Atenció al runner: 964 54 71 90 | Contacte
CLASSIFICACIONS GENERALS
ABSOLUTES 2019
Pròxima cursa - 5k Ford Vedat Castelló
10:00

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

CHANTAL PITARCH MOROS 135
MARI CARMEN MARTINEZ CEREZUELA 92
VANESSA SAEZ / ISABEL SOJO 82
ABSOLUTA FEMENINA  10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC5K CREU ROJA5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1PITARCH MOROS,CHANTALTRIVILA7560135
2MARTINEZ CEREZUELA,MARI CARMENBETXI RUNNERS504292
3SAEZ TORRES,VANESSACUCURBITA RUNNING443882
4SOJO DAVO,ISABELSME RUNNERS453782
5CANTVELLA ROCHERA,MARIA DOLORESTARONGETES433174
6KUN, CRISSDELTA VALENCIA7575
7SERRANO AGUILAR,LORENAAMICS DEL TERMET422769
8CLAUSELL TIRADO,ESTERTARONGETES6060
9CLAUSELL TIRADO,ANATARONGETES411859
10PEREZ JUAREZ,SILVIAINDEPENDIENTE372158
11ARNAL COLLADO,NURIAINDEPENDIENTE391857
12LOZANO HERNÁNDEZ, M ÁNGELESAMICS DEL CLOT5050
13NOVALBOS CELMA,LUISAINDEPENDIENTE331245
14PALOMERO RUBIO,RAQUELINDEPENDIENTE341145
15ALCAYDE, CARMENTRIDIMONIS4545
16ESTELLÉS BELMONTE, MANUELAEXCENTRIC4444
17SANTOS CONDE, SALVIABIT2ME4343
18BELLIDO PERIS, MAYTEGRAO RUNNERS4141
19MORENO,AIDACLUB XTREM ALMENARA4040
20SANCHEZ ARNAL, MAITEINDEPENDIENTE4040
21DOMENECH MONZONIS, GEMMATRIDIMONIS3939
22GRANELL VIDAL,LINACELTIC SUBMARI3838
23VILAPLANA CARRASCO, NATALIAGREEN POWER3636
24FONT LLOP,ALBAINDEPENDIENTE3636
25PORCAR GIL,MARIA ESTHERTARONGETES3636
26VICENT RAMOS, ESTHERINDEPENDIENTE3535
27HITA RUIZ, FABIOLAINDEPENDIENTE3434
28CALPE DOÑATE, MARIAGIMNÀS 393333
29PONS CERCOS,ANA TARONGETES3333
30BROCH BELTRÁN, BELÉNTARONGETES3232
31MONZO PONS,ROSATARONGETES31132
32FONT LLOP,MARINDEPENDIENTE3030
33FONT LLOP,PILIJARDINERIA HNOS CUADROS29130
34CARO MARTÍNEZ, SANDRATRICERATOPS3030
35VIDAL CASTELLET,ISABELINDEPENDIENTE28129
36GISBERT CERDÀ, ANATOLL D'EN DRAC2929
37OSUNA ROMERO,SANDRAAMICS DEL TERMET27128
38BELLES GIRONA,CARMINATARONGETES27128
39FERNÁNDEZ ROMERO, NÚRIATRIVILA2828
40SERRANO AGUILAR, SONIAAMICS DEL TERMET2626
41ALBA LOPEZ,FRANCISCAJARDINERIA HNOS CUADROS24226
42FORTUÑO MIRO,ROSASME RUNNERS25126
43PITARCH HUERTA, SABINAINDEPENDIENTE2525
44SALGADO MONTOYA, PAULA ANDREAINDEPENDIENTE2525
45CASAS RODRIGUEZ,ELISAINDEPENDIENTE23124
46CARRION PARRA, ANAINDEPENDIENTE2323
47GILABERT ANTOLI, ROSACLUB ATLETISMO BAIX MAESTRAT2222
48CASAS GALLARDO,MANUELA INDEPENDIENTE2222
49PIÑA CAMPAYO,ENCARNACIONMAPFRE ONDA TEAM21122
50CABEDO MATA,EVASME RUNNERS20121
51SORIA,PEPAATETISME VILA-REAL19120
52RUBIO HITA, CHENOAPLAYAS DE CASTELLÓN2020
53BENSACH CUBEDO, BEGOÑATARONGETES2020
54VALERO RAMIREZ,PAOLAINDEPENDIENTE18119
55GONZALEZ MAÑAS,AURORAINDEPENDIENTE17118
56MORENO ALMELA, LAURATRIVILA1818
57FERRER BENLLOCH,ANAF. BOTA TUNING1717
58VILLAR,ESTELAAMICS DEL TERMET1515
59CLARAMONTE, MªJOSÉBETXI RUNNERS1515
60IZQUIERDO RODRIGUEZ,YOLANDA INDEPENDIENTE14115
61CLEMENTE PÉREZ, RAQUELCUCURBITA RUNNING1414
62HENARES CATALAN,MARINELAINDEPENDIENTE1313
63PARRA FRUCTUOSO,YOLANDA INDEPENDIENTE1313
64DOÑATE FERNÁNDEZ, AITANATRIVILA1313
65JUAREZ ROMERO,Mª ALFONSAAMICS DEL TERMET11112
66REDON ORTELLS,PILARINDEPENDIENTE10111
67HERRAIZ LLOMBART, HELENAINDEPENDIENTE1010
68DEL CAMPO CARDA,AMELIAINDEPENDIENTE99
69JOSE, LEILAINDEPENDIENTE99
70CEBRIAN GONZALEZ,NOELIATARONGETES819
71CHABRERA FERRER,MACARENATARONGETES819
72SERRA LIÑÁN, NEREATRIVILA88
73TRILLO LUMBRERAS, EVAAMICS DEL TERMET617
74FAUSTO JATIVA, MARIAINDEPENDIENTE77
75MORA GOTERRIS,PALOMAINDEPENDIENTE516
76ALCARRIA LA PAZ, SARANUTRIBELLA66
77GARCIA DIAZ,RAQUELINDEPENDIENTE415
78SANCHO ALARCON, CARINANUTRIBELLA55
79LOPEZ JAEN, SONIAINDEPENDIENTE44
80MARTINEZ FRUCTUOSO,ELISAINDEPENDIENTE314
81BELLMUNT SANJUAN,MARISASME RUNNERS213
82CAMBRONERO LACASA, LAURAKENYA PA SOPAR33
83GONZALEZ VILLARREAL, NURIASME RUNNERS112
84GUIMERA SEGURA,MARI CARMENSME RUNNERS112
85MARTINEZ GONZALEZ,MARIA ROSAATETISME VILA-REAL112
86SALVADOR FERRER,EVASME RUNNERS112
87SOLER MARTINEZ,MARIA JOSESME RUNNERS112
88AGOST SALES, RUTSME RUNNERS11
89ARBOLEDAS CES, CATIINDEPENDIENTE11
90BALAN, DIANANUTRIBELLA11
91BARCOS RODRÍGUEZ, ARANTZAINDEPENDIENTE11
92BENET ROGLA, JESSICAC. A. NOULAS11
93BENITEZ CAMPO, ANACUCURBITA RUNNING11
94BRU VALLS, CHELOPILIKI CORRE11
95CAMPOS BENLLOCH, CONCHICUCURBITA RUNNING11
96CHIVA BADENES, Mª ANGELESC.A. ONDA11
97CORTELLS SOLSONA, MARINASME RUNNERS11
98DÁVILA RAMOS, BELÉNINDEPENDIENTE11
99ESTRADA PRUÑONOSA, NATALIAINDEPENDIENTE11
100FERRANDIS GAVARA, MAICAA 4 PELAT11
101FLOR ARASIL, PATRICIAINDEPENDIENTE11
102GALAN LLORCA, ANA MARIINDEPENDIENTE11
103GALINDO VERDEJO, MARIA PILARC. A. NOULAS11
104GARCIA BALLESTER, Mª ADELAIDAC.A. ONDA11
105GARCIA GARCIA, MARIA JESUSINDEPENDIENTE11
106GARCIA GUAL, ASUNAMICS DEL TERMET11
107GARCIA PLASENCIA, PILARINDEPENDIENTE11
108GARGALLO AMAT, REBECAC. A. NOULAS11
109GIMENEZ COSA, BEATRIZC. A. NOULAS11
110GIMENEZ SOLIS, MARIA JOSEINDEPENDIENTE11
111GONZALEZ ALONSO, TAMARAOUTDOOR PERSONAL TRAINER11
112GORRIS SOLDEVILLA, MIRIAMINDEPENDIENTE11
113GUIRADO CUENCA, ÁGUEDATRICERATOPS11
114IBORRA TORRES, MARI CARMENTRIDIMONIS11
115ISERT PORCAR, MARTAINDEPENDIENTE11
116ISERT, BELENINDEPENDIENTE11
117JUAN MOLINER, ANA BELÉNINDEPENDIENTE11
118LA PAZ MARTIN, MARTANUTRIBELLA11
119LOPEZ FERNANDEZ, ALICIAAMICS DEL TERMET11
120MANCEBO DOMINGUEZ, FINA MARIC.A. ONDA11
121MARTINEZ GARCIA, RAQUELINDEPENDIENTE11
122MARTINEZ SANCHEZ, NAIARAINDEPENDIENTE11
123MEZQUITA PARRA, MARISAINDEPENDIENTE11
124MIRICA, NICOLETAINDEPENDIENTE11
125MOLES PINTOR, ROSANAINDEPENDIENTE11
126MOLINER SAURA, LORENASME RUNNERS11
127MUÑOZ MONFORT, TANIAINDEPENDIENTE11
128PALAU MUNDO, PALOMASME RUNNERS11
129PASSO DEHEZA, MONICAINDEPENDIENTE11
130PASTOR DOÑATE, CARLAINDEPENDIENTE11
131PÉREZ ARAMBUL, ESTHERC. A. NOULAS11
132PERIS ALBA, ELENAATETISME VILA-REAL11
133PRADAS BONO, YVONNEINDEPENDIENTE11
134PRADES BADENES,MARIA INDEPENDIENTE11
135RAMIRO SALVA, MARIAC. A. NOULAS11
136RODRÍGUEZ IZQUIERDO, VERONICAINDEPENDIENTE11
137SABATER ESCRIG, MARCELAINDEPENDIENTE11
138SOLIVA RAMOS, MARIA LIDONCUCURBITA RUNNING11
139SORRIBES MONTE, MELANIAINDEPENDIENTE11
140TAUSTE, ALMUDENAINDEPENDIENTE11
141TERUEL GARCIA, MARIA JULIAINDEPENDIENTE11
142TERUEL, ALICIAINDEPENDIENTE11
143VALERO RAMIREZ, JACKEINDEPENDIENTE11
144VEDRI ESTEBAN, LAURAINDEPENDIENTE11
145VILAR ALCAMI, IONEINDEPENDIENTE11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ FEMENINA ABSOLUTA

JORGE MORA CHUECOS 96
LUIS AZAÑÓN SÁNCHEZ 88
ANDREU MADRIGAL DE LA VEGA 83
ABSOLUTA MASCULINA  10K CLUB ATLETISME5K SME5K FORD6K CELTIC5K CREU ROJA5K PURÍSSIMA5K LLUÏSOS5K SANT SILVESTRE 
POS.CORREDORCLUBTOTAL
1MORA CHUECOS,JORGEINLINEA SPORT CENTER603696
2AZAÑÓN SÁNCHEZ,LUISJARDINERIA HNOS CUADROS503888
3MADRIGAL DE LA VEGA, ANDREUATETISME VILA-REAL434083
4MUÑOZ MUÑOZ,RUBENJARDINERIA HNOS CUADROS423981
5FERNANDEZ DIEGO,FERNANDOSME RUNNERS413475
6LOZANO VELASCO, JAVIERATLETISMO ARROYO7575
7OTALVARO MOSCOSO,JEFFERSONC.A. URBAN RUNNING CASTELLON7070
8COLLADO GARCÍA, ALBERTOMUR I CASTELL-TUGA6060
9MINGOL CUADROS,CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS312960
10CASAÑA CARRATALA,RUBENTRIVILA283159
11LARIVE YAGUE,JORGECUCURBITA RUNNING342357
12IBN SALAH CHAT, ADILCLINIC FOOT RUNNING SPORT5050
13BERNAT GIL,ALEJOMUR I CASTELL-TUGA321850
14FORTUÑO CARDA,ADRIANINDEPENDIENTE262046
15FOLCH BORDAS,CARLOSC.A. URBAN RUNNING CASTELLON4545
16ALBA SANZ, PABLOPLAYAS DE CASTELLON4545
17VILLARROYA MINGUEZ,JAVIERINDEPENDIENTE4444
18OLTRA ORTEGA, PACOTRIDIMONIS4444
19MONZÓ VINACHES, JOSE LUISBMJ4343
20MARTÍNEZ MARTINAVARRO, SERGIOPLAYAS DE CASTELLON4343
21MARTI PEIRO, EMILIOINDEPENDIENTE4141
22RUS,TONIJARDINERIA HNOS CUADROS4040
23DIAGO RAMON,JOSE VTESOLIVO TEAM3939
24MARTINEZ ADSUARA, VICENTEC. A. NOULAS3838
25GANDIA RIBELLES,ALBERTOCA LA VALL DE SEGO3838
26COSA ABRIL,DEMEC. A. NOULAS3737
27LATORRE MARTINEZ,ANTONIOC. A. NOULAS241337
28ARAGONÉS RUIZ, CARLOS ALBERTOINDEPENDIENTE3636
29VIERA ARRUEBO,ESTEBANMARIQUILLA RUNNING3636
30RODRIGUEZ GOMEZ,CARLESCA LA VALL DE SEGO3535
31MONFORT FUENTES, DAVIDAMICS DEL CLOT3333
32GORRIZ MOLINER,RUBENC.A. ONDA3333
33LOPEZ GIL, DAVIDC.A. ONDA3232
34CUADROS ORTIZ,PASCUAL VICENTEJARDINERIA HNOS CUADROS151732
35VALERO SANCHEZ,VICENTETOPRUN TEAM BY METAESPORT3131
36NUÑEZ IBARROLA, GALDERCOCO ATHLETICS3030
37DIAZ GARCIA,TONIJARDINERIA HNOS CUADROS21829
38BETORET FABREGAT,DAVIDTRIVILA2929
39CASALTA FOLCH, AGUSTÍNINDEPENDIENTE2828
40FERRIOLS BELMONTE,ESTEBANINDEPENDIENTE2828
41PEREA CHIPIRRAZ, IVANCUCURBITA RUNNING2727
42OLMEDO GALINDO,DAVIDD.R. RUNNING TEAM2626
43MENERO TORAN, JOSE PASCUALEL BAR DEL BELGA2626
44RECATALA VALLS,ANTONIOJARDINERIA HNOS CUADROS161026
45MARZA, DAVIDATMOSFERA SPORT RUNNING2525
46ESCUDEROS MORCILO,JESUSINDEPENDIENTE24125
47PALANQUES ARIJA, JOSE ANTONIOINDEPENDIENTE2525
48FORTUÑO FORTUÑO,GERARDOTRIVILA18725
49MOROTE CASALTA,ANTONIOINDEPENDIENTE131124
50GALINDO VERDEJO, EMILIO PEDROC. A. NOULAS2323
51CUESTA MORENO,ANTONIOCRONORUNNER TEAM22123
52SANCHEZ GARCIA,ANGELATETISME VILA-REAL20121
53VALLADOLID RODRÍGUEZ, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE2121
54LOPEZ DELGADO, ALEJANDROC. A. NOULAS2020
55DUQUE GARCIA,FERNANDOTRIVILA1919
56ROMERO MONLLEO,NORBERTOA 4 PELAT1818
57CHACÓN GARCÍA, PABLOATETISME VILA-REAL1717
58DIAZ CLAUSELL,GUILLEMPLAYAS DE CASTELLON14115
59FORT MARTINEZ, JOSE MANUELTRIDIMONIS1515
60ARIAS ROMAN, JOSETRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL1515
61REDÓN SORIANO, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE1313
62QUEROL SEGURA,IVANCORRE I CANYA1212
63EGEA NICOLAU,ENRIQUEINDEPENDIENTE9312
64MARTI RAMOS,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11112
65CARCELLER SAFONT,MAURICUCURBITA RUNNING10111
66MARTÍ GIMENO, VICTORCOPPELIA RUNNING1010
67FORTUÑO MESEGUER,JOANINDEPENDIENTE819
68MARTIN FERNANDEZ,JOSE LUISAMICS DEL TERMET718
69MADRIGAL,JESUSATETISME VILA-REAL77
70MOYA FERNANDEZ, JORGEINDEPENDIENTE77
71PALATSÍ ARMERO, RAÜLUNIO ATLETICA CASTELLO77
72PALENCIA MENERO,JUANJARDINERIA HNOS CUADROS516
73NAVARRO ROSELLO, MANUELC. A. NOULAS44
74PEREZ JUAREZ,RAULAMICS DEL TERMET44
75SALES IBAÑEZ, JUANARTANA AMUNT I AVALL33
76MARTINEZ OJEDA,DOMINGOJARDINERIA HNOS CUADROS33
77ANDREU GIMENO,JOSE MANUELAMICS DEL CLOT112
78ARNAL BELMONT,JORDIINDEPENDIENTE22
79ARNAL VERDES,JOSEP PASCUALINDEPENDIENTE112
80BROCH PIQUER,PASCUALAMICS DEL TERMET112
81CANTAVELLA REDON,VICTORTRIVILA112
82CASAÑA GOMEZ,JAVIER JESUSINDEPENDIENTE112
83CASTILLO PEÑARROCHA,JUANJOCORREDORS DE SOCA. CASTELLO112
84COLERA BONIFASI,PASCUALINDEPENDIENTE112
85CORACHAN LOPEZ,JOAQUININDEPENDIENTE112
86CUELLAR FAJARDO,MANUELINDEPENDIENTE112
87DENIA PEREZ,FRANCISCOJARDINERIA HNOS CUADROS112
88ESCORIHUELA CLARAMONTE,ALVAROINDEPENDIENTE112
89FONT ALBIOL,VICENTEINDEPENDIENTE112
90FONT BELTRAN,ALEJANDROINDEPENDIENTE112
91GARCIA GUAL,JUAN MANUELAMICS DEL TERMET112
92GARCIA VIA,FRANCISCOCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL112
93GARCIA VIA,JAVIERINDEPENDIENTE112
94GIL MIRALLES,CARLOSINDEPENDIENTE112
95GIL ORTELLS,DAVIDINDEPENDIENTE112
96GUAL MONDRAGON,RUBENSME RUNNERS112
97GUTIERREZ MOLINER,CESARINDEPENDIENTE112
98LLAGO GARGALLO,IÑAKIINDEPENDIENTE112
99LLORENS GIL,JUAN SALVADORSME RUNNERS112
100LUQUE LUQUE,LUISJARDINERIA HNOS CUADROS112
101MADUEÑO CRIADO,MANUEL RUNNING112
102MARCO SERRANO,MIGUELAMICS DEL TERMET112
103MARIN MONFORT,FRANCISCOMIM112
104MARTOS MARTINEZ,JUAN MANUELAMICS DEL TERMET112
105MAS ALBIOL,JOSE MANUELSME RUNNERS112
106MILA MUÑOZ,MANUELATETISME VILA-REAL112
107MILLA PRADES,VICENTINDEPENDIENTE112
108MIR RUBIO,AGUSTINCA TERRA I ASFALT112
109MUNUERA MORENO,MIGUEL ATETISME VILA-REAL112
110NEBOT VALVERDE,TOMASATETISME VILA-REAL112
111PARRA VIVO,ANDRESAMICS DEL TERMET112
112PERONA GARCIA,PAULINOINDEPENDIENTE112
113RUBERT CARDA,RAFAELAMICS DEL TERMET112
114RUEDA MORA,ERICINDEPENDIENTE112
115RUIZ GOMEZ,DONATOJARDINERIA HNOS CUADROS112
116SAFONT FALOMIR,JOSE VICENTEINDEPENDIENTE112
117SANCHEZ GARRIDO,RAFAELOUTDOOR PERSONAL TRAINER112
118SANCHEZ SOTO,MIGUEL ANGELINDEPENDIENTE112
119SORIANO ARNAL,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE112
120SORRIBES LIZANDRA,PABLOINDEPENDIENTE112
121TALAYA MARTINEZ,CARLOSMAPFRE ONDA TEAM112
122TEBAR RODRIGUEZ,FRANCHOINDEPENDIENTE112
123TRILLES AGUILELLA,VICENTEINDEPENDIENTE112
124VIDA GOMERA,RAFAELTRIVILA112
125ABADIA CABALLERO, RAMONC. A. NOULAS11
126AGUILELLA PALLARES,SERGIOCMSERRA ESPADA DE SUERAS11
127ALAGARDA PALMA, JOSE LUISC. A. NOULAS11
128ALBIOL HIDALGO, VICTORVILA-SWIM11
129ALEGRE GURILLO, JUANINDEPENDIENTE11
130ALONSO CHARTIER, ALVAROKENYA PA SOPAR11
131AMPOSTA GONZALEZ, VICENTEINDEPENDIENTE11
132ARBOLEDAS CES, MIGUELINDEPENDIENTE11
133ARNAU ORENGA, FERRANINDEPENDIENTE11
134ASENSI GALVEZ, JOSE MANUELINDEPENDIENTE11
135ASENSI GALVEZ, OSCARATETISME VILA-REAL11
136AYET TOBIAS, JORDITRIVILA11
137BALADO MUÑOZ, FERNANDOPILIKI CORRE11
138BARCALA HERNANDEZ,JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
139BAREA FELIU, MAUROINDEPENDIENTE11
140BELLOT VALLS,SERGIOINDEPENDIENTE11
141BELTRAN CASTILLO, JOSE RAMONATMOSFERA SPORT RUNNING11
142BLAZQUEZ ALMOR, ALBERTOINDEPENDIENTE11
143BORJA BORRAS,MARCINDEPENDIENTE11
144BOU AVELLANA,MARCELOINDEPENDIENTE11
145BOUFARRA, JAMALINDEPENDIENTE11
146BRACEROS I QUESADA,MIQUELAMICS DEL CLOT11
147BRIONES MOYANO, SEBASTIANTRIATLON CASTELLON11
148BULLÓN BALLESTER, AGUSTÍNINDEPENDIENTE11
149CABALLERO ARANDA, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
150CAMPOS ZURANO,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
151CANGAS VADILLO,TONITARONGETES11
152CANO PATON, LUISAMICS DEL TERMET11
153CANTAVELLA RAMBLA, VICENTINDEPENDIENTE11
154CARBO LERMA, DAVIDINDEPENDIENTE11
155CARDONA BOJADOS, MIGUELCOCO ATHLETICS11
156CARMONA GONZALEZ, ANDRESSME RUNNERS11
157CASALTA MATA,HECTORINDEPENDIENTE11
158CASALTA,JOSE MARIAATETISME VILA-REAL11
159CASTAÑ FORNES, LUISC.A. ONDA11
160CERVEZA QUESADA, SALVADORINDEPENDIENTE11
161CHINCHILLA ROMAN,FRANCISCOAMICS DEL TERMET11
162COLAS PITARCH, RAULC. A. NOULAS11
163COLLADO COBOS, ISRAELINDEPENDIENTE11
164COLOMER, JOANCM VISTABELLA11
165COPOVI RUBERT,DANIELINDEPENDIENTE11
166CORTELLS MESEGUER, ANTONIOSME RUNNERS11
167CUÉLLAR LLOP, CRISTIANINDEPENDIENTE11
168DARÁS FERRANDO, JOSEC. A. NOULAS11
169DIAZ GUIJARRO HERRERA, JORGEINDEPENDIENTE11
170DOÑATE BUENDIA, CARLOSINDEPENDIENTE11
171DOÑATE MONTOLIU, CARLOSINDEPENDIENTE11
172ESBRI FERNANDEZ, ÓSCARVILA-SWIM11
173ESCUDERO CANO, JUANINDEPENDIENTE11
174ESCUDERO CANO,JUANJORNALEROS DA11
175ESCUDERO PALOMARES, JAVIERC.A. ONDA11
176ESPERT MICHAVILA, JOSE MARIAC.A. ONDA11
177ESTRADA LOZANO, CESARINDEPENDIENTE11
178FAJARDO SULLER, LUISINDEPENDIENTE11
179FELGUERA LOPEZ, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
180FELIP LARA, RUBÉNINDEPENDIENTE11
181FERNANDEZ FERNANDEZ, SANTIAGOINDEPENDIENTE11
182FERNANDEZ ESPIGARES,DAVIDINDEPENDIENTE11
183FERNANDO MALLENCH, MANUELINDEPENDIENTE11
184FERRE MIRALLES, DAVIDINDEPENDIENTE11
185FLOR ANDREU, RICARDOINDEPENDIENTE11
186FONT ROMERO,JOSE PASCUALINDEPENDIENTE11
187FONTE RUIZ, JUANINDEPENDIENTE11
188FORCADA SALES,TONIINDEPENDIENTE11
189FORNER GUMBAU,OSCARINDEPENDIENTE11
190GALERA MOMPLET, JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
191GALINDO NOTARI,JUANJOINDEPENDIENTE11
192GARCIA IGLESIAS, VICENÇAMICS DE LES CURSES POPULARS A11
193GARCIA NAVARRO, JUAN JOSEORPESACORRE11
194GARCIA RUIZ,JUAN PEDROINDEPENDIENTE11
195GARRIDO MOR, JOSEINDEPENDIENTE11
196GARRIDO TOMAS,JORGEINDEPENDIENTE11
197GIMENEZ BOVEA, IBANINDEPENDIENTE11
198GINER FAUBELL, VÍCTORC. A. NOULAS11
199GOMEZ MUNUERA, JOSEINDEPENDIENTE11
200GOMEZ MUNUERA,JOSEINDEPENDIENTE11
201GONZALEZ ORTIZ,RAULF. BOTA TUNING11
202GONZALVEZ CORTEJOSA, NICOLASGRAO RUNNERS11
203GOZALBO MELCHOR, SALVADORC. A. NOULAS11
204GUTIERREZ BROCH, FRANCISCOAMICS DEL TERMET11
205GUTIERREZ DUQUE, JUAN CARLOSINDEPENDIENTE11
206IBAÑEZ IBAÑEZ, ELADICUCURBITA RUNNING11
207IBAÑEZ IBAÑEZ,ELADIUNIO ATLETICA CASTELLO101
208IBAÑEZ MUÑOZ, CARLOSGRAO RUNNERS11
209JAEN SANCHEZ, JUANINDEPENDIENTE11
210JAULAR MARTINEZ, ISAACINDEPENDIENTE11
211JUAREZ TAMAGO,SAMUELINDEPENDIENTE11
212LARIVE YAGÜE, JAVIERCUCURBITA RUNNING11
213LLORET AYET, ENRIQUE PASCUALINDEPENDIENTE11
214LLORET AYET,ENRIQUE INDEPENDIENTE11
215LOPEZ PEÑARROJA, ANTONIOEXCENTRIC11
216LOSILLSA ALGAR, PAUINDEPENDIENTE11
217LUQUE FONT, ALEXINDEPENDIENTE11
218MADRIGAL RUIZ, JESUSATETISME VILA-REAL11
219MANZANET LLOP, ALEJANDROSME RUNNERS11
220MANZANET MONFORT, PABLOTRIVILA11
221MARTINEZ BOSCH,JOSECLUB TRIATLO CARLET11
222MARTINEZ PLAZA, SERGIOINDEPENDIENTE11
223MERCADO CASADO, JUAN CARLOSTRIDIMONIS11
224MIGUEL PEDRAJAS, JOSE LUISNUTRIBELLA11
225MILIAN FERRANDIS, JAVIERINDEPENDIENTE11
226MIRALLES BORILLO, PASCUALOUTDOOR PERSONAL TRAINER11
227MIRICA, VIRGILINDEPENDIENTE11
228MIRÓ MONER, DOMINGOTRIVILA11
229MOLINA GÓMEZ, SANTIAGOC.A. RAMBLAS DE AZUEBAR11
230MOLINER GARCIA,JUAN LUISINDEPENDIENTE11
231MOMPLET,JUAN ANTONIOINDEPENDIENTE11
232MONFORT BARTOLL, ALEJANDROINDEPENDIENTE11
233MONLEON MECHO, FRANCISCO JAVIERC. A. NOULAS11
234MONTIEL MARTINEZ, JOSE CARLOSINMAYCARLOS11
235MORENO SERRA, LUISINDEPENDIENTE11
236MUÑOZ GUIRAO, JOSÉ MANUELINDEPENDIENTE11
237MUÑOZ MUÑOZ, JOSE MIGUELINDEPENDIENTE11
238MUÑOZ RÍOS, SANTIINDEPENDIENTE11
239NAVARRO SICHET,JUANJOINDEPENDIENTE11
240OLIVARES MONZO, GERMANC. A. AVAPACE CORRE11
241OLVERA MARÍN, ADRIÁNINDEPENDIENTE11
242ORELLANA MARTÍN, ENRIQUEINDEPENDIENTE11
243ORELLANA MARTIN, MIGUELINFINITRI11
244ORTELLS SAFONT,SANTIAGOINDEPENDIENTE11
245ORTIZ MEGIAS,JUAN JOSEAMICS DEL TERMET11
246ORTIZ VALENCIA, BRIAN STEVEN360 CFT11
247PALMER BROCH,ESTEVECUCURBITA RUNNING11
248PALOMARES CAMPAYO, JOSE ANTONIOCENTRE EXCURSIONISTA VILA-REAL11
249PALOMARES DENIA,FRANCISCO IGNACIOSME RUNNERS11
250PARRA FRUCTUOSO,DIEGOINDEPENDIENTE11
251PEDRO DA SILVA FILHO, AMAURIBIT2ME11
252PERALES I MULET,SIXTSD CENTPEUS11
253PEREZ CAMPOY, RAMONCUCURBITA RUNNING11
254PERIS CERVERA, AMADEOCLUB ANIMALS DE MONTE11
255PESET CUBERO, ALBERTOINDEPENDIENTE11
256PINO CONTRERAS, ANTONIOGRAO RUNNERS11
257PITARCH PASTOR,JUANINDEPENDIENTE11
258PIUER GARCIA,JORDIINDEPENDIENTE11
259RAUSELL GOMEZ, PACOC.A. ONDA11
260REQUENA MORENO, JOSE ANDRESAMICS DEL TERMET11
261RIPOLL, FEDEDELTA VALENCIA11
262RODILLA MUNDINA, IGNACIOINDEPENDIENTE11
263RODRIGUEZ VILAR,OSCARINDEPENDIENTE11
264ROMERO BARRIL,JUAN VICENTEINDEPENDIENTE11
265RUBERT CASANOVA,MANOLOSME RUNNERS11
266RUIZ CASTILLO,SERGIOINDEPENDIENTE11
267SALVADOR FERRER,JOSE MANUELSME RUNNERS11
268SAMARASINGHE, NIRMALTHE KNIGHTS11
269SANCHES GIMENEZ,EDUARDOSOLIVO TEAM11
270SANCHEZ CHACON,JOSE CARLOSINDEPENDIENTE11
271SANCHEZ GARCIA, RAULINDEPENDIENTE11
272SANCHEZ GOMEZ,RAMONOUTDOOR PERSONAL TRAINER11
273SANCHEZ MORILLAS,JAIMEINDEPENDIENTE11
274SEGOVIA ANGULO, ANTONIOUNIO ATLETICA CASTELLO11
275SERRANO CORREDOR, BORJAINDEPENDIENTE11
276SERRANO CORREDOR, TONIINDEPENDIENTE11
277SIBAJAS ANGLADA, ANTONIOATMOSFERA SPORT RUNNING11
278SOLER RODRIGUEZ, JORDIUNIO ATLETICA CASTELLO11
279SORRIBES LLIDO, HECTORGREEN POWER11
280TARJUELO LOPEZ, TINOINDEPENDIENTE11
281TENA MARTI,ISRAELINDEPENDIENTE11
282TORRES RENAU, PABLOTRIVILA11
283ULLOA GURILLO, SERGIOATETISME VILA-REAL11
284USO BONET,PASCUALINDEPENDIENTE11
285VALERA BERZOSA, CARLOSJARDINERIA HNOS CUADROS11
286VALLES VIVES, PACOINDEPENDIENTE11
287VEGA BARQUILLA, CARLOSTHE KNIGHTS11
288VELEZ PATINO, DANICOCO ATHLETICS11
289VENTURA ORTEGA, ALFONSOINDEPENDIENTE11
290VERGE MARCOS,ALBERTTRAIL CER LA SENIA11
291VICENT CABALLER, JOSÉ VICENTEINDEPENDIENTE11
292VICENT TAMBORERO,JUANJOINDEPENDIENTE11
293VILALTA CESAR, PACOPLAYAS DE CASTELLON11
294ZAMBIANO LEMUS, ANTONIOINDEPENDIENTE11

DESCARREGAR CLASSIFICACIÓ MASCULINA ABSOLUTA