Atenció al runner: 964 54 71 90 | Contacte
CLASSIFICACIONS GENERALS
ABSOLUTES 2019
Pròxima cursa - Cursa Creu Roja Vila-real: 5K
22:15

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

CHANTAL PITARCH MOROS 195
MARI CARMEN MARTINEZ CEREZUELA 181
ESTER CL./M.DOL.CANT 153
ABSOLUTA FEMENINA  10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC5K CREU ROJA5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1PITARCH MOROS,CHANTALTRIVILA756060195
2MARTINEZ CEREZUELA,MARI CARMENBETXI RUNNERS50424445181
3CANTAVELLA ROCHERA,MARIA DOLORESTARONGETES43313940153
4CLAUSELL TIRADO,ESTERTARONGETES605043153
5SOJO DAVO,ISABELSME RUNNERS4537431126
6CLAUSELL TIRADO,ANATARONGETES41183529123
7BROCH BELTRÁN, BELÉNTARONGETES324040112
8PEREZ JUAREZ,SILVIAINDEPENDIENTE37212427109
9SERRANO AGUILAR,LORENAAMICS DEL TERMET422736105
10NOVALBOS CELMA,LUISAINDEPENDIENTE33122731103
11GRANELL VIDAL,LINACELTIC SUBMARI38292693
12SAEZ TORRES,VANESSACUCURBITA RUNNING443882
13BENSACH CUBEDO, BEGOÑATARONGETES20322981
14MONZO PONS,ROSATARONGETES311232479
15CALPE DOÑATE, MARIAGIMNÀS 39334275
16KUN, CRISSDELTA VALENCIA7575
17SIMAO VALE,SHEILAOVERBOOKING RACE TEAM7575
18SOS RUBIO,CARMENCA URBAN RUNNING CASTELLON7575
19ALBA LOPEZ,FRANCISCAJARDINERIA HNOS CUADROS242262274
20FONT LLOP,PILIJARDINERIA HNOS CUADROS291201666
21CEBRIAN PRATS,SOFIA NATALIAINDEPENDIENTE313364
22CONEJOS GARCIA,NURIACLUB ATLETISME L'ALCORA6060
23CARRION PARRA, ANAINDEPENDIENTE233558
24JOSE, LEILAINDEPENDIENTE9301958
25ARNAL COLLADO,NURIAINDEPENDIENTE391857
26MOLINER SAURA, LORENASME RUNNERS1223053
27CLARAMONTE, MªJOSÉBETXI RUNNERS153752
28FORTUÑO MIRO,ROSASME RUNNERS25171952
29GIMENO BARRACHINA,EVAAGARREULES5050
30LOZANO HERNÁNDEZ, M ÁNGELESAMICS DEL CLOT5050
31PONS CERCOS,ANA TARONGETES3316150
32SERRANO AGUILAR, SONIAAMICS DEL TERMET262147
33ALCAYDE, CARMENTRIDIMONIS4545
34LOPEZ LOPEZ,NOELIASOLIVO TEAM4545
35PALOMERO RUBIO,RAQUELINDEPENDIENTE341145
36ESTELLÉS BELMONTE, MANUELAEXCENTRIC4444
37SANTOS CONDE, SALVIABIT2ME4343
38GARCIA MARTINEZ,PILARCLUB ATLETISME L'ALCORA4242
39JARQUE REDON,MARIA PILARTARONGETES4242
40BELLIDO PERIS, MAYTEGRAO RUNNERS4141
41MATEU ROIG,MARIARUN ADDICTION CASTELLON4141
42MORENO,AIDACLUB XTREM ALMENARA4040
43SANCHEZ ARNAL, MAITEINDEPENDIENTE4040
44DOMENECH MONZONIS, GEMMATRIDIMONIS3939
45GRANEL LAFITA,TRINICEM SALTA-RIBES3838
46SANJUAN RODRIGUEZ,MARINATRIVILA3838
47CASAS RODRIGUEZ,ELISAINDEPENDIENTE23111237
48ROCHERA CASTILLO,EVATARONGETES3737
49BES CARRASCO,YOLANDAREDOLAT TEAM3636
50FONT LLOP,ALBAINDEPENDIENTE3636
51PORCAR GIL,MARIA ESTHERTARONGETES3636
52VILAPLANA CARRASCO, NATALIAGREEN POWER3636
53GUTIERREZ EBRO,SONIASME RUNNERS3535
54VICENT RAMOS, ESTHERINDEPENDIENTE3535
55HITA RUIZ, FABIOLAINDEPENDIENTE3434
56PARRA ESCRIG,ANDREAAMICS DEL TERMET3434
57PITARCH PLAZA,MARTRIVILA3333
58BELLES BELLES,EVACLUB DE MUNTANYA AT-ZENET3232
59GONZALEZ MAÑAS,AURORAINDEPENDIENTE1717732
60CARO MARTÍNEZ, SANDRATRICERATOPS3030
61FONT LLOP,MARINDEPENDIENTE3030
62FERNÁNDEZ ROMERO, NÚRIATRIVILA28129
63GISBERT CERDÀ, ANATOLL D'EN DRAC2929
64IZQUIERDO RODRIGUEZ,YOLANDA INDEPENDIENTE1417729
65VIDAL CASTELLET,ISABELINDEPENDIENTE28129
66BELLES GIRONA,CARMINATARONGETES27128
67OSUNA ROMERO,SANDRAAMICS DEL TERMET27128
68ROCA PRATS,LAURADELTA VALENCIA2828
69SORIA,PEPAATETISME VILA-REAL1917128
70LOPEZ,SONIAINDEPENDIENTE2525
71PITARCH HUERTA, SABINAINDEPENDIENTE2525
72SALGADO MONTOYA, PAULA ANDREAINDEPENDIENTE2525
73VIDAL BARBERA,GEMMAINDEPENDIENTE2525
74NIETO RUEDA,LLANOSTARONGETES2424
75PIÑA CAMPAYO,ENCARNACIONMAPFRE ONDA TEAM2111124
76CABEDO MATA,EVASME RUNNERS2011123
77CASAS GALLARDO,MANUELA INDEPENDIENTE2222
78GILABERT ANTOLI, ROSACLUB ATLETISMO BAIX MAESTRAT2222
79MARTIN SACRISTAN,LORENAINDEPENDIENTE2222
80SEGURA ALARCON,DAMARISINDEPENDIENTE2222
81LLEONART VIVES,MARIA JOSEBENICASSIM RUNNERS2020
82RUBIO HITA, CHENOAPLAYAS DE CASTELLÓN2020
83VALERO RAMIREZ,PAOLAINDEPENDIENTE18119
84CASTILLO LOPEZ,SUSIINDEPENDIENTE1818
85FLOR ARASIL, PATRICIAINDEPENDIENTE11718
86MORENO ALMELA, LAURATRIVILA1818
87BATALLA PESUDO,OLGAINDEPENDIENTE1717
88DOÑATE FERNÁNDEZ, AITANATRIVILA13417
89FERRER BENLLOCH,ANAF. BOTA TUNING1717
90MARTINEZ SANCHEZ, NAIARAINDEPENDIENTE11516
91BOU RAMBLA,TERESAKIKE MORET1515
92HENARES CATALAN,MARINELAINDEPENDIENTE131115
93MAÑAS OJEDA,NEREAINDEPENDIENTE1515
94PARRA FRUCTUOSO,YOLANDA INDEPENDIENTE131115
95PASTOR,Mª CARMENCELTIC SUBMARI1515
96SOLER SEGARRA,MIRIAMINDEPENDIENTE1515
97VILLAR,ESTELAAMICS DEL TERMET1515
98CLEMENTE PÉREZ, RAQUELCUCURBITA RUNNING1414
99JUAREZ ROMERO,Mª ALFONSAAMICS DEL TERMET1111114
100MAÑAS OJEDA,AROAINDEPENDIENTE1313
101REDON ORTELLS,PILARINDEPENDIENTE1011113
102TRILLES,MIREIAINDEPENDIENTE1313
103CEBRIAN GONZALEZ,NOELIATARONGETES811111
104CHABRERA FERRER,MACARENATARONGETES811111
105FLOR ARASIL,PATRICIAAMICS DEL CLOT1111
106GIMENEZ,MONTSEINDEPENDIENTE1111
107GARCIA CLAUSELL,MARIATARONGETES1010
108HERRAIZ LLOMBART, HELENAINDEPENDIENTE1010
109PÉREZ ARAMBUL, ESTHERC. A. NOULAS1910
110PIÑERO LLORENS,MARTAINDEPENDIENTE1010
111DEL CAMPO CARDA,AMELIAINDEPENDIENTE99
112FERRER SANCHEZ,MARIA JOSEINDEPENDIENTE99
113LLOP AGUILAR,PILARINDEPENDIENTE99
114TRILLO LUMBRERAS, EVAAMICS DEL TERMET61119
115CLAUSELL,ANAINDEPENDIENTE88
116MORA GOTERRIS,PALOMAINDEPENDIENTE51118
117SERRA LIÑÁN, NEREATRIVILA88
118FAUSTO JATIVA, MARIAINDEPENDIENTE77
119GARCIA DIAZ,RAQUELINDEPENDIENTE41117
120PITARCH CABANES,CONCHINTARONGETES77
121ALCARRIA LA PAZ, SARANUTRIBELLA66
122MARTINEZ FRUCTUOSO,ELISAINDEPENDIENTE31116
123SANCHO ALARCON, CARINANUTRIBELLA55
124ARBOLEDAS CES, CATIINDEPENDIENTE1214
125BELLMUNT SANJUAN,MARISASME RUNNERS2114
126GONZALEZ ALONSO, TAMARAOUTDOOR PERSONAL TRAINER134
127GONZALEZ VILLARREAL, NURIASME RUNNERS11114
128LOPEZ JAEN, SONIAINDEPENDIENTE44
129MARTINEZ GONZALEZ,MARIA ROSAATETISME VILA-REAL11114
130CAMBRONERO LACASA, LAURAKENYA PA SOPAR33
131GUIMERA SEGURA,MARI CARMENSME RUNNERS1113
132PALAU MUNDO, PALOMASME RUNNERS1113
133RUBERT ISERTE,MARSME RUNNERS33
134SABATER ESCRIG, MARCELAINDEPENDIENTE1113
135SALVADOR FERRER,EVASME RUNNERS1113
136SOLER MARTINEZ,MARIA JOSESME RUNNERS1113
137AGOST SALES, RUTSME RUNNERS112
138BRU VALLS, CHELOPILIKI CORRE112
139CORTELLS SOLSONA, MARINASME RUNNERS112
140GARCIA GARCIA, MARIA JESUSINDEPENDIENTE112
141GARCIA GUAL, ASUNAMICS DEL TERMET112
142MEZQUITA PARRA, MARISAINDEPENDIENTE112
143MIRICA, NICOLETAINDEPENDIENTE112
144PERIS ALBA, ELENAATETISME VILA-REAL112
145PRADES BADENES,MARIA INDEPENDIENTE112
146RUBIO GARCIA,ANGELANEUS RUNNERS22
147AGOST SUAREZ,LUZINDEPENDIENTE11
148ALCON,SONIAINDEPENDIENTE11
149ALVES DA SILVA,LAURAINDEPENDIENTE11
150AMOROS GIL,CLARAPENYA EL SIFÓ11
151AMPOSTA ANDRES,NATALIACELTIC SUBMARI11
152ANDRES GARCIA,FELIINDEPENDIENTE11
153AYMERICH HERRERO,REYESINDEPENDIENTE11
154BALAN, DIANANUTRIBELLA11
155BARCOS RODRÍGUEZ, ARANTZAINDEPENDIENTE11
156BELLES VALLEJO,FRANCISCASME RUNNERS11
157BELLES VALLEJO,MARINDEPENDIENTE11
158BELLMUNT SAN JUAN,MARISASME RUNNERS11
159BELMONTE RUIZ,MARIOLAINDEPENDIENTE11
160BENET ROGLA, JESSICAC. A. NOULAS11
161BENITEZ CAMPO, ANACUCURBITA RUNNING11
162BLASCO,CARMENINDEPENDIENTE11
163BLAZQUEZ PEREZ,TAMARA BLAZQUEZ PEREZINDEPENDIENTE11
164BOIXADER GIL,MARIONACELTIC SUBMARI11
165BOIXADER RAMOS,MARIACELTIC SUBMARI11
166BONET AMELA,BEATRIZHERMANIT@S11
167BONET HERRERO,Mª DOLORESINDEPENDIENTE11
168BROCH DUQUE,JOSE LUISINDEPENDIENTE11
169BROCH VILANOVA,CARMENINDEPENDIENTE11
170CAMPOS BENLLOCH, CONCHICUCURBITA RUNNING11
171CAÑADA FABREGAT,NEUSCEM SALTA-RIBES11
172CARBO CORTES,ANACELTIC SUBMARI11
173CARDA CLAUSELL,MARIAINDEPENDIENTE11
174CARRATALA ESPINOSA,SARAINDEPENDIENTE11
175CASALTA SALINAS,CLARATARONGETES11
176CASTELLERS GARCIA,NELAINDEPENDIENTE11
177CASTELLO NOSTRORT,Mª CARMENINDEPENDIENTE11
178CERISUELO TIRADO,HELENAINDEPENDIENTE11
179CHIVA BADENES, Mª ANGELESC.A. ONDA11
180CHIVA ROCA,ELENAINDEPENDIENTE11
181CLARAMONTE MARIN,MIRIAMINDEPENDIENTE11
182CORACHAN LOPEZ,RAQUELCELTIC SUBMARI11
183COSTA BOIX,PAULAINDEPENDIENTE11
184CUADROS ORTIZ,MERCEDESINDEPENDIENTE11
185DÁVILA RAMOS, BELÉNINDEPENDIENTE11
186DOÑATE ARTERO,NOELIAATLETISME VILA-REAL11
187DUQUE JARQUE,LAIATARONGETES11
188ESCRIG MARZA,LAURAINDEPENDIENTE11
189ESTRADA PRUÑONOSA, NATALIAINDEPENDIENTE11
190FERRANDIS GAVARA, MAICAA 4 PELAT11
191FONT COSTA,Mª DOLORESCELTIC SUBMARI11
192GALAN LLORCA, ANA MARIINDEPENDIENTE11
193GALINDO VERDEJO, MARIA PILARC. A. NOULAS11
194GARCIA BALLESTER, Mª ADELAIDAC.A. ONDA11
195GARCIA GARCIA,MARTAINDEPENDIENTE11
196GARCIA PLASENCIA, PILARINDEPENDIENTE11
197GARGALLO AMAT, REBECAC. A. NOULAS11
198GARGALLO,SARAINDEPENDIENTE11
199GARRIDO GUINOT,VANESAINDEPENDIENTE11
200GIMENEZ COSA, BEATRIZC. A. NOULAS11
201GIMENEZ SOLIS, MARIA JOSEINDEPENDIENTE11
202GORRIS SOLDEVILLA, MIRIAMINDEPENDIENTE11
203GRAGERA FRANGANICO,FATIMAINDEPENDIENTE11
204GUILLAMON SOLER,ANDREAINDEPENDIENTE11
205GUINOT SEGUI,ANAINDEPENDIENTE11
206GUIRADO CUENCA, ÁGUEDATRICERATOPS11
207HEREDIA BUSTAMANTE,LOLIINDEPENDIENTE11
208IBORRA TORRES, MARI CARMENTRIDIMONIS11
209INTURIAS USTAREZ,MARIA EUGENIANATIVE SANDALS11
210ISERT PORCAR, MARTAINDEPENDIENTE11
211ISERT, BELENINDEPENDIENTE11
212JUAN MOLINER, ANA BELÉNINDEPENDIENTE11
213LA PAZ MARTIN, MARTANUTRIBELLA11
214LLORET FERRER,Mª PAZINDEPENDIENTE11
215LOPEZ FERNANDEZ, ALICIAAMICS DEL TERMET11
216LOPEZ MONTOLIO,ARANCHACELTIC SUBMARI11
217MANCEBO DOMINGUEZ, FINA MARIC.A. ONDA11
218MARTIN ORTELLS,ARACELIINDEPENDIENTE11
219MARTINEZ ARNAL,MARIA JOSEINDEPENDIENTE11
220MARTINEZ BORT,AINARATARONGETES11
221MARTINEZ GARCIA, RAQUELINDEPENDIENTE11
222MARTINEZ PRETEL,MATIBETXI RUNNERS11
223MARTINEZ,NOEMIINDEPENDIENTE11
224MATA COLOMA,MARINAINDEPENDIENTE11
225MATA RIBES,BIENVEINDEPENDIENTE11
226MENERO CARDA,ANAINDEPENDIENTE11
227METCALFE,CATHERINEINDEPENDIENTE11
228MIRALLES BARREDA,ANAHERMANIT@S11
229MOLES PINTOR, ROSANAINDEPENDIENTE11
230MONROY FUENTES,SORAYAINDEPENDIENTE11
231MONTAÑES MOLES,CONSUELOINDEPENDIENTE11
232MORA GOTERRIS,Mª PILARINDEPENDIENTE11
233MUNIESA AZNAR,PILAR R.INDEPENDIENTE11
234MUÑOZ MONFORT, TANIAINDEPENDIENTE11
235NAVARRO ANGUITA,ESTHERINDEPENDIENTE11
236NEBOT BORILLO,ANNAINDEPENDIENTE11
237ORTELLS BADENES,MARTATARONGETES11
238PALOMARES RENAU,LUCIACLUB BASKET VILA-REAL11
239PASSO DEHEZA, MONICAINDEPENDIENTE11
240PASTOR DOÑATE, CARLAINDEPENDIENTE11
241PATON GAMEZ,ROSA MARIAINDEPENDIENTE11
242PITARCH ALMELA,FINAINDEPENDIENTE11
243PITARCH PIQUER,MARIAINDEPENDIENTE11
244PLIEGO GARCIA,Mª ANGELESTARONGETES11
245PRADAS BONO, YVONNEINDEPENDIENTE11
246PRADES GUILLAMON,Mª CARMENINDEPENDIENTE11
247RAMIRO SALVA, MARIAC. A. NOULAS11
248RODRÍGUEZ IZQUIERDO, VERONICAINDEPENDIENTE11
249ROMERO TENA,MARINACLUB BASKET VILA-REAL11
250ROMERO,ANARUN ADDICTION CASTELLON11
251RUIZ BOTELLA,SARAINDEPENDIENTE11
252SERRANO LOPEZ,MARTRILAVALL11
253SERRANO PASTOR,LIDIAINDEPENDIENTE11
254SOLIVA RAMOS, MARIA LIDONCUCURBITA RUNNING11
255SORIANO PERALTA,MARIAINDEPENDIENTE11
256SORRIBES MONTE, MELANIAINDEPENDIENTE11
257TAUSTE, ALMUDENAINDEPENDIENTE11
258TERUEL GARCIA, MARIA JULIAINDEPENDIENTE11
259TERUEL, ALICIAINDEPENDIENTE11
260TOMAS MARS,MIREIAINDEPENDIENTE11
261VALERO RAMIREZ, JACKEINDEPENDIENTE11
262VAQUER FERRER,LOLESDEMATIMAÑANA11
263VEDRI ESTEBAN, LAURAINDEPENDIENTE11
264VILANOVA BELLMUNT,ROSAINDEPENDIENTE11
265VILAR ALCAMI, IONEINDEPENDIENTE11
266VILAR BLASCO,SUSANACELTIC SUBMARI11
267ZUMAQUERO GARCIA,LORENATRILAVALL11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ FEMENINA ABSOLUTA

JORGE MORA CHUECOS 177
FERNANDO FERNÁNDEZ DIEGO 168
ANDREU MADRIGAL DE LA VEGA 134
ABSOLUTA MASCULINA  10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC5K CREU ROJA5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1MORA CHUECOS,JORGEINLINEA SPORT CENTER60363744177
2FERNANDEZ DIEGO,FERNANDOSME RUNNERS41343360168
3MADRIGAL DE LA VEGA, ANDREUATETISME VILA-REAL43403318134
4CASAÑA CARRATALA,RUBENTRIVILA28312043122
5LARIVE YAGUE,JORGECUCURBITA RUNNING34232441122
6OTALVARO MOSCOSO,JEFFERSONC.A. URBAN RUNNING CASTELLON7543118
7MUÑOZ MUÑOZ,RUBENJARDINERIA HNOS CUADROS4239301112
8SAFONT FEMENIA,NACHOATETISME VILA-REAL4160101
9FORTUÑO CARDA,ADRIANINDEPENDIENTE2620153899
10AZAÑÓN SÁNCHEZ,LUISJARDINERIA HNOS CUADROS503888
11MINGOL CUADROS,CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS312926187
12FOLCH BORDAS,CARLOSC.A. URBAN RUNNING CASTELLON454186
13BALLESTER RUIZ,SALVACAFETERIA ESPADAN SUPLESPORT7575
14CHAABI,AYOUBCAPEX7575
15COLLADO GARCÍA, ALBERTOMUR I CASTELL-TUGA7575
16LOZANO VELASCO, JAVIERATLETISMO ARROYO7575
17RECATALA VALLS,ANTONIOJARDINERIA HNOS CUADROS1610222573
18DIAZ GARCIA,TONIJARDINERIA HNOS CUADROS218113272
19DIAGO RAMON,JOSE VTESOLIVO TEAM392766
20GALINDO VERDEJO, EMILIO PEDROC. A. NOULAS234063
21NUÑEZ IBARROLA, GALDERCOCO ATHLETICS303363
22MENERO TORAN, JOSE PASCUALEL BAR DEL BELGA263662
23RODRIGUEZ ALONSO,RUSWELLDELTA VALENCIA6060
24FORTUÑO FORTUÑO,GERARDOTRIVILA1873459
25LATORRE MARTINEZ,ANTONIOC. A. NOULAS24132057
26SANCHEZ GARCIA,ANGELATETISME VILA-REAL2013657
27CUADROS ORTIZ,PASCUAL VICENTEJARDINERIA HNOS CUADROS15172254
28OLMEDO GALINDO,DAVIDD.R. RUNNING TEAM262854
29MOROTE CASALTA,ANTONIOINDEPENDIENTE131142452
30BERNAT GIL,ALEJOMUR I CASTELL-TUGA321850
31IBN SALAH CHAT, ADILCLINIC FOOT RUNNING SPORT5050
32RUBIO SEGARRA,IÑAKIDELTA VALENCIA5050
33ALBA SANZ, PABLOPLAYAS DE CASTELLON4545
34MUÑOZ CONTRERAS,ENRIQUETRIVILA4545
35PALANQUES ARIJA, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE252045
36PARRILLA PORTOLES,DAVIDDELTA VALENCIA4545
37AÑO IBAÑEZ,ADRIANCLUB ATLETISME BAIX MAESTRAT4444
38OLTRA ORTEGA, PACOTRIDIMONIS4444
39VILLARROYA MINGUEZ,JAVIERINDEPENDIENTE4444
40CARRATALA MEZQUITA,PABLOTRIVILA4343
41MARTÍNEZ MARTINAVARRO, SERGIOPLAYAS DE CASTELLON4343
42MONZÓ VINACHES, JOSE LUISBMJ4343
43SANCHEZ RUBIO,MIGUEL ANGELJAMONES BRONCHALES4242
44MARTI PEIRO, EMILIOINDEPENDIENTE4141
45PASCUAL VERA,JOSE RAMONSOLIVO TEAM4141
46RUS,TONIJARDINERIA HNOS CUADROS4040
47SERRANO MATA,PEDRO JESUSCA NOULAS4040
48CARCELLER SAFONT,MAURICUCURBITA RUNNING10112638
49GANDIA RIBELLES,ALBERTOCA LA VALL DE SEGO3838
50MARTINEZ ADSUARA, VICENTEC. A. NOULAS3838
51MARTINEZ MOLINA,JOSEPLA BOCAVACA3838
52COSA ABRIL,DEMEC. A. NOULAS3737
53RUIZ MARTINEZ,SERGIOATMOSFERA SPORT RUNNING3737
54ARAGONÉS RUIZ, CARLOS ALBERTOINDEPENDIENTE3636
55MANUEL ROCA,MANEUINDEPENDIENTE3636
56VIERA ARRUEBO,ESTEBANMARIQUILLA RUNNING3636
57BARTOLL RIBES,PEPECLUB ATLETISME L'ALCORA3535
58GIMENEZ MARCO,JAVIERSOLIVO TEAM3535
59RODRIGUEZ GOMEZ,CARLESCA LA VALL DE SEGO3535
60CARMONA PEREZ,JUANJOTRIVILA3434
61FORTUÑO MESEGUER,JOANINDEPENDIENTE8112333
62GORRIZ MOLINER,RUBENC.A. ONDA3333
63MONFORT FUENTES, DAVIDAMICS DEL CLOT3333
64LOPEZ GIL, DAVIDC.A. ONDA3232
65HUGUET FUSTER,JOSE LUISC.A. ONDA3131
66LATORRE MARTINEZ,ANTONIOCA NOULAS3131
67VALERO SANCHEZ,VICENTETOPRUN TEAM BY METAESPORT3131
68BETORET FABREGAT,DAVIDTRIVILA2929
69CASALTA MARQUEZ,SALVADORDELTA VALENCIA CA2929
70MORENO GALLEGO,RAULINDEPENDIENTE2929
71PALLARES BALLESTER,JUAN RAMONC.A. ONDA2929
72CASALTA FOLCH, AGUSTÍNINDEPENDIENTE2828
73CUESTA MORENO,ANTONIOCRONORUNNER TEAM2211428
74FERRIOLS BELMONTE,ESTEBANINDEPENDIENTE2828
75CHACÓN GARCÍA, PABLOATETISME VILA-REAL179127
76ESCUDEROS GOMEZ,MARCINDEPENDIENTE2727
77PEREA CHIPIRRAZ, IVANCUCURBITA RUNNING2727
78ESCUDEROS MORCILO,JESUSINDEPENDIENTE241126
79MARTIN FERNANDEZ,JOSE LUISAMICS DEL TERMET7111625
80MARZA, DAVIDATMOSFERA SPORT RUNNING2525
81SOLSONA AGOST,CARLOSCLUB MONTANA PUERTOMINGALVO2525
82LARIVE YAGÜE, JAVIERCUCURBITA RUNNING12223
83MOLINA VILLALBA,LUISC.A. ONDA2323
84ULLOA GURILLO, SERGIOATETISME VILA-REAL112123
85MIRÓ MONER, DOMINGOTRIVILA12122
86VALLADOLID RODRÍGUEZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE2121
87BENITEZ ESBRI,JUANVISOLIVO TEAM2020
88DUQUE GARCIA,FERNANDOTRIVILA19120
89LOPEZ DELGADO, ALEJANDROC. A. NOULAS2020
90MADUEÑO,ROBERTOINDEPENDIENTE2020
91ALBIOL ANADON,JOSE MANUELCA URBAN RUNNING CASTELLON1919
92PALENCIA MENERO,JUANJARDINERIA HNOS CUADROS5111219
93ROMERO MONLLEO,NORBERTOA 4 PELAT1818
94BELLES NOTARI,VICENTETRIVILA1717
95DIAZ CLAUSELL,GUILLEMPLAYAS DE CASTELLON141116
96GONZALEZ MORATO,DOMINGOAMICS DEL TERMET1616
97ARIAS ROMAN, JOSETRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL1515
98FORT MARTINEZ, JOSE MANUELTRIDIMONIS1515
99RUIZ GOMEZ,DONATOJARDINERIA HNOS CUADROS1111215
100DOÑATE ARTERO,PASCUATLETISME VILA-REAL1414
101MOYA MARTI,RAULCA RUNNING CASTELLO1414
102RICO MONTOLIO,SALVAATLETISME VILA-REAL1414
103GARGALLO GUAL,LORENAD MAESTRAZGO - ESCUDER TEXTIL1313
104REDÓN SORIANO, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE1313
105CONEJOS BOU,JULIOCLUB ATLETISME L'ALCORA1212
106EGEA NICOLAU,ENRIQUEINDEPENDIENTE9312
107MARTI RAMOS,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11112
108QUEROL SEGURA,IVANCORRE I CANYA1212
109BARRACHINA MONTFORT,XIMOJARDINERIA HNOS CUADROS1111
110BALLESTER PALLARES,SERGIOVEO TEAM1010
111MARTÍ GIMENO, VICTORCOPPELIA RUNNING1010
112MARTINEZ OJEDA,DOMINGOJARDINERIA HNOS CUADROS3710
113PEREZ VILLAPLANA,ENRIQUEAGARREULES1010
114RAMOS BALLESTER,ROBERTOVEO TEAM1010
115HERRAIZ SANCHEZ,OSCARINDEPENDIENTE99
116MADRIGAL RUIZ, JESUSATETISME VILA-REAL1179
117CID GOMEZ,JUANJOJARDINERIA HNOS CUADROS77
118MADRIGAL,JESUSATETISME VILA-REAL77
119MARTI PAULO,JUANSOLIVO TEAM77
120MOYA FERNANDEZ, JORGEINDEPENDIENTE77
121PALATSÍ ARMERO, RAÜLUNIO ATLETICA CASTELLO77
122LOPEZ DE LA FUENTE,EDUARDOUNIO ATLETICA CASTELLO66
123GONZALEZ ORTELLS,DAVIDINDEPENDIENTE55
124MUNUERA MORENO,MIGUEL ATETISME VILA-REAL1135
125PEREZ JUAREZ,RAULAMICS DEL TERMET415
126BROCH PIQUER,PASCUALAMICS DEL TERMET11114
127CASTILLO PEÑARROCHA,JUANJOCORREDORS DE SOCA. CASTELLO11114
128COLERA BONIFASI,PASCUALINDEPENDIENTE11114
129CORACHAN LOPEZ,JOAQUININDEPENDIENTE11114
130DENIA PEREZ,FRANCISCOJARDINERIA HNOS CUADROS11114
131FONT ALBIOL,VICENTEINDEPENDIENTE11114
132GALERA MOMPLET, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11114
133GARCIA COLOMER,HECTORINDEPENDIENTE44
134GARCIA GUAL,JUAN MANUELAMICS DEL TERMET11114
135GARCIA VIA,FRANCISCOCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL11114
136GARCIA VIA,JAVIERINDEPENDIENTE11114
137GIL MIRALLES,CARLOSINDEPENDIENTE11114
138GIL ORTELLS,DAVIDINDEPENDIENTE11114
139GOMEZ MUNUERA, JOSEINDEPENDIENTE11114
140IBAÑEZ IBAÑEZ,ELADIUNIO ATLETICA CASTELLO11114
141LLORENS GIL,JUAN SALVADORSME RUNNERS11114
142LLORET AYET, ENRIQUE PASCUALINDEPENDIENTE11114
143LUQUE LUQUE,LUISJARDINERIA HNOS CUADROS11114
144MARCO SERRANO,MIGUELAMICS DEL TERMET11114
145MARIN MONFORT,FRANCISCOMIM11114
146MARTOS MARTINEZ,JUAN MANUELAMICS DEL TERMET11114
147MAS ALBIOL,JOSE MANUELSME RUNNERS11114
148MILA MUÑOZ,MANUELATETISME VILA-REAL11114
149MILLA PRADES,VICENTINDEPENDIENTE11114
150MIR RUBIO,AGUSTINCA TERRA I ASFALT11114
151NAVARRO ROSELLO, MANUELC. A. NOULAS44
152NEBOT VALVERDE,TOMASATETISME VILA-REAL11114
153RUBERT CARDA,RAFAELAMICS DEL TERMET11114
154RUEDA MORA,ERICINDEPENDIENTE11114
155SAFONT FALOMIR,JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11114
156SANCHEZ GARRIDO,RAFAELOUTDOOR PERSONAL TRAINER11114
157SORIANO ARNAL,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11114
158SORRIBES LIZANDRA,PABLOINDEPENDIENTE11114
159TALAYA MARTINEZ,CARLOSMAPFRE ONDA TEAM11114
160TRILLES AGUILELLA,VICENTEINDEPENDIENTE11114
161ARBOLEDAS CES, MIGUELINDEPENDIENTE1113
162ARNAL VERDES,JOSEP PASCUALINDEPENDIENTE1113
163BALADO MUÑOZ, FERNANDOPILIKI CORRE1113
164BELTRAN CASTILLO, JOSE RAMONATMOSFERA SPORT RUNNING1113
165CANGAS VADILLO,TONITARONGETES1113
166CANTAVELLA RAMBLA, VICENTINDEPENDIENTE1113
167CARMONA GONZALEZ, ANDRESSME RUNNERS1113
168CASAÑA GOMEZ,JAVIER JESUSINDEPENDIENTE1113
169COPOVI RUBERT,DANIELINDEPENDIENTE1113
170CUELLAR FAJARDO,MANUELINDEPENDIENTE1113
171DOÑATE MONTOLIU, CARLOSINDEPENDIENTE1113
172ESCORIHUELA CLARAMONTE,ALVAROINDEPENDIENTE1113
173FERNANDEZ HERRERA,MARTININDEPENDIENTE33
174FORCADA SALES,TONIINDEPENDIENTE1113
175LLAGO GARGALLO,IÑAKIINDEPENDIENTE1113
176MADUEÑO CRIADO,MANUEL RUNNING1113
177MANZANET LLOP, ALEJANDROSME RUNNERS1113
178MORENO SERRA, LUISINDEPENDIENTE1113
179MUÑOZ MUÑOZ, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE1113
180PALOMARES DENIA,FRANCISCO IGNACIOSME RUNNERS1113
181PARRA FRUCTUOSO,DIEGOINDEPENDIENTE1113
182PARRA VIVO,ANDRESAMICS DEL TERMET1113
183PERIS CERVERA, AMADEOCLUB ANIMALS DE MONTE1113
184PERONA GARCIA,PAULINOINDEPENDIENTE1113
185SALES IBAÑEZ, JUANARTANA AMUNT I AVALL33
186SALVADOR FERRER,JOSE MANUELSME RUNNERS1113
187SERRANO CORREDOR, TONIINDEPENDIENTE1113
188TARJUELO LOPEZ, TINOINDEPENDIENTE1113
189TEBAR RODRIGUEZ,FRANCHOINDEPENDIENTE1113
190VENTURA ORTEGA, ALFONSOINDEPENDIENTE1113
191VICENT CABALLER, JOSÉ VICENTEINDEPENDIENTE1113
192VIDA GOMERA,RAFAELTRIVILA1113
193AMPOSTA GONZALEZ, VICENTEINDEPENDIENTE112
194ANDREU GIMENO,JOSE MANUELAMICS DEL CLOT112
195ARNAL BELMONT,JORDIINDEPENDIENTE22
196ASENSI GALVEZ, OSCARATETISME VILA-REAL112
197BAREA FELIU, MAUROINDEPENDIENTE112
198BLAZQUEZ ALMOR, ALBERTOINDEPENDIENTE112
199BORJA BORRAS,MARCINDEPENDIENTE112
200BOU AVELLANA,MARCELOINDEPENDIENTE112
201BOUFARRA, JAMALINDEPENDIENTE112
202CABALLERO ARANDA, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
203CANO PATON, LUISAMICS DEL TERMET112
204CANTAVELLA REDON,VICTORTRIVILA112
205CASALTA CHESA,JOSE MªATETISME VILA-REAL112
206CATALAN IBAÑEZ,PEDROINDEPENDIENTE112
207CHINCHILLA ROMAN,FRANCISCOAMICS DEL TERMET112
208COLLADO COBOS, ISRAELINDEPENDIENTE112
209CORTELLS MESEGUER, ANTONIOSME RUNNERS112
210DARÁS FERRANDO, JOSEC. A. NOULAS112
211EDO ESCRIG,DANIELCLUB ATLETISME L'ALCORA22
212ESCUDERO CANO,JUANJORNALEROS DA112
213ESTRADA LOZANO, CESARINDEPENDIENTE112
214FAJARDO SULLER, LUISINDEPENDIENTE112
215FELIP LARA, RUBÉNINDEPENDIENTE112
216FLOR ANDREU, RICARDOINDEPENDIENTE112
217FONT BELTRAN,ALEJANDROINDEPENDIENTE112
218GALINDO NOTARI,JUANJOINDEPENDIENTE112
219GOZALBO MELCHOR, SALVADORC. A. NOULAS112
220GUAL MONDRAGON,RUBENSME RUNNERS112
221GUTIERREZ MOLINER,CESARINDEPENDIENTE112
222JAEN SANCHEZ, JUANINDEPENDIENTE112
223JIMENEZ MARTINEZ,MARIOINDEPENDIENTE112
224LUQUE FONT, ALEXINDEPENDIENTE112
225MARIN GARCIA,DAMIANTRICERATOPS112
226MARTINEZ HERNANDEZ,CRISTIANINDEPENDIENTE112
227MIRALLES BORILLO, PASCUALOUTDOOR PERSONAL TRAINER112
228MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE112
229MOLINA PINO,ANTONIO JOSETRICERATOPS112
230MONFORT BARTOLL, ALEJANDROINDEPENDIENTE112
231MONTERDE,PAUINDEPENDIENTE112
232NAVARRO GORRIS,VICENTEAMICS DEL TERMET112
233NAVARRO SICHET,JUANJOINDEPENDIENTE112
234ORTIZ MEGIAS,JUAN JOSEAMICS DEL TERMET112
235PALOMARES CAMPAYO, JOSE ANTONIOCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL112
236PESET CUBERO, ALBERTOINDEPENDIENTE112
237PITARCH PASTOR,JUANINDEPENDIENTE112
238REQUENA MORENO, JOSE ANDRESAMICS DEL TERMET112
239RUBERT CASANOVA,MANOLOSME RUNNERS112
240SALADO BATALLA,JOSE FRANCISCOINDEPENDIENTE112
241SANCHEZ GOMEZ,RAMONOUTDOOR PERSONAL TRAINER112
242SANCHEZ SOTO,MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE112
243SEGARRA CASALTA,VICTORTRIVILA112
244SORIANO PERALTA,PABLOINDEPENDIENTE112
245TARJUELO GABALDON,CARLOSINDEPENDIENTE112
246TARRAGA VICIEDO,ABELINDEPENDIENTE112
247USO BONET,PASCUALINDEPENDIENTE112
248VALERA BERZOSA, CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS112
249VELEZ PATINO, DANICOCO ATHLETICS112
250ABADIA CABALLERO, RAMONC. A. NOULAS11
251AGUILAR,GUILLERMOINDEPENDIENTE11
252AGUILELLA PALLARES,SERGIOCMSERRA ESPADA DE SUERAS11
253AGULLEIRO,SERGIINDEPENDIENTE11
254ALAGARDA PALMA, JOSE LUISC. A. NOULAS11
255ALBALAT ADELL,FRANCISCOHERMANIT@S11
256ALBESA ALCON,RAFAELXIOB GRUP11
257ALBIOL HIDALGO, VICTORVILA-SWIM11
258ALEGRE GURILLO, JUANINDEPENDIENTE11
259ALMELA FORTEA,VICENTEXIBECA TRAIL11
260ALONSO CHARTIER, ALVAROKENYA PA SOPAR11
261AMPOSTA ZURITA,PASQUALINDEPENDIENTE11
262ANDREU AMAT,JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
263ANDREU CASTELL,ALBERTOINDEPENDIENTE11
264ANTA MIGUEL,MANUELCELTIC MADRID11
265ARNAL ALMELA,DOMINGOINDEPENDIENTE11
266ARNAU ORENGA, FERRANINDEPENDIENTE11
267ASENSI GALVEZ, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
268ASENSI GALVEZ,JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
269AYET SALES,DAVIDINDEPENDIENTE11
270AYET TOBIAS, JORDITRIVILA11
271AZZOUZI,YASINCA PLAYAS DE CASTELLON11
272BALAGUER ANDRES,JAUMEINDEPENDIENTE11
273BALAGUER ASENCIO,GERARDCELTIC SUBMARI11
274BALAGUER BROCH,FEDERICOINDEPENDIENTE11
275BALAGUER HUGUET,MARCOINDEPENDIENTE11
276BALAGUER I MARIN,VICENTCELTIC SUBMARI11
277BALAGUER ORTELLS,ANDREUINDEPENDIENTE11
278BALFAGON SANMARTIN,DAMIANINDEPENDIENTE11
279BARCALA HERNANDEZ,JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
280BARRACHINA ABAD,RAMONSOLIVO TEAM11
281BARREDA PAZOS,DIEGOINDEPENDIENTE11
282BELLOT VALLS,SERGIOINDEPENDIENTE11
283BELTRAN BRU,JOSE VICENTEINDEPENDIENTE11
284BENITEZ GOMEZ,HECTORCORPORE TEAM11
285BENSACH CUBEDO,FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
286BERNABEU ALMELA,FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
287BLANCO VIÑES,JUANC.A. ONDA11
288BOIX BROCH,MIGUELTARONGETES11
289BOIX SOS,JOSE LUISXIOB GRUP11
290BRACEROS I QUESADA,MIQUELAMICS DEL CLOT11
291BRIONES MOYANO, SEBASTIANTRIATLON CASTELLON11
292BROCH DUQUE,BENJAMININDEPENDIENTE11
293BUILS GARCIA,ALBERTOCA LA VALL D'UIXO11
294BULLÓN BALLESTER, AGUSTÍNINDEPENDIENTE11
295CABEDO BEL,SERGIOCA RUNNING CASTELLO11
296CABEZA CASTRO,ISRAELRUN ADDICTION CASTELLON11
297CAJA NACHER,LUISCORPORE TEAM11
298CALERO SOLER,VICTORTRIDIMONIS11
299CALPE GARGALLO,ENRIQUEXIOB GRUP11
300CALVO ARMENTA,ROBERTOCORRE Y DERRAMA11
301CAMPAYO, JOSE A.,PALOMARESCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL11
302CAMPOS ZURANO,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
303CANALES LUCAS,PABLOINDEPENDIENTE11
304CAÑADA FABREGAT,JORDICEM SALTA-RIBES11
305CAÑAS FIGUERERO,RAMONINDEPENDIENTE11
306CARBO LERMA, DAVIDINDEPENDIENTE11
307CARDIN CATALAN,DANIELINDEPENDIENTE11
308CARDONA BOJADOS, MIGUELCOCO ATHLETICS11
309CARRATALA MONFORT,BENJAMINCELTIC SUBMARI11
310CARRATALA ROMERO,FERRANINDEPENDIENTE11
311CARRILLO CASTILLO,VICTOR MINDEPENDIENTE11
312CASALTA MATA,HECTORINDEPENDIENTE11
313CASALTA,JOSE MARIAATETISME VILA-REAL11
314CASAÑ PITARCH,RICARDOINDEPENDIENTE11
315CASTAÑ FORNES, LUISC.A. ONDA11
316CASTAÑERA,EUGENIOINDEPENDIENTE11
317CASTILLO TOMAS,VICENTUNIO ATLE11
318CEBRIAN MATA,VICTORINDEPENDIENTE11
319CERVEZA QUESADA, SALVADORINDEPENDIENTE11
320CLAUSELL CHIVA,MANUELINDEPENDIENTE11
321COLAS PITARCH, RAULC. A. NOULAS11
322COLOMER, JOANCM VISTABELLA11
323CORDOBA CARO,RAMONKIKE MORET11
324CORMA ORTEGA,ALBERTOTRILAVALL11
325COSTA EIXEA,MANOLOINDEPENDIENTE11
326COSTA ORTELLS,PASCUALINDEPENDIENTE11
327CUÉLLAR LLOP, CRISTIANINDEPENDIENTE11
328DAVILA,DANIELINDEPENDIENTE11
329DEL COSO POZO,JOSE JAVIERREDOLAT TEAM11
330DIAZ GUIJARRO HERRERA, JORGEINDEPENDIENTE11
331DOÑATE BUENDIA, CARLOSINDEPENDIENTE11
332DOS SANTOS,MACIO LANZARRELUAN LENNON PERSONAL TRAINER11
333ESBRI FERNANDEZ, ÓSCARVILA-SWIM11
334ESCORIHUELA PITARCH,DAVIDINDEPENDIENTE11
335ESCUDERO CANO, JUANINDEPENDIENTE11
336ESCUDERO CANO,JUANCORREDORS DE SOCA CASTELLO11
337ESCUDERO PALOMARES, JAVIERC.A. ONDA11
338ESPERT MICHAVILA, JOSE MARIAC.A. ONDA11
339FELGUERA LOPEZ, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
340FELIPE BLASCO,ALEJANDROGODIH ALBACETE11
341FERNANDEZ FERNANDEZ, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
342FERNANDEZ ARTUÑEDO,MIGUEL A.INDEPENDIENTE11
343FERNANDEZ ESPIGARES,DAVIDINDEPENDIENTE11
344FERNANDEZ FERNANDEZ,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
345FERNANDEZ MARTINEZ,BORJAINDEPENDIENTE11
346FERNANDO MALLENCH, MANUELINDEPENDIENTE11
347FERRE MIRALLES, DAVIDINDEPENDIENTE11
348FLORS BALAGUER,QUIQUEINDEPENDIENTE11
349FONT BELTRAN,VICENTEINDEPENDIENTE11
350FONT ROMERO,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
351FONTE RUIZ, JUANINDEPENDIENTE11
352FORNER GUMBAU,OSCARINDEPENDIENTE11
353FORTUÑO MEZQUITA,FERNANDOINDEPENDIENTE11
354FORTUÑO MEZQUITA,JAVIERINDEPENDIENTE11
355FUSTER ORTELLS,RICHARDPENYA EL SIFÓ11
356GALAN MONTERO,OSCARXIBECA TRAIL11
357GALLARDO JUAN,HECTORCM DESERT AMUNT11
358GALLART BARCOS,JOSEINDEPENDIENTE11
359GARCIA DEL CAMPILLO,LUISXIBECA TRAIL11
360GARCIA GARCIA,NESTORINDEPENDIENTE11
361GARCIA GARCIA,PEDROINDEPENDIENTE11
362GARCIA IGLESIAS, VICENÇAMICS DE LES CURSES POPULARS A11
363GARCIA NAVARRO, JUAN JOSEORPESACORRE11
364GARCIA RIPOLLES,FRANCISCOINDEPENDIENTE11
365GARCIA ROCHERA,OSCARINDEPENDIENTE11
366GARCIA RUIZ,JUAN PEDROINDEPENDIENTE11
367GARCIA,FERRANINDEPENDIENTE11
368GARCIA,VICTORCELTIC SUBMARI11
369GARI RUIZ,ESTEBAN DAVIDINDEPENDIENTE11
370GARRIDO MOR, JOSEINDEPENDIENTE11
371GARRIDO TOMAS,JORGEINDEPENDIENTE11
372GIL LLIVEROS,JOSEASOCIACION VICTIMAS DEL TERRORISMO11
373GIL SERRA,MANOLODEMATIMAÑANA11
374GIL,PABLOCLUB MONTANA PUERTOMINGALVO11
375GIMENEZ BOVEA, IBANINDEPENDIENTE11
376GIMENEZ GUILLAMON,LLUISINDEPENDIENTE11
377GINER FAUBELL, VÍCTORC. A. NOULAS11
378GOMEZ CAUSANILLES,VICENTEMIM11
379GOMEZ GALINDO,JOSE LUISMéDULA CASTELLó TRAIL RUNNING TEAM11
380GOMEZ MUÑOZ,MARCOSMéDULA CASTELLó TRAIL RUNNING TEAM11
381GONZALEZ ORTIZ,RAULF. BOTA TUNING11
382GONZALVEZ CORTEJOSA, NICOLASGRAO RUNNERS11
383GOTERRIS PITARCH,JESUSTARONGETES11
384GRANDE RUBIO,ANGELINDEPENDIENTE11
385GRANELL VIDAL,MANUELINDEPENDIENTE11
386GUERRERO SANCHEZ,CARLOSCELTIC SUBMARI11
387GUTIERREZ BROCH, FRANCISCOAMICS DEL TERMET11
388GUTIERREZ DUQUE, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE11
389HERRADOR,JOSEORERO PATERNA RUNNERS11
390IBAÑEZ MUÑOZ, CARLOSGRAO RUNNERS11
391IZQUIERDO CIFUENTES,JACOBOINDEPENDIENTE11
392IZQUIERDO SORRIBES,RAMONINDEPENDIENTE11
393JAEGER,FRANKINDEPENDIENTE11
394JAULAR MARTINEZ, ISAACINDEPENDIENTE11
395JIMENEZ COBOS,VICENTELOS PUMAS DE VILA-REAL11
396JIMENEZ JIMENEZ,HECTORINDEPENDIENTE11
397JUAREZ TAMAGO,SAMUELINDEPENDIENTE11
398LABNONKI,HAMZAINDEPENDIENTE11
399LACREU NAVARRO,VICTORINDEPENDIENTE11
400LLOP AGUILAR,ANTONIOINDEPENDIENTE11
401LLORENS GARCIA,TELMOTARONGETES11
402LLORENS GIL,PACOINDEPENDIENTE11
403LLORENS MANRIQUE,JAUMEATLETISME VILA-REAL11
404LLORENS MIGUEL,SALVAINDEPENDIENTE11
405LLORENS MONTAÑES,VICENTECA URBAN RUNNING CASTELLON11
406LLORENS PLIEGO,IVANEI A CORRER11
407LOPEZ DORADO,FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
408LOPEZ OSTOS,RAFAJARDINERIA HNOS CUADROS11
409LOPEZ PEÑARROJA, ANTONIOEXCENTRIC11
410LOPEZ,RAFAAMICS DEL TERMET11
411LOSILLSA ALGAR, PAUINDEPENDIENTE11
412LOZANO SANCHEZ,JOSE A.INDEPENDIENTE11
413MANZANET MONFORT, PABLOTRIVILA11
414MARIN RODRIGUEZ,BORJAINDEPENDIENTE11
415MARTI BELLIDO,MIGUELLES COVES DE VINROMA11
416MARTI RAMOS,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
417MARTI,JOSEINDEPENDIENTE11
418MARTINEZ BOSCH,JOSECLUB TRIATLO CARLET11
419MARTINEZ CEREZUELA,MIGUEL ANGELCAMPO BASE11
420MARTINEZ PEREZ,SANTICA RUNNING CASTELLO11
421MARTINEZ PLAZA, SERGIOINDEPENDIENTE11
422MARTINEZ,DANIELINDEPENDIENTE11
423MARZA ANIORTE,ALFONSOINDEPENDIENTE11
424MATA,CHENCHOINDEPENDIENTE11
425MATEU,JOSEUNIO ATLETICA CASTELLO11
426MERCADO CASADO, JUAN CARLOSTRIDIMONIS11
427MEZQUITA RUBERT,PASCUAL LUISINDEPENDIENTE11
428MICHELI BOIX,LUISINDEPENDIENTE11
429MICHELI,SANDYINDEPENDIENTE11
430MIGUEL OLIVARES,PABLOINDEPENDIENTE11
431MIGUEL PEDRAJAS, JOSE LUISNUTRIBELLA11
432MILIAN FERRANDIS, JAVIERINDEPENDIENTE11
433MIRO,GUILLERMOINDEPENDIENTE11
434MOLES VILLALONGA,JOSE LUISLES COVES DE VINROMA11
435MOLINA GÓMEZ, SANTIAGOC.A. RAMBLAS DE AZUEBAR11
436MOLINER GARCIA,JUAN LUISINDEPENDIENTE11
437MOLINERO FERNANDEZ,JUANMAINDEPENDIENTE11
438MONFORT,OSCARADIDAS RUNNERS BARCELONA11
439MONFORTE FORES,VICTOR MANUELINDEPENDIENTE11
440MONLEON MECHO, FRANCISCO JAVIERC. A. NOULAS11
441MONRAVAL GUINOT,FRANCISCOXIOB GRUP11
442MONTIEL MARTINEZ, JOSE CARLOSINMAYCARLOS11
443MONZONIS CERISUELO,PASCUALINDEPENDIENTE11
444MORENO MORENO,JUAN PEDROINDEPENDIENTE11
445MORENO SERRA,MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
446MORENO,JULIOINDEPENDIENTE11
447MUÑOZ GUIRAO, JOSÉ MANUELINDEPENDIENTE11
448MUÑOZ RÍOS, SANTIINDEPENDIENTE11
449NAVARRO MARTINEZ,PAUINDEPENDIENTE11
450O'CALLAGHAN,EMMETINDEPENDIENTE11
451OJEDA MANZANET,RAFAAMICS DEL TERMET11
452OLIVARES MONZO, GERMANC. A. AVAPACE CORRE11
453OLVERA MARÍN, ADRIÁNINDEPENDIENTE11
454ORELLANA MARTÍN, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
455ORELLANA MARTIN, MIGUELINFINITRI11
456ORRELANA MARTIN,ENRIQUEINDEPENDIENTE11
457ORTELLS SAFONT,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
458ORTIZ VALENCIA, BRIAN STEVEN360 CFT11
459OSUNA GONZALEZ,FRANCISCOATLETISME VILA-REAL11
460PALADINI,PAOLOTRIATLON CASTELLON11
461PALMER BROCH,ESTEVECUCURBITA RUNNING11
462PASCUAL SALVADOR,JOAQUINSME RUNNERS11
463PEDRO DA SILVA FILHO, AMAURIBIT2ME11
464PERALES I MULET,SIXTSD CENTPEUS11
465PERELLO OLIVER,JUAN JOSEXIBECA TRAIL11
466PEREZ CABALLERO,DIEGOATLETISME VILA-REAL11
467PEREZ CAMPOY, RAMONCUCURBITA RUNNING11
468PERIS FABREGAT,PASCUALINDEPENDIENTE11
469PINEL BERZOSA,JUANINDEPENDIENTE11
470PINEL GUMBAU,GUILLEMINDEPENDIENTE11
471PINO CONTRERAS, ANTONIOGRAO RUNNERS11
472PINTOR RECOBENIS,FRANCISCOINDEPENDIENTE11
473PITARCH ARAGON,JORGETRIVILA11
474PITARCH USO,JUANMAINDEPENDIENTE11
475PIUER GARCIA,JORDIINDEPENDIENTE11
476PLIEGO GARCIA,JAVIEI A CORRER11
477QUEROL TORRECILLA,ENRIQUEINDEPENDIENTE11
478QUESADA GARCIA,PEDROINDEPENDIENTE11
479RAMOS EIXEA,PACOCELTIC SUBMARI11
480RAUSELL GOMEZ, PACOC.A. ONDA11
481REDON PANIS,JOSE LUISXIBECA TRAIL11
482RIPOLL, FEDEDELTA VALENCIA11
483ROCA CANELLES,RAFAELMAMUTS MOUNTAIN ONDA11
484RODENAS MARTINEZ,CARLOSINDEPENDIENTE11
485RODILLA MUNDINA, IGNACIOINDEPENDIENTE11
486RODRIGUEZ CARAVACA,PACOCELTIC SUBMARI11
487RODRIGUEZ DE DIOS,IVANINDEPENDIENTE11
488RODRIGUEZ VILAR,OSCARINDEPENDIENTE11
489ROMERO BARRIL,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
490ROMERO JIMENEZ,GASPARINDEPENDIENTE11
491ROOZENBURG,RIKINDEPENDIENTE11
492ROS MARTINEZ,VICENTEINDEPENDIENTE11
493ROYO BAYOT,CHRISTIANRUNNING MORO11
494ROYO PICAZO,DANIELCORRE I CANYA11
495RUIZ CASTILLO,SERGIOINDEPENDIENTE11
496SAAR,MUSTAFAINDEPENDIENTE11
497SAFONT BORT,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
498SAFONT HONRUBIA,PAUPIC1 TRAIL11
499SAFONT MATEU,ABDONINDEPENDIENTE11
500SAIZ NOVAL,JOSE MARIALOS PATATAS11
501SALGADO VALLVEY,JOSE MARIATRITRAIL11
502SAMARASINGHE, NIRMALTHE KNIGHTS11
503SANCHES GIMENEZ,EDUARDOSOLIVO TEAM11
504SANCHEZ CHACON,JOSE CARLOSINDEPENDIENTE11
505SANCHEZ CLEMENTE,IÑIGOINDEPENDIENTE11
506SANCHEZ GARCIA, RAULINDEPENDIENTE11
507SANCHEZ LLOP,SERGIINDEPENDIENTE11
508SANCHEZ MORILLAS,JAIMEINDEPENDIENTE11
509SANCHEZ PARAJA,ANTONIOLA BOCAVACA11
510SANCHEZ SANCHEZ,MIGUEL ANGELAMICS DEL TERMET11
511SANCHEZ,ISMAELINDEPENDIENTE11
512SANCHIS GARCIA,ALEJANDROINDEPENDIENTE11
513SANCHIS GARCIA,VICENTEAMICS DEL CLOT11
514SANCHIS,VICENTEINDEPENDIENTE11
515SANJUAN MEZQUITA,JUANJOINDEPENDIENTE11
516SEGOVIA ANGULO, ANTONIOUNIO ATLETICA CASTELLO11
517SEGURA,ANDRESC.A. ONDA11
518SEMPERE ANDRES,PAUINDEPENDIENTE11
519SEMPERE MUÑOZ,XUSPIC1 TRAIL11
520SERRANO CORREDOR, BORJAINDEPENDIENTE11
521SIBAJAS ANGLADA, ANTONIOATMOSFERA SPORT RUNNING11
522SOLER RODRIGUEZ, JORDIUNIO ATLETICA CASTELLO11
523SOLER SANCHIS,VICENTEINDEPENDIENTE11
524SORRIBES LLIDO, HECTORGREEN POWER11
525TAUSTE SANCHEZ,JOSE ANTONIOAMICS DEL TERMET11
526TENA FORES,CHRISTIANUNIO ATLETICA CASTELLO11
527TENA MARTI,ISRAELINDEPENDIENTE11
528TIRADO GIMENO,XAVIERINDEPENDIENTE11
529TOMAS MONFERRER,VICENTEBANCO SANTANDER11
530TORRES RENAU, PABLOTRIVILA11
531TRAVER SORRIBES,JOSE MIGUELTRITRAIL11
532TRAVER,VICENTEINDEPENDIENTE11
533USO CABEDO,GERARDINDEPENDIENTE11
534VALERO SANZ,CARLOSCLUB TRIATLO JIJI-JAJA VINAROS11
535VALLES VIVES, PACOINDEPENDIENTE11
536VALLS BARREDA,JOAN CARLESRUN ADDICTION CASTELLON11
537VEGA BARQUILLA, CARLOSTHE KNIGHTS11
538VEGA CASTILLO,OSCARXIBECA TRAIL11
539VENTURA,TONIINDEPENDIENTE11
540VERGE MARCOS,ALBERTTRAIL CER LA SENIA11
541VICENT TAMBORERO,JUANJOINDEPENDIENTE11
542VICENTE BERMUDEZ,EUGENIOXIOB GRUP11
543VILALTA CESAR, PACOPLAYAS DE CASTELLON11
544VILAR BLASCO,DAVIDCELTIC SUBMARI11
545VILLACIS GUAYCHA,JONATHANLOS PUMAS DE VILA-REAL11
546VILLAPLANA ESTELLER,VICENTELES COVES DE VINROMA11
547ZAMBIANO LEMUS, ANTONIOINDEPENDIENTE11
548ZARCO RODAS,ALEXINDEPENDIENTE11
549ZORRILLA GONZALEZ,JULIANINDEPENDIENTE11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ MASCULINA ABSOLUTA