Atenció al runner: 964 54 71 90 | Contacte
CLASSIFICACIONS GENERALS
ABSOLUTES 2018
Pròxima cursa - 10 k Club Atletisme Vila-real
09:30

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

ESTER CLAUSELL TIRADO 120
SONIA SERRANO AGUILAR 85
MARI CARMEN MARTINEZ CEREZUELA 80
ABSOLUTA FEMENINA  5K SME5K FORD6K CELTIC10K CLUB ATLETISME5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1CLAUSELL TIRADO, ESTERTARONGETES7545120
2SERRANO AGUILAR, SONIAAMICS DEL TERMET503585
3MARTINEZ CEREZUELA, MARI CARMENBETXI RUNNERS423880
4MATEU ROIG, MARIAATMOSFERA SPORT RUNNING433477
5SIMAO VALE, SHEILA7575
6SAEZ TORRES, VANESSACUCURBITA RUNNING392968
7BELLIDO PERIS, MAYTEBENICÀSSIM RUNNERS6060
8CASALTA SALINAS, CLARATARONGETES293160
9CLARAMONTE, SARA6060
10NAVARRO MACIAN, VANESSAINDEPENDIENTE322759
11PALAU VICENT, MARTAINDEPENDIENTE361652
12CANTAVELLA REDÓN, AIXAAGARREU-LES361551
13LOPEZ LOPEZ, NOELIA5050
14CAMINO AUÑON, CARMENINDEPENDIENTE252247
15PEIRO GUIJARRO, AURORAA TERRA!272047
16GÓNGORA DOMÍNGUEZ, ENCARNIGRAO RUNNERS4545
17MONTINS PERALTA, TANIAPORRUNERS4444
18SOS RUBIO, CARMEN4444
19TIRADO, INES4343
20GARCIA BARDOLL, SOFIA4242
21CERVERA MARTI, SANDRA4141
22ESTELLÉS BELMONTE, MANUELAINDEPENDIENTE4141
23LOZANO HERNANDEZ, M ANGELES4040
24SOFIN AÑON, MARIANGRAO RUNNERS4040
25GONGORA, ENCARNI3939
26CASANOVA MORENO, SONIAORPESACORRE3838
27MUÑOZ NICOLAU, RAQUELINDEPENDIENTE3737
28SERRA LIÑAN, NEREA3737
29LOPEZ FERNANDEZ, ALICIAPINARES CONSTRUCCIONES181937
30GARCIA MARTINEZ, PILAR3636
31VALLS, CARMEN ROSABCS TRAIL D'UIXÓ152136
32FONT LLOP, ALBAINDEPENDIENTE3434
33HERRERA MARTINEZ, LARA3333
34NICOLAU IBAÑEZ, SACRACLUB ATLETISMO ALTURA3333
35SANCHEZ ARNAL, MAITE3232
36BROCH BELTRAN, BELEN3131
37RIBES VERDIA, CLARAC.A. ONDA CLARA Y JOSE3131
38TRILLO LUMBRERAS, EVAINDEPENDIENTE191231
39ESCOLAR NUÑEZ, M.JOSEC.A. NOULAS (NULES)3030
40CLARAMONTE LLOMBART, MA.JOSÉBETXI RUNNERS21930
41ALBA LOPEZ, FRANCISCACLUB ATLETISME VILA-REAL22830
42CANTAVELLA ROCHERA, MARIA DOLORESTARONGETES62329
43CARO MARTINEZ, SANDRA2828
44GRANEL LAFITA, TRINIC.E.M SALTA-RIBES TORREBLANCA2828
45RODA GIMENEZ, SILVIALÒVELLA CORRE2626
46TIRADO MARQUEZ,SILVIA2626
47NELSON-DALEY,RIANNA2525
48GARBI,ROSANA2525
49ESCUDERO MORATO, MONICAINDEPENDIENTE2424
50HERREROS LOPEZ, VANESAINDEPENDIENTE2323
51MILA MARTINEZ, JULIAINDEPENDIENTE2121
52LAZARO CAPDEVILA, BEATRIZCLUB MONTAÑA PUERTOMINGALVO1818
53MATEO MARTINEZ,LUCIA1818
54TARREGA GARCIA,MARIA1717
55ANEIROS PES, MARIA DEL MARGRAO RUNNERS1616
56ESTEVE RODRIGUEZ,MARTA1515
57ORTELLS ROMERO, JUDITHTRIVILA1414
58BALLABRIGA NAVARRO, ELENARUN ADDICTED1313
59SANASANO ZAMORANO,NOEMY1313
60JOSE, LEILAINDEPENDIENTE21113
61GARCIA PELLICER, ANAINDEPENDIENTE1212
62TRILLO LUMBRERAS,EVA1212
63VICENTE DOLS, NOELIAINDEPENDIENTE1212
64MONFORT COLOM,HELENA1111
65GORRIZ DASCA, PALOMAC.A. LA VALL D'UIXO1010
66NOVALBOS CELMA, LUISATARONGETES6410
67FERRANDIS GAVARA, MAICAA 4 PELAT88
68GALLARDO GARCIA, ALBAORPESACORRE178
69NIETO RUEDA, LLANOSTARONGETES178
70COLLADO ALVAREZ, JAVIERAC.A. ONDA77
71PONS CERCOS, ANATARONGETES617
72GRANELL VIDAL,LINA77
73SOLIVA RAMOS, MARIA LIDONCUCURBITA RUNNING314
74BATALLA GAVALDA, ANAINDEPENDIENTE112
75BELLMUNT SANJUAN, MARISASME RUNNERS112
76BOU BELTRAN, ANNAINDEPENDIENTE112
77BOU RAMBLA, TERESAVILANOVA D'ALCOLEA112
78CABEDO MATA, EVASME RUNNERS112
79CARCELLER COLLADO,MINERVA33
80CLAUSELL TIRADO, ANATARONGETES112
81ESCUDEROS JUAREZ, RUTHINDEPENDIENTE112
82FLOR ARASIL, PATRICIAINDEPENDIENTE112
83GARCIA BALLESTER, ADELAIDAC.A. ONDA112
84GIL OLIVARES, AMANDAINDEPENDIENTE112
85GUIMERA SEGURA, MªCARMENSME RUNNERS112
86JUAREZ ROMERO, MARIA ALFONSAAMICS DEL TERMET112
87JULVE VIÑES,Mª CARMEN112
88LOPEZ JAEN, SONIAINDEPENDIENTE112
89MEZQUITA PARRA, MARISAINDEPENDIENTE112
90MIRICA, MIRELA NICOLETAINDEPENDIENTE112
91MONROY FUENTES, SORAYAINDEPENDIENTE112
92OSUNA ROMERO, SANDRAAMICS DEL TERMET112
93PÉREZ CORACHÁN, INMAATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS112
94PRADES PIÑON, AIDAINDEPENDIENTE112
95REDON ORTELLS, PILARINDEPENDIENTE112
96RODRIGUEZ IZQUIERDO, VERONICAINDEPENDIENTE112
97RUBERT MARTINEZ, SONIAINDEPENDIENTE112
98RUIZ ARENAS, ANA BELENAMICS DEL TERMET112
99SABATER ESCRIG, MARCELAINDEPENDIENTE112
100SAGREDO FUENTES, ELISABETINDEPENDIENTE112
101SALVADOR FERRER, EVASME RUNNERS112
102SERRANO AGUILAR, LORENAAMICS DEL TERMET112
103SOLER MARTINEZ, MARIA JOSESME RUNNERS112
104VAQUER FERRER, LOLESDE MATI MAÑANA112
105VEDRI PEIRATS, MARTAINDEPENDIENTE112
106BATALLA GONZALEZ,ESTELA22
107BAYARRI BALLESTER,BEGOÑA22
108ANDRÉS SÁNCHEZ, ANDREAINDEPENDIENTE11
109ANDREU CHINER,AMPARO11
110ARBOLEDAS CES,CATI11
111ARENOS ALCAMI,HELENA11
112ARNAU CANO, LOURDESBETXI RUNNERS11
113ASARTA PEDRANA, CLARAAMICS DEL TERMET11
114BALAGUER MOSCARDO, CELIAINDEPENDIENTE11
115BALLESTER PALLARES,CARMINA11
116BELTRAN GUERRERO,EMMA11
117BENITEZ CAMPO, ANACUCURBITA RUNNING11
118BLAZQUEZ PEREZ,TAMARA11
119BUSTAMANTE SOLER,MARIA JOSE11
120CABALLER ÑIGUEZ, ANAINDEPENDIENTE11
121CABEDO MATA, GEMAINDEPENDIENTE11
122CASAS RODRIGUEZ,ELISA11
123CASTELL MANRIQUE,MARIA JESUS11
124CASTILLO ALONSO, CARMENINDEPENDIENTE11
125CHIVA BADENES,Mª ANGELES11
126CHIVA MIRALLES, CARMENINDEPENDIENTE11
127CLEMENTE PÉREZ, RAQUELCUCURBITA RUNNING11
128CLOTET FERNANDEZ,SOFIA11
129DASCALU,MARIA MAGDALENA11
130DEVRIES,EMMA11
131DIAGO MARTINEZ, ENCARNIINDEPENDIENTE11
132DIAZ,MARTA11
133DOÑATE FERNANDEZ, AITANATRIVILA11
134EDO PORCAR, RUTINDEPENDIENTE11
135ESTELLES GIL, MARTAC&CSPORT-GINEVALL11
136FERNANDEZ BOIX,ESTEFANIA11
137FERNANDEZ ROMERO, NURIAINDEPENDIENTE11
138GALAN LLORCA,ANA MARIA11
139GARCIA GALLEN, ELENAINDEPENDIENTE11
140GARCIA GUAL,ASUN11
141GIL ORERO, MARIA LUISAINDEPENDIENTE11
142GIMËNEZ RODRÍGUEZ, ANGELALÒVELLA CORRE11
143GIMÉNEZ SEGARRA, BLANCAINDEPENDIENTE11
144GOMEZ RIBELLES,MARI CARMEN11
145GONZALEZ BELENGUER,MAMEN11
146GONZALEZ PITARCH,DOLORES11
147GONZÁLEZ SANAHUJA, LUCIACOMMUNITY RUN EVASION11
148GONZALEZ SANCHEZ, NEREAINDEPENDIENTE11
149GOÑI GARBAYO, EVA MARIAAMICS DEL TERMET11
150GULEI,ANDREEA11
151HEREDIA TEN,SILVIA11
152IBAÑEZ PEREZ, MARÍA PILARCUCURBITA RUNNING11
153IGUALADA FERNÁNDEZ, MARIAC&CSPORT-GINEVALL11
154LOZANO YESTE,BEATRIZ11
155LOZANO YESTE,MONTSE11
156MARTIN LOPEZ,BEATRIZ11
157MARTINEZ GONZALEZ,Mª ROSA11
158MARTINEZ PRETEL, MATIBETXI RUNNERS11
159MARTINEZ RUIZ, MARC.A. ONDA11
160MARTINEZ VIGUER, MARIABOLINGENIEROS11
161MAS MARIN,EVAS11
162MILIAN LOPEZ, BEATRIZINDEPENDIENTE11
163MOISSETTE,LUCIE11
164MORA GOTERRIS,PALOMA11
165MUÑOZ BLASCO, CARMENINDEPENDIENTE11
166PALLARES BLASCO,SILVIA11
167PATON GAMEZ, ROSA MARIAINDEPENDIENTE11
168PERALTA GARCIA, PAQUICOMMUNITY RUN EVASION11
169PEREZ ARAMBUL, ESTHERINDEPENDIENTE11
170PLASENCIA LAZARO,CARMEN LUCIA11
171PONTEFRACT,SARAH11
172PRATS GARCIA, ELISA MARIAINDEPENDIENTE11
173PRIETO BALLESTER, LIDONINDEPENDIENTE11
174PRIETO BALLESTER, TRINIINDEPENDIENTE11
175RAMOS GIMENO,MARIA11
176RELANCIO BETRIAN, MARÍA BELINDAINDEPENDIENTE11
177RIBAS BROCH, PAULAINDEPENDIENTE11
178ROBLES JULIA, JULIAINDEPENDIENTE11
179RODRIGUEZ MANRIQUE,LAURA11
180RODRIGUEZ PELAEZ, RAQUELINDEPENDIENTE11
181ROIG AGUILAR, MAITEINDEPENDIENTE11
182ROMERO ALVENTOSA,ERIKA11
183ROMERO PEÑARROJA, ANAC&CSPORT-GINEVALL11
184SAFONT MOLES, MARI CARMENINDEPENDIENTE11
185SANCHIS GARCIA, SANDRAC.A. LA VALL D'UIXO11
186SANTOS FLORES,PATRICIA11
187SERRANO FERNANDEZ,ESTIBALIZ11
188SIDRO,LUPE11
189SOJO DAVO, ISABELSME RUNNERS11
190TAMBORERO MIRANDA, INMAINDEPENDIENTE11
191VALLÉS MESEGUER, ANA B.INDEPENDIENTE11
192VEGA,TANIA11
193VIDAL MONFERRER, MARIA ROSERINDEPENDIENTE11
194VIÑALS, OLALLACUCURBITA RUNNING11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ FEMENINA ABSOLUTA

LUIS AZAÑON SANCHEZ 126
OSCAR GONZALEZ SALVADOR 95
DAVID PARRILLA PORTOLÉS 75
ABSOLUTA MASCULINA  5K SME5K FORD6K CELTIC10K CLUB ATLETISME5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE  
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1AZAÑON SANCHEZ, LUISJARDINERIA HNOS. CUADROS7550125
2GONZALEZ SALVADOR, OSCARJARDINERIA HNOS. CUADROS504595
3PARRILLA PORTOLES,DAVID7575
4FERNANDEZ DIEGO, FERNANDOSME RUNNERS373774
5MUÑOZ MUÑOZ, RUBÉNGAIA DEPORTE Y AVENTURA343973
6TEROL FERRI, EMILIOJARDINERIA HNOS. CUADROS373572
7CARRATALÁ MEZQUITA, PABLOCA URBAN RUNNING263763
8OTALVARO MOSCOSO,JEFFERSON6060
9PALOMERA SVENSSON, DAVIDCA SALTAMONTES6060
10CASAÑA CARRATALA, RUBENTRIVILA292756
11MARCELINO ANTONIO, JULIOUNIO ATLETICA CASTELLO4545
12MARZA, DAVIDATMOSFERA SPORT RUNNING222345
13BARRACHINA MONFORT, XIMOJARDINERIA HNOS. CUADROS232144
14SANCHEZ RUBIO,MIGUEL ANGEL4444
15TOMAS REINA, OSCAREVASION RUNNING CASTELLÓN4444
16DACHA ICHOU, BENACEURC.A. ONDA4343
17FOLCH,CARLOS4343
18CUADROS ESCUDER,JOSE MANUEL4242
19FUENTES, MIGUELTRIATLÓN CASTELLÓN4242
20HERNANDEZ TUR,GABRIEL4141
21SANCHEZ GARCIA, VICENTEGRAO RUNNERS4141
22MARTINEZ ADSUARA, VICENTEC.A. NOULAS (NULES)4040
23PASCUAL VERA,JOSE RAMON4040
24ARAGONES RUIZ, CARLOA ALBERTOINDEPENDIENTE3939
25DUPLAS MATEOS,MIGUEL ANGEL3939
26LLUCH MARTINEZ, JONATHANURBAN RUNING CASTELLON3939
27GONZALEZ GARCIA, IVANINDEPENDIENTE171936
28LARIVE YAGÜE, JORGECUCURBITA RUNNING112435
29RIVERA USO, JORGETRIVILA3535
30FERNANDEZ CHAVES,JOSE3434
31ALBA SANZ, PABLOPLAYAS DE CASTELLON3333
32BENITEZ ESBRI,JUANVI3333
33ARCHELA BARRACHINA, SERGIOTRIVILA3232
34CUADROS ORTIZ, PASCUAL VICENTEJARDINERIA HNOS. CUADROS141832
35DIAGO MARIN, ERNESTOXIBECA TRAIL3232
36FABREGA MARCOS,JUANMA3232
37MINGOL CUADROS, CARLOSJARDINERIA HNOS. CUADROS122032
38MONFORT FUENTES,DAVID3232
39GARCÍA NAVARRO, FRANCISCO JAVIERORPESACORRE3030
40RAMIRO SERRANO,RUBEN3030
41DIAGO RAMON,JOSE VTE.2929
42GIMENEZ MARCO,JAVIER2828
43RIVERA USO, JAIMETRIVILA2828
44PEREA CHIPPIRRAZ, IVANCUCURBITA RUNNING2727
45MARTI PEIRO, EMILIOINDEPENDIENTE2626
46MARTI PAULO,JUAN2626
47SABORIT TORNER,SANTI2626
48MADRIGAL DE LA VEGA, ANDREUCLUB ATLETISME VILA-REAL111425
49MORENO GALLEGO, RAÚLINDEPENDIENTE2424
50SALVADOR PERIS,MARIO2222
51OMS VARGAS, JOSE MANUELGRAO RUNNERS2121
52ALFANJARIN PEÑA, RUBENRUNNING MORO81220
53MUÑOZ, ENRIQUETRIVILA2020
54CANTAVELLA REDON, VICTORTRIVILA1919
55BEL MANSOURI, ANIMEINDEPENDIENTE1818
56MOLINA VILLALBA,LUIS1717
57ESTALAYO MATEO,RAFAEL1616
58MANRIQUE AIBAR, ALFONSOINDEPENDIENTE51116
59PÉREZ GRIÑÓ, CARLOSINDEPENDIENTE1616
60DÍAZ CLAUSELL, GUILLEMPLAYAS DE CASTELLON1515
61TAMBORERO ARNAU,JOSE1515
62FORT MARTINEZ,JOSE MANUEL1414
63MENDOZA BRANCA, VICTOR DANIELORPESACORRE1414
64CARBO LERMA, DAVIDINDEPENDIENTE3912
65CONEJOS BOU,JULIO1111
66NAVARRO ROSELLÓ, MANUELC.A. NOULAS (NULES)99
67VIVES FLICH,PEDRO88
68BELLES CAMPOS,CARLOS77
69GAZQUEZ, MIGUELRUNFASTER77
70FORTUÑO CARDA, ADRIANINDEPENDIENTE516
71FORTUÑO FORTUÑO, GERARDOTRIVILA156
72MENDOZA GONZALEZ,DAVID66
73ORCOLA ALBA, JOSETRIVILA66
74BUILS GARCIA,ALBERTO55
75GONZALEZ MONTES,GERARD33
76PAJARES MARTINEZ, JUANINDEPENDIENTE123
77ABAD CASTELLANOS, MANUELBCS TRAIL D'UIXÓ112
78ALMELA LOPEZ, JUAN MANUELINDEPENDIENTE112
79ASENSI GALVEZ, OSCARCLUB ATLETISME VILA-REAL112
80BALFAGÓN SANMARTÍN, DAMIÁNINDEPENDIENTE112
81BALLESTER PALLARÉS, SERGIOCLUB ATLETISME ONDA112
82BLANCH MORA, IVANAMICS DEL TERMET112
83BROCH CALZADO, JESUSINDEPENDIENTE112
84BROCH, PASCUALAMICS DEL TERMET112
85BULLON BALLESTER, AGUSTININDEPENDIENTE112
86CANTAVELLA RAMBLA, VICENTINDEPENDIENTE112
87CARCELLER SAFONT, MAURICUCURBITA RUNNING112
88CARRILLO TORRES, FRANCISCOC.A. ONDA112
89CASALTA MATA, HECTORINDEPENDIENTE112
90CASALTA MATA, JUANMACOMMUNITY RUN EVASION112
91CASALTA SALINAS, JORGEA TERRA!112
92CASAÑA GOMEZ, JAVIER JESUSINDEPENDIENTE112
93CATALAN IBAÑEZ, PEDROINDEPENDIENTE112
94COLERA BONIFASI, PASCUALINDEPENDIENTE112
95COPOVI RUBERT, DANIELINDEPENDIENTE112
96CORACHAN LOPEZ, JOAQUIMINDEPENDIENTE112
97CORDOBA CARO, RAMONVILANOVA D'ALCOLEA112
98CORTELLS MESEGUER, ANTONIOINDEPENDIENTE112
99CORTES LLORENS, RAFAELINDEPENDIENTE112
100CUELLAR FAJARDO, MANUELINDEPENDIENTE112
101CUESTA MORENO, ANTONIOCRONORUNNER TEAM112
102DOÑATE MONTOLIU, CARLOSINDEPENDIENTE112
103EBRO LOPEZ, JOSE MANUELULTRARUNERS CASTELLON112
104FERNANDEZ SANCHEZ, RAMONINDEPENDIENTE112
105FLORS BALAGUER, QUIQUEATMOSFERA SPORT RUNNING112
106FORCADA SALES, TONIINDEPENDIENTE112
107FORES MUSTIELES, XIMOGRAO RUNNERS112
108FORTUÑO MESEGUER, JOANINDEPENDIENTE112
109GALAN LLORCA, ROBERTOINDEPENDIENTE112
110GARCÍA FERRIS, JESÚSINDEPENDIENTE112
111GARCIA GUAL, JUAN MANUELAMICS DEL TERMET112
112GARCIA IGLESIAS, VICENÇAMICS DE LES CURSES POPULARS112
113GARCIA VIA, JAVIERINDEPENDIENTE112
114GIL PÉREZ, MANUEL ANGELAMICS DEL TERMET112
115GIL SERRA, MANOLODE MATI MAÑANA112
116GOMAR CARRERAS, EMILIOC&CSPORT-GINEVALL22
117GONZALEZ MORATO, DOMINGOINDEPENDIENTE112
118GUTIERREZ BROCH, FRANCISCOAMICS DEL TERMET112
119IBAÑEZ IBAÑEZ, ELADIUNIO ATLETICA CASTELLO112
120JANÉS MEDINA, CARLESINDEPENDIENTE112
121JIMENEZ GARCÍA, MANUINDEPENDIENTE112
122LLAGO GARGALLO, IÑAKIORPESACORRE112
123LLOP VINUESA, SANTIAGOJARDINERIA HNOS. CUADROS112
124LLORET AYET, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
125LOPEZ DE MOTA MENDEZ, MODESTOINDEPENDIENTE112
126LOPEZ GONZALEZ, RAFAAMICS DEL TERMET112
127MADRIGAL, JESUSCLUB ATLETISME VILA-REAL112
128MANZANET LLOP, ALEJANDROSME RUNNERS112
129MANZANO FELIP, DAVIDINDEPENDIENTE112
130MARCO SERRANO, MIGUELINDEPENDIENTE112
131MARTI RAMOS, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE112
132MARTINEZ GONZALEZ, JAVICLUB ATLETISME VILA-REAL112
133MATEI, MARCEL IONUTINDEPENDIENTE112
134MILA MUÑOZ, MANUELINDEPENDIENTE112
135MIR RUBIO, AGUSTINTERRA I ASFALT112
136MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE112
137MOLINA PINO, ANTONIO JOSEINDEPENDIENTE112
138MUÑOZ PEREZ, IVANINDEPENDIENTE112
139NACHER ALVARO, ANTONIINDEPENDIENTE112
140NAVARRO GORRIS, VICENTEAMICS DEL TERMET112
141NEBOT VALVERDE, TOMASCLUB ATLETISME VILA-REAL112
142OMS PRATS, JOSE MANUELGRAO RUNNERS112
143ORELLANA MARTIN, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
144PALENCIA MENERO, JUANINDEPENDIENTE112
145PALOMARES CAMPAYO, JOSE A.CENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL112
146PALOMARES DENIA, FRANCISCOINDEPENDIENTE112
147PARRA VIVO, ANDRESFOTO FUTUR112
148PASCUAL SORRIBES, OSCARPINARES CONSTRUCCIONES112
149PESUDO BERNAT, MANUELAMICS DEL TERMET112
150PITARCH PASTOR, JUANINDEPENDIENTE112
151POZO MENDOZA, FRANATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS112
152REQUENA MORENO, JOSE ANDRESAMICS DEL TERMET112
153RODRIGUEZ CASTILLO, JUAN JOSEAMICS DEL TERMET112
154RUBERT CARDA, RAFAELAMICS DEL TERMET112
155RUIZ GOMEZ, DONATOJARDINERIA HNOS. CUADROS112
156SAFONT FALOMIR, JOSE VICENTEINDEPENDIENTE112
157SALVADOR FERRER, JOSE MANUELINDEPENDIENTE112
158SANCHEZ GARRIDO, RAFAOUTDOOR PERSONAL TRAINER112
159SANCHEZ SANCHEZ, MIGUEL ANGELAMICS DEL TERMET112
160SANCHEZ SOTO, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE112
161SEGARRA CASALTA, VICTORINDEPENDIENTE112
162SENIOR, RUARIINDEPENDIENTE112
163SERRANO CORREDOR, TONIINDEPENDIENTE112
164SORRIBES LIZANDRA, PABLOINDEPENDIENTE112
165TORNER MUNDÓ, FERRANCELTIC SUBMARÍ112
166TORTOSA CANTOS, MANUELINDEPENDIENTE112
167USO BONET, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE112
168VALERA BERZOSA, CARLOSJARDINERIA HNOS. CUADROS112
169VICENT TAMBORERO, JUANJOINDEPENDIENTE112
170AGUILELLA MIRALLES,MANUEL11
171ALAMILLA,PABLO11
172ALBESA ALCON,RAFAEL11
173ALEGRE ALEGRE,PASCUAL11
174ALEPUZ FLICH, JAVIERC.A. NOULAS (NULES)11
175ANDREU AMAT,JOSE ANTONIO11
176ANDREU CORTES,SERGIO11
177ANTONINO SIFRE,FRAN11
178ARBOLEDAS CES,MIGUEL11
179ARNAL VERDES, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
180AYET TOBIAS, JORDITRIVILA11
181BALAGUER GOMEZ, SERGIOINDEPENDIENTE11
182BALFAGON SANMARTIN,DAVID11
183BALFAGON SANMARTIN,RAUL11
184BAREA FELIU,MAURO11
185BARRACHINA ALBIOL, MANUELINDEPENDIENTE11
186BARREDA SANTAMARIA,ANTONIO11
187BELLES AÑO,DAVID11
188BELTRAN MONFORT,AGUSTIN11
189BELTRAN, JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
190BOIX SOS,JOSE LUIS11
191BOJADOS ANDREU,JUAN MANUEL11
192BOLINCHES ROCA, JOSEBOLINGENIEROS11
193BONET COSTA,HECTOR JOSE11
194BORRAS CABO, JOSECLUB DE ATLETISME VALENCIA11
195BORRAS MARCOS, JOSEINDEPENDIENTE11
196BOU BORT,VICTOR11
197BOU GARI,CONSTANTINO11
198BREVA CUBERTORER, ALBERTOUNIO ATLETICA CASTELLO11
199CABEDO BEL,SERGIO11
200CABRERA CUBERO,BENJAMIN11
201CABRERIZO SOTO,XAVI11
202CALPE GARGALLO,ENRIQUE11
203CALVO ARMENTA,ROBERTO11
204CANGAS VADILLO, TONICELTIC SUBMARÍ11
205CANO PATON, LUISAMICS DEL TERMET11
206CASADO MIGUEL, JORGECLUB ESPORTIU L´ALCORA11
207CASADO MIGUEL, JOSE CARLOSCLUB ESPORTIU L´ALCORA11
208CASALTA CHESA,JOSE Mª11
209CASAS VICENT,PABLO11
210CASTAÑ FORNES, LUISC.A. ONDA11
211CASTILLO PEÑARROCHA, JUANJOCORREDORS DE SOCA. CASTELLÓ.11
212CAYUELA CÓRCOLES, FERNANDOGRAO RUNNERS11
213CERVERA ABRIL, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
214CHESA GUATIERREZ,JORGE11
215CHIS,DORIAN11
216COLLADO MATA, ALBERTOC&CSPORT-GINEVALL11
217CONTRERAS,EMILIO11
218COZAR TORAN,PEDRO11
219CUÉLLAR LLOP, CRISTIANINDEPENDIENTE11
220CUEVAS,JOSE11
221DARÁS FERRANDO, JOSEA 4 PELAT11
222DE FRANCIA,CHIMO11
223DENIA PEREZ,FRANCISCO11
224DIAZ BATALLER, BRIANINDEPENDIENTE11
225DIAZ LOPEZ,TONI11
226DOS SANTOS,MACIO LANZARRE11
227EDO SEGARRA,ENRIQUE11
228EHRHOLD, THOMASINDEPENDIENTE11
229EJARQUE RAMOS, ALEJANDROPORRUNERS11
230ESCUDERO CANO, JUANJORNALEROS C.A11
231ESTEVE BENEDICTO,FCO.JAVIER11
232FELIP LARA,RUBEN11
233FENOLLOSA BALDO,JAIME11
234FERNANDEZ FERNANDEZ, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
235FERNANDEZ,SANTIAGO11
236FERRER ALTABA,NACHO11
237FERRER CAMIOLS,ADRIAN11
238FLORES CASTILLO, CRISTOFERINDEPENDIENTE11
239FONT ALBIOL, VICENTEINDEPENDIENTE11
240FONT BELTRAN, ALEJANDROINDEPENDIENTE11
241FONT FLAJ,CARLOS11
242FONT ROMERO, RUBENAMICS DEL MASCLE11
243FORES ESCRIG,MANUEL11
244FORES,JORGE11
245FRANCES DIAZ, RAMONINDEPENDIENTE11
246FRANCISCO MINGOL,CARLOS11
247FUERTES FOLCH,CARLOS11
248GALINDO NOTARI,JUANJO11
249GARCIA BALLESTER, JOSE ANTONIOC.A. ONDA CLARA Y JOSE11
250GARCIA BURGUETE,IGNACIO11
251GARCIA CARAVACA, PATRICIOINDEPENDIENTE11
252GARCIA LLEDO, JONATHANINDEPENDIENTE11
253GARCIA MARTINEZ,ANTONIO ARTURO11
254GARCIA MERCADO,MANUEL11
255GARRIDO MOR,JOSE11
256GIL AUSINA, AVELINO VTE.INDEPENDIENTE11
257GIL BADENES,XIMO11
258GIL LLIVEROS,JOSE11
259GIL MIRALLES,CARLOS11
260GIL PALLARES,JOSE MIGUEL11
261GIL TORNER, PASCUALINDEPENDIENTE11
262GIMENEZ BOVEA, IBANJARDINERIA.HNOS.CUADROS11
263GIMENO NAVARRO,JOAQUIN11
264GONZÁLEZ ROMERO, JULIANINDEPENDIENTE11
265GRUESO CEREZO, FRANCISCOINDEPENDIENTE11
266GUAL MONDRAGON, RUBENINDEPENDIENTE11
267HUGUET FUSTER,JOSE LUIS11
268IGLESIAS ALARCON,PEP11
269IZQUIERDO SANSANO,JOEL11
270IZQUIERDO,ALBERTO11
271JAEGER,FRANK11
272JARQUE BOU, NESTORINDEPENDIENTE11
273JAVIER SANTOS, ALBERTOINDEPENDIENTE11
274JIMENEZ,ROBERTO11
275JUAREZ ALGUACIL,JAVIER11
276LAGIL,JOSE MARIA11
277LARIVE YAGUE,JAVIER11
278LEON MARCO, RUBENINDEPENDIENTE11
279LLORENS GIL, JUAN SALVADORINDEPENDIENTE11
280LLORENS MONTAÑES,VICENTE11
281LLUNA APARISI, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
282LLUNA OLARTE, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
283LOBO,GUSTAVO11
284LOPEZ DE LA FUENTE,EDUARDO11
285LOPEZ PEÑARROJA, ANTONIOINDEPENDIENTE11
286LUZZI ANGOSTO,ANGEL11
287MADUEÑO,ROBERTO11
288MANZANET, PABLOTRIVILA11
289MARIA,JOSE11
290MARIN GOMEZ,DAVID11
291MARMANEU BAU,SERGIO11
292MARTÍ ARENÓS, ENRICINDEPENDIENTE11
293MARTI LOPEZ,JOSE LUIS11
294MARTINEZ BERMUDEZ,PABLO11
295MARTINEZ GUZMAN,MARIO11
296MARTINEZ LOPEZ, MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
297MARTINEZ PEREZ,SANTI11
298MARTINEZ PRADO, MARIA VICTORIAINDEPENDIENTE11
299MARZA AVELLANA, MANUAMICS DEL TERMET11
300MELERO, ANTONIOINDEPENDIENTE11
301MELERO,JUAN11
302MERINO ECHANIZ,PEDRO11
303MEZQUITA RUBERT, PASCUALINDEPENDIENTE11
304MILIAN FERRANDIS,JAVIER11
305MOLINA GÓMEZ, SANTIC.A.RAMBLAS DE AZUÉBAR11
306MOLINER SAURA, LORENAINDEPENDIENTE11
307MOLLAR JUAN, ALBERTOCLUB ATLETISME VILA-REAL11
308MONRAVAL GUINOT,FRANCISCO11
309MONREAL EBRI,VICENTE JAVIER11
310MONTIEL MARTINEZ,JOSE CARLOS11
311MONTINS NEBOT, FERNANDO JAVIERCOMMUNITY RUN EVASION11
312MORENO IZQUIERDO, ISMAELINDEPENDIENTE11
313MORENO SANCHEZ, JAVIERINDEPENDIENTE11
314MORENO,VICTOR11
315MOYA FERNANDEZ, JORGEINDEPENDIENTE11
316MUNUERA MORENO, MIGUELCLUB ATLETISME VILA-REAL11
317NAVARRO COLLADOS,FERNANDO11
318NEBOT FORES,AMADO11
319OLIVARES MONZO, GERMANC. A. AVAPACE CORRE11
320OPREA,CASIAN11
321ORTELLS SAFONT, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
322OSUNA GONZALEZ,JOSE MANUEL11
323PACHECO APARICIO,JULIO11
324PALANQUES ARIJA, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
325PALLARES BALLESTER,JUAN RAMON11
326PALLARES,FRANCISCO11
327PALMER BROCH,ESTEVE11
328PALOMERO JIMENEZ,ALBERTO11
329PAREJA MOCHALES, ANTONIOTRIATLON PRIEGO11
330PARRA CORCOLES, OSCARINDEPENDIENTE11
331PEDRO FERRANDIS, ADANINDEPENDIENTE11
332PEÑA GARCIA,RUBEN11
333PEÑA MERINO,MIGUEL ANGEL11
334PERALTA GAUDES,JOAQUIN11
335PEREZ CAMPOY, RAMONCUCURBITA RUNNING11
336PEREZ CORACHAN,INMA11
337PEREZ JUAREZ,RAUL11
338PEREZ RAMON,JOAN11
339PÉREZ TORRES, PEDROINDEPENDIENTE11
340PERIS CERVERA,AMADEO11
341PERONA GARCIA,PAULINO11
342PERSANTI,EMANUELE11
343PESQUE HEREDIA,RUBEN11
344PESQUER HEREDIA,JONATHAN11
345PINEDA MALDONADO, ERICK ALONSOC.A. RUNNING CASTELLO11
346PITARCH OLIVER, LUIS VICENTECAFE ANGEL11
347PORCAR BLANCH, CARLOSORPESACORRE11
348PRUÑONOSA DIAZ,MIGUEL11
349QUESADA BORT, PEDROINDEPENDIENTE11
350RAMON MILLA, MIGUELINDEPENDIENTE11
351RAUSELL GOMEZ, FRANCISCO JOSEC.A. ONDA11
352REBOLLAR JUAN,ANDRES11
353REDONDO GAMERO,JUAN CARLOS11
354RIBAS BROCH,PAULA11
355RILLO OSED,ENRIQUE11
356ROCA CANELLES,RAFAEL11
357ROCA GENOVES,PASCUAL11
358ROCHERA CEJUDO,ISIDRO11
359RODRIGUEZ MANRIQUE,PABLO11
360RODRIGUEZ PETIT, DAVIDINDEPENDIENTE11
361RODRIGUEZ VILAR,OSCAR11
362ROMERO PEÑARROJA, SERGIOCONSTRUCCIONES MELIQUERO11
363ROS MARTINEZ, VICENTEINDEPENDIENTE11
364ROVIRA BODI,JUAN MANUEL11
365ROYO PICAZO,DANIEL11
366RUBERT,EDUARDO11
367RUIZ FORCADELL,IVAN11
368SAERA MONSONIS,IGNACIO11
369SAIZ NOVAL,JOSE MARIA11
370SALA,JOSE11
371SALES HERNANDEZ,JUAN JOSE11
372SANAHUJA BARRES,CARLOS11
373SANCHEZ MARTINEZ,JOSE MANUEL11
374SANCHEZ PARADIS,CARLOS11
375SANTOS,JOSE ANTONIO11
376SANZ EDO,KIKE11
377SEGARRA CORBATO,JOSE11
378SEGURA ESCUDERO,DAVID11
379SEMPERE FORCADA,DAVID11
380SERRANO MOYA,JESUS11
381SOS,RAUL11
382SUCIU,SERGIU11
383TAUSTE,LORENZO11
384TENA FORES,CHRISTIAN11
385TENAS CLEMENTE,DAVID11
386TOMAS CESPEDES,MIGUEL ANGEL11
387TOMAS HUESO,ALEX11
388TORNER AMOROS,RAMON11
389TRAVER SORRIBES,JOSE MIGUEL11
390ULLOA GURILLO, SERGIOINDEPENDIENTE11
391VALLEJO ROMERO,ESTEBAN11
392VELASCO ANDRES,JORGE11
393VERGARA DIEZ,ARKAITZ11
394VICENT CABALLER,JOSE VICENTE11
395VICENT PASCUAL, JAVIERA TERRA!11
396VICENTE BERMUDEZ,EUGENIO11
397VICIANO VILAR,SERGI11
398VIDA GOMERA, RAFAELTRIVILA11
399VILALTA CESAR, PACOPLAYAS DE CASTELLON11
400VILLALOBOS,JOSE LUIS11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ MASCULINA ABSOLUTA