Atenció al runner: 964 54 71 90 | Contacte
CLASSIFICACIONS GENERALS
ABSOLUTES 2019
Pròxima cursa - X Sant Silvestre
20:00

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

MARI CARMEN MARTINEZ CEREZUELA 326
ESTER CLAUSELL TIRADO 309
CHANTAL PITARCH MOROS 245
ABSOLUTA FEMENINA  10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC5K CREU ROJA5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1MARTINEZ CEREZUELA,MARI CARMENBETXI RUNNERS50424445604243326
2CLAUSELL TIRADO,ESTERTARONGETES605043754041309
3PITARCH MOROS,CHANTALTRIVILA75606050245
4SERRANO AGUILAR, SONIAAMICS DEL TERMET262160503937233
5BROCH BELTRÁN, BELÉNTARONGETES324040443339228
6SIMAO VALE,SHEILAOVERBOOKING RACE TEAM757075220
7SOJO DAVO,ISABELSME RUNNERS45374313739202
8CANTAVELLA ROCHERA,MARIA DOLORESTARONGETES4331394045198
9NOVALBOS CELMA,LUISAINDEPENDIENTE33122731372325188
10CONEJOS GARCIA,NURIACLUB ATLETISME L'ALCORA606060180
11SERRANO AGUILAR,LORENAAMICS DEL TERMET42273640251171
12MONZO PONS,ROSATARONGETES3112324342329165
13CLAUSELL TIRADO,ANATARONGETES41183529381162
14JOSE, LEILAINDEPENDIENTE93019352427144
15GRANELL VIDAL,LINACELTIC SUBMARI3829263614143
16ALBA LOPEZ,FRANCISCAJARDINERIA HNOS CUADROS2422622251920138
17GUTIERREZ EBRO,SONIASME RUNNERS35393032136
18MOLINER SAURA, LORENASME RUNNERS12230232930135
19PEREZ JUAREZ,SILVIAINDEPENDIENTE372124271110
20FONT LLOP,PILIJARDINERIA HNOS CUADROS291201624181109
21CASAS RODRIGUEZ,ELISAINDEPENDIENTE231112311620104
22CLARAMONTE, MªJOSÉBETXI RUNNERS15372626104
23GIMENO BARRACHINA,EVAAGARREULES5050100
24FORTUÑO MIRO,ROSASME RUNNERS2517192715397
25ESPINOSA ARASA,LAURAAGARREU-LES504595
26TOMAS NAVARRO,AMPAROAMICS DEL TERMET4354088
27SAEZ TORRES,VANESSACUCURBITA RUNNING443882
28BENSACH CUBEDO, BEGOÑATARONGETES20322981
29PONS CERCOS,ANA TARONGETES33161178176
30CALPE DOÑATE, MARIAGIMNÀS 39334275
31KUN, CRISSDELTA VALENCIA7575
32SOS RUBIO,CARMENCA URBAN RUNNING CASTELLON7575
33GONZALEZ MAÑAS,AURORAINDEPENDIENTE17177297674
34GARCIA CLAUSELL,MARIATARONGETES1022172372
35FONT LLOP,ALBAINDEPENDIENTE363369
36ARNAL COLLADO,NURIAINDEPENDIENTE39181067
37PITARCH PLAZA,MARTRIVILA3331165
38CEBRIAN PRATS,SOFIA NATALIAINDEPENDIENTE313364
39IZQUIERDO RODRIGUEZ,YOLANDA INDEPENDIENTE14177281159
40CARRION PARRA, ANAINDEPENDIENTE233558
41ARRUFAT GOTERRIS,FATIMAAMICS DEL TERMET282957
42MORENO ALMELA, LAURATRIVILA183452
43SANJUAN RODRIGUEZ,MARINATRIVILA381452
44FLOR ARASIL, PATRICIAINDEPENDIENTE1173250
45LOZANO HERNÁNDEZ, M ÁNGELESAMICS DEL CLOT5050
46FLOR ARASIL,PATRICIAAMICS DEL CLOT11142247
47ALCAYDE, CARMENTRIDIMONIS4545
48CABEDO MATA,EVASME RUNNERS20111201145
49LOPEZ LOPEZ,NOELIASOLIVO TEAM4545
50PALOMERO RUBIO,RAQUELINDEPENDIENTE341145
51ESTELLÉS BELMONTE, MANUELAEXCENTRIC4444
52GARCIA ORERO,MARIACLUB ATLETISME VILA-REAL4444
53Jimenez Martinez,MariaINDEPENDIENTE4444
54CANTAVELLA REDON,AIXAAGARREU-LES4343
55SANTOS CONDE, SALVIABIT2ME4343
56CORONADO POYATOS,PAKIAMICS DEL TERMET4242
57GARCIA MARTINEZ,PILARCLUB ATLETISME L'ALCORA4242
58HERRERA MARTINEZ,LARAC&C SPORT4242
59JARQUE REDON,MARIA PILARTARONGETES4242
60Paradis Carbonell,MagdaINDEPENDIENTE4242
61BELLIDO PERIS, MAYTEGRAO RUNNERS4141
62DOÑATE FERNÁNDEZ, AITANATRIVILA134101441
63ESCUDEROS,RUTHCOPPELIA RUNNING4141
64MATEU ROIG,MARIARUN ADDICTION CASTELLON4141
65MORENO,AIDACLUB XTREM ALMENARA4040
66SANCHEZ ARNAL, MAITEINDEPENDIENTE4040
67ARBOLEDAS CES, CATIINDEPENDIENTE121331139
68DOMENECH MONZONIS, GEMMATRIDIMONIS3939
69GRANEL LAFITA,TRINICEM SALTA-RIBES3838
70PANADES CARBONELL,MAGDALENA3838
71ROCHERA CASTILLO,EVATARONGETES3737
72BELLES GIRONA,CARMINATARONGETES2717136
73BES CARRASCO,YOLANDAREDOLAT TEAM3636
74MILLAN LARA,SANDRAOVERBOOKING RACE TEAM3636
75PORCAR GIL,MARIA ESTHERTARONGETES3636
76SOLSONA GIL,AMPAROINDEPENDIENTE134136
77Sorribes,AnaINDEPENDIENTE3636
78VILAPLANA CARRASCO, NATALIAGREEN POWER3636
79ALEGRE GONZALEZ,LAURAINDEPENDIENTE3535
80Escudero,MonicaPOLSSEGUEROS TRAIL3535
81VICENT RAMOS, ESTHERINDEPENDIENTE3535
82GARCIA DIAZ,RAQUELINDEPENDIENTE41111412134
83HITA RUIZ, FABIOLAINDEPENDIENTE3434
84PARRA ESCRIG,ANDREAAMICS DEL TERMET3434
85PIÑA CAMPAYO,ENCARNACIONMAPFRE ONDA TEAM211111034
86TRILLO LUMBRERAS, EVAAMICS DEL TERMET611119533
87BELLES BELLES,EVACLUB DE MUNTANYA AT-ZENET3232
88HERNANDEZ BUSTAMANTE,ALBA3232
89PARRA FRUCTUOSO,YOLANDA INDEPENDIENTE131116132
90HERRAIZ LLOMBART, HELENAINDEPENDIENTE102131
91Orenga Mesas,CristinaTRIVILA3131
92CARO MARTÍNEZ, SANDRATRICERATOPS3030
93FONT LLOP,MARINDEPENDIENTE3030
94SANCHIS,ANAINDEPENDIENTE3030
95FERNÁNDEZ ROMERO, NÚRIATRIVILA28129
96GISBERT CERDÀ, ANATOLL D'EN DRAC2929
97PLIEGO GARCIA,Mª ANGELESTARONGETES12829
98SORIA PETIT,PEPACLUB ATLETISME VILA-REAL262129
99VIDAL CASTELLET,ISABELINDEPENDIENTE28129
100OSUNA ROMERO,SANDRAAMICS DEL TERMET27128
101ROCA PRATS,LAURADELTA VALENCIA2828
102SORIA,PEPAATETISME VILA-REAL1917128
103MANCEBO DOMINGUEZ, FINA MARIC.A. ONDA12526
104LOPEZ,SONIAINDEPENDIENTE2525
105PITARCH HUERTA, SABINAINDEPENDIENTE2525
106SALGADO MONTOYA, PAULA ANDREAINDEPENDIENTE2525
107VIDAL BARBERA,GEMMAINDEPENDIENTE2525
108NIETO RUEDA,LLANOSTARONGETES2424
109REDON ORTELLS,PILARINDEPENDIENTE1011173124
110CASAS GALLARDO,MANUELA INDEPENDIENTE2222
111CASTELLERS GARCIA,NELAINDEPENDIENTE12122
112GILABERT ANTOLI, ROSACLUB ATLETISMO BAIX MAESTRAT2222
113MARTIN SACRISTAN,LORENAINDEPENDIENTE2222
114SEGURA ALARCON,DAMARISINDEPENDIENTE2222
115BENACH CUBEDO,BEGOÑATARONGETES2121
116Herrero Galindo,PilarROOTS CENTER2121
117LLEONART VIVES,MARIA JOSEBENICASSIM RUNNERS2020
118RUBIO HITA, CHENOAPLAYAS DE CASTELLÓN2020
119FERRANDIS GAVARA, MAICAA 4 PELAT11819
120VALERO RAMIREZ,PAOLAINDEPENDIENTE18119
121Aroca Campayo,CristinaINDEPENDIENTE1818
122CASTILLO LOPEZ,SUSIINDEPENDIENTE1818
123FERRER BENLLOCH,ANAF. BOTA TUNING17118
124GARCIA FAS,ANA ISABELVILA-SWIM1818
125Ruiz Ferrandis,PaulaINDEPENDIENTE1818
126BATALLA PESUDO,OLGAINDEPENDIENTE1717
127JUAREZ ROMERO,Mª ALFONSAAMICS DEL TERMET1111111117
128PITARCH PIQUER,MARIAINDEPENDIENTE115117
129BOU RAMBLA,TERESAKIKE MORET15116
130HENARES CATALAN,MARINELAINDEPENDIENTE1311116
131MARTINEZ SANCHEZ, NAIARAINDEPENDIENTE11516
132CEBRIAN GONZALEZ,NOELIATARONGETES811121115
133MAÑAS OJEDA,NEREAINDEPENDIENTE1515
134Mora Alcaraz,GiselaVILA-REAL1515
135PASTOR,Mª CARMENCELTIC SUBMARI1515
136SOLER SEGARRA,MIRIAMINDEPENDIENTE1515
137VILLAR,ESTELAAMICS DEL TERMET1515
138CHABRERA FERRER,MACARENATARONGETES811111114
139CLEMENTE PÉREZ, RAQUELCUCURBITA RUNNING1414
140MAÑAS OJEDA,AROAINDEPENDIENTE1313
141MOLINA HERREROS,ANAVILA-SWIM1313
142TRILLES,MIREIAINDEPENDIENTE1313
143Mendez Luque,CarmenINDEPENDIENTE1212
144MORALES,MIRELLAINDEPENDIENTE1212
145RAMOS GIMENO,MARIATARONGETES11112
146Rodriguez-bobada Sanchez-montañes,SoniaCA RUNNING CASTELLO1212
147GIMENEZ,MONTSEINDEPENDIENTE1111
148MORA GOTERRIS,PALOMAINDEPENDIENTE511111111
149SANCHIS MEZQUITA,ANAINDEPENDIENTE1111
150ALCON,SONIAINDEPENDIENTE1910
151MARTINEZ GONZALEZ,MARIA ROSAATETISME VILA-REAL111141110
152PÉREZ ARAMBUL, ESTHERC. A. NOULAS1910
153PIÑERO LLORENS,MARTAINDEPENDIENTE1010
154DEL CAMPO CARDA,AMELIAINDEPENDIENTE99
155FERRER SANCHEZ,MARIA JOSEINDEPENDIENTE99
156LLOP AGUILAR,PILARINDEPENDIENTE99
157MARTINEZ FRUCTUOSO,ELISAINDEPENDIENTE31111119
158Parra Escrig,AndreaAMICS DEL TERMET99
159TIRADO VIÑES,JULIA99
160BELLMUNT SANJUAN,MARISASME RUNNERS21111118
161CLAUSELL,ANAINDEPENDIENTE88
162Crocotila,Irina AnisoaraINDEPENDIENTE88
163HEREDIA TEN,SILVIAINDEPENDIENTE88
164MILLA GRIÑO,AITANAINDEPENDIENTE178
165SERRA LIÑÁN, NEREATRIVILA88
166ESTRADA PRUÑONOSA, NATALIAINDEPENDIENTE167
167FAUSTO JATIVA, MARIAINDEPENDIENTE77
168GONZALEZ VILLARREAL, NURIASME RUNNERS11111117
169PITARCH CABANES,CONCHINTARONGETES77
170ALCARRIA LA PAZ, SARANUTRIBELLA66
171GONZALEZ ALONSO, TAMARAOUTDOOR PERSONAL TRAINER13116
172GUIMERA SEGURA,MARI CARMENSME RUNNERS1111116
173Marti Baila,PaolaTRIVILA66
174SABATER ESCRIG, MARCELAINDEPENDIENTE1111116
175SALVADOR FERRER,EVASME RUNNERS1111116
176SOLER MARTINEZ,MARIA JOSESME RUNNERS1111116
177PALAU MUNDO, PALOMASME RUNNERS111115
178RUBERT,SONIAINDEPENDIENTE55
179SANCHO ALARCON, CARINANUTRIBELLA55
180LOPEZ JAEN, SONIAINDEPENDIENTE44
181MEZQUITA PARRA, MARISAINDEPENDIENTE11114
182Mitchell,JodieINDEPENDIENTE44
183RUBERT ISERTE,MARSME RUNNERS314
184BRU VALLS, CHELOPILIKI CORRE1113
185CAMBRONERO LACASA, LAURAKENYA PA SOPAR33
186CORTELLS SOLSONA, MARINASME RUNNERS1113
187GALAN LLORCA, ANA MARIINDEPENDIENTE1113
188GARCIA ANDREU,ANGELSINDEPENDIENTE33
189GARCIA GUAL, ASUNAMICS DEL TERMET1113
190PRADES BADENES,MARIA INDEPENDIENTE1113
191ACEDO FERNANDEZ,MARIA DOLORESAMICS DEL TERMET112
192AGOST SALES, RUTSME RUNNERS112
193AMOROS GIL,CLARAPENYA EL SIFÓ112
194BELLES VALLEJO,FRANCISCASME RUNNERS112
195BLAZQUEZ PEREZ,TAMARAINDEPENDIENTE112
196CARDA ,NEREAINDEPENDIENTE112
197CASALTA SALINAS,CLARATARONGETES112
198CERVERA ROIG,BEATRIZINDEPENDIENTE112
199CUBERTORER ROS,PAULA112
200GARCIA GARCIA, MARIA JESUSINDEPENDIENTE112
201GIMENEZ COSA, BEATRIZC. A. NOULAS112
202Gimenez Cosa,RaquelINDEPENDIENTE22
203LERIDA ROSAL,MARI CARMENINDEPENDIENTE112
204MIRICA, NICOLETAINDEPENDIENTE112
205MORA GOTERRIS,Mª PILARINDEPENDIENTE112
206NAVARRO ANGUITA,ESTHERINDEPENDIENTE112
207PERIS ALBA, ELENAATETISME VILA-REAL112
208RUBIO GARCIA,ANGELANEUS RUNNERS22
209SERRANO PASTOR,LIDIAINDEPENDIENTE112
210AGOST SUAREZ,LUZINDEPENDIENTE11
211Albiol Vidal,SofiaINDEPENDIENTE11
212Alvarez Salmeron,AinhoaINDEPENDIENTE11
213ALVES DA SILVA,LAURAINDEPENDIENTE11
214AMPOSTA ANDRES,NATALIACELTIC SUBMARI11
215ANDRES GARCIA,FELIINDEPENDIENTE11
216ARENOS FONT,ELENAINDEPENDIENTE11
217ARROCA CAMPAYO,CRISTINAINDEPENDIENTE11
218AYMERICH HERRERO,REYESINDEPENDIENTE11
219BALAN, DIANANUTRIBELLA11
220BARCOS RODRÍGUEZ, ARANTZAINDEPENDIENTE11
221BECKER,ALEXANDRAINDEPENDIENTE11
222BELLES VALLEJO,MARINDEPENDIENTE11
223BELMONTE RUIZ,MARIOLAINDEPENDIENTE11
224BELTRAN MUÑOZ,ANDREAINDEPENDIENTE11
225BENET ROGLA, JESSICAC. A. NOULAS11
226BENITEZ CAMPO, ANACUCURBITA RUNNING11
227BLASCO,CARMENINDEPENDIENTE11
228BOIXADER GIL,MARIONACELTIC SUBMARI11
229BOIXADER RAMOS,MARIACELTIC SUBMARI11
230BONET AMELA,BEATRIZHERMANIT@S11
231BONET HERRERO,Mª DOLORESINDEPENDIENTE11
232Bort Babiloni,SilviaINDEPENDIENTE11
233BROCH DUQUE,JOSE LUISINDEPENDIENTE11
234BROCH VILANOVA,CARMENINDEPENDIENTE11
235Caballero Regidor,MaiteINDEPENDIENTE11
236CAMPOS BENLLOCH, CONCHICUCURBITA RUNNING11
237CAÑADA FABREGAT,NEUSCEM SALTA-RIBES11
238CARBO CORTES,ANACELTIC SUBMARI11
239CARDA CLAUSELL,MARIAINDEPENDIENTE11
240CARRATALA ESPINOSA,SARAINDEPENDIENTE11
241CASALTA MANRIQUE,CARMENINDEPENDIENTE11
242CASTA BOIX,PAULAINDEPENDIENTE11
243Castell Rull,Ana MaríaINDEPENDIENTE11
244CASTELLO NOSTRORT,Mª CARMENINDEPENDIENTE11
245CASTILLO ALONSO,CARMENINDEPENDIENTE11
246CERISUELO TIRADO,HELENAINDEPENDIENTE11
247CHIVA BADENES, Mª ANGELESC.A. ONDA11
248CHIVA ROCA,ELENAINDEPENDIENTE11
249CLARAMONTE MARIN,MIRIAMINDEPENDIENTE11
250CLAUSELL BRISACH,ROSA MARIAINDEPENDIENTE11
251Clausell Vicent,CarlaINDEPENDIENTE11
252CORACHAN LOPEZ,RAQUELCELTIC SUBMARI11
253Corral Calvo,IsabelRUNNING MORO11
254COSTA BOIX,PAULAINDEPENDIENTE11
255CUADROS ORTIZ,MERCEDESINDEPENDIENTE11
256CUEVAS VICENT,ANDREAINDEPENDIENTE11
257DÁVILA RAMOS, BELÉNINDEPENDIENTE11
258Del Rio Perez,NoemíINDEPENDIENTE11
259DOÑATE ARTERO,NOELIAATLETISME VILA-REAL11
260DUQUE JARQUE,LAIATARONGETES11
261EDO FORES,MARIA11
262EL ONK DALAMU,YASMININDEPENDIENTE11
263ESCRIG MARZA,LAURAINDEPENDIENTE11
264Espert Mancebo,AlmaINDEPENDIENTE11
265FAUSTO JATIVA,CRISTINAINDEPENDIENTE11
266FONT COSTA,Mª DOLORESCELTIC SUBMARI11
267Fuster Garcia,TriniINDEPENDIENTE11
268GALINDO VERDEJO, MARIA PILARC. A. NOULAS11
269GARCIA ,ANAINDEPENDIENTE11
270GARCIA BALLESTER, Mª ADELAIDAC.A. ONDA11
271Garcia Feliu,CarolinaINDEPENDIENTE11
272Garcia Feliu,LauraINDEPENDIENTE11
273GARCIA GARCIA,MARTAINDEPENDIENTE11
274Garcia Gual,AsunAMICS DEL TERMET11
275GARCIA LOPEZ,ALEJANDRAINDEPENDIENTE11
276GARCIA PLASENCIA, PILARINDEPENDIENTE11
277García Sanchez,AngyINDEPENDIENTE11
278Garcia,LauraINDEPENDIENTE11
279GARGALLO AMAT, REBECAC. A. NOULAS11
280GARGALLO,SARAINDEPENDIENTE11
281GARRIDO GUINOT,VANESAINDEPENDIENTE11
282Gil Cuadros,ConchinINDEPENDIENTE11
283Gil Edo,LourdesINDEPENDIENTE11
284GIMENEZ SOLIS, MARIA JOSEINDEPENDIENTE11
285GORRIS SOLDEVILLA, MIRIAMINDEPENDIENTE11
286GRAGERA FRANGANICO,FATIMAINDEPENDIENTE11
287GRAGERO PEREA,PATRICIAINDEPENDIENTE11
288GUILLAMON SOLER,ANDREAINDEPENDIENTE11
289GUILLEN VIDAL,GEMAINDEPENDIENTE11
290GUINOT SEGUI,ANAINDEPENDIENTE11
291GUIRADO CUENCA, ÁGUEDATRICERATOPS11
292HEREDIA BUSTAMANTE,LOLIINDEPENDIENTE11
293Ibañez Mendez,JessicaINDEPENDIENTE11
294IBORRA TORRES, MARI CARMENTRIDIMONIS11
295INTURIAS USTAREZ,MARIA EUGENIANATIVE SANDALS11
296ISERT PORCAR, MARTAINDEPENDIENTE11
297ISERT, BELENINDEPENDIENTE11
298JUAN MOLINER, ANA BELÉNINDEPENDIENTE11
299LA PAZ MARTIN, MARTANUTRIBELLA11
300LLORET FERRER,Mª PAZINDEPENDIENTE11
301LOPEZ ,LORENAINDEPENDIENTE11
302LOPEZ FERNANDEZ, ALICIAAMICS DEL TERMET11
303LOPEZ MONTOLIO,ARANCHACELTIC SUBMARI11
304Lopez,LorenaINDEPENDIENTE11
305MADUEÑO CRIADO,CARMENINDEPENDIENTE11
306MARTI ,CLAUDIAINDEPENDIENTE11
307MARTIN ORTELLS,ARACELIINDEPENDIENTE11
308MARTINEZ ARNAL,MARIA JOSEINDEPENDIENTE11
309MARTINEZ BORT,AINARATARONGETES11
310MARTINEZ GARCIA, RAQUELINDEPENDIENTE11
311MARTINEZ PRETEL,MATIBETXI RUNNERS11
312MARTINEZ,NOEMIINDEPENDIENTE11
313MATA COLOMA,MARINAINDEPENDIENTE11
314MATA RIBES,BIENVEINDEPENDIENTE11
315Membrado Corma,CristinaINDEPENDIENTE11
316MENERO CARDA,ANAINDEPENDIENTE11
317METCALFE,CATHERINEINDEPENDIENTE11
318Mezquita,AlbaINDEPENDIENTE11
319Mila Martinez,JuliaINDEPENDIENTE11
320MINGARRO RAMIA,ALBAINDEPENDIENTE11
321MIRALLES BARREDA,ANAHERMANIT@S11
322MOLES PINTOR, ROSANAINDEPENDIENTE11
323Molinero Belmonte,SaraINDEPENDIENTE11
324MOMPO BELDA,NOELIABANCO SANTANDER11
325MONROY FUENTES,SORAYAINDEPENDIENTE11
326MONTAÑES MOLES,CONSUELOINDEPENDIENTE11
327Moragrega Castellano,MagaliINDEPENDIENTE11
328MUNIESA AZNAR,PILAR R.INDEPENDIENTE11
329MUÑOZ GARCIA,BEATRIZINDEPENDIENTE11
330MUÑOZ GARCIA,CRISTINAINDEPENDIENTE11
331MUÑOZ MONFORT, TANIAINDEPENDIENTE11
332MURCIA ,LAURACMR KIKEMORET11
333NEBOT BORILLO,ANNAINDEPENDIENTE11
334Ochando,PalomaINDEPENDIENTE11
335ORTELLS BADENES,MARTATARONGETES11
336ORTELLS PEIRATS,LAIAATLETISME VILA-REAL11
337ORTELLS PEIRATS,RAQUELATLETISME VILA-REAL11
338PALOMARES RENAU,LUCIACLUB BASKET VILA-REAL11
339Parra Fructuoso,YolandaINDEPENDIENTE11
340PARRA PADILLA,ROSANAINDEPENDIENTE11
341PASSO DEHEZA, MONICAINDEPENDIENTE11
342PASTOR DOÑATE, CARLAINDEPENDIENTE11
343PATON GAMEZ,ROSA MARIAINDEPENDIENTE11
344PEREZ COCERA,NEIKECARREFOUR LIFE11
345PEREZ PEREZ,SANDRACARREFOUR LIFE11
346Peris Vicent,ClaudiaINDEPENDIENTE11
347PITARCH ALMELA,FINAINDEPENDIENTE11
348PORCAR BONET,BEATRIZINDEPENDIENTE11
349Portales Fernandez,MartaINDEPENDIENTE11
350PRADAS BONO, YVONNEINDEPENDIENTE11
351PRADES GUILLAMON,Mª CARMENINDEPENDIENTE11
352PRATS GARCIA,ELISA MARIAINDEPENDIENTE11
353RAMIRO SALVA, MARIAC. A. NOULAS11
354Reguera,PalomaINDEPENDIENTE11
355RODRIGUEZ DIEZ,MARTACARREFOUR LIFE11
356RODRÍGUEZ IZQUIERDO, VERONICAINDEPENDIENTE11
357Romero Lecha,Mari CarmenINDEPENDIENTE11
358ROMERO TENA,MARINACLUB BASKET VILA-REAL11
359ROMERO,ANARUN ADDICTION CASTELLON11
360Rubert Cagigal,PaolaINDEPENDIENTE11
361RUIZ BOTELLA,SARAINDEPENDIENTE11
362Salvador Candau,EsterINDEPENDIENTE11
363Sanchez Cachafeiro,SarayINDEPENDIENTE11
364SANCHEZ JIMENEZ,MIRIAMCARREFOUR LIFE11
365SANJOSE MARTINEZ,AITANAINDEPENDIENTE11
366SEGARRA CASALTA,MARIAINDEPENDIENTE11
367SERRANO LOPEZ,MARTRILAVALL11
368SOLER CLAUSELL,ALBAINDEPENDIENTE11
369SOLIVA RAMOS, MARIA LIDONCUCURBITA RUNNING11
370SORIANO PERALTA,MARIAINDEPENDIENTE11
371SORRIBES MONTE, MELANIAINDEPENDIENTE11
372TAUSTE, ALMUDENAINDEPENDIENTE11
373TERUEL GARCIA, MARIA JULIAINDEPENDIENTE11
374TERUEL, ALICIAINDEPENDIENTE11
375TOMAS MARS,MIREIAINDEPENDIENTE11
376Valcarcel Calandria,TamaraINDEPENDIENTE11
377VALERO RAMIREZ, JACKEINDEPENDIENTE11
378VAQUER FERRER,LOLESDEMATIMAÑANA11
379VEDRI ESTEBAN, LAURAINDEPENDIENTE11
380VICENT GOTERRIS,VIRGINIAINDEPENDIENTE11
381Vilalta Tomás,IsabelINDEPENDIENTE11
382Vilalta Tomás,LuciaINDEPENDIENTE11
383Vilalta Tomás,Mª TeresaINDEPENDIENTE11
384VILANOVA BELLMUNT,ROSAINDEPENDIENTE11
385VILAR ALCAMI, IONEINDEPENDIENTE11
386VILAR BLASCO,SUSANACELTIC SUBMARI11
387ZUMAQUERO GARCIA,LORENATRILAVALL11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ FEMENINA ABSOLUTA

ANDREU MADRIGAL DE LA VEGA 304
JORGE MORA CHUECOS 303
FERNANDO FERNÁNDEZ DIEGO 276
ABSOLUTA MASCULINA  10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC5K CREU ROJA5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1MADRIGAL DE LA VEGA, ANDREUATETISME VILA-REAL43403318755045304
2MORA CHUECOS,JORGEINLINEA SPORT CENTER60363744454239303
3FERNANDEZ DIEGO,FERNANDOSME RUNNERS41343360433431276
4MUÑOZ MUÑOZ,RUBENJARDINERIA HNOS CUADROS4239301434139235
5LARIVE YAGUE,JORGECUCURBITA RUNNING34232441383229221
6MUÑOZ CONTRERAS,ENRIQUETRIVILA45504339177
7FORTUÑO CARDA,ADRIANINDEPENDIENTE262015383025154
8NUÑEZ IBARROLA, GALDERCOCO ATHLETICS30334445152
9SANCHEZ GARCIA,ANGELATETISME VILA-REAL20136313027145
10CASAÑA CARRATALA,RUBENTRIVILA2831204320142
11RECATALA VALLS,ANTONIOJARDINERIA HNOS CUADROS16102225282513139
12LOZANO VELASCO, JAVIERATLETISMO ARROYO7560135
13DIAZ GARCIA,TONIJARDINERIA HNOS CUADROS2181132211918130
14FOLCH BORDAS,CARLOSC.A. URBAN RUNNING CASTELLON454144130
15DIAZ CLAUSELL,GUILLEMPLAYAS DE CASTELLON1411393935129
16MINGOL CUADROS,CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS312926141128
17LATORRE MARTINEZ,ANTONIOC. A. NOULAS241320313411124
18GONZALEZ SALVADOR,OSCARJARDINERIA HNOS CUADROS7050120
19PARRILLA PORTOLES,DAVIDDELTA VALENCIA4575120
20OTALVARO MOSCOSO,JEFFERSONC.A. URBAN RUNNING CASTELLON7543118
21MENERO TORAN, JOSE PASCUALEL BAR DEL BELGA26363223117
22RIVERA USO,JORGETRIVILA353836109
23RUS,TONIJARDINERIA HNOS CUADROS403731108
24RIVERA USO,JAIMETRIVILA373634107
25ALBA SANZ, PABLOPLAYAS DE CASTELLON4560105
26FORTUÑO FORTUÑO,GERARDOTRIVILA187342719105
27SAFONT FEMENIA,NACHOATETISME VILA-REAL4160101
28OLMEDO GALINDO,DAVIDD.R. RUNNING TEAM26284094
29GALINDO VERDEJO, EMILIO PEDROC. A. NOULAS23402992
30AZAÑÓN SÁNCHEZ,LUISJARDINERIA HNOS CUADROS50381190
31MOROTE CASALTA,ANTONIOINDEPENDIENTE1311424251886
32SANCHEZ GARCIA,VICENTEGRAO RUNNERS414081
33CARCELLER SAFONT,MAURICUCURBITA RUNNING1011262412680
34ARCHELA BARRACHINA,SERGIOTRIVILA 354277
35BALLESTER RUIZ,SALVACAFETERIA ESPADAN SUPLESPORT7575
36CHAABI,AYOUBCAPEX7575
37COLLADO GARCÍA, ALBERTOMUR I CASTELL-TUGA7575
38FORTUÑO MESEGUER,JOANINDEPENDIENTE8112334471
39ARAGONÉS RUIZ, CARLOS ALBERTOINDEPENDIENTE363470
40DIAGO RAMON,JOSE VTESOLIVO TEAM392766
41VIDA GOMERA,RAFAELTRIVILA111292961
42Herrero Alfonso,VicenteCLUB ATLETISMO ONDA6060
43RODRIGUEZ ALONSO,RUSWELLDELTA VALENCIA6060
44CHACÓN GARCÍA, PABLOATETISME VILA-REAL17912754
45CUADROS ORTIZ,PASCUAL VICENTEJARDINERIA HNOS CUADROS15172254
46VALERA BERZOSA, CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS1126151053
47BERNAT GIL,ALEJOMUR I CASTELL-TUGA321850
48IBN SALAH CHAT, ADILCLINIC FOOT RUNNING SPORT5050
49PALATSÍ ARMERO, RAÜLUNIO ATLETICA CASTELLO7291450
50RUBIO SEGARRA,IÑAKIDELTA VALENCIA5050
51MARZA, DAVIDATMOSFERA SPORT RUNNING252449
52CUESTA MORENO,ANTONIOCRONORUNNER TEAM22114151145
53PALANQUES ARIJA, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE252045
54ROYO BAYOT,CHRISTIANRUNNING MORO14445
55ULLOA GURILLO, SERGIOATETISME VILA-REAL1121201145
56AÑO IBAÑEZ,ADRIANCLUB ATLETISME BAIX MAESTRAT4444
57GONZALEZ GARCIA,IVANINDEPENDIENTE261844
58OLTRA ORTEGA, PACOTRIDIMONIS4444
59VILLARROYA MINGUEZ,JAVIERINDEPENDIENTE4444
60Belles Guimera,AbelURBAN RUNNING CS4343
61CARRATALA MEZQUITA,PABLOTRIVILA4343
62MARTIN FERNANDEZ,JOSE LUISAMICS DEL TERMET7111617143
63MARTÍNEZ MARTINAVARRO, SERGIOPLAYAS DE CASTELLON4343
64MONZÓ VINACHES, JOSE LUISBMJ4343
65Cuadros Escuder,Jose ManuelTRIVILA4242
66SANCHEZ RUBIO,MIGUEL ANGELJAMONES BRONCHALES4242
67MARTI PEIRO, EMILIOINDEPENDIENTE4141
68PASCUAL VERA,JOSE RAMONSOLIVO TEAM4141
69SERRANO MATA,PEDRO JESUSCA NOULAS40141
70ARNAL BELMONT,JORDIINDEPENDIENTE2221539
71GANDIA RIBELLES,ALBERTOCA LA VALL DE SEGO3838
72MARTINEZ ADSUARA, VICENTEC. A. NOULAS3838
73MARTINEZ MOLINA,JOSEPLA BOCAVACA3838
74COSA ABRIL,DEMEC. A. NOULAS3737
75LOPEZ OSTOS,RAFAJARDINERIA HNOS CUADROS13637
76RUIZ MARTINEZ,SERGIOATMOSFERA SPORT RUNNING3737
77MANUEL ROCA,MANEUINDEPENDIENTE3636
78VIERA ARRUEBO,ESTEBANMARIQUILLA RUNNING3636
79BARTOLL RIBES,PEPECLUB ATLETISME L'ALCORA3535
80GIMENEZ MARCO,JAVIERSOLIVO TEAM3535
81MARIN RODRIGUEZ,BORJAINDEPENDIENTE13435
82OCAÑA CALPE,ALEJANDROTRIVILA 211435
83RODRIGUEZ GOMEZ,CARLESCA LA VALL DE SEGO3535
84CARMONA PEREZ,JUANJOTRIVILA3434
85MADRIGAL RUIZ, JESUSATETISME VILA-REAL117231134
86RAMIRO SERRANO,RUBENINDEPENDIENTE3434
87GORRIZ MOLINER,RUBENC.A. ONDA3333
88MONFORT FUENTES, DAVIDAMICS DEL CLOT3333
89PALENCIA MENERO,JUANJARDINERIA HNOS CUADROS51112121133
90RUIZ GOMEZ,DONATOJARDINERIA HNOS CUADROS11112161133
91Gali Domingo,GonzaloDEYOKA RUNNING3232
92LOPEZ GIL, DAVIDC.A. ONDA3232
93HUGUET FUSTER,JOSE LUISC.A. ONDA3131
94MIRÓ MONER, DOMINGOTRIVILA121931
95VALERO SANCHEZ,VICENTETOPRUN TEAM BY METAESPORT3131
96BETORET FABREGAT,DAVIDTRIVILA2929
97CASALTA MARQUEZ,SALVADORDELTA VALENCIA CA2929
98MORENO GALLEGO,RAULINDEPENDIENTE2929
99PALLARES BALLESTER,JUAN RAMONC.A. ONDA2929
100CASALTA FOLCH, AGUSTÍNINDEPENDIENTE2828
101FERRIOLS BELMONTE,ESTEBANINDEPENDIENTE2828
102Calero Huertas,PacoCLUB ATLETISMO ONDA2727
103ESCUDEROS GOMEZ,MARCINDEPENDIENTE2727
104PEREA CHIPIRRAZ, IVANCUCURBITA RUNNING2727
105ESCUDEROS MORCILO,JESUSINDEPENDIENTE241126
106ANDRES FALCO,PABLOCT TRIPICAIO VILAFRANCA2525
107SEGURA FORES,MIQUELCT TRIPICAIO VILAFRANCA2525
108SOLSONA AGOST,CARLOSCLUB MONTANA PUERTOMINGALVO2525
109Campos Benítez,Miguel ÁngelTRIVILA2323
110LARIVE YAGÜE, JAVIERCUCURBITA RUNNING12223
111MOLINA VILLALBA,LUISC.A. ONDA2323
112Nebot Roig,JavierTRINOULAS2323
113MENDOZA BRANCA,VICTOR DANIELORPESACORRE 2222
114MUNUERA MORENO,MIGUEL ATETISME VILA-REAL11331321
115PALATSI PORCAR,GUILLEMPLAYAS DE CASTELLON71421
116VALLADOLID RODRÍGUEZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE2121
117BENITEZ ESBRI,JUANVISOLIVO TEAM2020
118DUQUE GARCIA,FERNANDOTRIVILA19120
119LERIDA FAUSTO,PABLOINDEPENDIENTE2020
120LOPEZ DELGADO, ALEJANDROC. A. NOULAS2020
121MADUEÑO,ROBERTOINDEPENDIENTE2020
122ALBIOL ANADON,JOSE MANUELCA URBAN RUNNING CASTELLON1919
123CERVERA VIDAL,RAIMUNDOINDEPENDIENTE1919
124ESTEVE GASPAR,DAVIDVERMINS ON THE RUN1919
125GARCIA ,VICTORINDEPENDIENTE1919
126GARCIA JIMENEZ,ANGELINDEPENDIENTE1919
127Mesas,RubenTRINOULAS1919
128SEGARRA CASALTA,VICTORTRIVILA1111619
129BELLES NOTARI,VICENTETRIVILA17118
130EGEA NICOLAU,ENRIQUEINDEPENDIENTE93618
131GONZALEZ MORATO,DOMINGOAMICS DEL TERMET161118
132PEREZ JUAREZ,RAULAMICS DEL TERMET4112118
133ROMERO MONLLEO,NORBERTOA 4 PELAT1818
134RUEDA MORA,ERICINDEPENDIENTE1111121118
135TARRAGA VICIEDO,ABELINDEPENDIENTE111416
136ARIAS ROMAN, JOSETRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL1515
137CALVO ARMENTA,ROBERTOCORRE Y DERRAMA11415
138FORT MARTINEZ, JOSE MANUELTRIDIMONIS1515
139DOÑATE ARTERO,PASCUATLETISME VILA-REAL1414
140MARTI RAMOS,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE1111114
141MOYA MARTI,RAULCA RUNNING CASTELLO1414
142RICO MONTOLIO,SALVAATLETISME VILA-REAL1414
143Cebrian Poles,AntonioINDEPENDIENTE1313
144CONEJOS BOU,JULIOCLUB ATLETISME L'ALCORA12113
145GARGALLO GUAL,LORENAD MAESTRAZGO - ESCUDER TEXTIL1313
146REDÓN SORIANO, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE1313
147GARCIA CUENCUA,JUAN JOSEATLETISME VILA-REAL1212
148QUEROL SEGURA,IVANCORRE I CANYA1212
149BARRACHINA MONTFORT,XIMOJARDINERIA HNOS CUADROS1111
150FORNES RENAU,RAULINDEPENDIENTE10111
151MARTINEZ OJEDA,DOMINGOJARDINERIA HNOS CUADROS37111
152VALLS ,JOSEINDEPENDIENTE1111
153Balada Soler,DanielINDEPENDIENTE1010
154BALLESTER PALLARES,SERGIOVEO TEAM1010
155MARTÍ GIMENO, VICTORCOPPELIA RUNNING1010
156PEREZ VILLAPLANA,ENRIQUEAGARREULES1010
157PITARCH ARAGON,JORGETRIVILA1910
158RAMOS BALLESTER,ROBERTOVEO TEAM1010
159TEBAR RODRIGUEZ,FRANCHOINDEPENDIENTE11151110
160BOUFARRA, JAMALINDEPENDIENTE1179
161CID GOMEZ,JUANJOJARDINERIA HNOS CUADROS7119
162HERRAIZ SANCHEZ,OSCARINDEPENDIENTE99
163MARTOS MARTINEZ,JUAN MANUELAMICS DEL TERMET11113119
164CAJA NACHER,LUISCORPORE TEAM178
165COSTA BROCH,SANTIAGOINDEPENDIENTE178
166ZARCO AZOR,INDRAINDEPENDIENTE88
167BROCH PIQUER,PASCUALAMICS DEL TERMET11111117
168CASTILLO PEÑARROCHA,JUANJOCORREDORS DE SOCA. CASTELLO11111117
169CORACHAN LOPEZ,JOAQUININDEPENDIENTE11111117
170DENIA PEREZ,FRANCISCOJARDINERIA HNOS CUADROS11111117
171GALERA MOMPLET, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11111117
172GARCIA GUAL,JUAN MANUELAMICS DEL TERMET11111117
173GARCIA VIA,FRANCISCOCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL11111117
174GIL ORTELLS,DAVIDINDEPENDIENTE11111117
175GOMEZ MUNUERA, JOSEINDEPENDIENTE11111117
176IBAÑEZ IBAÑEZ,ELADIUNIO ATLETICA CASTELLO11111117
177LLORENS GIL,JUAN SALVADORSME RUNNERS11111117
178LLORET AYET, ENRIQUE PASCUALINDEPENDIENTE11111117
179MADRIGAL,JESUSATETISME VILA-REAL77
180MARCO SERRANO,MIGUELAMICS DEL TERMET11111117
181MARIN MONFORT,FRANCISCOMIM11111117
182MARTI PAULO,JUANSOLIVO TEAM77
183MILA MUÑOZ,MANUELATETISME VILA-REAL11111117
184MOYA FERNANDEZ, JORGEINDEPENDIENTE77
185NEBOT VALVERDE,TOMASATETISME VILA-REAL11111117
186RUBERT CARDA,RAFAELAMICS DEL TERMET11111117
187SANCHEZ GARRIDO,RAFAELOUTDOOR PERSONAL TRAINER11111117
188SORIANO ARNAL,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11111117
189SORRIBES LIZANDRA,PABLOINDEPENDIENTE11111117
190TRILLES AGUILELLA,VICENTEINDEPENDIENTE11111117
191ARBOLEDAS CES, MIGUELINDEPENDIENTE1111116
192CASAÑA GOMEZ,JAVIER JESUSINDEPENDIENTE1111116
193COZAR TORAN,PEDROINDEPENDIENTE66
194CUELLAR FAJARDO,MANUELINDEPENDIENTE1111116
195DOÑATE MONTOLIU, CARLOSINDEPENDIENTE1111116
196Falco Puchol,CarlesINDEPENDIENTE66
197FONT ALBIOL,VICENTEINDEPENDIENTE1111116
198FORCADA SALES,TONIINDEPENDIENTE1111116
199GARCIA VIA,JAVIERINDEPENDIENTE1111116
200LOPEZ DE LA FUENTE,EDUARDOUNIO ATLETICA CASTELLO66
201MANZANET LLOP, ALEJANDROSME RUNNERS1111116
202MAS ALBIOL,JOSE MANUELSME RUNNERS1111116
203MILLA PRADES,VICENTINDEPENDIENTE1111116
204MIR RUBIO,AGUSTINCA TERRA I ASFALT1111116
205MORENO SERRA, LUISINDEPENDIENTE1111116
206MUÑOZ MUÑOZ, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE1111116
207PERIS CERVERA, AMADEOCLUB ANIMALS DE MONTE1111116
208SAFONT FALOMIR,JOSE VICENTEINDEPENDIENTE1111116
209SERRANO CORREDOR, TONIINDEPENDIENTE1111116
210TARJUELO LOPEZ, TINOINDEPENDIENTE1111116
211VENTURA ORTEGA, ALFONSOINDEPENDIENTE1111116
212CANO PATON, LUISAMICS DEL TERMET111115
213CANTAVELLA RAMBLA, VICENTINDEPENDIENTE111115
214COLERA BONIFASI,PASCUALINDEPENDIENTE111115
215CORTELLS MESEGUER, ANTONIOSME RUNNERS111115
216DIAZ GUIJARRO HERRERA, JORGEINDEPENDIENTE145
217GONZALEZ ORTELLS,DAVIDINDEPENDIENTE55
218LUQUE LUQUE,LUISJARDINERIA HNOS CUADROS111115
219PALOMARES CAMPAYO, JOSE ANTONIOCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL111115
220PORCAR ORIHUELA,JUAN LUISINDEPENDIENTE55
221RUBERT CASANOVA,MANOLOSME RUNNERS111115
222SALVADOR FERRER,JOSE MANUELSME RUNNERS111115
223SORIANO PERALTA,PABLOINDEPENDIENTE111115
224TALAYA MARTINEZ,CARLOSMAPFRE ONDA TEAM111115
225VELEZ PATINO, DANICOCO ATHLETICS111115
226AHIS LUCAS,JORGEINDEPENDIENTE44
227ARNAL VERDES,JOSEP PASCUALINDEPENDIENTE11114
228ASENSI GALVEZ, OSCARATETISME VILA-REAL11114
229BALADO MUÑOZ, FERNANDOPILIKI CORRE11114
230BAREA FELIU, MAUROINDEPENDIENTE11114
231BELTRAN CASTILLO, JOSE RAMONATMOSFERA SPORT RUNNING11114
232CARMONA GONZALEZ, ANDRESSME RUNNERS11114
233CASALTA CHESA,JOSE MªATETISME VILA-REAL11114
234COPOVI RUBERT,DANIELINDEPENDIENTE11114
235FONT BELTRAN,ALEJANDROINDEPENDIENTE11114
236GARCIA COLOMER,HECTORINDEPENDIENTE44
237GIL MIRALLES,CARLOSINDEPENDIENTE11114
238JIMENEZ MARTINEZ,MARIOINDEPENDIENTE11114
239MADUEÑO CRIADO,MANUEL RUNNING11114
240MORENO MORENO,JUAN PEDROINDEPENDIENTE134
241NAVARRO ROSELLO, MANUELC. A. NOULAS44
242PALOMARES DENIA,FRANCISCO IGNACIOSME RUNNERS11114
243PARRA FRUCTUOSO,DIEGOINDEPENDIENTE11114
244PARRA VIVO,ANDRESAMICS DEL TERMET11114
245PASCUAL SALVADOR,JOAQUINSME RUNNERS11114
246PITARCH PASTOR,JUANINDEPENDIENTE11114
247Ramon Navarro,NarcisoINDEPENDIENTE44
248SANCHEZ GOMEZ,RAMONOUTDOOR PERSONAL TRAINER11114
249SANCHEZ SOTO,MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11114
250VICENT CABALLER, JOSÉ VICENTEINDEPENDIENTE11114
251BLAZQUEZ ALMOR, ALBERTOINDEPENDIENTE1113
252CANGAS VADILLO,TONITARONGETES1113
253ESCORIHUELA CLARAMONTE,ALVAROINDEPENDIENTE1113
254ESCUDERO CANO,JUANCORREDORS DE SOCA CASTELLO1113
255FERNANDEZ HERRERA,MARTININDEPENDIENTE33
256FLOR ANDREU, RICARDOINDEPENDIENTE1113
257GALINDO NOTARI,JUANJOINDEPENDIENTE1113
258GARCIA IGLESIAS, VICENÇAMICS DE LES CURSES POPULARS A1113
259GRANELL VIDAL,MANUELINDEPENDIENTE1113
260GUAL MONDRAGON,RUBENSME RUNNERS1113
261JAEN SANCHEZ, JUANINDEPENDIENTE1113
262LLAGO GARGALLO,IÑAKIINDEPENDIENTE1113
263LLORENS GIL,PACOINDEPENDIENTE1113
264MARIN GARCIA,DAMIANTRICERATOPS1113
265MIRALLES BORILLO, PASCUALOUTDOOR PERSONAL TRAINER1113
266MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE1113
267MOLINA PINO,ANTONIO JOSETRICERATOPS1113
268MONFERRER SANCHIS,JOSE CARLOSAMICS DEL TERMET1113
269MONTERDE,PAUINDEPENDIENTE1113
270NAVARRO GORRIS,VICENTEAMICS DEL TERMET1113
271O'CALLAGHAN,EMMETINDEPENDIENTE1113
272PERONA GARCIA,PAULINOINDEPENDIENTE1113
273PESET CUBERO, ALBERTOINDEPENDIENTE1113
274SALES IBAÑEZ, JUANARTANA AMUNT I AVALL33
275SOLER SANCHIS,VICENTEINDEPENDIENTE1113
276TARJUELO GABALDON,CARLOSINDEPENDIENTE1113
277TORRES RENAU, PABLOTRIVILA1113
278ALBELLA MARZA,SALVAINDEPENDIENTE112
279ALBIOL ESTELLER,JOSEPINDEPENDIENTE112
280AMPOSTA GONZALEZ, VICENTEINDEPENDIENTE112
281ANDREU GIMENO,JOSE MANUELAMICS DEL CLOT112
282ARNAL ALMELA,DOMINGOINDEPENDIENTE112
283ARNAU NOTARI,ROGERINDEPENDIENTE112
284ASENSI GALVEZ, JOSE MANUELINDEPENDIENTE112
285BALFAGON SANMARTIN,DAMIANINDEPENDIENTE112
286BELTRAN BRU,JOSE VICENTEINDEPENDIENTE112
287BORJA BORRAS,MARCINDEPENDIENTE112
288BOU AVELLANA,MARCELOINDEPENDIENTE112
289CABALLERO ARANDA, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
290CANTAVELLA REDON,VICTORTRIVILA112
291CASALTA MATA,HECTORINDEPENDIENTE112
292CASTILLO TOMAS,VICENTUAC112
293CATALAN IBAÑEZ,PEDROINDEPENDIENTE112
294CHINCHILLA ROMAN,FRANCISCOAMICS DEL TERMET112
295CLAUSELL CASALTA,HECTOR112
296CLAVELL LLOMBART,MANUEL112
297COLERA BONIFASI,PASCUALINDEPENDIENTE112
298COLLADO COBOS, ISRAELINDEPENDIENTE112
299CORDOBA CARO,RAMONKIKE MORET112
300CORREA ANDREU,RUBENINDEPENDIENTE112
301CORREDERA LOPEZ,DAVIDINDEPENDIENTE112
302COSTA EIXEA,MANOLOINDEPENDIENTE112
303CUELLAR FAJARDO,JORGEINDEPENDIENTE112
304DARÁS FERRANDO, JOSEC. A. NOULAS112
305EDO ESCRIG,DANIELCLUB ATLETISME L'ALCORA22
306ESCUDERO CANO,JUANJORNALEROS DA112
307ESPERT MICHAVILA, JOSE MARIAC.A. ONDA112
308ESTRADA LOZANO, CESARINDEPENDIENTE112
309FAJARDO SULLER, LUISINDEPENDIENTE112
310FELIP LARA, RUBÉNINDEPENDIENTE112
311FERNANDEZ ESPIGARES,DAVIDINDEPENDIENTE112
312FORTUÑO MEZQUITA,JAVIERINDEPENDIENTE112
313FRANCISCO TORRES,JORDIINDEPENDIENTE112
314GALLART BARCOS,JOSEINDEPENDIENTE112
315GARCIA RIPOLLES,FRANCISCOINDEPENDIENTE112
316GARCIA SEGURA,PASCUALTRIVILA 112
317GIL VAQUER,NELOINDEPENDIENTE22
318GIMENEZ GUILLAMON,LLUISINDEPENDIENTE112
319GONZALEZ ORTIZ,RAULF. BOTA TUNING112
320GOZALBO MELCHOR, SALVADORC. A. NOULAS112
321GUTIERREZ MOLINER,CESARINDEPENDIENTE112
322JUAREZ TAMAGO,SAMUELINDEPENDIENTE112
323LLOP LOPEZ,RAIMUNDOINDEPENDIENTE112
324LLORENS MANRIQUE,JAUMEATLETISME VILA-REAL112
325LLORENS MONTAÑES,VICENTECA URBAN RUNNING CASTELLON112
326LUQUE FONT, ALEXINDEPENDIENTE112
327MALLOL MARTINAVARRO,PABLOINDEPENDIENTE112
328MALO CAPILLA,FERNANDOMALOS CORREDORES112
329MANZANET MONFORT, PABLOTRIVILA112
330MARCO GUILLAMON,OSCARINDEPENDIENTE112
331MARTINEZ CEREZUELA,MIGUEL ANGELCAMPO BASE112
332MARTINEZ HERNANDEZ,CRISTIANINDEPENDIENTE112
333MOLES VERA,SANTIAGOINDEPENDIENTE112
334MOLINERO FERNANDEZ,JUANMAINDEPENDIENTE112
335MONFORT BARTOLL, ALEJANDROINDEPENDIENTE112
336MONTIEL MARTINEZ, JOSE CARLOSINMAYCARLOS112
337MONTIEL VIVO,JOSEINDEPENDIENTE112
338MONTOLIU OLIVER,JOSE VICENTEINDEPENDIENTE112
339MORENO SERRA,MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE112
340NAVARRO SICHET,JUANJOINDEPENDIENTE112
341ORELLANA MARTÍN, ENRIQUEINDEPENDIENTE112
342ORTIZ MEGIAS,JUAN JOSEAMICS DEL TERMET112
343OSUNA GONZALEZ,FRANCISCOATLETISME VILA-REAL112
344PALMER SIMO,PEPINDEPENDIENTE112
345PLIEGO GARCIA,JAVIEI A CORRER112
346REQUENA MORENO, JOSE ANDRESAMICS DEL TERMET112
347RODILLA MUNDINA, IGNACIOINDEPENDIENTE112
348RODRIGUEZ CARAVACA,PACOCELTIC SUBMARI112
349ROS MARTINEZ,VICENTEINDEPENDIENTE112
350RUBERT CANTAVELLA,MANUELINDEPENDIENTE112
351SALADO BATALLA,JOSE FRANCISCOINDEPENDIENTE112
352SANCHEZ GARCIA,VICTORINDEPENDIENTE112
353SANCHEZ SANCHEZ,MIGUEL ANGELAMICS DEL TERMET112
354SANCHIS MEZQUITA,JOSEINDEPENDIENTE112
355SANTAMARIA REDONDO,MANUELINDEPENDIENTE112
356SEGARRA CASTILLO,HECTORINDEPENDIENTE112
357SEGARRA CORBATO,JOSEINDEPENDIENTE112
358SEGOVIA ANGULO, ANTONIOUNIO ATLETICA CASTELLO112
359SEMPERE MUÑOZ,XUSPIC1 TRAIL112
360SERRANO CORREDOR, BORJAINDEPENDIENTE112
361TIRADO GIMENO,XAVIINDEPENDIENTE112
362USO BONET,PASCUALINDEPENDIENTE112
363USO GOTERRIS,CARLOSTRIVILA 112
364VICENT FONT,DOMINGOFGT112
365VILALTA CESAR, PACOPLAYAS DE CASTELLON112
366ABADIA CABALLERO, RAMONC. A. NOULAS11
367ABELLA FALCO,NACHOINDEPENDIENTE11
368Abello Gil,PabloTRIVILA11
369Adsuer Guedo,AlbertINDEPENDIENTE11
370AGUILAR,GUILLERMOINDEPENDIENTE11
371AGUILELLA PALLARES,SERGIOCMSERRA ESPADA DE SUERAS11
372AGULLEIRO,SERGIINDEPENDIENTE11
373ALAGARDA PALMA, JOSE LUISC. A. NOULAS11
374ALBA CUEVAS,RICARDOINDEPENDIENTE11
375ALBALAT ADELL,FRANCISCOHERMANIT@S11
376ALBESA ALCON,RAFAELXIOB GRUP11
377ALBIOL HIDALGO, VICTORVILA-SWIM11
378ALEGRE GURILLO, JUANINDEPENDIENTE11
379ALEGRE SALES,MARIOINDEPENDIENTE11
380ALMELA FORTEA,VICENTEXIBECA TRAIL11
381ALONSO CHARTIER, ALVAROKENYA PA SOPAR11
382Alvaro,JorgeCLUB ATLETISMO ONDA11
383Amposta Broch,Jose PascualINDEPENDIENTE11
384AMPOSTA ZURITA,PASQUALINDEPENDIENTE11
385Amposta,VicenteINDEPENDIENTE11
386ANDREU AMAT,JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
387ANDREU CASTELL,ALBERTOINDEPENDIENTE11
388ANTA MIGUEL,MANUELCELTIC MADRID11
389ANTONINI MORALES,CARLOS11
390ANTONIO LAZARO,JOSE11
391ARAEZ MEDINA,VICTOR JOSECARREFOUR LIFE11
392ARNAU ORENGA, FERRANINDEPENDIENTE11
393AYET SALES,DAVIDINDEPENDIENTE11
394AYET TOBIAS, JORDITRIVILA11
395Aymerich Martinez,OscarINDEPENDIENTE11
396AZZOUZI,YASINCA PLAYAS DE CASTELLON11
397BAGAN MANUEL,RAULINDEPENDIENTE11
398Balado Bru,AlbertoPILIKI CORRE11
399BALAGUER ANDRES,JAUMEINDEPENDIENTE11
400BALAGUER ASENCIO,GERARDCELTIC SUBMARI11
401BALAGUER BROCH,FEDERICOINDEPENDIENTE11
402BALAGUER HUGUET,MARCOINDEPENDIENTE11
403BALAGUER I MARIN,VICENTCELTIC SUBMARI11
404BALAGUER ORTELLS,ANDREUINDEPENDIENTE11
405BARCALA HERNANDEZ,JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
406BARRACHINA ABAD,RAMONSOLIVO TEAM11
407BARREDA PAZOS,DIEGOINDEPENDIENTE11
408BELLOT VALLS,SERGIOINDEPENDIENTE11
409BENET SERRA,ROBERTOCARREFOUR LIFE11
410BENITEZ GOMEZ,HECTORCORPORE TEAM11
411BENSACH CUBEDO,FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
412BERNABEU ALMELA,FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
413BERNAT ALBERT,FRANCISCOINDEPENDIENTE11
414Bernat Gil,Juan MiguelTRIVILA11
415BLANCO VIÑES,JUANC.A. ONDA11
416BOIX BROCH,MIGUELTARONGETES11
417BOIX SOS,JOSE LUISXIOB GRUP11
418Bonet Rubio,ManuPIC1 TRAIL11
419BONILLO CORTES,HECTORRUNSUMCORDA11
420BONILLO MANZANET,JORGERUNSUMCORDA11
421BORT CABRERA,GERARDINDEPENDIENTE11
422BRACEROS I QUESADA,MIQUELAMICS DEL CLOT11
423BRIONES MOYANO, SEBASTIANTRIATLON CASTELLON11
424BROCH DUQUE,BENJAMININDEPENDIENTE11
425Broch Serrano,BrunoINDEPENDIENTE11
426BUILS GARCIA,ALBERTOCA LA VALL D'UIXO11
427BULLÓN BALLESTER, AGUSTÍNINDEPENDIENTE11
428Caballer Sansano,Jose ManuelINDEPENDIENTE11
429CABEDO BEL,SERGIOCA RUNNING CASTELLO11
430CABEZA CASTRO,ISRAELRUN ADDICTION CASTELLON11
431CABRERA CUBERO,BENJAMINATLETISME VILA-REAL11
432CABRERA SEGURA,JAVIERINDEPENDIENTE11
433CALERO SOLER,VICTORTRIDIMONIS11
434CALPE GARGALLO,ENRIQUEXIOB GRUP11
435CALVO MONZONIS,FERNANDOINDEPENDIENTE11
436CAMPOS ZURANO,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
437CANALES LUCAS,PABLOINDEPENDIENTE11
438Canos Gil,PascualINDEPENDIENTE11
439CANOS SOLSON,PASQUALINDEPENDIENTE11
440CAÑADA FABREGAT,JORDICEM SALTA-RIBES11
441CAÑAS FIGUERERO,RAMONINDEPENDIENTE11
442CARACUEL BARRENA,RAFAELCARREFOUR LIFE11
443CARBO LERMA, DAVIDINDEPENDIENTE11
444CARDIN CATALAN,DANIELINDEPENDIENTE11
445CARDONA BOJADOS, MIGUELCOCO ATHLETICS11
446CARRATALA MONFORT,BENJAMINCELTIC SUBMARI11
447CARRATALA ROMERO,FERRANINDEPENDIENTE11
448CARRILLO CASTILLO,VICTOR MINDEPENDIENTE11
449CASALTA MATA,JUAN MANUELINDEPENDIENTE11
450Casalta,JorgeINDEPENDIENTE11
451CASALTA,JOSE MARIAATETISME VILA-REAL11
452CASAÑ PITARCH,RICARDOINDEPENDIENTE11
453CASTAÑ FORNES, LUISC.A. ONDA11
454CASTAÑERA,EUGENIOINDEPENDIENTE11
455Castelló Esteve,JordiCELTIC SUBMARÍ11
456Catala Arenos,JuanINDEPENDIENTE11
457CEBRIAN MATA,VICTORINDEPENDIENTE11
458CERVEZA QUESADA, SALVADORINDEPENDIENTE11
459CIFRE SOSPEDRA,JOSE ANGELINDEPENDENT11
460CLAUDIO MIGUEL,CARLOSINDEPENDIENTE11
461CLAUSELL CHIVA,MANUELINDEPENDIENTE11
462Clausell Lleo,JavierINDEPENDIENTE11
463CLAUSELL MIRO,OSCARINDEPENDIENTE11
464CLAUSELL PEREZ,JAVIERINDEPENDIENTE11
465Clavell Aragones,Jose MariaMUNDO CASTILLO HINCHABLES11
466CLEMENTE GONZALEZ,ANGELINDEPENDIENTE11
467COLAS PITARCH, RAULC. A. NOULAS11
468Collado Cobos,IsraelINDEPENDIENTE11
469COLOMER, JOANCM VISTABELLA11
470COMOS CALLERGUES,EDUARDINDEPENDIENTE11
471CORCHERO,MANUELINDEPENDIENTE11
472CORMA ORTEGA,ALBERTOTRILAVALL11
473COSTA ORTELLS,PASCUALINDEPENDIENTE11
474CUADROS ORTIZ,FRANCISCOJARDINERIA HNOS CUADROS11
475CUELLAR BROCH,JORDIINDEPENDIENTE11
476CUÉLLAR LLOP, CRISTIANINDEPENDIENTE11
477CUEVAS MARCO,CELSOINDEPENDIENTE11
478DAVILA,DANIELINDEPENDIENTE11
479DEL COSO POZO,JOSE JAVIERREDOLAT TEAM11
480DIANE,AHMEDCRUZ ROJA11
481DOÑATE BUENDIA, CARLOSINDEPENDIENTE11
482DORADO DOLS,JOSEINDEPENDIENTE11
483DOS SANTOS,MACIO LANZARRELUAN LENNON PERSONAL TRAINER11
484ESBRI FERNANDEZ, ÓSCARVILA-SWIM11
485ESCORIHUELA PITARCH,DAVIDINDEPENDIENTE11
486ESCUDERO CANO, JUANINDEPENDIENTE11
487ESCUDERO PALOMARES, JAVIERC.A. ONDA11
488ESCURIHUELA PITARCH,DAVIDINDEPENDIENTE11
489FELGUERA LOPEZ, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
490FELIPE BLASCO,ALEJANDROGODIH ALBACETE11
491FERNANDEZ FERNANDEZ, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
492FERNANDEZ ARTUÑEDO,MIGUEL A.INDEPENDIENTE11
493FERNANDEZ FERNANDEZ,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
494Fernandez Garcia,MaximoINDEPENDIENTE11
495Fernandez Lopez,Jose MiguelINDEPENDIENTE11
496FERNANDEZ MARTINEZ,BORJAINDEPENDIENTE11
497FERNANDO MALLENCH, MANUELINDEPENDIENTE11
498FERRE MIRALLES, DAVIDINDEPENDIENTE11
499FERRERES CATALA,SERGIOINDEPENDIENTE11
500Flores Caballer,IosuINDEPENDIENTE11
501FLORS BALAGUER,QUIQUEINDEPENDIENTE11
502FONT BELTRAN,VICENTEINDEPENDIENTE11
503Font Franch,EnriqueINDEPENDIENTE11
504FONT ROMERO,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
505FONTE RUIZ, JUANINDEPENDIENTE11
506FORNER GUMBAU,OSCARINDEPENDIENTE11
507Fortuño Aguileiro,IsaacTRIVILA11
508FORTUÑO CANOS,JORGEINDEPENDIENTE11
509FORTUÑO MEZQUITA,FERNANDOINDEPENDIENTE11
510Fuster Almela,Jose ManuelINDEPENDIENTE11
511FUSTER ORTELLS,RICHARDPENYA EL SIFÓ11
512GALAN MONTERO,OSCARXIBECA TRAIL11
513GALASSO,CORRADOINDEPENDIENTE11
514GALLARDO JUAN,HECTORCM DESERT AMUNT11
515GARCIA ARNAL,MIGUELINDEPENDIENTE11
516GARCIA CUENCA,ANGELINDEPENDIENTE11
517GARCIA DEL CAMPILLO,LUISXIBECA TRAIL11
518GARCIA GARCIA,NESTORINDEPENDIENTE11
519GARCIA GARCIA,PEDROINDEPENDIENTE11
520GARCIA MARTINEZ,ROBERTOINDEPENDIENTE11
521GARCIA MENDOZA,MANOLOINDEPENDIENTE11
522GARCIA NAVARRO, JUAN JOSEORPESACORRE11
523GARCIA PORCAR,JAVIERINDEPENDIENTE11
524GARCIA ROCHERA,OSCARINDEPENDIENTE11
525GARCIA RUIZ,JUAN PEDROINDEPENDIENTE11
526GARCIA,FERRANINDEPENDIENTE11
527GARCIA,VICTORCELTIC SUBMARI11
528GARI RUIZ,ESTEBAN DAVIDINDEPENDIENTE11
529GARRIDO MOR, JOSEINDEPENDIENTE11
530GARRIDO TOMAS,JORGEINDEPENDIENTE11
531GARRIGA GONZALEZ,DAVIDTRIATLO XILXES11
532GIL LLIVEROS,JOSEASOCIACION VICTIMAS DEL TERRORISMO11
533GIL LLORENS,NOELINDEPENDIENTE11
534GIL SERRA,MANOLODEMATIMAÑANA11
535GIL,PABLOCLUB MONTANA PUERTOMINGALVO11
536GIMENEZ BOVEA, IBANINDEPENDIENTE11
537Gimenez Cosa,SergioINDEPENDIENTE11
538GIMENEZ RODRIGUEZ,FEDERICOINDEPENDIENTE11
539GINER FAUBELL, VÍCTORC. A. NOULAS11
540GOMEZ CAUSANILLES,VICENTEMIM11
541GOMEZ GALINDO,JOSE LUISMéDULA CASTELLó TRAIL RUNNING TEAM11
542Gomez Llorens,RicardoDESMARCA MARKETING11
543GOMEZ MUÑOZ,MARCOSMéDULA CASTELLó TRAIL RUNNING TEAM11
544GONZALEZ MARTINEZ,JAVIERCARREFOUR LIFE11
545GONZALVEZ CORTEJOSA, NICOLASGRAO RUNNERS11
546GOTERRIS PITARCH,JESUSTARONGETES11
547Gozalbo Albert,PedroINDEPENDIENTE11
548GRANDE RUBIO,ANGELINDEPENDIENTE11
549Grau Rodriguez,EladiPIC1 TRAIL11
550GUEROLA,JUANINDEPENDIENTE11
551GUERRERO SANCHEZ,CARLOSCELTIC SUBMARI11
552GUILLAMON BACHERO,FCO.JAVIERINDEPENDIENTE11
553GUTIERREZ BROCH, FRANCISCOAMICS DEL TERMET11
554GUTIERREZ DUQUE, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE11
555HERRADOR,JOSEORERO PATERNA RUNNERS11
556HERRERO MATEU,JUANVIINDEPENDIENTE11
557IBAÑEZ MUÑOZ, CARLOSGRAO RUNNERS11
558IZQUIERDO CIFUENTES,JACOBOINDEPENDIENTE11
559IZQUIERDO SORRIBES,RAMONINDEPENDIENTE11
560JAEGER,FRANKINDEPENDIENTE11
561JAULAR MARTINEZ, ISAACINDEPENDIENTE11
562JIMENEZ COBOS,VICENTELOS PUMAS DE VILA-REAL11
563JIMENEZ JIMENEZ,HECTORINDEPENDIENTE11
564Juarez,JavierKIPCHOGE TEAM11
565LABNONKI,HAMZAINDEPENDIENTE11
566LACREU NAVARRO,VICTORINDEPENDIENTE11
567LAHIGUERA HERVAS,JOSECLUB NATACIÓN NEPTUNO-L’ALCUDIA11
568LEDESMA LLORENTE,SAMUELINDEPENDIENTE11
569LERMA PESUDO,MARCINDEPENDIENTE11
570LLOP AGUILAR,ANTONIOINDEPENDIENTE11
571LLORENS GARCIA,TELMOTARONGETES11
572LLORENS MIGUEL,SALVAINDEPENDIENTE11
573LLORENS PLIEGO,IVANEI A CORRER11
574LOBO,GUSTAVOINDEPENDIENTE11
575LOPEZ DORADO,FRANCISCO JAVIERINDEPENDIENTE11
576Lopez Miguez,Juan ManuelINDEPENDIENTE11
577LOPEZ MONTOLIO,GASPARINDEPENDIENTE11
578LOPEZ PEÑARROJA, ANTONIOEXCENTRIC11
579LOPEZ,RAFAAMICS DEL TERMET11
580LOSILLSA ALGAR, PAUINDEPENDIENTE11
581LOUIE ALFIERI,RAUL11
582LOZANO SANCHEZ,JOSE A.INDEPENDIENTE11
583Lusan Sanchez,Juan CarlosN.A.C.11
584Mana Martínez,JoseINDEPENDIENTE11
585MANUEL BOJADOS,JUANINDEPENDIENTE11
586MANZANET VILLENA,ALBERTOINDEPENDIENTE11
587MANZANO FELIP,DAVIDINDEPENDIENTE11
588MARIN GOMEZ,DAVIDC&C SPORT11
589MARTI RAMOS,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
590MARTI BELLIDO,MIGUELLES COVES DE VINROMA11
591MARTI,JOSEINDEPENDIENTE11
592MARTIN GEA,AGUSTININDEPENDIENTE11
593MARTINEZ BOSCH,JOSECLUB TRIATLO CARLET11
594MARTINEZ PEREZ,SANTICA RUNNING CASTELLO11
595MARTINEZ PLAZA, SERGIOINDEPENDIENTE11
596MARTINEZ VILLAR,RUBENINDEPENDIENTE11
597MARTINEZ,DANIELINDEPENDIENTE11
598MARZA ANIORTE,ALFONSOINDEPENDIENTE11
599Mata Lozano,DavidINDEPENDIENTE11
600MATA,CHENCHOINDEPENDIENTE11
601Mateu Cerda,CarlosINDEPENDIENTE11
602MATEU,JOSEUNIO ATLETICA CASTELLO11
603MCSMITH ,NICHOLASINDEPENDIENTE11
604Melero,JuanKIPCHOGE TEAM11
605Melo Broch,CarlosINDEPENDIENTE11
606Menero Aguilella,JoaquinINDEPENDIENTE11
607MERCADO CASADO, JUAN CARLOSTRIDIMONIS11
608MERIDA QUERO,ISAACINDEPENDIENTE11
609MEZQUITA MONZONIS,JOSE JAIMEINDEPENDIENTE11
610MEZQUITA RUBERT,PASCUAL LUISINDEPENDIENTE11
611MEZQUITA SAFONT,MIGUELINDEPENDIENTE11
612MICHELI BOIX,LUISINDEPENDIENTE11
613MICHELI,SANDYINDEPENDIENTE11
614MIGUEL OLIVARES,PABLOINDEPENDIENTE11
615MIGUEL PEDRAJAS, JOSE LUISNUTRIBELLA11
616MILIAN FERRANDIS, JAVIERINDEPENDIENTE11
617MILLA PALLARES,VICENTINDEPENDIENTE11
618MILLO OSED,ENRIQUEINDEPENDIENTE11
619MINGARRO RAMIA,AITOR11
620MIRICA,IONUTINDEPENDIENTE11
621MIRICA,NICOLETAINDEPENDIENTE11
622MIRO,GUILLERMOINDEPENDIENTE11
623Molés Gumbau,IvánINDEPENDIENTE11
624MOLES VILLALONGA,JOSE LUISLES COVES DE VINROMA11
625MOLINA GÓMEZ, SANTIAGOC.A. RAMBLAS DE AZUEBAR11
626MOLINER GARCIA,JUAN LUISINDEPENDIENTE11
627Molinero Belmonte,Juan ManuelINDEPENDIENTE11
628Mollar Juan,AlbertoTRIVILA11
629MONFORT SOGUES,XAVIERINDEPENDIENTE11
630MONFORT,OSCARADIDAS RUNNERS BARCELONA11
631MONFORTE FORES,VICTOR MANUELINDEPENDIENTE11
632MONLEON MECHO, FRANCISCO JAVIERC. A. NOULAS11
633MONRAVAL GUINOT,FRANCISCOXIOB GRUP11
634MONTERO VELGA,JESUSINDEPENDIENTE11
635Montoliu Asensio,PabloINDEPENDIENTE11
636Monzo Guillamon,Jose MiguelPIC1 TRAIL11
637MONZONIS CERISUELO,PASCUALINDEPENDIENTE11
638MORALES AGUSTI,JOSEINDEPENDIENTE11
639MORATA DOLZ,MIGUELINDEPENDIENTE11
640MORATA DOLZ,RUBENINDEPENDIENTE11
641MORENO HIGUERAS,FERNANDOINDEPENDIENTE11
642MORENO LOPEZ,PABLOINDEPENDIENTE11
643MORENO,JULIOINDEPENDIENTE11
644MOTA LOZANO,DAVIDINDEPENDIENTE11
645MUÑOZ GUIRAO, JOSÉ MANUELINDEPENDIENTE11
646MUÑOZ RÍOS, SANTIINDEPENDIENTE11
647MURCIANO MORENO,ALFONSOINDEPENDIENTE11
648Navarro Centelles,Vicente AmadeoINDEPENDIENTE11
649NAVARRO CUADROS,DAVIDAMICS DEL TERMET11
650NAVARRO MARTINEZ,PAUINDEPENDIENTE11
651Nebot Canet,NestorINDEPENDIENTE11
652OBIOL FONT,EMILIOINDEPENDIENTE11
653OJEDA MANZANET,RAFAAMICS DEL TERMET11
654OLIVARES MONZO, GERMANC. A. AVAPACE CORRE11
655OLIVAS HIDALGO,XEMACORPORE TEAM11
656OLIVER ,BORJAINDEPENDIENTE11
657OLVERA MARÍN, ADRIÁNINDEPENDIENTE11
658Oms Vargas,Jose ManuelGRAO RUNNERS11
659ORELLANA MARTIN, MIGUELINFINITRI11
660ORTEGA GALLARDO,SERGEIINDEPENDIENTE11
661Ortells Cabedo,JordiINDEPENDIENTE11
662Ortells Nicolau,AdriánINDEPENDIENTE11
663ORTELLS SAFONT,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
664ORTIZ GALLEGO,ALEJANDROINDEPENDIENTE11
665ORTIZ VALENCIA, BRIAN STEVEN360 CFT11
666PALADINI,PAOLOTRIATLON CASTELLON11
667PALLARES ,JAIMEMELILLEROS DE VILA-REAL11
668PALMER ,CARLOSINDEPENDIENTE11
669PALMER BROCH,ESTEVECUCURBITA RUNNING11
670Palmer,CarlosINDEPENDIENTE11
671PALOMARES,JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE11
672PARDO FORES,ROBERINDEPENDIENTE11
673Patuel Usó,PepeINDEPENDIENTE11
674PEDRO DA SILVA FILHO, AMAURIBIT2ME11
675Pedro Ferrandis,AdanA4PELAT11
676Peiro,Maria AuroraINDEPENDIENTE11
677PERALES I MULET,SIXTSD CENTPEUS11
678PERELLO OLIVER,JUAN JOSEXIBECA TRAIL11
679PEREZ CABALLERO,DIEGOATLETISME VILA-REAL11
680PEREZ CAMPOY, RAMONCUCURBITA RUNNING11
681Perez Ramon,JoanCC TOS PELAT11
682PEREZ SUAREZ,RAUL11
683PERIS FABREGAT,PASCUALINDEPENDIENTE11
684Pesudo Guillamon,PerePIC1 TRAIL11
685PINEDO LOPEZ,PACOINDEPENDIENTE11
686PINEDO RODRIGUEZ,FRANCISCOINDEPENDIENTE11
687PINEDO RODRIGUEZ,RUBENINDEPENDIENTE11
688PINEL BERZOSA,JUANINDEPENDIENTE11
689PINEL GUMBAU,GUILLEMINDEPENDIENTE11
690PINO CONTRERAS, ANTONIOGRAO RUNNERS11
691PINTOR RECOBENIS,FRANCISCOINDEPENDIENTE11
692Pitarch Piquer,DavidINDEPENDIENTE11
693PITARCH USO,JUANMAINDEPENDIENTE11
694PIUER GARCIA,JORDIINDEPENDIENTE11
695Pons Navarro,DidacTRIVILA11
696Prera Menero,XaviINDEPENDIENTE11
697PRIETO SEGLAR,ALVAROINDEPENDIENTE11
698Puchol Henares,AdrianTRIVILA11
699QUEROL TORRECILLA,ENRIQUEINDEPENDIENTE11
700QUESADA GARCIA,PEDROINDEPENDIENTE11
701RAMOS EIXEA,PACOCELTIC SUBMARI11
702RAMOS GIMENEZ,CRISTIANINDEPENDIENTE11
703RAUSELL GOMEZ, PACOC.A. ONDA11
704REDON PANIS,JOSE LUISXIBECA TRAIL11
705RENAU HERNANDEZ,FRANCESCINDEPENDIENTE11
706RIPOLL, FEDEDELTA VALENCIA11
707Rissech Roig,DavidTRIVILA11
708Rivera Gaitero,J. CarlosINDEPENDIENTE11
709ROCA CANELLES,RAFAELMAMUTS MOUNTAIN ONDA11
710RODENAS MARTINEZ,CARLOSINDEPENDIENTE11
711RODRIGUEZ DE DIOS,IVANINDEPENDIENTE11
712RODRIGUEZ VILAR,OSCARINDEPENDIENTE11
713Romera Navarro,Jose AntonioINDEPENDIENTE11
714ROMERO BARRIL,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
715ROMERO JIMENEZ,GASPARINDEPENDIENTE11
716ROMERO REQUENA,CRISTOBALINDEPENDIENTE11
717Romero Vilanova,PabloINDEPENDIENTE11
718ROOZENBURG,RIKINDEPENDIENTE11
719ROYO PICAZO,DANIELCORRE I CANYA11
720RUBERT ROS,GUILLERMOCLUB ATLETISME VILA-REAL11
721RUIZ CASTILLO,SERGIOINDEPENDIENTE11
722SAAR,MUSTAFAINDEPENDIENTE11
723SAFONT BORT,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
724SAFONT HONRUBIA,PAUPIC1 TRAIL11
725SAFONT MATEU,ABDONINDEPENDIENTE11
726SAIZ NOVAL,JOSE MARIALOS PATATAS11
727SALES ,JORGEINDEPENDIENTE11
728Sales,JorgeINDEPENDIENTE11
729SALGADO VALLVEY,JOSE MARIATRITRAIL11
730SAMARASINGHE, NIRMALTHE KNIGHTS11
731SANCHES GIMENEZ,EDUARDOSOLIVO TEAM11
732SANCHEZ GARCIA,DANIELTERRETA-RUNNERS11
733SANCHEZ SOTO,MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE11
734SANCHEZ CHACON,JOSE CARLOSINDEPENDIENTE11
735SANCHEZ CLEMENTE,IÑIGOINDEPENDIENTE11
736Sanchez De La Nieta,F. JavierINDEPENDIENTE11
737Sanchez Fabregat,PascualLOS PUMAS DE VILA-REAL11
738SANCHEZ GARCIA, RAULINDEPENDIENTE11
739SANCHEZ GOMEZ,MARTIN11
740SANCHEZ LLOP,SERGIINDEPENDIENTE11
741SANCHEZ MORILLAS,JAIMEINDEPENDIENTE11
742SANCHEZ PARAJA,ANTONIOLA BOCAVACA11
743SANCHEZ,ISMAELINDEPENDIENTE11
744SANCHIS GARCIA,ALEJANDROINDEPENDIENTE11
745SANCHIS GARCIA,VICENTEAMICS DEL CLOT11
746SANCHIS,VICENTEINDEPENDIENTE11
747SANJUAN MEZQUITA,JUANJOINDEPENDIENTE11
748SAURA PRATS,DAVIDINDEPENDIENTE11
749SAURA,JOSE EDUARDOINDEPENDIENTE11
750Segura Ruiz,AndresCLUB ATLETISMO ONDA11
751SEGURA,ANDRESC.A. ONDA11
752SEMPERE ANDRES,PAUINDEPENDIENTE11
753Seriols Pla,Joan JosepINDEPENDIENTE11
754SERRA PONSODA,MIGUELINDEPENDIENTE11
755SIBAJAS ANGLADA, ANTONIOATMOSFERA SPORT RUNNING11
756Sifre Sospedra,Jose AngelINDEPENDIENTE11
757SOLER CASINOS,JAUMEPASARELA LUCCIOLA11
758SOLER RODRIGUEZ, JORDIUNIO ATLETICA CASTELLO11
759SORRIBES LLIDO, HECTORGREEN POWER11
760Talens Asensio,JordiINDEPENDIENTE11
761TAUSTE SANCHEZ,JOSE ANTONIOAMICS DEL TERMET11
762TENA FORES,CHRISTIANUNIO ATLETICA CASTELLO11
763TENA MARTI,ISRAELINDEPENDIENTE11
764TIRADO GIMENO,XAVIERINDEPENDIENTE11
765TOMAS MONFERRER,VICENTEBANCO SANTANDER11
766Torregrossa Pascual,PereINDEPENDIENTE11
767Torregrossa Pons,MartíPLATGES11
768TORRES BALAGUER,CARLOSINDEPENDIENTE11
769TRAVER SORRIBES,JOSE MIGUELTRITRAIL11
770TRAVER,VICENTEINDEPENDIENTE11
771TUDELA FORES,RICARDINDEPENDIENTE11
772USO CABEDO,GERARDINDEPENDIENTE11
773USO RUBERT,RICARDOINDEPENDIENTE11
774VALERO SANZ,CARLOSCLUB TRIATLO JIJI-JAJA VINAROS11
775VALLES VIVES, PACOINDEPENDIENTE11
776VALLS BARREDA,JOAN CARLESRUN ADDICTION CASTELLON11
777VEGA BARQUILLA, CARLOSTHE KNIGHTS11
778VEGA CASTILLO,OSCARXIBECA TRAIL11
779VENTURA,TONIINDEPENDIENTE11
780VERGE MARCOS,ALBERTTRAIL CER LA SENIA11
781VICENT CARREGUI,DAVIDCOCO ATHLETICS11
782Vicent Colonques,SantiagoINDEPENDIENTE11
783VICENT TAMBORERO,JUANJOINDEPENDIENTE11
784Vicent,JavierINDEPENDIENTE11
785VICENT,JUANJOINDEPENDIENTE11
786VICENTE BERMUDEZ,EUGENIOXIOB GRUP11
787VIDAL MIRO,JOSE PASCUALMELILLEROS DE VILA-REAL11
788VILANOVA CHIVA,FERNANDOINDEPENDIENTE11
789VILAR BLASCO,DAVIDCELTIC SUBMARI11
790VILLACIS GUAYCHA,JONATHANLOS PUMAS DE VILA-REAL11
791VILLAPLANA ESTELLER,VICENTELES COVES DE VINROMA11
792VILLAPLANA HERNANDEZ,JUANJOINDEPENDIENTE11
793ZAMBIANO LEMUS, ANTONIOINDEPENDIENTE11
794ZARCO RODAS,ALEXINDEPENDIENTE11
795ZORRILLA GONZALEZ,JULIANINDEPENDIENTE11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ MASCULINA ABSOLUTA