIN TRAINER3636
73PEREZ ARAMBUL, ESTHERINDEPENDIENTE13536
74MIRICA, MIRELA NICOLETAINDEPENDIENTE111914136
75MILLAN, SANDRASANDRAMILLANINDEPENDIENTE3636
76GARCIA MARTINEZ, PILAR3636
77DESPREZ, EMILYALEJANDRO SANZ3636
78CATALA SANCHEZ, PALOMATRIATLON CASTELLON3535
79MEDINA GARCIA, PURITRILAVALL3434
80HERRERO GALINDO ,PILARPILARHERRERO GALINDOINDEPENDIENTE33134
81NICOLAU IBAÑEZ, SACRACLUB ATLETISMO ALTURA3333
82HERRERA MARTINEZ, LARA3333
83SANCHEZ ARNAL, MAITE3232
84PONS CERCOS, ANATARONGETES61321132
85LOPEZ ARTUÑEDO,SANDRASANDRALOPEZARTUÑEDO3232
86BENLLOCH GOZALBO, LAURATRIPUZOL3232
87RIBES VERDIA, CLARAC.A. ONDA CLARA Y JOSE3131
88ARRUFAT GOTERRIS,FATIMAFATIMAARRUFATGOTERRIS3131
89MARIA MIRICA,ANAANAMARIAMIRICA3030
90ESCOLAR NUÑEZ, M.JOSEC.A. NOULAS (NULES)3030
91DE ASIS GONZALEZ, PAQUICLUB NATACION MASTER MORVEDRE3030
92PERIS ALBA, ELENAELENAPERISALBACLUB ATLETISME VILA-REAL2929
93CORTELLS SOLSONA,MARINAMARINACORTELLSSOLSONA127129
94GRANEL LAFITA, TRINIC.E.M SALTA-RIBES TORREBLANCA2828
95CARO MARTINEZ, SANDRA2828
96CABEDO MATA, EVASME RUNNERS1115181128
97PIÑA CAMPAYO ,ENCARNACIONENCARNACIONPIÑA CAMPAYOMAPFRE ONDA TEAM2727
98PALLARES MONFERRER, ANAMELILLEROS DE VILA-REAL2727
99MEZQUITA PARRA, MARISAINDEPENDIENTE1111481127
100JUAREZ ROMERO, MARIA ALFONSAAMICS DEL TERMET1111571127
101RODA GIMENEZ, SILVIALÒVELLA CORRE2626
102PITARCH MOROS, MARGARITATRIVILA2626
103MORALES MUÑOZ ,MIRELLA MIRELLA MORALES MUÑOZINDEPENDIENTE2626
104SOLER SEGARRA ,MIRIAMMIRIAMSOLER SEGARRATARONGETES24125
105NELSON-DALEY,RIANNA2525
106GARBI,ROSANA2525
107BARRUGUER , MARTAMARTABARRUGUERCORPORE TEAM2525
108ANEIROS PES, MARIA DEL MARGRAO RUNNERS16925
109ESCUDERO MORATO, MONICAINDEPENDIENTE2424
110BENACH CUBEDO, BEGOÑABEGOÑABENACH CUBEDOTarongetes2424
111HITA, FABIOLAINDEPENDIENTE2323
112HERREROS LOPEZ, VANESAINDEPENDIENTE2323
113FERRER CUENCA, ANAAnaFerrer CuencaINDEPENDIENTE2323
114BOU RAMBLA, TERESAVILANOVA D'ALCOLEA112123
115GONZALEZ GUIJARRO, VANESAVanesaGonzález GuijarroINDEPENDIENTE2222
116VALERO RAMÍREZ, PAOLAPAOLAVALERORAMÍREZINDEPENDIENTE2121
117FUSTER ORTELLS, NURIANuriaFuster OrtellsINDEPENDIENTE2121
118MARCO SERRANO, MARIAMARIAMARCOSERRANOOUTDOOR PERSONAL TRAINER19120
119LOPEZ ONDOÑO,MONICAMONICALOPEZONDOÑO2020
120GONZALEZ ALONSO, TAMARATAMARAGONZALEZALONSOOUTDOOR PERSONAL TRAINER154120
121VAQUER FERRER, LOLESDE MATI MAÑANA1111211118
122MATEO MARTINEZ,LUCIA1818
123LAZARO CAPDEVILA, BEATRIZCLUB MONTAÑA PUERTOMINGALVO1818
124FONT LLOP,MARMARFONTLLOP11718
125TARREGA GARCIA,MARIA1717
126ESCRIG MARZA,MARTAMARTAESCRIGMARZA1717
127ARBOLEDAS CES,CATI11131117
128MARTINEZ GARCIA MUÑOZ, REBECABCS TRAIL D'UIXO1616
129ESCRIG MARZA,LAURALAURAESCRIGMARZA1616
130SEGURA ALARCON, DAMARISDamarisSegura Alarcon1515
131ROS ESCRIG,EVAEVAROSESCRIG1515
132CORONADO POYATOS, PAKIAMICS DEL TERMET1515
133PRATS GARCIA, ELISA MARIAINDEPENDIENTE193114
134ORTELLS ROMERO, JUDITHTRIVILA1414
135NICOLETA MIRICA,MIRELAMIRELANICOLETAMIRICA1414
136BELLMUNT SANJUAN, MARISASME RUNNERS111811114
137SANASANO ZAMORANO,NOEMY1313
138GOR BALLESTER, LUCIALUCIAGORBALLESTERINDEPENDIENTE1313
139DOÑATE CLAUSELL,CARLACARLADOÑATECLAUSELL1313
140BALLABRIGA NAVARRO, ELENARUN ADDICTED1313
141VICENTE DOLS, NOELIAINDEPENDIENTE1212
142VALERO RAMIREZ,MARGAMAMARGAMAVALERORAMIREZ11112
143PARRA ESCRIG, ANDREAAndreaParra EscrigAMICS DEL TERMET11112
144MIRANDA LLERENA,VIRGINIAVIRGINIAMIRANDALLERENA1212
145GARCIA PELLICER, ANAINDEPENDIENTE1212
146FLOR ARASIL, PATRICIAINDEPENDIENTE111012
147AMPARO LOPEZ, ALBAALBAAMPAROLOPEZINDEPENDIENTE1212
148VILLAR ROMERO ,ESTELAESTELAVILLAR ROMEROINDEPENDIENTE10111
149MONFORT COLOM,HELENA1111
150RUIZ ARENAS, ANA BELENAMICS DEL TERMET111411110
151GORRIZ DASCA, PALOMAC.A. LA VALL D'UIXO1010
152GARCIA GUAL,ASUN171110
153POVES HERRAIZ, CARMEN RUSCarmen RusPoves Herraiz99
154MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE99
155BENSACH CUBEDO,BEGOÑABEGOÑABENSACHCUBEDO99
156NIETO RUEDA, LLANOSTARONGETES178
157NEBOT LOPEZ, CARMENCarmen Nebot LópezINDEPENDIENTE88
158JULVE VIÑES,Mª CARMEN11121118
159SALVADOR FERRER, EVASME RUNNERS11111117
160PITARCH CABANES,CONCHINCONCHINPITARCHCABANES167
161GONZALEZ MAÑAS,AURORAAURORAGONZALEZMAÑAS1517
162FERNANDEZ LEMONCI, VALERIATRILAVALL77
163COLLADO ALVAREZ, JAVIERAC.A. ONDA77
164SOLIVA RAMOS, MARIA LIDONCUCURBITA RUNNING3126
165SABATER ESCRIG, MARCELAINDEPENDIENTE1111116
166DUATO MONTOLIO ,MIREIAMIREIADUATO MONTOLIOCMR KIKEMORET66
167BENET ROGLA, JESSICAJESSICABENETROGLAINDEPENDIENTE66
168PÉREZ CORACHÁN, INMACLUB ATLETISME VILA-REAL1111116
169REDON ORTELLS, PILARINDEPENDIENTE1135
170MARTINEZ, ANGELAANGELAMARTINEZINDEPENDIENTE55
171MARTINEZ GONZALEZ,Mª ROSA111115
172IZQUIERDO RODRIGUEZ ,YOLANDAYOLANDAIZQUIERDO RODRIGUEZINDEPENDIENTE3115
173SOLER MARTINEZ, MARIA JOSESME RUNNERS111115
174VEDRI PEIRATS, MARTAINDEPENDIENTE11114
175SANZ BARREDA, MARIAMARIASANZBARREDAINDEPENDIENTE44
176RAONE, LAETITIAINDEPENDIENTE44
177GUIMERA SEGURA, MªCARMENSME RUNNERS11114
178CHABRERA FERRER,MACARENAMACARENACHABRERAFERRER44
179CASTILLO ALONSO, CARMENINDEPENDIENTE11114
180BLAZQUEZ PEREZ,TAMARA11114
181VENTURA MARTINEZ, SANDRAMUR I CASTELL-TUGA33
182TAMBORERO MIRANDA, INMAINDEPENDIENTE123
183SAGREDO FUENTES, ELISABETINDEPENDIENTE1113
184MONROY FUENTES, SORAYAINDEPENDIENTE1113
185GONZALEZ PITARCH,DOLORES1113
186GARCIA BALLESTER, ADELAIDAC.A. ONDA1113
187CARCELLER COLLADO,MINERVA33
188BOU BELTRAN, ANNAINDEPENDIENTE1113
189ZARZOSO FERRER,ESTHERESTHERZARZOSOFERRER112
190VILANOCA BARRACHINA, VICTORIAVíctoriaVilanova BarrachinaINDEPENDIENTE22
191VIDAL MONFERRER, MARIA ROSERINDEPENDIENTE112
192RUIZ BOTELLA,SARASARARUIZBOTELLA112
193RUBERT MARTINEZ, SONIAINDEPENDIENTE112
194RUBERT ISERTE, MARMarRubert IserteVila-swim112
195RODRIGUEZ PELAEZ, RAQUELINDEPENDIENTE112
196RODRIGUEZ IZQUIERDO, VERONICAINDEPENDIENTE112
197ROCHERA MANZANET, SUSANASusanaRochera ManzanetINDEPENDIENTE112
198RIBAS BROCH, PAULAINDEPENDIENTE112
199RAMOS CIMENTO, MARIAMaríaRamos CimentoINDEPENDIENTE112
200PRADES PIÑON, AIDAINDEPENDIENTE112
201PITARCH SEBASTIA, SILVIASilviaPitarch SebastiáINDEPENDIENTE112
202ORTELLS BADENES,MARTAMARTAORTELLSBADENES112
203MORENO ALMELA, MONICAMONICAMORENOALMELAINDEPENDIENTE112
204MORA GOTERRIS,PALOMA112
205LOPEZ JAEN, SONIAINDEPENDIENTE112
206HEREDIA TEN,SILVIA112
207GRAGERA FRANGANILLO,FATIMAFATIMAGRAGERAFRANGANILLO112
208GOÑI GARBAYO, EVA MARIAAMICS DEL TERMET112
209GONZALEZ VILLARREAL,NURIANURIAGONZALEZVILLARREAL112
210GIL OLIVARES, AMANDAINDEPENDIENTE112
211GARCIA GARCIA,M. JESUSM. JESUSGARCIAGARCIA112
212GARCIA GALLEN, ELENAINDEPENDIENTE112
213ESCUDEROS JUAREZ, RUTHINDEPENDIENTE112
214CASAS RODRIGUEZ,ELISA112
215CASAS GALLARDO, MANUELAMANUELACASASGALLARDOINDEPENDIENTE112
216CARDA HERREROS, NEREANEREACARDAHERREROSINDEPENDIENTE112
217CABEDO MATA, GEMAINDEPENDIENTE112
218BAYARRI BALLESTER,BEGOÑA22
219BATALLA GONZALEZ,ESTELA22
220BATALLA GAVALDA, ANAINDEPENDIENTE112
221AYMERICH HERRERO, REYESReyesAymerich HerreroINDEPENDIENTE112
222ARNAL COLLADO, NURIANURIAARNAL COLLADOVila-swim112
223ACEDO FERNANDEZ, MARIAMARIAACEDOFERNANDEZAMICS DEL TERMET112
224CASTELL MANRIQUE,MARIA JESUS112
225ZUMAQUERO GARCIA, LORENATRILAVALL11
226VIRTO MARTINEZ,MARIAMARIAVIRTOMARTINEZ11
227VIÑALS, OLALLACUCURBITA RUNNING11
228VINUESA MIGUEL, ROCIOINDEPENDENT11
229VILLAR GARCIA, JESSICATRIVILA11
230VILAR CORACHAN,MARIAMARIAVILARCORACHAN11
231VILAR CABEDO,MªJOSEMªJOSEVILARCABEDO11
232VILANOVA BELLMUNT,ROSAROSAVILANOVABELLMUNT11
233VIDAL CASTELLET, ISABELVILA-SWIM11
234VEGA,TANIA11
235VALLS ROMERO, VERONICAINDEPENDIENTE11
236VALLÉS MESEGUER, ANA B.INDEPENDIENTE11
237USO SIMO,FAUSTAFAUSTAUSOSIMO11
238TRILLES, MIREIAINDEPENDIENTE11
239TRAVER BONILLO,M. EUGENIAM. EUGENIATRAVERBONILLO11
240TOMAS PORTALÉS, CARLA11
241TIRADO VIÑES, JULIAINDEPENDIENTE11
242SORIANO ,YOLANDAYOLANDASORIANO11
243SORIANO ,CONCHINCONCHINSORIANO11
244SIMARRO RISCART,MARIEMARIESIMARRORISCART11
245SIDRO,LUPE11
246SERRANO TOMAS,ELVIRAELVIRASERRANOTOMAS11
247Serrano Pastor, LidiaLidiaSerrano PastorINDEPENDIENTE11
248SERRANO LOPEZ, MARTRILAVALL11
249SERRANO FERNANDEZ,ESTIBALIZ11
250SEMPERE MUÑOZ, XUS11
251SAVOINI ARROYO,NEREANEREASAVOINIARROYO11
252SANTOS FLORES,PATRICIA11
253Sancho Cases, EstherEstherSancho CasesMontanya Sma11
254SANCHO , ANNAINDEPENDIENTE11
255SANCHIS MEZQUITA, ANA INDEPENDIENTE11
256SANCHIS GARCIA, SANDRAC.A. LA VALL D'UIXO11
257SANCHEZ IBAÑEZ, CARMENINDEPENDIENTE11
258SALVADOR CORDON,MARINAMARINASALVADORCORDON11
259SAFONT MOLES, MARI CARMENINDEPENDIENTE11
260SAFONT ARANDA,ALBAALBASAFONTARANDA11
261SAENZ DE CABEZON COLOM, ISABELAISABELASAENZDE CABEZON COLOMINDEPENDIENTE11
262Ruiz Botella, SheilaSheilaRuizBotellaINDEPENDIENTE11
263RUBIO, ESTERINDEPENDIENTE11
264RUBIO GIMENEZ, ESTERESTERRUBIOGIMENEZINDEPENDIENTE11
265RUBIO ALVARADO,NURIANURIARUBIOALVARADO11
266RUBERT MATA, ANA INDEPENDIENTE11
267ROMERO PEÑARROJA, ANAC&CSPORT-GINEVALL11
268ROMERO ASENSIO,JOSEFAJOSEFAROMEROASENSIO11
269ROMERO ALVENTOSA,ERIKA11
270ROIG AGUILAR, MAITEINDEPENDIENTE11
271RODRIGUEZ MANRIQUE,LAURA11
272ROBLES JULIA, JULIAINDEPENDIENTE11
273RIPOLLÉS PI, MARÍA 11
274REMOLAR COSTA,CARMENCARMENREMOLARCOSTA11
275RELANCIO BETRIAN, MARÍA BELINDAINDEPENDIENTE11
276RANGEL MARIN,DESIREEDESIREERANGELMARIN11
277RAMOS GIMENO,MARIA11
278RAMIREZ, ANAINDEPENDIENTE11
279RAMIREZ SALVADOR,JENIFERJENIFERRAMIREZSALVADOR11
280PRIETO BALLESTER, TRINIINDEPENDIENTE11
281PRIETO BALLESTER, LIDONINDEPENDIENTE11
282PRADES BADENES, MARIAMariaPrades BadenesINDEPENDIENTE11
283PORTALES REBOLL, ARIADNA11
284PONTEFRACT,SARAH11
285PONCE BLAI, ANGELA INDEPENDIENTE11
286PLIEGO GARCIA, ROSANAEI A CORRER11
287PLASENCIA LAZARO,CARMEN LUCIA11
288PLANELLES HERRERO, MARIA JOSEBCS TRAIL D'UIXO11
289PITARCH COSTA,LOURDESLOURDESPITARCHCOSTA11
290PITARCH CASTELLOTE, LAURALAURAPITARCH CASTELLOTEINDEPENDIENTE11
291PITARCH ALMELA,FINAFINAPITARCHALMELA11
292PIÑA CAMPAYO, ENCARNACIONMAPFRE TEAM ONDA11
293PERSONAT LLORENS,ALICIAALICIAPERSONATLLORENS11
294PERELLO MINGARRO,ALBAALBAPERELLOMINGARRO11
295PERALTA GARCIA, PAQUICOMMUNITY RUN EVASION11
296PEGUERO CADAVAL, ROSAINDEPENDIENTE11
297PATON GAMEZ, ROSA MARIAINDEPENDIENTE11
298PARRA RODIEL, MARIAINDEPENDIENTE11
299PARRA FRUCTUOSO, YOLANDAYolandaParraFructuosoINDEPENDIENTE11
300PARICIA MARTINEZ, BERTABERTAPARICIAMARTINEZINDEPENDIENTE11
301PALOMARES RENAU,LUCIALUCIAPALOMARESRENAU11
302PALMER SANJULIAN, NADINENADINEPALMERSANJULIANINDEPENDIENTE11
303PALLARES BLASCO,SILVIA11
304OSUNA GONZALEZ, BIENVEMUR I CASTELL TUGA 11
305ORTÓ PONS, NURIANúriaOrtíPonsclub la mare 11
306ORELLANA GOMEZ, LIDIA11
307ORELLANA GOMEZ, IRENEINDEPENDIENTE11
308OLMOS GINER, LLEDOLLEDOOLMOS GINERINDEPENDIENTE11
309NIETO SERIOLS,MARIAMARIANIETOSERIOLS11
310NEBOT MONSERRAT, ELENAINDEPENDIENTE11
311NEBOT ,ANNAANNANEBOT11
312NAVARRO ,AITANAAITANANAVARRO11
313MUÑOZ, CARMENINDEPENDIENTE11
314MUÑOZ MARTINEZ,LUISALUISAMUÑOZMARTINEZ11
315MUÑOZ MARTINEZ, SILVIAATMOSFERA SPORT RUNNING11
316MUÑOZ GARCÍA, CRISTINACristinaMuñozGarciaINDEPENDIENTE11
317MUÑOZ GARCÍA, BEATRIZBeatrizMuñozGarciaINDEPENDIENTE11
318MUÑOZ DURAN, TERE11
319MUÑOZ BLASCO, CARMENINDEPENDIENTE11
320MUÑOZ ,CRISTINACRISTINAMUÑOZ11
321MORA GOTERRIS,M. PILARM. PILARMORAGOTERRIS11
322MORA BROCH, SOFÍASofiaMora BrochINDEPENDIENTE11
323MORA ALCARAZ,GISELAGISELAMORAALCARAZ11
324MONZONIS FORTUÑO, MARICARMENMARICARMENMONZONISFORTUÑOINDEPENDIENTE11
325MOLINERO BELMONTE,SARASARAMOLINEROBELMONTE11
326MOLINER SAURA , LORENA11
327MOISSETTE,LUCIE11
328MIRANDA BLANCO,MERCEDESMERCEDESMIRANDABLANCO11
329MIRA BALLESTEROS, PALOMAPALOMAMIRABALLESTEROSCUCURBITA RUNNING11
330MILIAN LOPEZ, BEATRIZINDEPENDIENTE11
331MILA MARTINEZ, Mº ROSAINDEPENDIENTE11
332MICUTA ,ANDREEAANDREEAMICUTA11
333MICO MASCAROS, CRISTINACELTIC SUBMARI11
334MEZQUITA RODRIGUEZ, ARANTXAINDEPENDIENTE11
335MEZQUITA NAVARRO, ROSAINDEPENDIENTE11
336MEZQUITA LLORET,NOANOAMEZQUITALLORET11
337MENERO CARDA,ANAANAMENEROCARDA11
338MEDRANO SERRANO, M. PILARM. PILARMEDRANOSERRANOINDEPENDIENTE11
339MATA FONT, ISABELISABELMATAFONTINDEPENDIENTE11
340MATA FONT, BEATRIZBEATRIZMATAFONTINDEPENDIENTE11
341MAS MARIN,EVAS11
342MARTINEZ VIGUER, MARIABOLINGENIEROS11
343MARTINEZ RUIZ, MARC.A. ONDA11
344MARTINEZ PRETEL, MATIBETXI RUNNERS11
345MARTINEZ PAVON,DANIELADANIELAMARTINEZPAVON11
346MARTINEZ BELTRAN, ELENAJUDO VILA-REAL11
347MARTINEZ ARNAL ,MAIMAIMARTINEZ ARNALINDEPENDIENTE11
348MARTIN, ELENAELENAMARTININDEPENDIENTE11
349MARTIN LOPEZ,BEATRIZ11
350MANZANARES, VIVIAN INDEPENDIENTE11
351MANSILLA MILARA,MªJESUSMªJESUSMANSILLAMILARA11
352LOZANO YESTE,MONTSE11
353LOZANO YESTE,BEATRIZ11
354LOZANO FERNANDEZ, CARMINACARMINALOZANOFERNANDEZINDEPENDIENTE11
355LOPEZ ROMERO,ANTONIAANTONIALOPEZROMERO11
356LOPEZ MONTOLIO,ARANTXAARANTXALOPEZMONTOLIO11
357LOPEZ MATEU, MABEL INDEPENDIENTE11
358LLORET TOMAS,VEGAVEGALLORETTOMAS11
359LLORET FERRER,MARI PAZMARI PAZLLORETFERRER11
360LLEONART VIVES, MARIA JOSEBENICASSIM RUNNERS11
361LIZCANO PALENZUELA,YOLANDAYOLANDALIZCANOPALENZUELA11
362LERMA GARCIA,ANAANALERMAGARCIA11
363JANES MOLINER, ALICIACLUB ATLETISME VILA-REAL11
364IMAS FERNANDEZ,NEREANEREAIMASFERNANDEZ11
365IGUALADA FERNÁNDEZ, MARIAC&CSPORT-GINEVALL11
366IBAÑEZ VILAR, TERE ARTANA AMUNT I AVALL11
367IBAÑEZ PEREZ, MARÍA PILARCUCURBITA RUNNING11
368HENARES CATALAN, MARINELAINDEPENDIENTE11
369GURREA SALVADOR,CLARACLARAGURREASALVADOR11
370GULEI,ANDREEA11
371GUIRADO CUENCA,AGUEDAAGUEDAGUIRADOCUENCA11
372GUINOT SEGUI,ANAANAGUINOTSEGUI11
373GUILLAMON SOLER, ANDREAANDREAGUILLAMONSOLERINDEPENDIENTE11
374GRIFO GRAS, LAIALaiaGrifo GrasUltraruner castello11
375GOTERRIS PITARCH,CONCHINCONCHINGOTERRISPITARCH11
376GONZALEZ SANCHEZ, NEREAINDEPENDIENTE11
377GONZÁLEZ SANAHUJA, LUCIACOMMUNITY RUN EVASION11
378GONZALEZ BELENGUER,MAMEN11
379GOMEZ RIBELLES,MARI CARMEN11
380GOMEZ MARTI,ANDREAANDREAGOMEZMARTI11
381GOMEZ GARGALLO, EVA TEVA TGOMEZ GARGALLOINDEPENDIENTE11
382GIMÉNEZ SEGARRA, BLANCAINDEPENDIENTE11
383GIMËNEZ RODRÍGUEZ, ANGELALÒVELLA CORRE11
384GIL VAQUER,PILARPILARGILVAQUER11
385GIL ORERO, MARIA LUISAINDEPENDIENTE11
386GIL CUADROS, CONCHININDEPENDIENTE11
387GEORGIANA MIRICA,BIANCABIANCAGEORGIANAMIRICA11
388GARI BALAGUER, NURIANuriaGaríBalaguerINDEPENDIENTE11
389GARDEY ,DANIELADANIELAGARDEY11
390GARCIA, ZULAIKAINDEPENDIENTE11
391GARCIA, MARTAMARTAGARCIATarongetes11
392GARCIA, MARINDEPENDIENTE11
393GARCÍA USÓ, EVAEVAGARCÍAUSÓINDEPENDIENTE11
394GARCIA SANCHEZ, ANGIINDEPENDIENTE11
395GARCIA JUESAS,IRENEIRENEGARCIAJUESAS11
396GARCIA DIAZ, SOLEDADINDEPENDIENTE11
397GARCÍA DÍAZ, RAQUELRAQUELGARCÍADÍAZINDEPENDIENTE11
398GALVE IZQUIERDO, MERCHEAMICS DEL CLOT11
399GALAN LLORCA,ANA MARIA11
400FUSTER USO,ANAANAFUSTERUSO11
401FORTUÑO MIRO,ROSAROSAFORTUÑOMIRO11
402FORTUÑO CERVERA, JESSICAINDEPENDIENTE11
403FORCADA ,NURIANURIAFORCADA11
404FONT LLOP, MAR11
405FERRIOLS ,PALOMAPALOMAFERRIOLS11
406FERRER BENLLOCH, ANAAnaFerrer BenllochINDEPENDIENTE11
407FERNANDEZ ROMERO, NURIAINDEPENDIENTE11
408FERNANDEZ MARTINEZ, AIDAINDEPENDIENTE11
409FERNANDEZ GOMEZ,MARIAMARIAFERNANDEZGOMEZ11
410FERNANDEZ BOIX,ESTEFANIA11
411ESTELLES GIL, MARTAC&CSPORT-GINEVALL11
412ESTEBAN CORELLA,NURIANURIAESTEBANCORELLA11
413ESPINOS ANDRES, TERESAINDEPENDIENTE11
414ESCUDEROS ABELLA,PILARPILARESCUDEROSABELLA11
415EDO PORCAR, RUTINDEPENDIENTE11
416DUQUE GARCÍA, LIDÓNLIDÓNDUQUEGARCÍAINDEPENDIENTE11
417DUQUE ,LAIALAIADUQUE11
418DIAZ,MARTA11
419DIAGO MARTINEZ, ENCARNIINDEPENDIENTE11
420DEVRIES,EMMA11
421DEVESA GIRONA,DIANADIANADEVESAGIRONA11
422DE LA CRUZ PITARCH,MARINAMARINADE LA CRUZPITARCH11
423DASCALU,MARIA MAGDALENA11
424CUELLAR FAJARDO,DOLORESDOLORESCUELLARFAJARDO11
425CUBERO ,BLANCABLANCACUBERO11
426CUBELLS ROIG, XARIINDEPENDIENTE11
427CUBEDO MIRALLES,SANDRASANDRACUBEDOMIRALLES11
428CUADROS ORTIZ,MERCEDESMERCEDESCUADROSORTIZ11
429CORACHAN LOPEZ,RAQUELRAQUELCORACHANLOPEZ11
430CLOTET FERNANDEZ,SOFIA11
431CLEMENTE PÉREZ, RAQUELCUCURBITA RUNNING11
432CLARAMONTE MARÍN, MIRIAMMIRIAMCLARAMONTEMARÍNINDEPENDIENTE11
433CHIVA ROCA,ELENAELENACHIVAROCA11
434CHIVA MIRALLES, CARMENINDEPENDIENTE11
435CHIVA BARTOLL, EVA11
436CHIVA BADENES,Mª ANGELES11
437CHESA LLORENS, ANNA INDEPENDIENTE11
438CHABRERA, SARIINLINEA SPORT CENTER11
439CEBRIAN GONZALEZ, NOELIANOELIACEBRIAN GONZALEZINDEPENDIENTE11
440CASALTA MANRIQUE, CARMENCARMENCASALTAMANRIQUEINDEPENDIENTE11
441CARRION ,IRISIRISCARRION11
442CARDONA BOJADOS, ELENAINDEPENDIENTE11
443CARBALLO INTURIAS,JULIETAJULIETACARBALLOINTURIAS11
444CANTAVELLA FERRIZ,PILARPILARCANTAVELLAFERRIZ11
445CANOS ROVIRA, MERCEDESMERCEDESCANOSROVIRAINDEPENDIENTE11
446CAMPANO, ESTHERESTHERCAMPANONINGUNO11
447CALPE BALAGUER,MARIAMARIACALPEBALAGUER11
448CABEDO BALLESTER, ROSANACLUB ATLETISME VILA-REAL11
449CABALLER ÑIGUEZ, ANAINDEPENDIENTE11
450BUSTAMANTE SOLER,MARIA JOSE11
451BROCH CALZADO,IRENEIRENEBROCHCALZADO11
452BOZA, MARTAINDEPENDIENTE11
453BORT ORTELLS,LOURDESLOURDESBORTORTELLS11
454BOIXADER RAMOS,MARIAMARIABOIXADERRAMOS11
455BOIXADER GIL,MARIONAMARIONABOIXADERGIL11
456BOIXADER GIL,ALBAALBABOIXADERGIL11
457BOIXADER ASENSIO,JULIAJULIABOIXADERASENSIO11
458BLAZQUEZ PEREZ, TAMARA11
459BENITEZ CAMPO, ANACUCURBITA RUNNING11
460BENET ROGLA, TANIAINDEPENDIENTE11
461BELTRAN GUERRERO,EMMA11
462BELLES VALLEJO, PAQUI11
463BELHADJ MOHAMED, NADIAJUDO CLUB VILA-REAL11
464BATALLA PESUDO,OLGAOLGABATALLAPESUDO11
465BARREDA SANCHEZ, PALOMAPALOMABARREDASANCHEZINDEPENDIENTE11
466BARREDA SANCHEZ, OLGAOLGABARREDASANCHEZINDEPENDIENTE11
467BALLESTER PALLARES,CARMINA11
468BALAGUER MOSCARDO, CELIAINDEPENDIENTE11
469BALAGUER BURGUETE,ISABELISABELBALAGUERBURGUETE11
470BAIAN ,ESTEFANIAESTEFANIABAIAN11
471AYMERICH BORDONAU, PALOMAPALOMAAYMERICHBORDONAUINDEPENDIENTE11
472ATIANZA PARRA, ALICIAAliciaAtienzaParraINDEPENDIENTE11
473ASARTA PEDRANA, CLARAAMICS DEL TERMET11
474ARROYO ARVIZA,MARMARARROYOARVIZA11
475ARNAU CANO, LOURDESBETXI RUNNERS11
476ARENOS ALCAMI,HELENA11
477ARCALA ORCON,CANDIDACANDIDAARCALAORCON11
478ANTOLI CANTAVELLA,PAULAPAULAANTOLICANTAVELLA11
479ANTA LORENZO,AIDENAIDENANTALORENZO11
480ANDREU CHINER,AMPARO11
481ANDRÉS SÁNCHEZ, ANDREAINDEPENDIENTE11
482ANDRES GARCIA, ANNABENICASSIM RUNNERS11
483AMPOSTA ,NATALIANATALIAAMPOSTA11
484ALMELA CORTES,ELENAELENAALMELACORTES11
485ALCON, SONIAINDEPENDIENTE11
486ALBELLA GALLEGO, CRISTINAINDEPENDIENTE11
487AGULLES GUAITA, MARISOL INDEPENDIENTE11
488AGOST SALES, RUT 11
489ACEDO FERNANDEZ, MARIA DOLORESAMICS DEL TERMET11
490ABAD OLIVER,JUANIJUANIABADOLIVER11
SAIZ, YAIZA
SOS MELIA, SILVIA
INJURIAS, MARIA EUGENIA
TARRASON DUALDE, LAURA
RUIZ MELGUIZO, SONIA
MARTINEZ CEREZUELA, MARI CARMEN
ARJONA VINUESA, ELENA
SEWRRANO AGUILAR, SONIA
CANTAVELLA REDON, AIXA
CLAUSELL TIRADO, ESTER
MATEU ROIG, MARIA
SAEZ TORRES, VANESSA
DESPREZ, EMILY
CATALA SANCHEZ, PALOMA
MEDINA GARCIA, PURI
BARREDA PORCAR, MIGUEL ÁNGEL
BENLLOCH GOZALBO, LAURA
LOPEZ FERNANDEZ, ALICIA
DE ASIS GONZALEZ, PAQUI
FERRANDIS GAVARA, MAICA
JARQUE REDON, PILAR
PALLARES MONFERRER, ANA
PITARCH MOROS, MARGARITA
BROCH BELTRAN, BELEN
CASALTA SALINAS, CLARA
HITA, FABIOLA
CANTAVELLA ROCHERA, M DOLORES
FONT LLOP, ALBA
SORRIBES TRIGUER, ANA
CLARAMONTE, Mª JOSE
CAMINO AUÑON, CARMEN
VALLS MARTINEZ, CARMEN ROSA
MARTINEZ GARCIA MUÑOZ, REBECA
CORONADO POYATOS, PAKI
JOSE, LEILA
SERRANO AGUILAR, LORENA
CLAUSELL TIRADO, ANA
NOVALBOS CELMA, LUISA
GRANELL VIDAL, LINA
MIRICA, VIRGIL
MILA MARTINEZ, JULIA
FERNANDEZ LEMONCI, VALERIA
PITARCH CABANES, CONCHIN
DOÑATE FERNANDEZ, AITANA
RAONE, LAETITIA
VENTURA MARTINEZ, SANDRA
ALBA LOPEZ, FRANCISCA
PONS CERCOS, ANA
SOLER SEGARRA, MIRIAM
PARRA RODIEL, MARIA
CORTELLS SOLSONA, MARINA
FONT LLOP, MAR
GARCIA, ZULAIKA
SANCHIS MEZQUITA, ANA
PIÑA CAMPAYO, ENCARNACION
ARBOLEDAS CES, CATI
TRILLO LUMBRERAS, EVA
MIRICA, NICOLETA
TIRADO VIÑES, JULIA
MEZQUITA PARRA, MARISA
GONZALEZ MAÑAS, AURORA
HERRERO GALINDO, PILAR
PRATS GARCIA, ELISA MARIA
PEGUERO CADAVAL, ROSA
VILLAR, ESTELA
SANCHO , ANNA
CABEDO BALLESTER, ROSANA
TRILLES, MIREIA
VALLS ROMERO, VERONICA
RUBERT ISERTE, MAR
MOLINER SAURA , LORENA
BENET ROGLA, TANIA
GONZALEZ ALONSO, TAMARA
MUÑOZ MARTINEZ, SILVIA
CABEDO MATA, EVA M
BOU BELTRAN, ANNA
RIBAS BROCH, PAULA
MARCO SERRANO, MARIA EUGENIA
BELLMUNT SANJUAN, MARISA
SOJO DANO, ISABEL
RAMIREZ, ANA
PARRA ESCRIG, ANDREA
ESPINOS ANDRES, TERESA
ANDRES GARCIA, ANNA
HEREDIA TEN, SILVIA
ALCON, SONIA
LLEONART VIVES, MARIA JOSE
FORTUÑO CERVERA, JESSICA
VAQUER FERRER, LOLES
SEMPERE MUÑOZ, XUS
JUAREZ ROMERO, Mº ALFONSA
FONT LLOP, PILI
ORELLANA GOMEZ, LIDIA
ORELLANA GOMEZ, IRENE
GONZALEZ VILLARREAL, NURIA
SERRANO LOPEZ, MAR
ZUMAQUERO GARCIA, LORENA
MEZQUITA NAVARRO, ROSA
HENARES CATALAN, MARINELA
ARNAL COLLADO, NURIA
CARDONA BOJADOS, ELENA
VIDAL CASTELLET, ISABEL
MICO MASCAROS, CRISTINA
RUIZ ARENAS, ANA BELEN
ACEDO FERNANDEZ, MARIA DOLORES
IZQUIERDO RODRIGUEZ, YOLANDA
ALBELLA GALLEGO, CRISTINA
CHESA LLORENS, ANNA
SANCHEZ IBAÑEZ, CARMEN
FERNANDEZ MARTINEZ, AIDA
RUBIO, ESTER
CASTILLO ALONSO, CARMEN
GALLARDO GARCIA, ALBA
VINUESA MIGUEL, ROCIO
PITARCH SEBASTIA, SILVIA
GONZALEZ PITARCH, DOLY
GARCÍA GARCÍA, MAITE
OSUNA ROMERO, SANDRA
BELLES VALLEJO, PAQUI
SALVADOR FERRER, EVA
JULVE VIÑES, MARI
RAMON GIMENO, MARIA
BLAZQUEZ PEREZ, TAMARA
ROCHERA MANZANET, SUSANA
LOPEZ MATEU, MABEL
RUBERT MATA, ANA
MONROY FUENTES, SORAYA
MUÑOZ, CARMEN
GARCIA GALLEN, ELENA
GALVE IZQUIERDO, MERCHE
CABEDO MATA, GEMA
SABATER ESCRIG, MARCELA
GARCIA SANCHEZ, ANGI
MARTINEZ BELTRAN, ELENA
BELHADJ MOHAMED, NADIA
VEDRI PEIRATS, MARTA
MILA MARTINEZ, Mº ROSA
MARTINEZ GONZALEZ , Mº ROSA
VIDAL MONFERRER, ROSER
PLIEGO GARCIA, ROSANA
IBAÑEZ VILAR, TERE
TOMAS PORTALÉS, CARLA
MORENO ALMELA, MONICA
PLANELLES HERRERO, MARIA JOSE
PONCE BLAI, ANGELA
GIL CUADROS, CONCHIN
CUBELLS ROIG, XARI
AYMERICH HERRERO, REYES
PORTALES REBOLL, ARIADNA
NEBOT MONSERRAT, ELENA
CHABRERA, SARI
MEZQUITA RODRIGUEZ, ARANTXA
MANZANARES, VIVIAN
ORTELLS BADENES, MARTA
AGULLES GUAITA, MARISOL
CHIVA BARTOLL, EVA
MUÑOZ DURAN, TERE
AGOST SALES, RUT
RIPOLLÉS PI, MARÍA
JANES MOLINER, ALICIA
OSUNA GONZALEZ, BIENVE
VILLAR GARCIA, JESSICA
BOZA, MARTA
GARCIA, MAR
PEREZ CORACHAN, INMA
GARCIA DIAZ, SOLEDAD
ZARZOSO FERRER, ESTHER
SAIZ, YAIZA
SOS MELIA, SILVIA
INJURIAS, MARIA EUGENIA
TARRASON DUALDE, LAURA
RUIZ MELGUIZO, SONIA
MARTINEZ CEREZUELA, MARI CARMEN
ARJONA VINUESA, ELENA
SEWRRANO AGUILAR, SONIA
CANTAVELLA REDON, AIXA
CLAUSELL TIRADO, ESTER
MATEU ROIG, MARIA
SAEZ TORRES, VANESSA
DESPREZ, EMILY
CATALA SANCHEZ, PALOMA
MEDINA GARCIA, PURI
BARREDA PORCAR, MIGUEL ÁNGEL
BENLLOCH GOZALBO, LAURA
LOPEZ FERNANDEZ, ALICIA
DE ASIS GONZALEZ, PAQUI
FERRANDIS GAVARA, MAICA
JARQUE REDON, PILAR
PALLARES MONFERRER, ANA
PITARCH MOROS, MARGARITA
BROCH BELTRAN, BELEN
CASALTA SALINAS, CLARA
HITA, FABIOLA
CANTAVELLA ROCHERA, M DOLORES
FONT LLOP, ALBA
SORRIBES TRIGUER, ANA
CLARAMONTE, Mª JOSE
CAMINO AUÑON, CARMEN
VALLS MARTINEZ, CARMEN ROSA
MARTINEZ GARCIA MUÑOZ, REBECA
CORONADO POYATOS, PAKI
JOSE, LEILA
SERRANO AGUILAR, LORENA
CLAUSELL TIRADO, ANA
NOVALBOS CELMA, LUISA
GRANELL VIDAL, LINA
MIRICA, VIRGIL
MILA MARTINEZ, JULIA
FERNANDEZ LEMONCI, VALERIA
PITARCH CABANES, CONCHIN
DOÑATE FERNANDEZ, AITANA
RAONE, LAETITIA
VENTURA MARTINEZ, SANDRA
ALBA LOPEZ, FRANCISCA
PONS CERCOS, ANA
SOLER SEGARRA, MIRIAM
PARRA RODIEL, MARIA
CORTELLS SOLSONA, MARINA
FONT LLOP, MAR
GARCIA, ZULAIKA
SANCHIS MEZQUITA, ANA
PIÑA CAMPAYO, ENCARNACION
ARBOLEDAS CES, CATI
TRILLO LUMBRERAS, EVA
MIRICA, NICOLETA
TIRADO VIÑES, JULIA
MEZQUITA PARRA, MARISA
GONZALEZ MAÑAS, AURORA
HERRERO GALINDO, PILAR
PRATS GARCIA, ELISA MARIA
PEGUERO CADAVAL, ROSA
VILLAR, ESTELA
SANCHO , ANNA
CABEDO BALLESTER, ROSANA
TRILLES, MIREIA
VALLS ROMERO, VERONICA
RUBERT ISERTE, MAR
MOLINER SAURA , LORENA
BENET ROGLA, TANIA
GONZALEZ ALONSO, TAMARA
MUÑOZ MARTINEZ, SILVIA
CABEDO MATA, EVA M
BOU BELTRAN, ANNA
RIBAS BROCH, PAULA
MARCO SERRANO, MARIA EUGENIA
BELLMUNT SANJUAN, MARISA
SOJO DANO, ISABEL
RAMIREZ, ANA
PARRA ESCRIG, ANDREA
ESPINOS ANDRES, TERESA
ANDRES GARCIA, ANNA
HEREDIA TEN, SILVIA
ALCON, SONIA
LLEONART VIVES, MARIA JOSE
FORTUÑO CERVERA, JESSICA
VAQUER FERRER, LOLES
SEMPERE MUÑOZ, XUS
JUAREZ ROMERO, Mº ALFONSA
FONT LLOP, PILI
ORELLANA GOMEZ, LIDIA
ORELLANA GOMEZ, IRENE
GONZALEZ VILLARREAL, NURIA
SERRANO LOPEZ, MAR
ZUMAQUERO GARCIA, LORENA
MEZQUITA NAVARRO, ROSA
HENARES CATALAN, MARINELA
ARNAL COLLADO, NURIA
CARDONA BOJADOS, ELENA
VIDAL CASTELLET, ISABEL
MICO MASCAROS, CRISTINA
RUIZ ARENAS, ANA BELEN
ACEDO FERNANDEZ, MARIA DOLORES
IZQUIERDO RODRIGUEZ, YOLANDA
ALBELLA GALLEGO, CRISTINA
CHESA LLORENS, ANNA
SANCHEZ IBAÑEZ, CARMEN
FERNANDEZ MARTINEZ, AIDA
RUBIO, ESTER
CASTILLO ALONSO, CARMEN
GALLARDO GARCIA, ALBA
VINUESA MIGUEL, ROCIO
PITARCH SEBASTIA, SILVIA
GONZALEZ PITARCH, DOLY
GARCÍA GARCÍA, MAITE
OSUNA ROMERO, SANDRA
BELLES VALLEJO, PAQUI
SALVADOR FERRER, EVA
JULVE VIÑES, MARI
RAMON GIMENO, MARIA
BLAZQUEZ PEREZ, TAMARA
ROCHERA MANZANET, SUSANA
LOPEZ MATEU, MABEL
RUBERT MATA, ANA
MONROY FUENTES, SORAYA
MUÑOZ, CARMEN
GARCIA GALLEN, ELENA
GALVE IZQUIERDO, MERCHE
CABEDO MATA, GEMA
SABATER ESCRIG, MARCELA
GARCIA SANCHEZ, ANGI
MARTINEZ BELTRAN, ELENA
BELHADJ MOHAMED, NADIA
VEDRI PEIRATS, MARTA
MILA MARTINEZ, Mº ROSA
MARTINEZ GONZALEZ , Mº ROSA
VIDAL MONFERRER, ROSER
PLIEGO GARCIA, ROSANA
IBAÑEZ VILAR, TERE
TOMAS PORTALÉS, CARLA
MORENO ALMELA, MONICA
PLANELLES HERRERO, MARIA JOSE
PONCE BLAI, ANGELA
GIL CUADROS, CONCHIN
CUBELLS ROIG, XARI
AYMERICH HERRERO, REYES
PORTALES REBOLL, ARIADNA
NEBOT MONSERRAT, ELENA
CHABRERA, SARI
MEZQUITA RODRIGUEZ, ARANTXA
MANZANARES, VIVIAN
ORTELLS BADENES, MARTA
AGULLES GUAITA, MARISOL
CHIVA BARTOLL, EVA
MUÑOZ DURAN, TERE
AGOST SALES, RUT
RIPOLLÉS PI, MARÍA
JANES MOLINER, ALICIA
OSUNA GONZALEZ, BIENVE
VILLAR GARCIA, JESSICA
BOZA, MARTA
GARCIA, MAR
PEREZ CORACHAN, INMA
GARCIA DIAZ, SOLEDAD
ZARZOSO FERRER, ESTHER

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ FEMENINA ABSOLUTA

OSCAR GONZALEZ SALVADOR 275
FERNANDO FERNANDEZ DIEGO 272
RUBEN MUÑOZ MUÑOZ 262
ABSOLUTA MASCULINA     5K SME5K FORD6K CELTIC10K CLUB ATLETISME5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE  
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1GONZALEZ SALVADOR, OSCARJARDINERIA HNOS. CUADROS5045756045275
2FERNANDEZ DIEGO, FERNANDOSME RUNNERS37374145393934272
3MUÑOZ MUÑOZ, RUBÉNJARDINERIA HNOS. CUADROS34394043404026262
4AZAÑON SANCHEZ, LUISJARDINERIA HNOS. CUADROS7550504134250
5CARRATALÁ MEZQUITA, PABLOCA URBAN RUNNING26374441383621243
6TEROL FERRI, EMILIOJARDINERIA HNOS. CUADROS373542383626214
7RUS LOPEZ,ANTONIOANTONIORUSLOPEZJARDINERIA HNOS. CUADROS4344373325182
8CASAÑA CARRATALA, RUBENTRIVILA2927363718293179
9CUADROS ORTIZ, PASCUAL VICENTEJARDINERIA HNOS. CUADROS1418393632242165
10CUADROS ESCUDER,JOSE MANUEL427545162
11GONZALEZ GARCIA, IVANINDEPENDIENTE171940313011148
12CUADROS LOZANO,AITORAITORCUADROSLOZANOJARDINERIA HNOS. CUADROS6044431148
13BARRACHINA MONFORT, XIMOJARDINERIA HNOS. CUADROS232137239137133
14ARCHELA BARRACHINA, SERGIOTRIVILA3245441122
15MINGOL CUADROS, CARLOSJARDINERIA HNOS. CUADROS1220113282316113
16ALFANJARIN PEÑA, RUBENRUNNING MORO81233282091111
17MADRIGAL DE LA VEGA, ANDREUCLUB ATLETISME VILA-REAL11143330120109
18DOÑATE LOPEZ, JAVIERJAVIERDOÑATELOPEZTRILAVALL353828101
19CUADROS ORTIZ,FRANCISCOFRANCISCOCUADROSORTIZJARDINERIA HNOS. CUADROS264233101
20FORTUÑO CARDA, ADRIANINDEPENDIENTE51143622211100
21RIVERA USO, JORGETRIVILA352931196
22MORA CHUECOS,JORGEJORGEMORACHUECOS346094
23FOLCH,CARLOS435093
24LARIVE YAGÜE, JORGECUCURBITA RUNNING1124251119191
25RIVERA USO, JAIMETRIVILA282725181
26PEÑALVER NAPOLEON, ERICINDEPENDIENTE7575
27PEREZ BOJADOS ,EDGAR JOSE EDGAR JOSE PEREZ BOJADOS INDEPENDIENTE7575
28PARRILLA PORTOLES,DAVID7575
29HERRERO ALFONSO, VICENTEVicenteHerrero AlfonsoCA ONDA7575
30DÍAZ CLAUSELL, GUILLEMPLAYAS DE CASTELLON153125172
31SALVADOR PERIS,MARIO2242165
32AHICART ROIG, DAVIDDAVIDAHICART ROIGCT TRIPICAIO412263
33RAMIRO SERRANO,RUBEN30151661
34MARTINEZ OLIVARES, FERNANDOINDEPENDIENTE6060
35FORTUÑO FORTUÑO, GERARDOTRIVILA153681060
36PALOMERA SVENSSON, DAVIDCA SALTAMONTES6060
37OTALVARO MOSCOSO,JEFFERSON6060
38LOZANO VELASCO, JAVIJAVILOZANOVELASCOCLUB ATLETISMO ARROYO6060
39MORENO GALLEGO, RAÚLINDEPENDIENTE243054
40MARTINEZ GONZALEZ, JAVICLUB ATLETISME VILA-REAL11321711154
41VALERA BERZOSA, CARLOSJARDINERIA HNOS. CUADROS11252141154
42ARLANDES BAENA, ERNESTODUURS CASTELLO5050
43CABRERO BOLOS,ANTONIOANTONIOCABREROBOLOS5050
44RUIZ MARTÍNEZ, SERGIOSergioRuíz MartínezMamuts Montain5050
45ORIOLA ALBA, JOSE LUISJOSE LUISORIOLA ALBATRICERATOPS271946
46CABRERO COMPANY,JAVIERJAVIERCABREROCOMPANY4545
47MARZA, DAVIDATMOSFERA SPORT RUNNING222345
48MARCELINO ANTONIO, JULIOUNIO ATLETICA CASTELLO4545
49GARCIA AGUILELLA, ENRIQUETRIPOWER ALMAZORA4444
50NUÑEZ IBARROLA, GALDERGalderNuÑezIbarrolaINDEPENDIENTE421144
51TOMAS REINA, OSCAREVASION RUNNING CASTELLÓN4444
52TAMBORERO ARNAU,JOSE152944
53SANCHEZ RUBIO,MIGUEL ANGEL4444
54AÑO IBAÑEZ, ADRIANCLUB ATLETISME BAIX MAESTRAT4343
55DACHA ICHOU, BENACEURC.A. ONDA4343
56CARMONA PEREZ, JUANJOJUANJOCARMONAPEREZTRIVILA4343
57GRANELL PERIS, PABLOTRIVILA4242
58FUENTES, MIGUELTRIATLÓN CASTELLÓN4242
59FELIX BLASCO, JOSE LUIS4141
60SANCHEZ GARCIA, VICENTEGRAO RUNNERS4141
61PUERTO , HECTORHECTORPUERTOTRICERATOPS192241
62HERNANDEZ TUR,GABRIEL4141
63YAGUE PERIS, RAULTRILAVALL4040
64PASCUAL VERA,JOSE RAMON4040
65MARTINEZ ADSUARA, VICENTEC.A. NOULAS (NULES)4040
66DIAGO CRISOL, RUBENTRILAVALL3939
67LLUCH MARTINEZ, JONATHANURBAN RUNING CASTELLON3939
68DUPLAS MATEOS,MIGUEL ANGEL3939
69COLOMER ALCON ,FERNANDOFERNANDOCOLOMER ALCONMAESTRAZGO3939
70ARAGONES RUIZ, CARLOA ALBERTOINDEPENDIENTE3939
71MARTINEZ MOLINA, JOSEPLA BOCAVACA3838
72SANTAMARIA BLASCO,RAULRAULSANTAMARIABLASCO3838
73GONZALEZ MARTINEZ, ANGELDUURS CASTELLO3737
74ROYO BAYOT, CHRISTIANCHRISTIANROYO BAYOTRUNNING MORO3737
75REQUENA JUAREZ ,JOSEJOSEREQUENA JUAREZAMICS DEL TERMET241337
76FABRA HERRERO, JOSEPCLUB DE MUNTANYA AT-ZENET3636
77MONTES YRITIA, RAFAINDEPENDIENTE3535
78OCAÑA CALPE, ALEJANDROALEJANDROOCAÑACALPEINDEPENDIENTE171835
79CALERO HUERTAS, PACOPacoCalero HuertasCA ONDA3535
80TORTOSA GIANNINI ,SAMUELSAMUELTORTOSA GIANNINIINDEPENDIENTE3434
81LLUCH GALAN, JUANJUANLLUCHGALANINDEPENDIENTE3434
82FERNANDEZ CHAVES,JOSE3434
83DIAGO, RUBENRubenDiago3434
84BENITEZ ESBRI,JUANVI3333
85ALBA SANZ, PABLOPLAYAS DE CASTELLON3333
86FRANCISCO, CARLOSDUURS CASTELLO3232
87YAGUE PERIS, ADRIANADRIANYAGUE PERISTRILAVALL201232
88PEDRO FERRANDIS, ADANINDEPENDIENTE13132
89MONFORT FUENTES,DAVID3232
90GONZALVEZ CORTEJOSA, NICOLASNICOLASGONZALVEZ CORTEJOSAGRAO RUNNERS3232
91GALLEN CATALAN ,ALEJANDROALEJANDROGALLEN CATALANINDEPENDIENTE3232
92FABREGA MARCOS,JUANMA3232
93DIAGO MARIN, ERNESTOXIBECA TRAIL3232
94FUSTER, DAVIDTRILAVALL3131
95PARADELLS MARTINEZ,DAVIDDAVIDPARADELLSMARTINEZ3030
96GARCÍA NAVARRO, FRANCISCO JAVIERORPESACORRE3030
97CHAVES NAHARRO ,JULIANJULIANCHAVES NAHARROMTB MIRA-MODOCABRA3030
98GARCIA MUÑOZ, ANTONIOCORTINAJES MARUCA2929
99NUÑEZ OLMEDO,CARLOSCARLOSNUÑEZOLMEDO2929
100DIAGO RAMON,JOSE VTE.2929
101AMPOSTA BROCH,JESUSJESUSAMPOSTABROCH27128
102ALBIOL ANADON,JOSEJOSEALBIOLANADON2828
103AYET TOBIAS, JORDITRIVILA112628
104MUÑOZ CONTRERAS, ENRIQUEEnriqueMuñoz ContrerasTrivila2828
105GIMENEZ MARCO,JAVIER2828
106PALLARES SANTAMARIA, VICENTE JAIMEDUURS CASTELLO2727
107POZO MENDOZA, FRANAMICS DEL TERMET112211127
108PEREA CHIPPIRRAZ, IVANCUCURBITA RUNNING2727
109GALLEN CATALAN ,JOAQUINJOAQUINGALLEN CATALANTRIATLON CASTELLON2727
110PEREZ JUAREZ,RAUL121111126
111GONZALEZ MORATO, DOMINGOINDEPENDIENTE1161511126
112SABORIT TORNER,SANTI2626
113MARTI PAULO,JUAN2626
114MARTI PEIRO, EMILIOINDEPENDIENTE2626
115GIL TRILLES ,JORGEJORGEGIL TRILLESINDEPENDIENTE2626
116HERRERO OLIVA, MANUELCA URBAN RUNNING CASTELLON2424
117VIDAL ,NESTORNESTORVIDAL2424
118MARZA , DAVIDDAVIDMARZAATMOSFERA SPORT RUNNING2424
119MARTI LOPEZ,JOSE LUIS122124
120BELLMUNT CALPE ,PACOPACOBELLMUNT CALPEC.A. ONDA19524
121GARCIA MARTINEZ, JOSE LUIS2323
122IÑIGO MORENO,OSCAROSCARIÑIGOMORENO2323
123NAVARRO , DAVIDDAVIDNAVARROAMICS DEL TERMET2323
124PALENCIA MENERO, JUANINDEPENDIENTE111711122
125BALLESTER PALLARÉS, SERGIOCLUB ATLETISME ONDA1118121
126ZARCO AZOR,INDRAINDRAZARCOAZOR20121
127SANCHEZ GARCIA, ANGELANGELSANCHEZGARCIACLUB ATLETISME VILA-REAL2121
128OMS VARGAS, JOSE MANUELGRAO RUNNERS2121
129SERRANO CORREDOR, TONIINDEPENDIENTE111511120
130MUÑOZ, ENRIQUETRIVILA2020
131BENITEZ MORENO ,ANGEL LUISANGEL LUISBENITEZ MORENOINDEPENDIENTE2020
132RAMOS BALLESTER,ROBERTOROBERTORAMOSBALLESTER1919
133CORTES LLORENS, RAFAELINDEPENDIENTE1116119
134MOLLAR JUAN, ALBERTOCLUB ATLETISME VILA-REAL11819
135CANTAVELLA REDON, VICTORTRIVILA1919
136ALMELA LOPEZ, JUAN MANUELINDEPENDIENTE117531119
137GUIMERA VILA, DAVIDMAESTRAZGO ESCUDER TEXTIL1818
138BEL MANSOURI, ANIMEINDEPENDIENTE1818
139SANGABINO LOPEZ, SERGIOCA URBAN RUNNING CASTELLON1717
140FORTUÑO MESEGUER, JOANINDEPENDIENTE111211117
141MANRIQUE AIBAR, ALFONSOINDEPENDIENTE511117
142MOLINA VILLALBA,LUIS1717
143CUADROS ORTIZ, FRANCISCOFRANCISCOCUADROS ORTIZJARDINERIA HNOS CUADROS1717
144RUIZ GOMEZ, DONATOJARDINERIA HNOS. CUADROS1111011116
145ANDRES FALCO, PABLOPABLOANDRES FALCOCT TRIPICAIO VILAFRANCA15116
146RAMÓN NAVARRO, NARCISONARCISORAMÓNNAVARROINDEPENDIENTE1616
147PÉREZ GRIÑÓ, CARLOSINDEPENDIENTE1616
148ESTALAYO MATEO,RAFAEL1616
149BROCH GONZALEZ ,ALEJANDROALEJANDROBROCH GONZALEZTRICANET DE BERENGUER1616
150FELIP MARTINEZ, RAULINDEPENDIENTE1515
151CUESTA MORENO, ANTONIOCRONORUNNER TEAM111315
152MENERO TORAN , JOSE PASCUAL EL BAR DEL BELGA1414
153FORNÉS RENAU, RAÚLRAÚLFORNÉSRENAUINDEPENDIENTE67114
154NAVARRETE CAUSANILLES ,JUANVIJUANVINAVARRETE CAUSANILLESINDEPENDIENTE1414
155MENDOZA BRANCA, VICTOR DANIELORPESACORRE1414
156MARTÍ BARRACHINA, ALEJANDROALEJANDROMARTÍBARRACHINATRIVILA1414
157JUAN PUERTO, QUIQUEQUIQUEJUAN PUERTOTRIATLON CASTELLON1414
158FORT MARTINEZ,JOSE MANUEL1414
159COPOVI RUBERT, DANIELINDEPENDIENTE118111114
160NAVARRO SANCHE, IKERTRILAVALL1313
161TUDELA FORES, RICARDRICARDTUDELAFORESCORPORE TEAM12113
162CARBO LERMA, DAVIDINDEPENDIENTE39113
163MARTI BARRACHINA, ALEJANDROAlejandroMartí BarrachinaTrivila1212
164ALMEIDA LIRA, ARTHURArthurAlmeida Lira1212
165TORREGROSA PONS,MARTIMARTITORREGROSAPONS1111
166MARCO CASANOVA ,ADOLFOADOLFOMARCO CASANOVAINDEPENDIENTE1111
167CONEJOS BOU,JULIO1111
168BETORET FABREGAT, DAVIDDavidBetoret FabregatTrivila1111
169ADSUARA BADENES, SAMUELA4PELAT1010
170FRANCES LLUECA,JORDIJORDIFRANCESLLUECA1010
171BAUTISTA TUIXANS, FERNANDOFERNANDOBAUTISTATUIXANSINDEPENDIENTE1010
172GRANELL, MIGUEL ANGELTRIPOWER ALMAZORA99
173SANCHEZ HERVAS,MIGUELMIGUELSANCHEZHERVAS189
174PASTOR GARCIA,JUANJUANPASTORGARCIA16119
175IBAÑEZ IBAÑEZ, ELADIUNIO ATLETICA CASTELLO11131119
176MATA CERISUELO,JORDIJORDIMATACERISUELO99
177NAVARRO ROSELLÓ, MANUELC.A. NOULAS 99
178COLAS NAVARRO ,JULIANJULIANCOLAS NAVARROINDEPENDIENTE99
179CALVO ARMENTA,ROBERTO1719
180LOPEZ GONZALEZ, RAFAAMICS DEL TERMET11311119
181MARTI RAMOS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11121118
182VIVES FLICH,PEDRO88
183MIRO MONER, DOMINGODOMINGOMIROMONERTRIVILA718
184LLUSAR VICENT ,JORGEJORGELLUSAR VICENTINDEPENDIENTE88
185IBAÑEZ MUÑOZ, CARLOSCARLOSIBAÑEZ MUÑOZGRAO RUNNERS88
186SANCHEZ SOTO, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11111117
187SANCHEZ SANCHEZ, MIGUEL ANGELAMICS DEL TERMET11111117
188SANCHEZ GARRIDO, RAFAOUTDOOR PERSONAL TRAINER11111117
189SALVADOR FERRER, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11111117
190RUBERT CARDA, RAFAELAMICS DEL TERMET11111117
191REQUENA MORENO, JOSE ANDRESAMICS DEL TERMET11111117
192PESUDO BERNAT, MANUELAMICS DEL TERMET11111117
193PASCUAL SORRIBES, OSCARPINARES CONSTRUCCIONES11111117
194PALOMARES CAMPAYO, JOSE A.CENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL11111117
195MIR RUBIO, AGUSTINTERRA I ASFALT11111117
196MILA MUÑOZ, MANUELINDEPENDIENTE11111117
197MARCO SERRANO, MIGUELINDEPENDIENTE11111117
198MANZANET LLOP, ALEJANDROSME RUNNERS11111117
199LLOP VINUESA, SANTIAGOJARDINERIA HNOS. CUADROS11111117
200GIL SERRA, MANOLODE MATI MAÑANA11111117
201GARCIA VIA, JAVIERINDEPENDIENTE11111117
202GARCIA GUAL, JUAN MANUELAMICS DEL TERMET11111117
203COLERA BONIFASI, PASCUALINDEPENDIENTE11111117
204CATALAN IBAÑEZ, PEDROINDEPENDIENTE11111117
205BROCH CALZADO, JESUSINDEPENDIENTE11111117
206BLANCH MORA, IVANAMICS DEL TERMET11111117
207CORTES BORT, MARTINMARTINCORTESBORTAMICS DEL TERMET1517
208GAZQUEZ, MIGUELRUNFASTER77
209BELLES CAMPOS,CARLOS77
210CORACHAN LOPEZ, JOAQUIMINDEPENDIENTE11111117
211CASAÑA GOMEZ, JAVIER JESUSINDEPENDIENTE11111117
212BROCH PIQUER ,PASCUALPASCUALBROCH PIQUERAMICS DEL TERMET11111117
213MARIN AIBAR, IVANSERAC SPORT66
214SORRIBES LIZANDRA, PABLOINDEPENDIENTE1111116
215PARRA VIVO, ANDRESFOTO FUTUR1111116
216PALOMARES DENIA, FRANCISCOINDEPENDIENTE1111116
217PALMER BROCH,ESTEVE1111116
218NEBOT VALVERDE, TOMASCLUB ATLETISME VILA-REAL1111116
219MUNUERA MORENO, MIGUELCLUB ATLETISME VILA-REAL1111116
220GIL MIRALLES,CARLOS1111116
221CORTELLS MESEGUER, ANTONIOINDEPENDIENTE1111116
222CASALTA MATA, JUANMACOMMUNITY RUN EVASION1111116
223OMS PRATS, JOSE MANUELGRAO RUNNERS1111116
224LLAGO GARGALLO, IÑAKIORPESACORRE1111116
225GALINDO NOTARI,JUANJO156
226SAFONT FALOMIR, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE1111116
227SEGURA FORES, MIQUELMIQUELSEGURA FORESCT TRIPICAIO66
228ORCOLA ALBA, JOSETRIVILA66
229MENDOZA GONZALEZ,DAVID66
230MEDINA VIDAL, DANIELTALLERES XIMO VILA-REAL55
231ULLOA GURILLO, SERGIOINDEPENDIENTE111115
232PERONA GARCIA,PAULINO111115
233NAVARRO GORRIS, VICENTEAMICS DEL TERMET111115
234LUQUE LUQUE,LUISLUISLUQUELUQUEJARDINERIA HNOS. CUADROS111115
235JANÉS MEDINA, CARLESINDEPENDIENTE111115
236CASALTA MATA, HECTORINDEPENDIENTE111115
237CASALTA CHESA,JOSE Mª111115
238ARBOLEDAS CES,MIGUEL111115
239MADRIGAL, JESUSCLUB ATLETISME VILA-REAL111115
240FORCADA SALES, TONIINDEPENDIENTE111115
241FLORS BALAGUER, QUIQUEATMOSFERA SPORT RUNNING111115
242CASALTA SALINAS, JORGEA TERRA!111115
243USO BONET, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE111115
244CUELLAR FAJARDO, MANUELINDEPENDIENTE111115
245ASENSI GALVEZ, OSCARCLUB ATLETISME VILA-REAL111115
246FORTUÑO AGULLEIRO, ISAACIsaacFortuño AgulleiroTRIVILA145
247BUILS GARCIA,ALBERTO55
248CASALTA FOLCH, AGUSTININDEPENDENT44
249PALLARES BALLESTER,JUAN RAMON11114
250HUGUET FUSTER,JOSE LUIS11114
251FONT ALBIOL, VICENTEINDEPENDIENTE11114
252VICENT CABALLER,JOSE VICENTE11114
253GARCIA IGLESIAS, VICENÇAMICS DE LES CURSES POPULARS11114
254CANTAVELLA RAMBLA, VICENTINDEPENDIENTE11114
255CANO PATON, LUISAMICS DEL TERMET11114
256GIL BARRACHINA,ROMANROMANGILBARRACHINA44
257MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE11114
258LLORET AYET, ENRIQUEINDEPENDIENTE11114
259JIMENEZ GARCÍA, MANUINDEPENDIENTE11114
260GARCÍA FERRIS, JESÚSINDEPENDIENTE11114
261DENIA PEREZ,FRANCISCOFRANCISCODENIAPEREZ11114
262BALFAGÓN SANMARTÍN, DAMIÁNINDEPENDIENTE11114
263VICENT TAMBORERO, JUANJOINDEPENDIENTE11114
264RODRIGUEZ CASTILLO, JUAN JOSEAMICS DEL TERMET11114
265OPREA,CASIAN134
266NUNEZ ROMERO ,SEBASTIANSEBASTIANNUNEZ ROMEROINDEPENDIENTE44
267DOÑATE MONTOLIU, CARLOSINDEPENDIENTE11114
268CARCELLER SAFONT, MAURICUCURBITA RUNNING11114
269LOPEZ OSTOS,RAFARAFALOPEZOSTOS1113
270LLORENS MONTAÑES,VICENTE1113
271GARCIA VIA,PACOPACOGARCIAVIA1113
272GALAN MONTERO,OSCAROSCARGALANMONTERO1113
273FONT BELTRAN, ALEJANDROINDEPENDIENTE1113
274TRILLES AQUILELLA ,VICENTEVICENTETRILLES AQUILELLAINDEPENDIENTE1113
275RUEDA MORA, ERICERICRUEDAMORAATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS1113
276PESET CUBERO, ALBERTOAlbertoPesetCuberoINDEPENDIENTE1113
277MARTOS MARTÍNEZ, JUANJUANMARTOSMARTÍNEZINDEPENDIENTE1113
278MARTINEZ OJEDA, DOMINGODOMINGOMARTINEZOJEDAJARDINERIA HNOS CUADROS1113
279GIMENEZ BOVEA, IBANJARDINERIA.HNOS.CUADROS1113
280ESCUDERO CANO, JUANJORNALEROS C.A1113
281CLEMENTE GONZALEZ, ANGELANGELCLEMENTEGONZALEZINDEPENDIENTE1113
282CAÑAS FIGUEREDO, RAMÓNRAMÓNCAÑASFIGUEREDOINDEPENDIENTE1113
283ABAD CASTELLANOS, MANUELBCS TRAIL D'UIXÓ1113
284VIDA GOMERA, RAFAELTRIVILA1113
285RUBERT CASANOVA,MANOLOMANOLORUBERTCASANOVA1113
286CORDOBA CARO, RAMONVILANOVA D'ALCOLEA1113
287CARRILLO TORRES, FRANCISCOC.A. ONDA1113
288BORT ,RAMONRAMONBORT1113
289PIQUERAS SALAZAR, IGNACIOIGNACIOPIQUERASSALAZARCM VISTABELLA123
290PAJARES MARTINEZ, JUANINDEPENDIENTE123
291MOLINA PINO, ANTONIO JOSEINDEPENDIENTE1113
292GUTIERREZ BROCH, FRANCISCOAMICS DEL TERMET1113
293GONZALEZ MONTES,GERARD33
294GIL PÉREZ, MANUEL ANGELAMICS DEL TERMET1113
295FORES MUSTIELES, XIMOGRAO RUNNERS1113
296EBRO LOPEZ, JOSE MANUELULTRARUNERS CASTELLON1113
297RODRIGUEZ CARAVACA,PACOPACORODRIGUEZCARAVACA112
298NAVARRO HERVAS,ANTONIOANTONIONAVARROHERVAS112
299FERRIOLS ,RAFARAFAFERRIOLS112
300EIXEA NEBOT,HECTORHECTOREIXEANEBOT112
301BENSACH CUBEDO,FRANFRANBENSACHCUBEDO112
302USÓ GOTERRIS, CARLOSCARLOSUSÓGOTERRISTRIVILA112
303TORRES RENAU, PABLOPABLOTORRESRENAUTRIVILA112
304SEGLAR VALIENTE, MIGUEL ANGELMIGUEL ANGELSEGLAR VALIENTEVila-swim112
305SEGARRA CORBATO,JOSE112
306RUIZ FORCADELL,IVAN112
307QUESADA BORT, PEDROINDEPENDIENTE112
308PLIEGO GARCÍA, JAVIERJAVIERPLIEGOGARCÍAEI. ACORRER112
309PERIS VILA, BORJABORJAPERIS VILAC D FREE RUN112
310PARRA CORCOLES, OSCARINDEPENDIENTE112
311PALATSI PORCAR, GUILLEMGUILLEMPALATSIPORCARPLAYAS DE CASTELLON112
312OLIVAS HIDALGO, XEMAXEMAOLIVASHIDALGOCORPORE TEAM112
313MOYA FERNANDEZ, JORGEINDEPENDIENTE112
314MORENO SERRA, LUISLluisMoreno SerraINDEPENDIENTE112
315MELERO,JUAN112
316MARTINEZ VILLAR, RUBÉNRUBÉNMARTINEZVILLARINDEPENDIENTE112
317MARTIN TRUJILLO, RAULRAULMARTINTRUJILLOINDEPENDIENTE112
318LUJAN SANCHEZ, JOSE CARLOSJosé CarlosLuján SánchezClub VAC112
319LOBO,GUSTAVO112
320LLORENS GIL, JUAN SALVADORINDEPENDIENTE112
321LEDESMA LLORENTE, SAMUELSAMUELLEDESMALLORENTEINDEPENDIENTE112
322JUAREZ ALGUACIL,JAVIER112
323IGLESIAS ALARCON,PEP112
324HERREROS CASTILLO, JORGEJORGEHERREROSCASTILLOINDEPENDIENTE112
325GINER FAUBELL, VICTORVICTORGINERFAUBELLINDEPENDIENTE112
326GIL CANTAVELLA, PAUPauGilCantavellaINDEPENDIENTE112
327FONT ROMERO, RUBENAMICS DEL MASCLE112
328ENGUIDANOS VICENT, MARCOSMARCOSENGUIDANOSVICENTTRIVILA112
329DIAZ-GUIJARRO HERRERA, JORGEJORGEDIAZ-GUIJARRO HERRERAVila-swim112
330CUÉLLAR LLOP, CRISTIANINDEPENDIENTE112
331CORREA, MIGUELMiguelCorrea112
332CASTILLO PEÑARROCHA, JUANJOCORREDORS DE SOCA. CASTELLÓ.112
333CASALTA PRADES, JOSE VICENTEJOSE VICENTECASALTA PRADESCA ONDA112
334CANUTO VENTURA, JORDIJORDICANUTOVENTURACORPORE TEAM112
335CAJA NACHER, LUISLUISCAJANACHERCORPORE TEAM112
336CABANES HERNÁNDEZ, VICENTEVICENTECABANESHERNÁNDEZINDEPENDIENTE112
337BRACEROS QUESADA, MIQUELMIQUELBRACEROSQUESADAAMICS DEL CLOT112
338BONILLO CORTÉS, HÉCTORHÉCTORBONILLOCORTÉSRUNSUM CORDA112
339BAÑA CAAMAÑO, IVANIVANBAÑACAAMAÑOINDEPENDIENTE112
340ARNAL BELLMUNT, JORDIJordiArnal Bellmunt112
341ALBIOL ESTELLER, JOSEPJOSEPALBIOLESTELLERCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL112
342GIMENEZ GUILLAMON, LUIS INDEPENDIENTE112
343ASENSI, OSCARATLETISME VILA-REAL112
344CANO GOMEZ,FRANCISCOFRANCISCOCANOGOMEZ22
345TOMAS HUESO,ALEX112
346OJEDA MANZANET,RAFARAFAOJEDAMANZANET112
347MORENO,VICTOR112
348MONFERRER IZQUIERDO,ANGELANGELMONFERRERIZQUIERDO112
349MARZA AVELLANA, MANUAMICS DEL TERMET112
350MARTINEZ CEREZUELA,MIGUELMIGUELMARTINEZCEREZUELA112
351JIMENEZ COBOS,VICENTEVICENTEJIMENEZCOBOS112
352GARCIA MARTINEZ,ANTONIO ARTURO112
353GARCIA ,VICTORVICTORGARCIA112
354DARÁS FERRANDO, JOSEA 4 PELAT112
355BALFAGON SANMARTIN,RAUL112
356BALFAGON SANMARTIN,DAVID112
357VICENT FONT, DOMINGODOMINGOVICENTFONTFGT112
358TORTOSA CANTOS, MANUELINDEPENDIENTE112
359TORNER MUNDÓ, FERRANCELTIC SUBMARÍ112
360SENIOR, RUARIINDEPENDIENTE112
361SEGARRA CASALTA, VICTORINDEPENDIENTE112
362SANCHÍS GARCÍA, VICENTEVICENTESANCHÍSGARCÍAAMICS DEL CLOT22
363SANCHEZ GOMEZ, RAMONRamónSanchezGómezoutdoor personal training112
364RUBERT CANTAVELLA, MANOLOManoloRubertCantavellaINDEPENDIENTE112
365RILLO OSED,ENRIQUE112
366PORCAR BLANCH, CARLOSORPESACORRE112
367PITARCH PASTOR, JUANINDEPENDIENTE112
368PERIS CERVERA,AMADEO112
369ORELLANA MARTIN, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
370NACHER ALVARO, ANTONIINDEPENDIENTE112
371MUÑOZ PEREZ, IVANINDEPENDIENTE112
372MORAÑO MEDINA ,ANTONIOANTONIOMORAÑO MEDINAINDEPENDIENTE112
373MONTIEL MARTINEZ,JOSE CARLOS112
374MIRALES BORILLO, PASCUALPASCUALMIRALESBORILLOOUTDOOR PERSONAL TRAINER112
375MATEI, MARCEL IONUTINDEPENDIENTE112
376MANZANO FELIP, DAVIDINDEPENDIENTE112
377LOPEZ PEÑARROJA, ANTONIOINDEPENDIENTE112
378LOPEZ DE MOTA MENDEZ, MODESTOINDEPENDIENTE112
379GONZALEZ RODA ,CLETOCLETOGONZALEZ RODAINDEPENDIENTE112
380GOMAR CARRERAS, EMILIOC&CSPORT-GINEVALL22
381GARCÍA SEGURA, PASCUALPASCUALGARCÍASEGURATRIVILA112
382GARCIA MERCADO,MANUEL112
383GALAN LLORCA, ROBERTOINDEPENDIENTE112
384FERNANDEZ SANCHEZ, RAMONINDEPENDIENTE112
385FERNANDEZ FERNANDEZ, SANTIAGOINDEPENDIENTE112
386CLEMENTE PIQUER, JORDIJORDICLEMENTEPIQUERINDEPENDIENTE112
387CLAUSELL CASALTA, HECTORHECTORCLAUSELLCASALTAINDEPENDIENTE112
388CID GOMEZ, JUANJOJUANJOCIDGOMEZJARDINERIA HNOS CUADROS112
389CANGAS VADILLO, TONICELTIC SUBMARÍ112
390CABRERA CUBERO,BENJAMIN112
391BULLON BALLESTER, AGUSTININDEPENDIENTE112
392BARRACHINA ALBIOL, MANUELINDEPENDIENTE112
393BAREA FELIU,MAURO112
394ARNAL VERDES, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE112
395ALBA GUIRAL, OSCAROSCARALBAGUIRALINDEPENDIENTE112
396PASTOR GOMIS, JOSEJose ManuelPastor GomisINDEPENDIENTE112
397ZARZOSO FERRER, JUAN JOSE11
398XHUST GIMENO, ENRIC11
399VIVO MUÑOZ, RUBEN CLUB ATLETISME VILA-REAL11
400VIVO MONTIEL, HERMENEGILDOCLUB ATLETISME VILA-REAL11
401VILAR GALLART, JUAN VICENTE11
402VICIEDO BATALLA, DAVID11
403VICENT, DOMINGOINDEPENDIENTE11
404VICENT PALANCA, VICENTEAMBT11
405VICENT PALANCA, JOSE CARLOSTRINOULAS11
406VENTURA, TONIINDEPENDIENTE11
407VENTURA PERIS, DAVIDMIM11
408VALLS ORENGA, RUBENBCS TRAIL11
409VALLS FALOMIR, ROBERTODUURS CASTELLO11
410TRILLES BESER, ALBERTOINDEPENDIENTE11
411TRAVER BORILLO, DAVIDJUDO CLUB VILA-REAL11
412TOMAS ANDREU, ANDREU INDEPENDIENTE11
413TEBAR RODRIGUEZ, FRANCHOINDEPENDIENTE11
414TALAYA MARTINEZ, CARLOSMAPFRE TEAM ONDA11
415SOLER GUINOT, VICENTEARTANA AMUNT I AVALL11
416SEGURA FAJARDO, ANDRESINDEPENDIENTE11
417SANCHIS MEZQUITA, JOSE INDEPENDIENTE11
418SANCHIS GARCIA, ALEJANDROINDEPENDIENTE11
419SANCHEZ GARCIA, DANIEL11
420SANCHEZ GARCIA, ANGEL CEFERINOCLUB ATLETISME VILA-REAL11
421SANCHEZ CLEMENTE, IÑIGO INDEPENDIENTE11
422SAFONT ONRUBIA, ODU11
423RUZAFA RODADO, LOREN INDEPENDIENTE11
424RUIZ SANCHEZ, ADOLFOCLUB ATLETISME VILA-REAL11
425RUBIO RUIZ, HECTORVILA-SWIM11
426RUBIO PALLARES, SERGIO11
427RUBERT SALVADOR, MANEL 11
428ROMAN BONETE, AARONMUR I CASTELL-TUGA11
429ROBLES JULIA, JOAQUIINDEPENDIENTE11
430RISSECH ROIG, DAVIDTRIVILA11
431RIBES DIAZ, IVAN11
432REQUENA JUAREZ, JOSEAMICS DEL TERMET11
433RECATALA VIVES, ALBERTO11
434RAMIREZ RUEDA, QUICO11
435QUESADA MIRANDA, TONITRIPOWER11
436QUEROL FERRER, OSCARVENACIO Y SU REBAñO11
437PRADES BATALLA, RAMONVENACIO Y SU REBAñO11
438PLIEGO GARCIA, M ANGELES TARONGETES11
439PLIEGO GARCIA, DAVIDEI A CORRER11
440PLIEGO GARCIA, CESAREI A CORRER11
441PLASENCIA MASIA, PABLOINDEPENDIENTE11
442PIQUER TORRES, JORGETRIATLON CASTELLON11
443PERIS CASANOVA, ALANTRILAVALL11
444PEREZ, OSCARINDEPENDIENTE11
445PEREZ CABALLERO, DIEGOCLUB ATLETISME VILA-REAL11
446PARRA VIVO, CANDIAMICS DEL TERMET11
447PARRA SANCHO, JUANJOINDEPENDIENTE11
448PARRA FRUCTUOSO, DIEGOINDEPENDIENTE11
449PARRA CERCOS, JUANJOINDEPENDIENTE11
450PALMER SIMO, PEP INDEPENDIENTE11
451PALMER PEIRO, OSCAR11
452ORTIZ VIDAL, OSCARUAC11
453ORTELLS, SERGIO INDEPENDIENTE11
454ORTELLS NICOLAU, ADRIANINDEPENDIENTE11
455ORTELLS CHIVA, JORGE11
456ORENGA VEDRI, JUAN11
457ORELLANA MARTIN, MIGUEL11
458OQUENDO TERUEL, DAVIDXIBECA TRAIL11
459OLAYA, VICENTE AMICS DEL TERMET11
460OGUES, MARCELOINDEPENDIENTE11
461NOVOA QUESADA, DAVIDINDEPENDIENTE11
462NEBOT GIL, CARLOSINDEPENDIENTE11
463NEBOT COSTA, PEDRO11
464NAVARRO SORIANO, CRISTIANTDK LA VILA11
465NAVARRO SERRANO, MANUEL11
466NAVARRO GARCIA, JAVIERTRILAVALL11
467NAVARRO GARCIA, FERNANDOINDEPENDIENTE11
468NAIXES, JAIMEAMICS DEL TERMET11
469MURCIANO MORENO, ALFONSOINDEPENDIENTE11
470MURCIA CORCOLES, JAVIERTRILAVALL11
471MUÑOZ GAVARA, MANUELINDEPENDIENTE11
472MORITO MARTINEZ, JORDIINDEPENDIENTE11
473MORENO SERRA, MIGUEL ANGEL11
474MORA VIDRI, SEBASTIAN11
475MONPO BARRACHINA, SANTI11
476MONLEON MARTIN, ANGELTRILAVALL11
477MONFORT ROLA, JOSEP11
478MONFERRER SANCHIS, JOSE CARLOSAMICS DEL TERMET11
479MOLINER GARCIA, JUAN LUIS11
480MOLINER GARCIA, FRANCISCO JOSE11
481MOLES GUMBAU, IVAN INDEPENDIENTE11
482MIRO TORRES, JORDIINDEPENDIENTE11
483MAS ALBIOL, JOSE MAMICS DEL TERME11
484MARZA SEBASTIA, SERGICLUB ATLETISME VILA-REAL11
485MARTIN, JOANINDEPENDIENTE11
486MARTÍ CUBERO, JOSE11
487MARQUEZ ALVAREZ, CARLOSINDEPENDIENTE11
488MARIN SALES, JOSE MARIA11
489MARIN FAUSTO, IVAN 11
490MARCILLA CALLE, JORGEJUDO CLUB VILA-REAL11
491MADUEÑO CRIADO, MANUELINDEPENDIENTE11
492LOPEZ VILLANUEVA, JOSECA XILXES11
493LOPEZ OCAÑA, JOSE LUISINDEPENDIENTE11
494LOPEZ MARQUEZ, PABLOINDEPENDIENTE11
495LLUFRIU GARCIA, DAVIDINDEPENDIENTE11
496LLORENS, SALVAINDEPENDIENTE11
497LLORENS, JAUMECLUB ATLETISME VILA-REAL11
498LLORENS PLIEGO, IVAN EI A CORRER11
499LLORENS BARREDA, CARLOS11
500LLOP MIGUEL, HUGO INDEPENDIENTE11
501LLOP BOTELLA, SANTIAGO JARDINERIA HNOS CUADROS11
502LEGRAND LUQUE, CHRISTIANBCS TRAIL D'UIXO11
503LATORRE MARTINEZ, ANTONIOCA NOULAS11
504HIDALGO GOMEZ, PABLO CORPORE TEAM11
505HERREROS, ANICETOINDEPENDIENTE11
506GRANELL VIDAL, MANUEL11
507GONZALEZ FERNANDEZ, MARATO11
508GONZÁLEZ APARICIO, TONIUNIO ATLÉTICA CASTELLÓ UAC11
509GOMEZ OCAÑA, JOSE ATONIOINDEPENDIENTE11
510GOMEZ GANAU, JORDIBCS TRAIL D'UIXO11
511GIMENEZ USO, RAFAELINDEPENDIENTE11
512GIL CUERDA, PABLOVENACIO Y SU REBAñO11
513GARZON GARCIA, ARMANDOINDEPENDIENTE11
514GARCIA, PEPEVENACIO Y SU REBAñO11
515GARCIA, ALVAROCORPORE TEAM11
516GARCIA MONTAVA, JOSEINDEPENDENT11
517GARCÍA MARÍN, FRANCISCO11
518GARCIA LOPEZ, ADRIANINDEPENDIENTE11
519GARCIA JIMENEZ, ANGEL INDEPENDIENTE11
520GARCIA CUENCA, JUAN JOSECLUB ATLETISME VILA-REAL11
521GALI, GONZALO11
522GALERA MOMPLET, JUAN ANTONIOCLUB TAEKONDO VILA-REAL11
523GALAN LLORCA, ROBERTOINDEPENDIENTE11
524FUSTER RENAU, FRANCISCOJUDO CLUB VILA-REAL11
525FUSTER ORTELLS, RICARDO11
526FUSTER GOMEZ, JORGETRIVILA11
527FUSTER ALMELA, JOSE MANUEL11
528FRUCTUOSO DIAZ, OSCARINDEPENDIENTE11
529FRANCISCO TORRES, JORDI 11
530FORNER GUMBAU, OSCARINDEPENDENT11
531FONFRIA GALINDO, DAVORTRILAVALL11
532FON BELTRAN, VICENTEINDEPENDIENTE11
533FERRIOLS MARTI, MARCINDEPENDIENTE11
534FERRANDIS, ISAACINDEPENDIENTE11
535FERNANDEZ CARDEA, PEDRO MANUELCA LA VALL D'UIXO11
536FERNANDEZ AZNAR, UBALDOATLETISME XILXES11
537FERNANDEZ ARTUÑEDO, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
538FALCO PUCHOL, PASQUALINDEPENDIENTE11
539FABREGAT PUERTO, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
540ESTEVE JUAN, CARLOSTRILAVALL11
541ESCUDEROS GOMEZ, MARCINDEPENDIENTE11
542ESCRIVA, ALBERTO INDEPENDIENTE11
543ESBRI, OSCARVILA-SWIM11
544ENGUIDANOS ADSUARA, AMANCIOINDEPENDIENTE11
545EDO PALLARES, RICARDOINDEPENDIENTE11
546DOÑATE MONTOLIU, CARLOS R11
547DOMINGO LAGO, CARLOS11
548DIAZ LLORCA, JULIO INDEPENDIENTE11
549DIAZ CLAUSELL, GUILLEMPLAYAS DE CASTELLON11
550DIAGO MONTESINOS, DAVIDVENACIO Y SU REBAñO11
551DIAGO FONT, MANUELBCS TRAIL D'UIXO11
552CORONA ADSUARA, SALVA11
553COPOVI RUBERT, DANIINDEPENDIENTE11
554CONTRERAS ZAFRA, ERICINDEPENDIENTE11
555COLÁS PITARCH, RAÚL C.A NOULAS11
556CHUST RAMBLA, XIMO11
557CHEZA PEGUEROLES, MANUINDEPENDIENTE11
558CHESA SOLER, QUIQUE INDEPENDIENTE11
559CHERET, GUILLAUME53DIENTES11
560CASTELLO, JESUSINDEPENDIENTE11
561CASTELLO POY, OSCARINDEPENDIENTE11
562CASTELL JAIME, CARLOSCORTINAJES MARUCA11
563CASALTA ORTELLS, JORDI11
564CARRATALA PARICIO, ANTONIBCS TRAIL D'UIXO11
565CARRATALA MARTINEZ, OSCAR11
566CARRATALA ISERTE, JORDI11
567CARBO GIRONDA, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE11
568CAPELLA PERIS, CARLOSINDEPENDIENTE11
569CAÑADA SILVESTRE, RAULARTANA AMUNT I AVALL11
570CANTAVELLA SOLER, MARC 11
571BROCH DUQUE, BENJAMIN INDEPENDIENTE11
572BRAVO, LUCASINDEPENDIENTE11
573BORT SERRANO, RAMONSOMESPORTNATURA11
574BORJA BORRAS, JONATHANTRIVILA11
575BONILLO MANZANET, JORGE RUMSUMCORDA11
576BONIFAS PRIOR, JOSE FERNANDOBCS TRAIL D'UIXO11
577BOIX PASTOR, DAVID INDEPENDIENTE11
578BLASCO GARCES, DIEGO JOSE11
579BERNABEU VENAVENT, HECTOR11
580BERMUDEZ, JAVIERTRILAVALL11
581BERANDRA LOPEZ, PABLO 11
582BELTRAN BRU, JORGE VICENTEINDEPENDENT11
583BE ZUSHKO, ALEX11
584BARREDA PORCAR, MIGUEL ÁNGEL11
585BARREDA PAZOS, DIEGOINDEPENDIENTE11
586BARBERENA TEREXETA, XAVIER11
587BALAGUER ORTELLS, ANDREU TARONGETES11
588BALAGUER BROCH, FEDETARONGETES11
589BALAGUER ANDRÉS, JAUME11
590ARNAL ALMELA, DOMINGOINDEPENDIENTE11
591AMPOSTA, JOSEPINDEPENDIENTE11
592ZARCO RODAS,ALEXALEXZARCORODAS11
593VILAR BLASCO,DAVIDDAVIDVILARBLASCO11
594VENTURA FORNER,VICENTVICENTVENTURAFORNER11
595VALERO SANZ,CARLOSCARLOSVALEROSANZ11
596USO ,BLAIBLAIUSO11
597TRAVER GAVARA,SANTIAGOSANTIAGOTRAVERGAVARA11
598TERREN MARTOS,DAVIDDAVIDTERRENMARTOS11
599TALAMANTES SORNICHERO,VICTORVICTORTALAMANTESSORNICHERO11
600SERRANO CEREZO,JUANJUANSERRANOCEREZO11
601SERRANO CEREZO,JOAQUINJOAQUINSERRANOCEREZO11
602SAVOINI SIERRA,CARLOSCARLOSSAVOINISIERRA11
603SAPORTA RAMOS,VICENTEVICENTESAPORTARAMOS11
604SANCHEZ TAUSTE,JOSEJOSESANCHEZTAUSTE11
605SANCHEZ MERINO,ALVAROALVAROSANCHEZMERINO11
606SANCHEZ LOPEZ,FRANCISCOFRANCISCOSANCHEZLOPEZ11
607SANCHEZ ESCUDEROS,DANIELDANIELSANCHEZESCUDEROS11
608SAMPALO VISACONILL,JESÚSJESÚSSAMPALOVISACONILL11
609REDON PANIS,JOSEJOSEREDONPANIS11
610RAMOS EIXEA,FRANCISCOFRANCISCORAMOSEIXEA11
611RAMIREZ PEÑAFIEL,RAFAELRAFAELRAMIREZPEÑAFIEL11
612RABADAN CEREZO,JOSEJOSERABADANCEREZO11
613QUESADA GARCIA,PEDROPEDROQUESADAGARCIA11
614PRERA GUIMERA,CARLOSCARLOSPRERAGUIMERA11
615PRADAS HERNANDEZ,EMILIOEMILIOPRADASHERNANDEZ11
616POY SORIANO,KIKEKIKEPOYSORIANO11
617PITARCH PLAZA,JORGEJORGEPITARCHPLAZA11
618PERIS TRAVER,AGUSTINAGUSTINPERISTRAVER11
619PERIS PUCHOL,MANUELMANUELPERISPUCHOL11
620PEREZ CARRERAS,GONZALOGONZALOPEREZCARRERAS11
621PERELLO OLIVER,JUANJUANPERELLOOLIVER11
622PASTOR OLLOBARREN,IKERIKERPASTOROLLOBARREN11
623PARRA SEVILLA,JAIMEJAIMEPARRASEVILLA11
624PARRA SANNICOLAS,JAVIERJAVIERPARRASANNICOLAS11
625PARRA PAULO,ANDREUANDREUPARRAPAULO11
626PARRA CANO,IVANIVANPARRACANO11
627ORTIZ TIERNO,JAVIJAVIORTIZTIERNO11
628ORTIZ MEGIAS,JUANJUANORTIZMEGIAS11
629NARRO RIVAS,JORGEJORGENARRORIVAS11
630MUÑOZ MUÑOZ,JOSEJOSEMUÑOZMUÑOZ11
631MOROTE CASALTA,ANTONIOANTONIOMOROTECASALTA11
632MORENO JAEN,ISIDROISIDROMORENOJAEN11
633MORENO GARCIA,DAVIDDAVIDMORENOGARCIA11
634MONTOLIO GIMENO,JOAQUINJOAQUINMONTOLIOGIMENO11
635MONTEJO FERRER,CLAUDIOCLAUDIOMONTEJOFERRER11
636MOLINER MARTINEZ,DAMIANDAMIANMOLINERMARTINEZ11
637MIRICA ,IONUTIONUTMIRICA11
638MIR BOMBOI,AGUSTINAGUSTINMIRBOMBOI11
639MEZQUITA TARREGA,VICTORVICTORMEZQUITATARREGA11
640MEZQUITA PARRA,PASCUALPASCUALMEZQUITAPARRA11
641MEZQUITA GURREA,PASCUALPASCUALMEZQUITAGURREA11
642MAS PASTOR,XAVIERXAVIERMASPASTOR11
643MARTINEZ HERNANDEZ,JAVIERJAVIERMARTINEZHERNANDEZ11
644MARTINEZ ,PAUPAUMARTINEZ11
645MARTIN ,PABLOPABLOMARTIN11
646MARTI ,SERAFINSERAFINMARTI11
647MARCEL MATEI,IONUTIONUTMARCELMATEI11
648MACIAS MUÑOZ,VICTORVICTORMACIASMUÑOZ11
649LUQUE ,JOAQUINJOAQUINLUQUE11
650LOSTADO SORIANO,JAVIERJAVIERLOSTADOSORIANO11
651LOPEZ RUIZ,ALEXALEXLOPEZRUIZ11
652LOPEZ PARRA,ALEJANDROALEJANDROLOPEZPARRA11
653LLORET FERRER,ENRIQUEENRIQUELLORETFERRER11
654LLOP AGUILAR,ANTONIOANTONIOLLOPAGUILAR11
655LARA HERNANDEZ,FRANCISCOFRANCISCOLARAHERNANDEZ11
656LACREU NAVARRO,VICTORVICTORLACREUNAVARRO11
657KILANI ,IMANIMANKILANI11
658JANES BORT,MARCMARCJANESBORT11
659HERNANDEZ FERNANDEZ,GUILLERMOGUILLERMOHERNANDEZFERNANDEZ11
660HARO ,PACOPACOHARO11
661GURREA SALVADOR,MIGUELMIGUELGURREASALVADOR11
662GURREA RODRIGUEZ,RUBENRUBENGURREARODRIGUEZ11
663GUMBAU SOJO,AITORAITORGUMBAUSOJO11
664GUERRERO SANCHEZ,CARLOSCARLOSGUERREROSANCHEZ11
665GRAU RODRIGUEZ,ELADIELADIGRAURODRIGUEZ11
666GOTERRIS PITARCH,JESUSJESUSGOTERRISPITARCH11
667GOSALVEZ ALCANTARA,JOSEJOSEGOSALVEZALCANTARA11
668GONZALEZ FONT,JOSEJOSEGONZALEZFONT11
669GIMENO PALLARES,JAVIERJAVIERGIMENOPALLARES11
670GIL VAQUER,NELONELOGILVAQUER11
671GIL COSCOLLA,ANDRESANDRESGILCOSCOLLA11
672GIL ,ROMANROMANGIL11
673GARRIGUES MORENO,FERNANDOFERNANDOGARRIGUESMORENO11
674GARCIA PRADES,MARCELMARCELGARCIAPRADES11
675GARCIA DEL CAMPILLO,LUISLUISGARCIADEL CAMPILLO11
676GARCIA CATALAN,OSCAROSCARGARCIACATALAN11
677GALAN CASTELLO,PAUPAUGALANCASTELLO11
678FERNANDEZ DE MANZANOS,OSCAROSCARFERNANDEZDE MANZANOS11
679ESTALL MONTOLIU,JOAQUINJOAQUINESTALLMONTOLIU11
680ESCUDEROS MORCILLO,JESUSJESUSESCUDEROSMORCILLO11
681ESCUDERO CANO,JUANJOJUANJOESCUDEROCANO11
682DUQUE GARCIA,FERNANDOFERNANDODUQUEGARCIA11
683DOÑATE SALVADOR,JUANJUANDOÑATESALVADOR11
684DOMINGO VENTURA,JOSEJOSEDOMINGOVENTURA11
685DIAZ ,ALEJANDROALEJANDRODIAZ11
686DELICADO AROCA,ANTONIOANTONIODELICADOAROCA11
687DELGADO EXPOSITO,ANGELANGELDELGADOEXPOSITO11
688CUELLAR BROCH,JORDIJORDICUELLARBROCH11
689COSTA ORTELLS,PASCUALPASCUALCOSTAORTELLS11
690CLAUSELL ORTELLS,PEREPERECLAUSELLORTELLS11
691CLARAMONTE ALMELA,DANIELDANIELCLARAMONTEALMELA11
692CHINCHILLA ROMAN,FRANCISCOFRANCISCOCHINCHILLAROMAN11
693CASTAÑO TARIN,DAVIDDAVIDCASTAÑOTARIN11
694CASALTA ,PEPEPEPECASALTA11
695CANTAVELLA ,MIKELMIKELCANTAVELLA11
696CANOS GIL,PASQUALPASQUALCANOSGIL11
697CANOS ALMELA,FERMINFERMINCANOSALMELA11
698CANDAU BROCH,MANUELMANUELCANDAUBROCH11
699BROTONS CABRERA,DOMINGODOMINGOBROTONSCABRERA11
700BROCH RUBERT,JOANJOANBROCHRUBERT11
701BROCH GOTERRIS,JESUSJESUSBROCHGOTERRIS11
702BRENES ,GAVINGAVINBRENES11
703BORT CABRERA,GERARDGERARDBORTCABRERA11
704BONANAD ,RAULRAULBONANAD11
705BOIXADER GIL,JULIOJULIOBOIXADERGIL11
706BERENGUER PIQUER,VICENTEVICENTEBERENGUERPIQUER11
707BAUTISTA GARCIA,MARCOSMARCOSBAUTISTAGARCIA11
708AZNAR REGAIRA,RAULRAULAZNARREGAIRA11
709ANTOLI MONFORT,FRANCISCOFRANCISCOANTOLIMONFORT11
710ANTOLI CANTAVELLA,FRANCISCOFRANCISCOANTOLICANTAVELLA11
711ANTA DE MIGUEL,MANUELMANUELANTADE MIGUEL11
712ALVAREZ SAERA,JORGEJORGEALVAREZSAERA11
713ALVAREZ ,EDUEDUALVAREZ11
714ALONSO SASTRE,ASERASERALONSOSASTRE11
715ALMELA FORTEA,VICENTEVICENTEALMELAFORTEA11
716AGULLEIRO GUMBAU,RICARDORICARDOAGULLEIROGUMBAU11
717ZAMBRANO LEMUS ,ANTONIO RAMONANTONIO RAMONZAMBRANO LEMUSINDEPENDIENTE11
718VOLTOLINI ,MASSIMOMASSIMOVOLTOLINIESCOIN TRAINER11
719VILLALOBOS,JOSE LUIS11
720VILAR RUBERT, MARCMARCVILARRUBERTINDEPENDIENTE11
721VILALTA CESAR, PACOPLAYAS DE CASTELLON11
722VIGER VILLABA, PASCUALPascualViger Villalba11
723VIDAL MONTELL ,XAVIERXAVIERVIDAL MONTELLCLUB ATLETISME VILA-REAL11
724VIDAL MONTELL ,PEPEPEPEVIDAL MONTELLCLUB ATLETISME VILA-REAL11
725VIDA LLACH BLAZQUEZ ,JOSE DAVIDJOSE DAVIDVIDA LLACH BLAZQUEZINDEPENDIENTE11
726VICIANO VILAR,SERGI11
727VICENTE BERMUDEZ,EUGENIO11
728VICENT PASCUAL, JAVIERA TERRA!11
729VICENT CARREGUI, DAVIDDAVIDVICENT CARREGUICT ALQUERIES TRYTEAM11
730VERGARA DIEZ,ARKAITZ11
731VELEZ PATINO, DANIELDANIELVELEZ PATINOINDEPENDIENTE11
732VELASCO ANDRES,JORGE11
733VAQUER FERRER, JOSEJoseVaquerFerrerSOM ESPORT-NATURA VILA-REAL11
734VALLEJO ROMERO,ESTEBAN11
735VALLE ADSUARA, FRANCISCOFranciscoValleAdsuaraINDEPENDIENTE11
736USO RUBERT, RICARDORicardoUsóRubertCLUB LA MARE11
737TRAVER SORRIBES,JOSE MIGUEL11
738TRAVER RIUS, HUGOHugoTraver RiusINDEPENDIENTE11
739TORO PEREZ ,JOSE MANUELJOSE MANUELTORO PEREZINDEPENDIENTE11
740TORNER AMOROS,RAMON11
741TOMAS MONFERRER, VICENTEVICENTETOMASMONFERRERBANCO SANTANDER11
742TOMAS CESPEDES,MIGUEL ANGEL11
743TIRADO GIMENO, XAVIXaviTirado GimenoINDEPENDIENTE11
744TIRADO BELLES, MARCMarcTirado BellésINDEPENDIENTE11
745TERRONES GONZALEZ ,MANUELMANUELTERRONES GONZALEZCA ONDA11
746TENAS CLEMENTE,DAVID11
747TENA FORES,CHRISTIAN11
748TAUSTE,LORENZO11
749SUCIU,SERGIU11
750SOS,RAUL11
751SOLER SANCHIS, VICENTEVicenteSoler SanchisTrivila11
752SIERRAS CODINA, DAVIDDAVIDSIERRASCODINAINDEPENDIENTE11
753SERRANO MOYA,JESUS11
754SERRANO FONT, VICENTEVICENTESERRANOFONTINDEPENDIENTE11
755SERRANO ,JOSEPJOSEPSERRANOINDEPENDIENTE11
756SERIOLS PLA, JOANJoanSeriols PlaMonitors 4EVER11
757SEMPERE MUÑOZ, XUSXusSempere MuñózINDEPENDIENTE11
758SEMPERE FORCADA,DAVID11
759SEGURA ESCUDERO,DAVID11
760SEGARRA AÑÓ ,CARLOSCARLOSSEGARRA AÑÓINDEPENDIENTE11
761SEBASTIÀ DUQUE, ALBERTALBERTSEBASTIÀDUQUEINDEPENDIENTE11
762SANZ EDO,KIKE11
763SANTOS,JOSE ANTONIO11
764SANTOS ,ALBERTO JAVIERALBERTO JAVIERSANTOSINDEPENDIENTE11
765SANTAMARIA REDONDO, MANUELMANUELSANTAMARIA REDONDOINDEPENDIENTE11
766SANCHIS MEZQUITA, JOSEJoseSanchisMezquinaINDEPENDIENTE11
767SANCHEZ PARADIS,CARLOS11
768SANCHEZ MORILLAS ,JAIMEJAIMESANCHEZ MORILLASINDEPENDIENTE11
769SANCHEZ MARTINEZ,JOSE MANUEL11
770SANCHEZ FABREGAT ,PASCUALPASCUALSANCHEZ FABREGATLOS PUMAS DE VILA-REAL11
771SANAHUJA BARRES,CARLOS11
772SALES HERNANDEZ,JUAN JOSE11
773SALA,JOSE11
774SAIZ NOVAL,JOSE MARIA11
775SAGREDO FUENTES ,OSCAROSCARSAGREDO FUENTESINDEPENDIENTE11
776SAERA MONSONIS,IGNACIO11
777SAENZ CABEZON, ANGELANGELSAENZCABEZONINDEPENDIENTE11
778RUBERT,EDUARDO11
779ROYO PICAZO,DANIEL11
780ROVIRA BODI,JUAN MANUEL11
781ROS MARTINEZ, VICENTEINDEPENDIENTE11
782ROMERO PEÑARROJA, SERGIOCONSTRUCCIONES MELIQUERO11
783ROMERO CAMPOS ,JOSE LUISJOSE LUISROMERO CAMPOSAMICS DEL CLOT11
784ROIG VALENZUELA ,ERNESTOERNESTOROIG VALENZUELAASFID TRAIL11
785RODRIGUEZ VILAR,OSCAR11
786RODRIGUEZ PETIT, DAVIDINDEPENDIENTE11
787RODRIGUEZ MANRIQUE,PABLO11
788ROCHERA CEJUDO,ISIDRO11
789ROCA GENOVES,PASCUAL11
790ROCA CANELLES,RAFAEL11
791RIZO ,FRANCISCO JOSEFRANCISCO JOSERIZOINDEPENDIENTE11
792RIUS LLORCA, MANOLOMANOLORIUSLLORCAINDEPENDIENTE11
793REDONDO GAMERO,JUAN CARLOS11
794REBOLLAR JUAN,ANDRES11
795RAUSELL GOMEZ, FRANCISCO JOSEC.A. ONDA11
796RAMON MILLA, MIGUELINDEPENDIENTE11
797RAMADA GIL, MIGUELMiguel Ramada GilINDEPENDIENTE11
798PRUÑONOSA DIAZ,MIGUEL11
799PREGOT SANCHEZ, LUCASLucasPregot SanchezINDEPENDIENTE11
800POZO MOYA, SERGIOSergioPozoMoyaINDEPENDIENTE11
801PITARCH USO, JUANMAJuanmaPitarchUsoOUTDOOR PERSONAL TRAINNER11
802PITARCH SEBASTIÀ, SILVIASILVIAPITARCHSEBASTIÀINDEPENDIENTE11
803PITARCH PIQUER, DAVIDDavidPitarch PiquerINDEPENDIENTE11
804PITARCH OLIVER, LUIS VICENTECAFE ANGEL11
805PITARCH ARAGON, JORGEJorgePitarch Aragon11
806PINEDA MALDONADO, ERICK ALONSOC.A. RUNNING CASTELLO11
807PESQUER HEREDIA,JONATHAN11
808PESQUE HEREDIA,RUBEN11
809PERSANTI,EMANUELE11
810PÉREZ TORRES, PEDROINDEPENDIENTE11
811PEREZ SAFONT, MARCMarcPérez SafontINDEPENDIENTE11
812PEREZ RAMON,JOAN11
813PEREZ CAMPOY, RAMONCUCURBITA RUNNING11
814PERALTA GAUDES,JOAQUIN11
815PERALES I MULET ,SIXTSIXTPERALES I MULETS.D. CENTPEUS ALBALAT DE LA RIBERA11
816PEÑA MERINO,MIGUEL ANGEL11
817PEÑA GARCIA,RUBEN11
818PATUEL USÓ, PEPEPepePatuel usóINDEPENDIENTE11
819PAREJA MOCHALES, ANTONIOTRIATLON PRIEGO11
820PALOMERO JIMENEZ,ALBERTO11
821PALLARES,FRANCISCO11
822PALLARES , JAIMEJAIMEPALLARESMELILLEROS DE VILA-REAL11
823PALANQUES ARIJA, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
824PACHECO APARICIO,JULIO11
825OSUNA GONZALEZ,JOSE MANUEL11
826ORTIZ TORRES ,FRANCISCO JESUSFRANCISCO JESUSORTIZ TORRESREAL BETIS11
827ORTELLS SAFONT, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
828ORTELLS CABEDO, JORDIJordiOrtells CabedoINDEPENDIENTE11
829ORENGA VEDRI ,VTE JAVIERVTE JAVIERORENGA VEDRIA 4 PELAT11
830OLIVARES MONZO, GERMANC. A. AVAPACE CORRE11
831NEBOT FORES,AMADO11
832NAVARRO COLLADOS,FERNANDO11
833NAVARRO CENTELLES, VICENTE AMADEOVICENTE AMADEONAVARRO CENTELLESINDEPENDIENTE11
834NARANJO MURILLO, DANIELDanielNaranjo MurilloINDEPENDIENTE11
835MUSOLES ROQUETA, CARLOSCarlosMusoles RoquetaINDEPENDIENTE11
836MURIEL JARAMILLO, SEBASTIANSEBASTIANMURIELJARAMILLOINDEPENDIENTE11
837MUNDINA MATA ,JOSE PJOSE PMUNDINA MATACA VILA-REAL11
838MORENO SANCHEZ, JAVIERINDEPENDIENTE11
839MORENO PITARCH, ANDREAANDREAMORENOPITARCHINDEPENDIENTE11
840MORENO IZQUIERDO, ISMAELINDEPENDIENTE11
841MORALES AGUSTI ,JOSEJOSEMORALES AGUSTIINDEPENDIENTE11
842MONZONIS ORTELLS, JOAQUINJOAQUINMONZONISORTELLSINDEPENDIENTE11
843MONZÓ ORTEGA, ADRIÁNAdriánMonzó OrtegaINDEPENDIENTE11
844MONTINS NEBOT, FERNANDO JAVIERCOMMUNITY RUN EVASION11
845MONTIEL VIVO, JOSÉJOSÉMONTIELVIVOINDEPENDIENTE11
846MONREAL EBRI,VICENTE JAVIER11
847MONRAVAL GUINOT,FRANCISCO11
848MONLEON MECHO, FRANCISCO JAVIERFRANCISCO JAVIERMONLEON MECHODC SPORT CLUB11
849MONFORT SOGUES, JAVIERJavierMonfortSoguesINDEPENDIENTE11
850MONFORT MIRALLES ,DAVID DAVID MONFORT MIRALLESINDEPENDIENTE11
851MONFERRER SANCHIS, JOSEJOSEMONFERRERSANCHISBARRAQUITO11
852MONER COLONQUES, RAFAELRAFAELMONERCOLONQUESINDEPENDIENTE11
853MOLINER SAURA, LORENAINDEPENDIENTE11
854MOLINER GARCIA ,JUAN LUISJUAN LUISMOLINER GARCIAINDEPENDIENTE11
855MOLINA GÓMEZ, SANTIC.A.RAMBLAS DE AZUÉBAR11
856MILLO OSED, ENRIQUEEnriqueMillo OsedTRITRAIL11
857MILLA PRADES, VICENTEVICENTEMILLAPRADESINDEPENDIENTE11
858MILIAN FERRANDIS,JAVIER11
859MILA MARTINEZ ,MANUELMANUELMILA MARTINEZINDEPENDIENTE11
860MEZQUITA RUBERT, PASCUALINDEPENDIENTE11
861MEZQUITA MEZQUITA ,JAVIERJAVIERMEZQUITA MEZQUITACA ONDA11
862MESEGUER ANTON, SERGISergiMeseguer AntónINDEPENDIENTE11
863MERINO ECHANIZ,PEDRO11
864MELERO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
865MCSMITH , NICHOLASNICHOLASMCSMITHINDEPENDIENTE11
866MARTINEZ PRADO, MARIA VICTORIAINDEPENDIENTE11
867MARTINEZ PEREZ,SANTI11
868MARTINEZ LOPEZ, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
869MARTINEZ GUZMAN,MARIO11
870MARTINEZ BERMUDEZ,PABLO11
871MARTIN PRIETO, DAVIDDAVIDMARTIN PRIETORUNNERS CINEFILOS11
872MARTIN FERNANDEZ, JOSE LUISJOSE LUISMARTIN FERNANDEZAMICS DEL TERMET11
873MARTI LÓPEZ, ALEJANDROAlejandroMartiLopezINDEPENDIENTE11
874MARTÍ ARENÓS, ENRICINDEPENDIENTE11
875MARMANEU BAU,SERGIO11
876MARIN-BUCK GOMEZ ,ALEJANDROALEJANDROMARIN-BUCK GOMEZMIM (MARATO I MITJA)11
877MARIN GOMEZ,DAVID11
878MARIN GARCIA, DAMIANDAMIANMARIN GARCIATRICERATOPS11
879MARIA,JOSE11
880MANZANET, PABLOTRIVILA11
881MAHMOUD, MAHMMADMahmmadMahmoudINDEPENDIENTE11
882MADUEÑO,ROBERTO11
883LUZZI ANGOSTO,ANGEL11
884LOPEZ DE LA FUENTE,EDUARDO11
885LOPEZ COLONQUES, JUANJuanLópez ColonquesTrivila11
886LLUNA OLARTE, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
887LLUNA APARISI, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
888LLORENS PINTOS, J.J.LlorensPintosINDEPENDIENTE11
889LLORENS MONER, JORDIJORDILLORENSMONERINDEPENDIENTE11
890LLORENS MANRIQUE, JAUMEJaumeLlorensManriqueCLUB ATLETISME VILA-REAL11
891LLORENS GIL, FRANCISCOFRANCISCOLLORENSGILINDEPENDIENTE11
892LLORENS CUBEDO, PASCUALPASCUALLLORENS CUBEDOINDEPENDIENTE11
893LEON MARCO, RUBENINDEPENDIENTE11
894LARIVE YAGUE,JAVIER11
895LANA ARRUFAT ,RAFAELRAFAELLANA ARRUFATC D FREE RUN11
896LAGIL,JOSE MARIA11
897JUAREZ TAMARGO, SAMUELSamuelJuárez TamargoINDEPENDIENTE11
898JIMENEZ,ROBERTO11
899JAVIER SANTOS, ALBERTOINDEPENDIENTE11
900JARQUE BOU, NESTORINDEPENDIENTE11
901JAEN SANCHEZ, JUANJUANJAEN SANCHEZRUNNERS CINEFILOS11
902JAEGER,FRANK11
903IZQUIERDO,ALBERTO11
904IZQUIERDO SANSANO,JOEL11
905ISERTE BATALLA, CRISTIANCRISTIANISERTEBATALLAINDEPENDIENTE11
906IONUT MATEI, MARCELMARCELIONUTMATEIINDEPENDIENTE11
907HERREROS , ANICETOANICETOHERREROSINDEPENDIENTE11
908HERRERO MOINZONIS ,JESUSJESUSHERRERO MOINZONISCD ALCUDIADEVEOTEAM11
909HERNÁNDEZ VILLAPLANA, JUANJOJuanjoHernández VillaplanaINDEPENDIENTE11
910HERNANDEZ CAÑETE, MIGUELMIGUELHERNANDEZCAÑETEINDEPENDIENTE11
911HERNANDEZ CAMPANO, JORGEJORGEHERNANDEZ CAMPANONINGUNO11
912HELD ,THOMASTHOMASHELDINDEPENDIENTE11
913GUZMAN PALMER, JOSEJOSEGUZMANPALMERINDEPENDIENTE11
914GUZMAN PALMER, JOAQUÍNJOAQUÍNGUZMANPALMERINDEPENDIENTE11
915GUAL MONDRAGON, RUBENINDEPENDIENTE11
916GRUESO CEREZO, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
917GRAU SERRANO, MANUELMANUELGRAUSERRANOCORPORE TEAM11
918GOTERRIS CARRATALÁ, MANUELManuelGoterris CarrataláINDEPENDIENTE11
919GONZÁLEZ VIVÓ, FRANFRANGONZÁLEZVIVÓINDEPENDIENTE11
920GONZÁLEZ ROMERO, JULIANINDEPENDIENTE11
921GONZALEZ ORTIZ, RAULRaúlGonzález OrtízINDEPENDIENTE11
922GIMENO NAVARRO,JOAQUIN11
923GIL TRAVER, JAVIERJavierGíl TraverINDEPENDIENTE11
924GIL TORNER, PASCUALINDEPENDIENTE11
925GIL PALLARES,JOSE MIGUEL11
926GIL LLIVEROS,JOSE11
927GIL BADENES,XIMO11
928GIL AUSINA, AVELINO VTE.INDEPENDIENTE11
929GARRIDO MOR,JOSE11
930GARÍ RUIZ, ESTEBANEstebanGaríRuízINDEPENDIENTE11
931GARCIA LLEDO, JONATHANINDEPENDIENTE11
932GARCIA GARCIA, PEDROPEDROGARCIA GARCIATarongetes11
933GARCIA GARCIA ,MATIASMATIASGARCIA GARCIAUAC11
934GARCIA FORNER ,SANTISANTIGARCIA FORNERINDEPENDIENTE11
935GARCIA CARAVACA, PATRICIOINDEPENDIENTE11
936GARCIA BURGUETE,IGNACIO11
937GARCIA BALLESTER, JOSE ANTONIOC.A. ONDA CLARA Y JOSE11
938GARCIA BABILONI, DAVIDDAVIDGARCIABABILONIINDEPENDIENTE11
939GARCIA ARTIGVZ ,PEDROPEDROGARCIA ARTIGVZINDEPENDIENTE11
940GARCIA ARNAL, MIGUELMIGUELGARCIAARNALINDEPENDIENTE11
941GARCIA ,FERRANFERRANGARCIAINDEPENDIENTE11
942FUERTES FOLCH,CARLOS11
943FRECHIINA MONTAÑANA, ENRIQUEENRIQUEFRECHIINAMONTAÑANAANUESTRORITMO11
944FRANCISCO MINGOL,CARLOS11
945FRANCES DIAZ, RAMONINDEPENDIENTE11
946FORTUÑO MEZQUITA, JAVIERJAVIERFORTUÑOMEZQUITAINDEPENDIENTE11
947FORTUÑO CANÓS, JORGEJORGEFORTUÑOCANÓSINDEPENDIENTE11
948FORES,JORGE11
949FORES ESCRIG,MANUEL11
950FONT FLAJ,CARLOS11
951FONT DE MORA RULLAN ,JAIMEJAIMEFONT DE MORA RULLANARREBUFO11
952FLORES CASTILLO, CRISTOFERINDEPENDIENTE11
953FLOR, RICARDORICARDOFLORRUNNERS CINEFILOS11
954FERRER CAMIOLS,ADRIAN11
955FERRER ALTABA,NACHO11
956FERNANDEZ GOMEZ ,SALVADORSALVADORFERNANDEZ GOMEZASFID TRAIL11
957FENOLLOSA BALDO,JAIME11
958FELIP LARA,RUBEN11
959FANDOS RENAU, ALEJANDROALEJANDROFANDOSRENAUAMICS DEL CLOT11
960Falco Puchol, CarlosCarlosFalco Puchol11
961ESTEVE GASPAR ,IVANIVANESTEVE GASPARVERMINS ON THE RUN11
962ESTEVE GASPAR ,DAVIDDAVIDESTEVE GASPARVERMINS ON THE RUN11
963ESTEVE BENEDICTO,FCO.JAVIER11
964ESCOIN CORRAL ,FRANCISCOFRANCISCOESCOIN CORRALESCOIN TRAINER11
965ELVIAS SANCHEZ ,ANGEL NIETOANGEL NIETOELVIAS SANCHEZINDEPENDIENTE11
966EJARQUE RAMOS, ALEJANDROPORRUNERS11
967EHRHOLD, THOMASINDEPENDIENTE11
968EDO SEGARRA,ENRIQUE11
969EBRO GONZÁLEZ, RAÚLRaúlEbro GonzálezUltraruner castello11
970DOS SANTOS,MACIO LANZARRE11
971DORADO DOLS, JOSEJOSEDORADODOLSINDEPENDIENTE11
972DIAZ LOPEZ,TONI11
973DIAZ GARCIA, TONITONIDIAZ GARCIAJARDINERIA HNOS CUADROS11
974DIAZ BATALLER, BRIANINDEPENDIENTE11
975DEUSDAD RAMOS, RUBENRUBENDEUSDAD RAMOSCT TRIPICAIO11
976DEMPERE PEREZ, RUBENRUBENDEMPEREPEREZINDEPENDIENTE11
977DE FRANCIA,CHIMO11
978CUEVAS,JOSE11
979COZAR TORAN,PEDRO11
980CONTRERAS,EMILIO11
981CONILLO MANZANET, JORGEJORGECONILLOMANZANETRUNSUM CORDA11
982COLLADO MATA, ALBERTOC&CSPORT-GINEVALL11
983CLEMENTE CABEDO, JUANJOJuanjoClemente CabedoINDEPENDIENTE11
984CLAUSELL MIRÓ, OSCAROSCARCLAUSELLMIRÓINDEPENDIENTE11
985CID CASAS, PABLOPABLOCIDCASASINDEPENDIENTE11
986CID CASAS, MARCOSMARCOSCIDCASASINDEPENDIENTE11
987CHIS,DORIAN11
988CHESA GUATIERREZ,JORGE11
989CERVERA VIDAL, RAIMUNDORAIMUNDOCERVERAVIDALINDEPENDIENTE11
990CERVERA ABRIL, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
991CERT ALACREUHISB ,ANTONIOANTONIOCERT ALACREUHISBINDEPENDIENTE11
992CEBRIAN, ANTONIOANTONIOCEBRIANCLUB ATLETISME SANTA EULARIA11
993CAYUELA CÓRCOLES, FERNANDOGRAO RUNNERS11
994CASTET MADRONA, YONATANYonatanCastet MadronaVila-swim11
995CASTELLÓ ESTEVE, JORDIJordiCastelló EsteveCELTIC SUBMARI11
996CASTAÑO CASTAÑO, ANTONIOANTONIOCASTAÑOCASTAÑOINDEPENDIENTE11
997CASTAÑ FORNES, LUISC.A. ONDA11
998CASAS VICENT,PABLO11
999CASAÑA PESUDO, LUISLUISCASAÑAPESUDOINDEPENDIENTE11
1000CASAÑA GOMEZ, JAVIERJAVIERCASAÑAGOMEZINDEPENDIENTE11
1001CASALTA SALINAS, PABLOPabloCasaltaSalinasINDEPENDIENTE11
1002CASADO MIGUEL, JOSE CARLOSCLUB ESPORTIU L´ALCORA11
1003CASADO MIGUEL, JORGECLUB ESPORTIU L´ALCORA11
1004CASABO LLORENS, HECTORHECTORCASABO LLORENSVila-swim11
1005CARCELLER CANDAU, PABLOPABLOCARCELLERCANDAUINDEPENDIENTE11
1006CANOS SOLSONA, PASCUALPASCUALCANOSSOLSONAINDEPENDIENTE11
1007CANO PATON, JAVIERJavierCano PatónINDEPENDIENTE11
1008CALVO , FERNANDOFERNANDOCALVOINDEPENDIENTE11
1009CALPE GARGALLO,ENRIQUE11
1010CABRERIZO SOTO,XAVI11
1011CABRERA, JAVIERJAVIERCABRERAINDEPENDIENTE11
1012CABRERA PAUS, VICENTEVICENTECABRERAPAUSINDEPENDIENTE11
1013CABEDO RUIZ, SERGIOSergioCabedo RuizINDEPENDIENTE11
1014CABEDO BEL,SERGIO11
1015BRISACH SEDER ,MIGUELMIGUELBRISACH SEDERVIGASTEAM11
1016BREVA CUBERTORER, ALBERTOUNIO ATLETICA CASTELLO11
1017BOU GARI,CONSTANTINO11
1018BOU BORT,VICTOR11
1019BORRAS MARCOS, JOSEINDEPENDIENTE11
1020BORRAS CABO, JOSECLUB DE ATLETISME VALENCIA11
1021BORJA BORRAS ,MARCMARCBORJA BORRASINDEPENDIENTE11
1022BONET RUBIO, MANUManuBonet RubioINDEPENDIENTE11
1023BONET COSTA,HECTOR JOSE11
1024BOLINCHES ROCA, JOSEBOLINGENIEROS11
1025BOJADOS ANDREU,JUAN MANUEL11
1026BOIX SOS,JOSE LUIS11
1027BLEDA SOARE, DENISDENISBLEDA SOAREINDEPENDIENTE11
1028BIOSCA IBAÑEZ, OSCAROSCARBIOSCAIBAÑEZINDEPENDIENTE11
1029BENNOUK, ABDEL FATTAHABDEL FATTAHBENNOUKINDEPENDIENTE11
1030BELTRAN, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
1031BELTRAN MONFORT,AGUSTIN11
1032BELTRAN GARCIA, JAIMEJAIMEBELTRANGARCIAINDEPENDIENTE11
1033BELTRAN BRU, JORGEJorgeBeltranBruINDEPENDIENTE11
1034BELLES AÑO,DAVID11
1035BAUTISTA, GONZALOGonzaloBautistaINDEPENDIENTE11
1036BATALLA OVIOLA, ELOYELOYBATALLAOVIOLAINDEPENDIENTE11
1037BARREDA SANTAMARIA,ANTONIO11
1038BALAGUER GOMEZ, SERGIOINDEPENDIENTE11
1039BADIA SANCHO ,PERE JOANPERE JOANBADIA SANCHOSD CENTPEUS11
1040AYMERICH MARTÍNEZ, OSCAROscarAymerich MartinezINDEPENDIENTE11
1041AYALA IRANZO, ADRIANAdrianAyala Iranzo11
1042ARTERO GIMENO, FERNANDOFERNANDOARTEROGIMENOINDEPENDIENTE11
1043ARNAU NOTARI, A.A.ARNAUNOTARIINDEPENDIENTE11
1044APARICIO LLOPEZ ,MANUELMANUELAPARICIO LLOPEZINDEPENDIENTE11
1045APARICI OLUCHA ,VICENTEVICENTEAPARICI OLUCHAC.A. ONDA11
1046APARICI LOPEZ ,JOSEJOSEAPARICI LOPEZINDEPENDIENTE11
1047ANTONINO SIFRE,FRAN11
1048ANDREU CORTES,SERGIO11
1049ANDREU AMAT,JOSE ANTONIO11
1050AMPOSTA GONZALEZ, VICENTEVICENTEAMPOSTA GONZALEZRUNNERS CINEFILOS11
1051ALTAVA SOLER, MANUELMANUELALTAVASOLERINDEPENDIENTE11
1052ALMELA CUELLAR, JOANJOANALMELACUELLARINDEPENDIENTE11
1053ALEPUZ FLICH, JAVIERC.A. NOULAS (NULES)11
1054ALEGRE ALEGRE,PASCUAL11
1055ALBIOL SOLER, PABLOPabloAlbiolSolerINDEPENDIENTE11
1056ALBESA ALCON,RAFAEL11
1057ALAMILLA,PABLO11
1058AGULLO ,ALEJANDROALEJANDROAGULLOG.E. ESPALMADOR FORMENTERA11
1059AGUILELLA MIRALLES,MANUEL11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ MASCULINA ABSOLUTA